Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) Kronok válasza Sordoran (#9599) üzenetére


Kronok
aktív tag

nálam is eljátszotta, már 338-al mentem de nem adta meg, lelassítottam kicsit aztán persze úgy elment a kocsi előttem, h nem értem úton, h felgyorsuljon újra :D

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9602) srx600


srx600
csendes tag

Sziasztok!
Meg tudná valaki írni hogy mi az utolsó nap 3. feladata(NASCAR)? Köszi!

(#9603) Sordoran válasza srx600 (#9602) üzenetére


Sordoran
addikt

Legyél első, kevesebb mint 100 méter előnnyel, és 330 km/h-ás sebességgel. Vagyis a cél vonalon úgy menj át, hogy első vagy, 100 méternél kisebb az előnyöd, és a sebességed 330 km/h fölött van. :DDD
4. feladatnál ess vissza első helyről a 198 és 199 körben, majd nyerd meg. Ezután az utolsó feladat totál káros autóval is sikerülhet, vagy körbemész a pályán egyedül, vagy csinálsz egy fánkot (füvön megforgatod az autót).

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9604) nordino


nordino
tag

Srácok a Vertex sorozatban a McLarennel ki lehet lockolni a következő Motorfiesta 1 sorozatot?
Vagy a magas PR-es versenyek miatt mindenképp vennem kell egy gold-os kocsit?

(#9605) srx600 válasza Sordoran (#9603) üzenetére


srx600
csendes tag

Köszönöm szépen!
Ahogy Oroszlán Szonja is mondta a Valami Amerikában "Ilyen korán reggel még nem túl jó az angolom"
Üdv Gyula

(#9606) cuebler


cuebler
senior tag

ingyen zonda r? noooormális? :Y sajna képernyőt nem csináltam...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9607) Petya25


Petya25
addikt

Danica megdobott 100 arannyal még a sorozat előtt. :)
Legalább nem kell a hiányzó díjakra vadászni....

Zondát láttam és is akcióban, de nem emlékszem, hogy ingyé lenne :F
lehet elgurult a gyógyszerük... :))

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9608) cuebler válasza Petya25 (#9607) üzenetére


cuebler
senior tag

bocsánat, nem ingyé', sale 100% ;] :P

szerk. így már értem: "During the fourth anniversary of Real Racing 3, this car is made free for all players." via rr3 wikia

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9609) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

+100% bonus fame all day

Feel Good Inc.

(#9610) agyrágóbogár


agyrágóbogár
csendes tag

Ha belegondolok, hogy mennyit szenvedtem azzal, hogy meglegyen a Zonda R, meg a szériái... :F Akinek megvan, azt megdobhatnák egy kis arannyal.
A +100% FAME két napig tart és holnaptól két napig ingyen és azonnali szervizelés is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9611) zozika2


zozika2
tag

Nekem is kiírta a fame-t,de nem látom verseny után, hogy megduplázná. Vagy alapból többet ad?
Amúgy nekem bejött a wttt változás, végre C csoportos vagyok, soha nem voltam a közelében sem:)

(#9612) cuebler válasza zozika2 (#9611) üzenetére


cuebler
senior tag

mert nem is dupláz. nekem is feltűnt, de csak két pro/am versenyt nyomtam csak ma még, szóval annyira nem is fájt a dolog.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9613) cuebler


cuebler
senior tag

elnézést a duplázásért a dupláról :DDD dupláz az csak nem írja ki, hogy 100% bonus fame, amikor számol :R

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9614) l4ci


l4ci
senior tag

Na, tegnap végre meglett a Fusion nekem is a nagylevelen. Mentem is vele rögtön egy pár kört Daytona oválon. Tudom, tudom, azt ígértem, hogy többet nem írok az oválozásról, mert gagyi bugos, stb.
De. Ez most nem a foslassú Lenovo, hanem egy új iPhone SE (múlt héten vettem). A második teljes körömben odatettem egy 44.625-öt, ami jelenleg GB 5. hely (tegnap még 4. volt), amúgy pedig GB 4, mert az első az enyhén csíter (itt nem lehet fél másodpercet verni a másodikra, max 1 tized van még benne). Szóval érdekes ez, nem csak laggolós telefonnal lehet jó időt odatenni, itt is működik a randomgenerátor! :D

A kislevelen még nincs meg az autó, viszont ott meg mentem egy olyan wttt időt stage 1-en (Daytona Motorcycle), amivel több, mint 1 mp-et vertem az iPhone-os időmre! Hiába, pici az az SE, nem szoktam meg még a 4"-t, az 5" is fura volt eleinte a 10"-os tablet után...

(#9615) fatomas673


fatomas673
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudom visszaállítani az ellözző mentésemet. Telefoncsere után vagyok! Először az alapra állt aztán valahogyan sikerült visszahozni az 55. szintre, de androidfrissítés után megint alapra tett! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9616) Sordoran válasza fatomas673 (#9615) üzenetére


Sordoran
addikt

Cloud save-nél menj rá a Restore from cloud gombra. Ha valamilyen fiókkal kötötted össze előtte (pl. Facebook) akkor előbb jelentkezz be abba a játékon belül.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9617) fatomas673 válasza Sordoran (#9616) üzenetére


fatomas673
tag

Köszi! Az előbb sikerült most már nem felejtem el.

(#9618) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!
Ezidáig Androidon használtam a Real Racing 3-at, viszont most váltottam IOS-re. Hogy tudnám a mentést átvinni, mert csináltam egy Apple-ös játékprofilt és bejelentkeztem facebookra de nem töltötte le a mentést :/

(#9619) TpS


TpS
őstag

Már többször is belefutottam ebbe a problémába: Időnként nem működik a gáz vagy fékpedál. Kiteszi a képét, amikor fékezni vagy gyorsítani akarok, tehát az érintést érzékeli, de semmit sem csinál. Nem túl gyakran, de azért elég bosszantó. Más tapasztalt már ilyet? Régebben nem volt, utóbbi mondjuk 2. frissítés óta tapasztalok ilyet.

(#9620) zozika2 válasza mcdennis (#9618) üzenetére


zozika2
tag

Ez engem is érdekelne, hamarosan aktuális lesz.

(#9621) Pompi válasza zozika2 (#9620) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Át lehet vinni androidról ios-re, elég a játék saját backupja, felhőbe kimented, majd a másik készüléken onnan visszatöltöd. Csinálhatod facebook bejelentkezéssel is.

Feel Good Inc.

(#9622) maximilian4 válasza Pompi (#9621) üzenetére


maximilian4
addikt

Így van! Én mindkét platformon nyomtam. Ahol abbahagytam az egyiken, onnan folytattam a másikon. Backupot kell csinálni felhőbe oszt kész. Másik készüléken meg letöltöd onnan.

Maxi

(#9623) mcdennis válasza Pompi (#9621) üzenetére


mcdennis
tag

Siker. Köszi!

(#9624) l4ci


l4ci
senior tag

McLaren LTS is lenyomva. Szervíz nélkül. Egyedül az utolsó speed snap-en kellett párszor rápróbálni, mert nem nagyon ment 300-nál többet a roncs verda.

(#9625) Buster17 válasza l4ci (#9624) üzenetére


Buster17
addikt

Mennyi gold kell rá?

(#9626) l4ci válasza Buster17 (#9625) üzenetére


l4ci
senior tag

Nemtom, mert nekem már fullos volt a kocsi. A kislevelen meg el se kezdtem, mert úgy se lehetne gazdaságosan végigtolni, ugyanis biztos, hogy több, mint 110 gold kell rá, mert az utolsó versenyhez PR 77 kell...

(#9627) Kronok válasza Buster17 (#9625) üzenetére


Kronok
aktív tag

pénzessel 33%-ig lehet vinni, aztán egy sor gold, majd a pénzes és újra gold-ot kell tolni bele mert messze van még a PR77-től

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9628) DigitXT válasza l4ci (#9624) üzenetére


DigitXT
félisten

Én az ilyesmire képtelen vagyok. Örülni szoktam, hogy elromlik a kocsi, és
küldhetem szervizbe, mert pár verseny után garantáltan elálmosodok...:F
Szóval ahogy most kinéz, csoda ha időben megcsinálom: 100% már álom.

Pedig, annak idején Petya25-tel fej-fej mellett haladtunk mindenben, arany
kupákban, vezetett km-ben, autók megszerzésében, stb. Ma meg akkora a
lemaradásom, hogy 24/7-ben kéne nyomni - de aztán inkább el se indítom.

(#9629) DigitXT válasza DigitXT (#9163) üzenetére


DigitXT
félisten

Ééés megint eljátszotta! Nemám szólna, hogy kevés lesz, ne frissítgess...
Csinálja, csinálja, elfogy, beszól, majd "optimalizál"... Én meg gyalulhatom
a sok screenshotot: utólag semmi jelentősége, milyen nehéz volt x futam!

(#9630) cuebler


cuebler
senior tag

ezt már próbálta valaki: [link]? elég jónak tűnik...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9631) l4ci válasza DigitXT (#9628) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem is nehezen ment, a vége már marha unalmas volt. Nyomtam volna neki, de nem lehetett nagyon lealázni a botokat, mert akkor a vége nehéz nehezebb és muszáj szervízelnem. Inkább lenyomtam így hétvégén, mint hétköznap kelljen játszani vele. Na meg aztán kíváncsi is voltam, hogy tényleg meg lehet-e csinálni szervíz nélkül és tényleg meg lehet...

Én is le vagyok maradva, több szériát el se kezdtem még, kettőt meg épphogy 25%-ig toltam csak, szóval nekem is van még vagy 300 verseny hátra. Szerencsére kikerültek a falazós pályák a wttt-ből, így újra csak 5-10 perc a B csoport... :D

Utóbbi bejegyzésedre reagálva: ezért vettem 64GB-s iPhone-t, hogy ne kelljen matekoznom a tárhellyel! ;)
Amúgy meg tényleg ég és föld a kettő, 1 mp alatt betölt bármelyik pálya, LM, MP és Spa is, sose kell várni semmire. Néha ugyan megmakkan, ha leszakad a hálóról (repülő mód), de ha magához tér, akkor újra gyors... :D

(#9632) Meister


Meister
csendes tag

Ez egy elég szép levezetés:
https://robservatory.com/the-ridiculous-economics-of-real-racing-3/

https://www.facebook.com/Meister1977

(#9633) DigitXT válasza l4ci (#9631) üzenetére


DigitXT
félisten

Lemaradtam: melyik iPhone? Screenshot van? Mondjuk összehasonlítani vmivel.

(#9634) Emunem válasza Meister (#9632) üzenetére


Emunem
aktív tag

Ha türelmes az User... akkor nem kell 12.000$ a végigjátszáshoz, hanem pár év . :DD

"... hát persze ..."

(#9635) axod válasza Emunem (#9634) üzenetére


axod
tag

Egyetértek ezzel, azonban nem mindegy mikortól pörög a pár év. Régen még sokkal egyszerűbb volt, sok kis kaput elvettek. Én személy szerint semmit nem költöttem rá, jó sok reklámot megnéztem játékon belül, szóval indirekt módon "járultam" hozzá. Mostanában amilyen kapzsi lett az egész banda jobb is, hogy nem vettem semmit... IOS-t használok, szóval nem is hackeltem soha, viszont kevesebb mint 10 autó hiányzik, mert a speckó szériákat mindig megcsináltam (kivéve a nascrap-et most pl.) :DDD És régen még lehetett R$-ért is venni autót...

(#9636) Emunem válasza axod (#9635) üzenetére


Emunem
aktív tag

Én is majdnem megjelenés óta játszok, csak amolyan hébe-hóba ... A goldos story nekem is az agyamra megy, de manapság a goldokért bekapcsolom a reklámokat, meg meló előtt a játékot, napi utalványok miatt. És még csak level 42 vagyok, vagy mennyi... :)) Én tényleg csak szórakozni akarok vele, komolyabb játékokra ott a PC. (The crew, Forza 6, Dirt3, Grid, meg miegymás..)

"... hát persze ..."

(#9637) TpS válasza cuebler (#9630) üzenetére


TpS
őstag

Kipróbáltam, de nálam nem működött a kanyarodás a telefon forgatásával. Így elég rövid életű teszt volt.

(#9638) rumos14 válasza Meister (#9632) üzenetére


rumos14
nagyúr

minden freemium játék mocsok drága, nézd meg az Asphalt-okat, még rosszabb.

(#9639) gavaib


gavaib
újonc

Sziasztok! Ti a McLaren F1 GTR championshippel hogy álltok? Érdemes jobban belemerülni?

(#9640) TpS válasza gavaib (#9639) üzenetére


TpS
őstag

Olyan a hangja, mint egy rossz porszívónak.

(#9641) Sordoran válasza Meister (#9632) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehetett volna sokkal pontosabb is azért. Ha már időt szánt rá, akkor ott van rr3 wiki oldala, ott megnézheti melyik autó mennyibe kerül, mennyi tuning stb. Ezen kívül meg engem személy szerint zavar, hogy simán iOS játékként hivatkozik rá, pedig androidra is ott van, de lényegtelen. :U
Ha a számuk nem is pontosak (főleg az egész játékra vetítve, mivel régebben sokkal több autó volt pénzes, és tovább lehetett tuningolni is őket R$-ért), de azt vissza adja, hogy mennyire elképesztően drága. Aki régen kezdte annak persze könnyebb, vagy ha nem célja minden szériát kitolni 100%-ra. De egy friss játékosnak most belevágni értelmetlen.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9642) l4ci válasza DigitXT (#9633) üzenetére


l4ci
senior tag

Ja, úgy látszik lemaradtál kicsit, pedig nem ez az első poszt, ahol említettem az új készüléket. Szóval vettem egy iPhone SE-t kb. két hete. Azért SE-t, mert alapvetően telefont akartam, nem tepsit, elegem lett a lassú nagy droidos telefonomból és akartam egy kicsit gyors almát. (Meg az új céges Macbookhoz jól jön.) Hát ezen tényleg marha gyors a játék (is), koppintásra indul minden pálya, LeMans-on se kell többet várni, mint Brands Hatch-en. Felbontásilag ugyan nem nagy, tehát nem kell fullhd-t renderelnie, de az nagyon állat, ahogy az esti naplementében LeMansban a hátsó egyenesben szembesüt a nap, a félhomály és a becsillanás effektek miatt semmit se látni, pont mintha élőben lennék a helyszínen... :D

Az időmérőt még szokni kell, tegnap mentem az 5"-os Lenovoval 2mp-el jobb időt (Suzukában), mint az SE-vel. Ma pedig kb. 10-15 perc alatt 1.5 mp-el csökkentettem a hátrányomat a Lenovohoz képest. Nem rossz annak fényében, hogy az SE csak 4"-os, teljesen más fogás esik rajta, de ha jó a szellem, amivel megyek, akkor könnyű hozni az időn. Volt olyan köröm, ahol a visszafordítóig fél másodperccel is vezettem az iPhone-nal, ott vesztettem 1-2 tizedet, a többit pedig a hátsó egyenesre ráfordító balosban, majd a végén a 130R-ben kicsúsztam... :D

Ha gondolod tehetek fel képeket, de az ugye nem fullhd lesz, csak 640x1136.

(#9643) Emunem válasza l4ci (#9642) üzenetére


Emunem
aktív tag

5S-en is jól megy, szinte semmivel sem jobb az SE játék téren... úgy vettem észre.

"... hát persze ..."

(#9644) l4ci válasza Emunem (#9643) üzenetére


l4ci
senior tag

Asszony 5S-én kezdtem el "játszani" december elején, de az 5S "már" 3 éves, az SE-ben meg ugye a 6S bele van, biztosan tovább lesz rá iOS támogatás, mint a "régi" 5S-re... ;)
Meg a Touch ID-ja is újabb, az 5S-en nem tudta a lányom beállítani az ujjlenyomatát, az SE-n meg azonnal ment elsőre. Szóval több ponton is jobb, újabb, gyorsabb. Alapvetően a méret miatt vettem ezt, és nem a 6-ost vagy a 7-est, szeretem, ha a telefon elfér a zsebemben és nincs más 4"-os telefon a piacon ilyen teljesítménnyel... :)

(#9645) Emunem válasza l4ci (#9644) üzenetére


Emunem
aktív tag

Én csak játék terén írtam, (csak ios 9.xx alatt, a 10.xx-el nekem nem ok) a többivel egyet értek.

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#9646) Emunem


Emunem
aktív tag

Hát próbálkozom ezzel az online résszel, sok a lökdösődni vágyó. Vannak olyan kőbunkó emberkék is, akiket egy egyszerű fékezős manőverrel le lehet rázni (így ők kötnek ki a susnyákosban), de akkor is idegesítő. A másik a laggolás, akaratlanul is kilöknek, vagy csak annyit látok, hogy előttem a semmitől kipördűl, vagy kirepült az autó...
De attól még elmegy kategória. :DDD

"... hát persze ..."

(#9647) Curka


Curka
csendes tag

Üdv! Csak egy kérdés. Az utolsó frissítéssel az Exclusive Series-be bekerült a Mercedes- AMG GT3, de nullásan tehát semmi fejlesztés pedig tudomásom szerint ez már egy rég megszerzett kocsi volt és nem is volt nullás hiszen 71.7-re kellett húzni a Victory by Design special event-be. Más is így járt vagy csak én vagyok ilyen szerencsés. ez nem kevés gold bukta.

(#9648) Petya25 válasza Curka (#9647) üzenetére


Petya25
addikt

Úgy érted a korábban megvett fejlesztéseid ugrottak? Akkor mail a supportnak.
Nekem megmaradtak.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9649) Curka válasza Petya25 (#9648) üzenetére


Curka
csendes tag

Igen így értem full nullás

(#9650) Curka


Curka
csendes tag

Most nézem van még hiba. A McLaren P1 ™ úgy ahogy volt eltűnt és most felajánlotta hogy megvehetem. persze az is nullás és még meg is kell venni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.