Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) Sordoran válasza DigitXT (#8850) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, mostani eventnél az első speed recordot így teljesítettem, hogy a falnak nyomtam az autót, hogy időben lefékezzek és ne hagyjam el a pályát. Ezután jött ez a ne is ütközz/sérülj, de itt már volt annyi tuning autóban, hogy anélkül is meglett. (tier2, goldba kerülő tuningot is felraktam, így összességében mínuszban zárom goldot tekintve eventet, de legalább skipre nem volt szükség)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8852) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Jó kis bug volt ebben a challengeben, kétszer is volt olyan, hogy x idő alatt kellett teljesíteni mount panorámát, de nem álló rajt volt, hanem a hátsó egyenesben indult a futam, de a célvonalnál nem nullázódott az idő, így az első körben gyakorlatilag lehetetlen volt teljesíteni, még rosszabb volt így, mint álló rajttal. Elég nagy fail.

Feel Good Inc.

(#8853) l4ci válasza Pompi (#8852) üzenetére


l4ci
senior tag

Szerintem direkt csinálták, hogy legalább 2 kört kelljen menni és többet kelljen szervízelni. A szervíz bug megvan az új frissítésben? :D

(#8854) ntglaci válasza l4ci (#8853) üzenetére


ntglaci
tag

Melyik? A "duplán levonós" vagy az "offline meg se csinálja" bug?

(#8855) kgymac válasza Pompi (#8852) üzenetére


kgymac
őstag

A RR3 a repülő rajtos futamoknál mindig beleszámolja az első kör idejébe a célvonalig megtett időt. Lásd lm gtr 10 körös le mans, az első kör több mint 4 perc

(#8856) l4ci válasza ntglaci (#8854) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem, hanem az, hogy lehet "ingyen" szevízeltetni azonnal egy kis trükkel...

(#8857) Kronok válasza l4ci (#8856) üzenetére


Kronok
aktív tag

ha már elkezdted, le is írhatnád a szisztémáját

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8858) l4ci válasza Kronok (#8857) üzenetére


l4ci
senior tag

Legyen szervizben legalább egy kocsid. Amikor piros lesz a szervíze az éppen használt kocsinak, nyomj az előzőleg szervízbe tett kocsi javítására goldért.
Nem veszi el a goldot, hanem az éppen hasznalt kocsi lesz 100%-ra szervízelt.
Amivel mész kocsit nem kell szervízelni, ne nyomj a szervízre, ha pirosba ment!

(#8859) cuebler válasza l4ci (#8858) üzenetére


cuebler
senior tag

télleg... köszönöm szépen :R

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8860) Kronok válasza l4ci (#8858) üzenetére


Kronok
aktív tag

nekem lazán leszedte az aranyat a másik kocsi meg csak maradt úgy ahogy volt pirosban

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8861) Petya25 válasza l4ci (#8858) üzenetére


Petya25
addikt

"nyomj az előzőleg szervízbe tett kocsi javítására goldért"
ez itt laza 5-10 gold attól függően hol tart az idő....
Tehát ezt itt nem vonja le hanem az éppen használt verda gold veszteség nélkül jó lesz?
Hát ez elég érdekesen hangzik.

más:
A Free Gold másnál sem tért vissza a régi (20/nap) kerékvágásba?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8862) Kronok válasza Petya25 (#8861) üzenetére


Kronok
aktív tag

2,3 gold után átvált pénzre...

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8863) l4ci válasza Petya25 (#8861) üzenetére


l4ci
senior tag

Elvileg működik ez a javítás, én nem próbáltam, mert egy ideje már nem szervízelek (ezt is hekkelem), de többet is írták fb-n, hogy működik nekik ez a megoldás. Ha valakinek nem, akkor sorry, csak gondoltam megosztom, hátha...

Nekem van hogy jön 6-8 db gold reklám, utána R$, de azokra már nem nyomok rá. De van, hogy csak 2-3 db jön. Ha átváltok VPN-re, akkor se jön több, max másik eszközzel is jön pár darab, de ennyi. Ezt is jól kinyírták.

(#8864) DigitXT válasza l4ci (#8863) üzenetére


DigitXT
félisten

Utóbbin kár keseregni, valakinek sose ment...:)

(#8865) rumos14 válasza l4ci (#8863) üzenetére


rumos14
nagyúr

nálam is így van, 3-8 gold naponta. de nekem sosem volt napi 10-nél több.
pár hete az segített, hogy telón végignyomtam az aranyokat, save, tableten cloud restore, és még mindig volt pár arany, de az elmúlt pár napon már ez sem...

(#8866) cuebler válasza Petya25 (#8861) üzenetére


cuebler
senior tag

nálam ma reggel nem vonta le a goldot és az éppen használt kocsi is "megjavult" :C
(#8864) DigitXT : ez így van :N

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8867) Kronok válasza cuebler (#8866) üzenetére


Kronok
aktív tag

mennyi szervíz lehetőséged van?
mert olvastam olyat, h csak azoknál működik akiknek 3 szervíz lehetőségük van

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8868) cuebler válasza Kronok (#8867) üzenetére


cuebler
senior tag

három. de ha működik, hamar megtérül az 50 arany.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8869) Petya25


Petya25
addikt

Kinek hogy tetszik az 1000 goldért skippelhető Regera event? :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8870) cuebler válasza Petya25 (#8869) üzenetére


cuebler
senior tag

nekem már csak 840 goldért :C most jön jól a szervíztrükk. köszönet érte még1x :R

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8871) l4ci válasza Petya25 (#8869) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem már megvan, csak a goldért meg a kupákért tolom végig... :D

(#8872) Petya25 válasza l4ci (#8871) üzenetére


Petya25
addikt

Én is, mondjuk most jól jön ha a Exclusive szériát is végig akarom majd vele tolni.
Kár hogy csak a körítésre van off az upgrade-re nincs....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8873) Terapeuta válasza l4ci (#8871) üzenetére


Terapeuta
őstag

Szia.
Azt megkérdezhetem, hogy mennyire nehéz ez a sorozat? Arra gondolok, hogy van-e összefüggés a kocsik értéke és a nehézség között. Az utóbbi időben a Jaguárt és a Ferrarit elbuktam, a Ford/Holden meglett.
Én jelenleg ott állok, hogy összegyűlt a pénz az Agerára...meg van még 120 aranyom...tudom, hogy jobb a Regrera, ... de nem szeretnék a két szék közé esni.
Esetleg még azt meg tudnád mondani, hogy van-e benne olyan feladat, amit csak Tilt B módban lehet megcsinálni (azt biztosan bukom)?
Köszönöm.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#8874) 485 válasza Petya25 (#8869) üzenetére


485
aktív tag

Reggel megnyitottam és annyira megörültem, hogy basszus 1000 goldot kapot a végén :Y
...ja, aztán rájöttem, hogy az nem az... :N

(#8875) cuebler válasza 485 (#8874) üzenetére


cuebler
senior tag

te még hiszel a tündérmesékben? :Y :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8876) l4ci válasza Terapeuta (#8873) üzenetére


l4ci
senior tag

Azt nem tudom, hogy mennyire nehéz, de full tuningos kocsival biztos nem gáz. Az a probléma inkább, hogy az utolsó tier-ekhez már eléggé fel kell tuningolni ezeket, ha jól látom a Wikia oldalon, akkor PR 90-ig kell felhúzni az utolsó kupához.

A Limited szériákban nem kell Tilt B, mert nincs üzemanyag sporolós feladat.
Az Agera is jó, de a Regera odaveri gyorsulásban és végsebességben.

(#8877) Petya25 válasza Terapeuta (#8873) üzenetére


Petya25
addikt

Ez egy sima sorozat, ahol legfeljebb PR követelmény van, semmi egyéb - ne hagyd el, ne ütközz, visszafele, assist off stb - nincs.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8878) rumos14 válasza l4ci (#8876) üzenetére


rumos14
nagyúr

87.2-n vagyok (14/30), így nekem vszleg a 75% sem lesz meg és nem éri meg fejleszteni mert többe kerül mint amit kapok a teljesítésért..

(#8879) 485 válasza cuebler (#8875) üzenetére


485
aktív tag

Korán volt még... :))

(#8880) Terapeuta válasza l4ci (#8876) üzenetére


Terapeuta
őstag

Nagyon szépen köszönöm. Ha 90.0 az alap, akkor nekem kb 91.5 kell...(és köszönöm, hogy megmutattad, mit kell nézni. Nem fordítottam át igazán a kérdést RR wiki nyelvre, pedig már bújom)

Próbálok matekozni: mondjuk elég sok verseny van, de ha mellette még letolok pár versenyt, akkor kb 300 aranyom lesz. Pénzem nagyjából van. Engine és Drivetrain kivételével ezzel majdnem fel tudom húzni az összeset...amitől félek, hogy napi max 3 órából (a szervízidőket is figyelembe véve) lesz-e elég időm...a végén már látom vannak 5 körös versenyek, azok után gondolom szervíz >> ugrik a 3 óra :)....most ezen parázok, hogy időm nem lesz végigtolni.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#8881) l4ci válasza Terapeuta (#8880) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha trükkös szervízt használsz, akkor hamarabb is le lehet tolni, nem kell mindig várni... Vagy reklámokkal is lehet szervízelni, ha már aranyat nem ad.

(#8882) DigitXT válasza l4ci (#8881) üzenetére


DigitXT
félisten

Vagy egy kifejezetten autógyilkos verseny előtt egy aranyat adni a japónak, és
megnyerni a futamot. (Ha nem jön össze, kilőni a játékot: arany marad, újra.:K)

(#8883) 485 válasza cuebler (#8866) üzenetére


485
aktív tag

Nálam ez az okosság nem működik.

(#8884) cuebler válasza 485 (#8883) üzenetére


cuebler
senior tag

Kronok kollégával arra jutottunk, hogy mindhárom szervizesnek meg kell lennie.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8885) 485 válasza cuebler (#8884) üzenetére


485
aktív tag

Mindhárom megvan.

(#8886) cuebler válasza 485 (#8885) üzenetére


cuebler
senior tag

akkó' passz. ki vagyok jelentkezve, mert kissé túl sok aranyam van (40k+). amúgy meg úgy csináltam mindent, ahogy a kolléga leírta: első autó javítás alatt, második (aktív) autó javításra szorul, első autón nyomok egy x gold gombot az instant javításért, mire a második autóm "megjavul" viszont az aranyat az instant javításért nem veszi le a játék.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8887) Terapeuta válasza l4ci (#8881) üzenetére


Terapeuta
őstag

Neked is, és mindenki másnak is nagyon köszönöm.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#8888) l4ci válasza Terapeuta (#8887) üzenetére


l4ci
senior tag

Nincs mit, szívesen! #8888 !!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#8889) 485 válasza cuebler (#8886) üzenetére


485
aktív tag

pedig ezt csinálom, este megpróbálom még egyszer :R

(#8890) Kronok válasza cuebler (#8884) üzenetére


Kronok
aktív tag

én nem arra gondoltam, h 3 kocsinak kell a szervizben lennie, hanem arra próbáltam rákérdezni, h végtelen szervizzel is működik vagy csak a korlátozott állapottal

[ Szerkesztve ]

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8891) l4ci válasza Kronok (#8890) üzenetére


l4ci
senior tag

Csak azoknál működik, akiknek már csak 3 szervízes jutott. Aki "túl korán" kezdte, annak ez a trükk nem működik...

(#8892) mikormit


mikormit
csendes tag

Hogy csináltok ti 40k+ aranyat?

Privátban is jöhet! :DDD

(#8893) l4ci válasza mikormit (#8892) üzenetére


l4ci
senior tag

Én másfél éve kidobtam a 100%-os profilomat és újrakezdtem a 2.1-el, a Welcome Bónusszal összehekkeltem 160000 aranyat, kifulloztam a 82 autót és frissítettem, azóta nincs gondom az arannyal, mert bejött az aranyos reklám, a heti TT-vel jön 100-200, plusz a szériákból is jön sok. Az elmúlt fél évben stagnálok 25000 környékén. Néha fogy is, de jön is hozzá.

De manapság már nem érdemes a 2.1-el kezdeni, mert azóta dupla annyi autó van és az új kocsikat már mind meg lehet nyerni limited szériákban, csak tuningolni kell őket.

Ha azonban komolyan akarod tolni (wttt), akkor nem érdemes túl sok aranyat összehekkelni, mert ha egy pályán bekerülsz top10-be, akkor azonnal bannolnak. Lehet, hogy csak egy hétre, de az egy év is esélyes. Utána pedig arról az eszközről akármilyen tiszta profilt is használsz, az is ban esélyes (99%).

A többi lehetőségről inkább csak privátban, mert a fórum szabályzata nem engedi meg...

(#8894) cuebler válasza l4ci (#8893) üzenetére


cuebler
senior tag

:B :B :B egyetértek a második bekezdéssel, értelmetlenné teszik a megnyerhető autók az efféle trükközést ;] biztos ezt is kiszámolták valakik, valahol.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8895) DigitXT válasza l4ci (#8893) üzenetére


DigitXT
félisten

ha egy pályán bekerülsz top10-be, akkor azonnal bannolnak
Ez ebben a formában biztos nem igaz. Logikailag sincs semmi értelme:
azt felejtetted ki belőle, hogy ha buggal kerülsz be, ami cheatnek néz ki.
Ha megküzdesz az időért, ami reális a játék szabályain belül, nincs ban.

Fogadd el, hogy a lagolós telefonnal a reálisnál jobb idő (nem attól lesz
reális, hogy a lagolós telefonon újra megfutod, hanem egy rendesen is!)
kívülről nézve pont olyan, mint egy cheat, ezért kaptál bant. Szerintem...
De az látszik, hogy annyira igazságtalannak érzed, hogy különféle beteg
nevű csapatokhoz csapódsz (most pl. [SZAR]), ami engem pl. zavar...:O

Az az érvelés, hogy a bug az csak bug, nem cheat, csak addig állja meg
a helyét, míg nem használod ki tudatosan a bugot. Onnantól már cheat,
és az azzal elért eredmények nem reálisak. Anno a PH-s TDU mini/házi
bajnokságban 2%-nyi időmérő hibát találtam, nem tudtam: használtam!
Majd, amikor a videók alapján kiderült, hogy egyszerűen nem valós időt
mért a játék (felfelé és lefelé is tudott tévedni), visszasoroltam magam:
kétes dicsőségből nem kértem, továbbá a reális rangsor volt a valóság!
Sokat fejlődtem a bajnokság során, de nem mindenkit verővé: 3-4. hely.

(#8896) l4ci válasza DigitXT (#8895) üzenetére


l4ci
senior tag

A bant nem csak saját tapasztalatból mondom. Helyesbítem amit írtam: ha sok aranyat hekkeltél és bekerülsz wttt top10-be, akkor 99%, hogy bannolnak. Az, hogy több embert kiszedtek a Daytona Speedway "random" eredményei miatt, az a majmok hülyesége, ezen már nem is háborodok fel, tudtam, hogy ki fognak vágni. Második héten már nem szedtek ki, talán rájöttek, hogy tényleg nem csaltunk.

Amúgy nem csak laggolós telefonnal lehet Daytona időt dönteni, ismerősöm most döntött meg az egyik Speedway-en a Camry-val a nemlaggolós telefonjával. Ebből is látszik, hogy full random a célvonalnál megadott eredmény, mert ha a ghost előtt érek be, akkor hogy lehet plusz az eredmény mínusz helyett?! És nem csak Speedway-en, hanem mindenhol igaz ez, 99%-ban hozzáad egy random értéket, csak hosszabb pályákon nem tűnik fel annyira. Csak ugye teljesen más egy Nascar autóval, ahol fékezés nélkül kell körbemenni, meg egy csúszós FF-el, ahol nem mindegy, hogy hol fékezel.

Ennek ellenére, ha esetleg bekerülnék wttt A ligába, akkor tuti, hogy jönne egy 10055 vagy 10086, mert ott már megnézik a statisztikát, és ha valaki kirívó, azt nem tolerálják.

Szerintem rosszul látod a helyzetemet, rég túltettem magam a bannoláson, egyhamar úgy sem kerülök A ligába, elvagyok a B eredményekkel, nem ezért vagyok "SZAR" csapatokban. Ha zavar, akkor törölj az ismerősök közül... :)

Peace!

(#8897) DigitXT válasza l4ci (#8896) üzenetére


DigitXT
félisten

Azt nem értettem, hogy hogyan függ az aranyhekkeléstől - de így már tiszta!
Szóval nem azért bannolnak, mert időt csaltál, hanem azért, mert pénzt LOL.

Amúgy ezt már rég mondtam, hogy ne fékezés nélküli buta-pályán akarja vki
megmutatni, hogy ki a jani. Tessék nekifutni rendes pályáknak, s ott Top100.
Sokan képesek rá itt a topikban, és jó móka: engem speciel az hidegen hagy,
hogy 40.123, vagy 40.124 a jó idő oválon... Rendes pályákon tizedek vannak!

És még senkit nem bannoltak amiatt, mert tisztességes JÓ időt ment...:R
Mi több, rebesgettétek, hogy WTTT "A ligás" is volt valaki. Bannolták? Nem...
Megjegyzem, azért oda bekerülni nem annyiból áll, mint aranyat hekkelni. Az
a fullos autó lehet, hogy drága volt, de kéne bele egy jó sofőr: én nem vagyok
ehhez elég jó. (De azért nem kezdek el trágár nevű csapatokat létrehozni.:P)

Ha kellően gonosz lennék, felnyomnám a csapatot a neve miatt a majmoknál.
Persze az sem rossz, hogy "unfriend-eljük" egymást izibe, úgy nincs picsogás,
hogy hosszú az Endurance, teljesíthetetlen: bannolják a szomszéd tehenét!;]

(#8898) mikormit válasza l4ci (#8893) üzenetére


mikormit
csendes tag

Akkor én ezt hagyom nem éri meg! Van 121 autóm, sok még a régi hekkelős időszakból a heti wttt-ben a 100 arany szinte fix, ez ugye két készüléken 200+napibónusz/reklám!
Akkor szépen lassan csinálgatjuk! ;)

(#8899) l4ci válasza DigitXT (#8897) üzenetére


l4ci
senior tag

Hát ez az, rendes TT pályákon "csak" B időket tudok menni, ahol meg a random idő kell, ott meg elverek mindenkit. Most pl. 15-20 perc alatt adtam 15 ezredet Daytonán a havernak, ez -56 ezred az előző eredményemhez. Ennyi pedig nincs benne, full random a vége.

Azt viszont nem értem, hogy a Miurával miért nem tudom bevenni Daytonában az utolsó kanyart, pedig a Te szellemeddel is próbáltam. Az utolsó kanyarig volt már -0.3 előnyöm is, az utolsó balos után viszont már csak +0.3, a sikán után pedig bőven 1 másodperc fölött a hátrányom... Nem tudom hogy veszed azt a kanyart, de addig simán verlek, ott meg elmegy több, mint fél másodperc. Rá kell gyúrnom erre a pályára is majd. :)

A WTTT A-ról meg annyit, hogy van egy srác, aki bármikor megy top20-as időket, ha van hozzá autója, de tuti, hogy azonnal bannolják, mert annyit LP-zett már, hogy akárhányszor kezdi újra, akár tiszta profillal is, amint bemegy valamelyik pályán top10-be, azonnal kivágják 10086-al. Valszeg itt már nem az aranycsalást nézik, hanem magát az eszközt (telefon, tablet) tették tiltólistára, valahol biztos tárolja a profil, hogy mikről léptél be.
Na ha neki lenne egy tiszta eszköze egy tiszta profillal, akkor itt kb mindenkit verne...

Nekem meg hiába fullos minden kocsim, mégis csak B-s időket tudok menni. Sőt, telefonnal volt olyan hét, hogy még a B-be se tudtam bekerülni, csak a C jutott. Következő héten a tablettel meg simán megvolt a B. Nagyon számít az eszköz is, nekem telefonon nagyon nem megy a TT, tableten kicsit jobban, de kíváncsi lennék egy laggolásmentes iPad-re is egyszer... :)

(#8900) Petya25


Petya25
addikt

Ez a Regera event nem is volt olyan vészes.
Akár 15 futamot is egyben le lehet tolni szétstrapált autóval is.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.