Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) l4ci válasza Oktaan (#9700) üzenetére


l4ci
senior tag

Töröld a reklám ID-t, akkor adja a napi 5-öt simán.

(#9702) cuebler válasza Oktaan (#9700) üzenetére


cuebler
senior tag

nekem reggelente 3-4-5, aztán napözben simán újabb 2-3.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9703) Oktaan válasza cuebler (#9702) üzenetére


Oktaan
csendes tag

Nálam 5 a napi max. A reklám ID hol törölhető?

...

(#9704) l4ci válasza Oktaan (#9703) üzenetére


l4ci
senior tag

Mindenkinél 5 db a napi max. Androidon Google beállítások (szürke fogaskerék ikon), Hirdetések, Hirdetési azonosító visszaállítáasa, iOS-en pedig Beállítások, Adatvédelem, Hirdetés, Hirdetési azonosító visszaállítása.

(#9705) .Habi válasza l4ci (#9704) üzenetére


.Habi
csendes tag

Mindenkinél napi 20 gold a maximum.
Az 5 gold után 20 db pénzes, majd megint 5 gold, majd 50 db pénzes, majd 5 gold, majd 100 db pénzes és végül megint 5 gold.
A második 5 gold kivétele még viszonylag nem sok idő, az utóbbi időben addig szoktam elmenni. Ehhez viszont kell a hirdetési azonosító visszaállítása, akár kétszer is.

(#9706) l4ci válasza .Habi (#9705) üzenetére


l4ci
senior tag

Na látod ezzel most újat mondtál, ezt nem tudtam, sose nyomtam annyiszor az RS-re, mert az nem kellett, így max egyszer ment le a reklám, amikor még véletlenül rányomtam egyszer... :D

(#9707) rumos14 válasza .Habi (#9705) üzenetére


rumos14
nagyúr

én egyszer próbáltam ezt és elfogytak az R$ Free-k olyan 7-8 reklám után, azaz nem volt mára mire kattintani.

(#9708) l4ci válasza rumos14 (#9707) üzenetére


l4ci
senior tag

Persze, mert resetelni kell a reklám ID-t, különben hamar elfogy és nem ad többet. A régi VPN-es megoldás már nem működik, helyette van a reklám ID törlése.

(#9709) Emunem válasza l4ci (#9704) üzenetére


Emunem
aktív tag

Kösz

"... hát persze ..."

(#9710) Petya25 válasza .Habi (#9705) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem nem éri meg ennyit szarakodni pár goldért,
Mivel a heti TT B csoportba nagyon könnyű lett bekerülni, onnan pár perc melóval többszáz gold kivehető. Mióta kiszórták a kölcsönzést többen is játszanak.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9711) DigitXT


DigitXT
félisten

Ennek a Cayman S-nek ki állította be a középső tükrét? Nagyon rosszul áll.:Y
NASCAR-ban 75%-ig jutottam, aztán lejárt az idő, R$ elfogyott, necces a játék.

(#9712) Petya25 válasza DigitXT (#9711) üzenetére


Petya25
addikt

Nálad R$ hiány? :))

Hogy ez a Gauntlet micsoda"gagyi" volt. Bár inkább ilyen legyen, minthogy szivasson napokig. A végén már 20k-t adott egy fél-egyperces futamért.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9713) DigitXT válasza Petya25 (#9712) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát, be kéne izzítani a "pénztárcát", mert annyit már bőven nem versenyzek, hogy
megkeressem ezeket a drága tuningokat: kettővel ezelőtti autó is azért nem fullos,
mert valami másfél milla volt az utolsó tuningja, vagy mennyi. Korábban persze két
kézzel szórtam az RS-t, csak fogyjon (pl. gauntletben retry 500K na és!), de akkor
még nem látszott, hogy ENNYI fog belőle kelleni hamarosan... Most már ez van.:D

(#9714) Sordoran válasza Petya25 (#9712) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez tényleg elég erőtlen Gauntlet volt. Előző pár alkalommal azért kihúztam az időt rendesen, de itt, egy kör gold tuninggal megtámogatva lazán meglett újrakezdés nélkül. Egy versenyt kellett újra próbálnom saját hibából csak, és a többi se volt nehéz. Azt viszont most se értem, főleg így, hogy most azért raktak be ilyeneket, hogy 1 verseny, majd rögtön boss futam, hogy miért nem jön ki végén pontos szám ha az ember nem kezdi újra. 250 ezer pontot kellett össze szedni, de egy huzamba 272 ezer gyűlik össze. (és a pontszámok nem random jönnek, wikin le van írva, tehát ez ilyen értelmetlen)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9715) Petya25 válasza Sordoran (#9714) üzenetére


Petya25
addikt

Szerintem elszámolták, a végén pont egy futammal kevesebb is elég lett volna.
De ismét 100-on állok, minden gép és futam kész. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9716) l4ci válasza Sordoran (#9714) üzenetére


l4ci
senior tag

Ez tényleg túl könnyű volt az eddigiekhez képest. Vasárnap reggel kezdtem, estére mindkét profilom 190e pontnál állt, tegnap este fél óra alatt meglett mindkettő. Újrakezdés nélkül, ráadásul az egyiken nem is lett fullos a kocsi, maradt még benne tuninglehetőség. Az azért sokat számított, hogy nem volt olyan kupa, ahol no offtrack, no collision, no skidding a feltétel, régebben ezek szivattak rettenetesen.

A wttt-ről pedig annyit, hogy azért könnyebb bekerülni B-be, mert ugye eltörölték a kölcsönzés lehetőségét így aki nem tudja fullozni a kocsit, annak nincs sok esélye a 100 aranyra se. Én mondjuk még a második kocsival is be tudtam kerülni B elejére, amikor Melbourne-ben még nem volt meg a Lotus. Szerencsére következő héten pont akciós volt, így meg tudtam venni a kis levelre is! :D

(#9717) maximilian4 válasza l4ci (#9716) üzenetére


maximilian4
addikt

Én most csinálom, és már volt olyan kupa h no offtrack.

Maxi

(#9718) cuebler válasza maximilian4 (#9717) üzenetére


cuebler
senior tag

gyakorlatilag tele volt vele :K más is :DDD az off-track, a higher grip/lower speed és a no skidding dominált.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9719) DigitXT válasza maximilian4 (#9717) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem úgy gondolta, hogy ezek egyszerre...:) Az ám a kellemetlen.:))

(#9720) cuebler válasza DigitXT (#9719) üzenetére


cuebler
senior tag

ja, így átolvasva tényleg... :C sorry :)

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9721) oz82


oz82
senior tag

Hát az egyedüli kibaszás ha megszakítasz boss futamot akkor ugyanúgy felszámol egy retry-t.
Csessze meg nekem a challenge 3x nél kilépett a játékból, és visszalépeve visszavágott az elejére! Pst most jöttek volna a 30-40k-s bossok. Bassza meg inkbb megveszem 2x0 aranyért... Többet nem gaunletezek, az SP-n biztos nem...

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#9722) cuebler válasza oz82 (#9721) üzenetére


cuebler
senior tag

ez érdekes. nekem a porsche dynamic-on nem jött össze elsőre a boss futam (2lap cup) gyorsan exitáltam a játékból majd restart és láss csodát, megint nekifuthattam a boss futamnak :)

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9723) Petya25 válasza oz82 (#9721) üzenetére


Petya25
addikt

Simán visszatölthető mentésből!
Miért nem futottál neki újból?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9724) oz82 válasza Petya25 (#9723) üzenetére


oz82
senior tag

Nem tölti vissza a Google mentésből! Mindent visszatölt, de a gauntletet kezdhetem előlről! Nem értem.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#9725) Sordoran válasza oz82 (#9724) üzenetére


Sordoran
addikt

Gauntlet-nél kicsit trükkös, nem azonnal kell visszatölteni felhőből. Belépsz játékba, és ott van, hogy vége. Ezután rá kell bökni a kezdésre, hogy első futam jöjjön, és ekkor kell a felhőből visszatölteni. Remélem érthető. Amúgy én is SP-n tolom, és pont emiatt ilyen 6-7 futam után újra indítom játékot mindig. Illetve minden verseny után gyors mentek felhőbe. Szerencsére végig tudtam tolni kidobás nélkül most. (a Sony SP ram kezelése botrányos)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9726) rumos14 válasza Sordoran (#9725) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem Xperia SP-n el sem indult a játék, kész csoda ha nektek megy.

(#9727) oz82 válasza Sordoran (#9725) üzenetére


oz82
senior tag

Szia, Köszi a tippet, de nekem ez sem működik... :(

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#9728) Aladdin


Aladdin
senior tag

Csinalom a heti TT-t, hangyafasznyira vagyok a B csoporttol, nem ertem, h a rendszer miert ad hozza a teljesitett idohoz. A Richmondi palyan pl 3 tizedet. Futok egy +0,6-ot erre elkonyveli +0,9-nek. Ez igy aranyaiban kurvasok. Meglenne a B-m, de nem. :(

(#9729) l4ci válasza Aladdin (#9728) üzenetére


l4ci
senior tag

Erről beszéltünk már itt egy jó párszor... Ovál pályákon nem annyi az eredmény, amit a végén látsz, majdnem mindig ad hozzá valamennyit, mindhárom oválon. Minél rövidebb a pálya, annál feltűnőbb a különbség. Fogadd el, hogy random a vége, de azért ki lehet fogni néha 1-2 jobb eredményt, minél többet mész rajta, annál nagyobb valószínűséggel sorsol ki egy jobb időt... :D

(#9730) Petya25


Petya25
addikt

Másnak nincs gondja a mentéssel?
Nekem vasárnap óta nem sikerült menteni, mindig a régit mutatja.
Így nem tudok átjárni az eszközeim között.
iPad-on meg nem tudok a googli fiókra váltani.... :(((

Igaz nincs előrehaladásom mert 100%-on vagyok, de a napi dolgokat meg a limited eventeket toltam...

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9731) Aladdin válasza Petya25 (#9730) üzenetére


Aladdin
senior tag

Az esetek donto tobbsegeben re kell nyomni megegyszer. Elsore nem sikerul.

(#9732) axod válasza Petya25 (#9730) üzenetére


axod
tag

Próbálj meg ki és visszajelentkezni a gamecenter ID-val, hátha. Nekem volt, hogy az oldotta meg.

(#9733) Meister


Meister
csendes tag

Hát ennek a Bugattinak nem túlozták el a fékerejét. :-)

https://www.facebook.com/Meister1977

(#9734) zozika2 válasza Meister (#9733) üzenetére


zozika2
tag

Mennyi PR kell a végén? 85?

(#9735) Aladdin válasza zozika2 (#9734) üzenetére


Aladdin
senior tag

84

(#9736) zozika2 válasza Aladdin (#9735) üzenetére


zozika2
tag

Akkor jó, köszi:)

(#9737) Zozzy94


Zozzy94
tag

Jól jött ez az 50%-os kedvezmény a McLaren-re, csak kár, hogy tuningra nem maradt :DDD

Kellene valami gyors és hatékony arany szerzési lehetőség....ja de ahhoz fizetni kell(ene)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#9738) lacy86


lacy86
addikt

Hello Sracok!

Melyik csoporthoz "erdemes" csatlakozni?

- illetve lattam egy par hsz.-el feljebb, hogy van akinek 10 es 17M$ penze van.
Mi a titok nyitja? 😂
( mindig kell valamilyen kocsit vasarolni ... )

(#9739) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

Valaki le tudná írni, hogy hogyan kell a Cloud Save-et végleg törölni? Hosszú idő után újra feltelepítettem a játékot, aztán mikor beléptem akkor visszaakarta a régi mentésemet tölteni a játék, de én nemre nyomtam direkt. Szépen mentegettem a felhőbe az új játékállásomat, de amikor beléptem a Cloud Save menüpontba mindig kiírta, hogy van egy régebbi mentésem és azt tölti vissza ha akarom...

Mi a megoldás erre, mert egyszerűen az idegbetegség kerülget, hogy a fas*ért nem lehet újrakezdeni normálisan, ha én azt akarom... ????

(#9740) Petya25 válasza Aladdin (#9731) üzenetére


Petya25
addikt

Semmi sem segített, de a tegnapi fissítéssel haladtam pár futamot és már engedet rámenteni. Lehet a sátán keze van a dologban, mert az aranyaim száma ma reggel 6666. :)

lacy86
Hát tolni kell a bringát, az segít. Vannak futamok ahol a bónuszokkal több 100e kereshető. [link]
Csatlakozhatsz csapathoz, van több magyar is, de oda nem árt a sok fullos autó és a nyeremény nem valami sok. A heti TT-re érdemes rágyúrni, ott azért lehet keresni eleget.

Dzsuri89
Csatlakozz más azonosítóval, pl Face helyett Gugli.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9741) lacy86 válasza Petya25 (#9740) üzenetére


lacy86
addikt

Mindennap jatszok vele.
Nem fogok eret vagni csak erdekes, hogy nekem nem gyulik annyi :/

(#9742) Petya25 válasza lacy86 (#9741) üzenetére


Petya25
addikt

Abban az időszakban amikor még egy rakás autód (no meg tuning) hiányzik, nem egyszerű a haladás. A szériákat érdemes elvinni 75%-ig akkor még jól fizet de még nem kell sok tuning. Az autók fullozása egyébként kerülendő, totál felesleges. Némelyik utolsó körös tuning amúgy is a pofátlan kategória. Figyeld az akciókat, meg a napi Free goldot (5) és a bónuszt se bukd el. Sok elköltetlen pénzem nekem sincs, de inkább az arany lesz a para ahogy haladsz.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9743) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, hosszú idő után újraktam a játékot még 1 utolsó utáni esélyt adva neki, 1 kérdés: mit és hol kell nyomni,hogy minden frissítést töltsön le? köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#9744) #27441408 válasza #27441408 (#9743) üzenetére


#27441408
törölt tag

5-6 gb szabad helyem van, szerintetek megeshet,hogy még ez se lesz elég a játéknak ha mindent letölt, illetve majd nyílván jönnek még frissítések időnként..... kell ettől tartani,hogy még ennyi hely se lesz elég neki?

(#9745) cuebler válasza #27441408 (#9743) üzenetére


cuebler
senior tag

fogaskerék bal lenn, ismét fogaskerék a sor elején a joystick mellett és "download all assets". 5-6 gb elég kell legyen, jelenleg a telefonom szerint 3,35gb-on "terpeszedik". más kérdés, hogy a telefon működéséhez is kell 1-2 extra gb néha.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9746) #27441408 válasza cuebler (#9745) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi,

(#9747) Emunem válasza #27441408 (#9746) üzenetére


Emunem
aktív tag

én letöltöm, ami éppen kell, aztán meg takarítok. Ha egy kategória nem izgat, ne legyen fenn, majd leszedem újra, ha kelleni fog. Így alig 1,5 gb . ;) (iOS)

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#9748) #27441408 válasza Emunem (#9747) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem kötelező minden kategória? PL a nascar kötelező? Akármennyire is a nascar a kedvenc autóversenyem ezen a játékon nekem baromira akad a verseny a sok autóval, régen ezt írtam is itt a fórumon, azt írták a kb40 kocsi azért akaszthatja a játékot, ha szeretném ezt kihagyhatom azzal a kategóriával játszom amivel szeretnék?:

(#9749) #27441408


#27441408
törölt tag

Szerintetek ezht a játékot le fogja váltani a gyártó 1 új verzióval, vagy fejlesztik amíg csak van benne lehetőség? Elég régi 2013-as azt hiszem, és idővel az a szokás,hogy leváltják az aktuális programot, persze vannak kivételek, pl a tetris amit az EA már kb 10 éve fejleszt ha jól tudom, szerintetek ezzel a játékkal ilyen téren mi lesz?

szerk: gugliztam a saját kérdésemre válaszul találtam ezt a linket http://answers.ea.com/t5/Real-Racing-3/Create-The-Brand-New-Game-Of-Real-Racing-4/td-p/5066359 de mivel angolul nem tudok csak a fordítóra számíthatok az meg olyan amilyen, szóval most hogy is van ez a realracing 4? köszi ha valaki röviden elmondja!

[ Szerkesztve ]

(#9750) DigitXT válasza #27441408 (#9749) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha már vastagítani / bedönteni sikerült a szöveget, rárakhattad volna a linket is.
Mindenesetre a linken kamu bejegyzés van, amit valaki a fórumra trollkodott.:K
Ha megnézed a jósolt dátumot, azon régen túl vagyunk. És az RR3-ból történő
pénzhúzás megy továbbra is. Szóval, amíg dől a lé, nem fognak ám újat kiadni,
és őszintén: mennyi "fejlesztés" szükséges régi eventek felmelegítéséhez? Ha
új autó van, az valami, de azokért meg elkérik a csillió pénzt. (Problem solved.)

Az EA fejleszt Tetrist? Az igen. Gondolom pénzért lehet benne venni "extrákat".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.