Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) DigitXT válasza l4ci (#9097) üzenetére


DigitXT
félisten

"Rendes" összehasonlításhoz találtam két PNG képet, mindkettő 2048x1536!:C
kép1, kép2
Amit én látok rajta, azok ezek a különbségek:
- natív felbontás vs. felskálázott kép (információmennyiség a két képen eltérő:R)
- anizo (minden textúra sokkal élesebb + a távolban sem lesz belőlük mosott sz*r)
- AA (azt hiszem, nem kell magyarázni: a lépcsőzetesség mindenkinek feltűnik:K)

Ui: olyannyira eltérő az információmennyiség, hogy az egyik kép elfér 2,42 MB-ba
veszteségmentes tömörítéssel (PNG), a másik viszont csak 4,90 MB-ba tárolható.
(Legalábbis nekem ezt írta a gépen a Win7, aztán a képhost csinált 5,1MB-ot?:DDD)

rumos14: ott pont az a feladat, hogy Ferrari szintre "lebutítva" a gépet kell nyerni...

[ Szerkesztve ]

(#9102) 485 válasza DigitXT (#9098) üzenetére


485
aktív tag

Most már kíváncsi voltam, hogy nálam milyen, z2tab:

én mondjuk ebben a nézetben játszom:

(#9103) l4ci válasza DigitXT (#9101) üzenetére


l4ci
senior tag

Igen, erre a két képre emlékeztem én is régről. Nemhiába almával reklámozzák a játékot. Nem is tudom, hogy van-e olyan droidos eszköz, ahol van élsimítás. Ha van is, akkor az már az alma árával vetekedhet. Minden esetre iOS-t semmi sem übereli ebben, ilyen minőségben sose fog futni droidon - ugyanannyi pénzért persze...

(#9104) DigitXT válasza l4ci (#9103) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem alapvetően arról van szó, hogy almás vasból jóval kevesebb variáns van, tehát arra jóval egyszerűbb optimalizálni, és ennek látjuk az eredményét.:R (Lásd másodperces várakozások a percek* helyett, továbbá szebb grafika.) Ahogy írod, hogy "ugyanannyi pénzért", azt arra is lehetne érteni, hogy kellene egy zsák pénzt adni a fejlesztőknek, hogy egy adott droidos vasra optimalizáljanak, és akkor működne. Azon. Aztán még egy zsák pénzt, hogy egy másikra is. És így tovább. Anno az a MiPad, amiről a másik kép származik úgy tudom eléggé csúcsközeli hardver volt (droidos fronton), aztán mégsem lehetett almás szintű grafikát kisajtolni belőle, pedig a vas bírta volna, csak a szoftver nem volt alá kész, hogy meghajtsa. Egyébként nekem a 4:3 fáj egy kicsit, meg a 30 fps sem annyira a barátom. Szóval reklámozzák almával, de azért messze nem tökéletes rajta.:W Ha csak és kizárólag (!) az RR3-ra használnám az iPadot, akkor valószínűleg megbántam volna a megvásárlását. De mivel másra is jó, elviselem a problémáit.:B

*: azért több perc nálam sosem volt, inkább 40-50 mp csak, de lehet, hogy azóta tovább romlott a helyzet, hiszen minden frissítéssel bekerül valami új -> nőnek a pályák, az eszközön foglalt hely, jönnek a különböző pályavariánsok (délután, este, stb.), amik persze egyre jobban néznek ki, de ezek egyszerűen megeszik a vasakat reggelire. A One Maxon pl. már nem is tudnék versenyezni, mert hiába butítanám a sárga földig a grafikát, ha akkor is 10-15 fps-t tol az már édeskevés.:O (És ez az, amin anno ment a 60 fps is... Nem vicc! Persze lebutítva minimumra!:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#9105) Pompi válasza DigitXT (#9098) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hja, fogytán volt a dropbox helyem és törölnöm kellett, de ha kell előtúrok még, vagy akár csinálok

De amúgy - és ez nem neked szól, mert te tudod, hanem a többieknek - totál felesleges, el kell hinni és kész. Sose lesz olyan droidon, mint almán. Többször megénekeltük már itt. Én végigküzdöttem a droid vonalat és elég jó vasakkal és elég jó felbontású (QHD, WQHD) cuccokkal. Alapvetően droid párti vagyok, de játékra csak iPad - főleg ha erről a játékról van szó.

Feel Good Inc.

(#9106) l4ci válasza DigitXT (#9104) üzenetére


l4ci
senior tag

Egyértelmű, hogy azért tudnak ilyen szinten optimalizálni, mert kevés a vas, a droidhoz meg azért kell 2x erősebb, mert sokkal széttöredezettebb a platform. De ez a Lenovo telefon se volt ilyen foslassú korábban, csak egy pár hónapja kezdte el ezt. Van hogy eldobja az SD kártyát, ilyenkor újraindul, mert ugye arról futna minden. De emiatt nem küldöm vissza szervízbe, mert úgy se csinálnak vele semmit se. Lenovot soha többet...

A Sony tab még úgy ahogy bírja, kicsit lassabban tölt be, mint korábban, és ha játék közben kikapcsolom a wifit, akkor már nem is laggol annyira. A sok háttérben futó program fogná le az erőforrásokat. Ami meg nagyon zavar, hogy már nem tudom butítani a grafikát, mert hiába módosítom a plist file-okat nálam már nem butul, egyik eszközön se.

Engem nem zavarna a 30 fps, az is pont kétszer annyi lenne, mint ami most van! :D
De legalább látnám a táblákat meg a részleteket a pályán, amihez be tudom lőni a féktávokat. Meg ha nem laggolna, akkor talán az irányítás is könnyebb lenne... :)

(#9107) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
Droidon Nvidia Shielddel lehet kihozni a legtöbbet a játékból, stabil 60fps Full Hd-ban.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9108) Pompi válasza Mezcal (#9107) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Droidon nincs élsimítás, sose lesz olyan, mint almán. Nekem volt Shielddel megeggyező hardverű cuccom (Mipad).

Itt vannak 485 #9102-ben posztolt scenéi iPadról.

Feel Good Inc.

(#9109) DigitXT válasza Mezcal (#9107) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem vegyél egy szemüveget: a videó címe a 60 fps. De nem fut annyin.
Élsimítás meg ezen sincs. Ha ennyi a max. akkor ennyi: ezt kell szeretni.:O
Ezzel csak egy a baj, hogy ha ezt egy 40"-os TV-n nézed, kifolyik a szemed.

(#9110) Mezcal válasza Pompi (#9108) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem mondtam, hogy olyan szép, mint almán, csak azt, hogy droidon shieldből lehetett kihozni a legtöbbet és az a 60FPS igen jó. A Mipadban Nvidia Tegra K1 hardver volt?

Digit: Az én szaromon 60FPS-sel futott, szerinted Tegra K1-es Shielden nem futna annyival? :) De úgy mondod, mintha azt mondtam volna, hogy szebb mint almán, ilyet nem állítottam még minidig.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9111) 485 válasza Pompi (#9108) üzenetére


485
aktív tag

Az enyém kicsit c64-es :))

(#9112) DigitXT válasza Mezcal (#9110) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem szépségről beszéltem, hanem hogy akad ezen is, viszont rájöttem, hogy
ide már a céges gép ereje kevés: nem játssza le 60 fps-sel a videót...:))

Szerk: ha már offolok picit, akkor ezen milyen szar a grafika. Beszaggat, mert
esik, és szerencsétlen pilóta alig bírja megfogni. Szerintem a 30 fps miatt...;]

[ Szerkesztve ]

(#9113) Pompi válasza Mezcal (#9110) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"A Mipadban Nvidia Tegra K1 hardver volt?"

Így van :K pont azért vettem, hogy majd azon milyen f@sz@ lesz a játék, kinézetben és sebességben egyaránt. Hát nem volt az.

- - - - - - - - - - - - - - -

Szumma, szummárum, részemről továbbra is azt mondom, hogy aki 50 ezer forintért szeretne jó megoldást a játékra tablet vonalon, annak egy használt iPad Mini 2 a legjobb választás szerintem. 50-60 ezer között vannak itt a hardveraprón is állapottól függően, akár totál megkímélt újszerű darabok is ahogy néztem, tehát nem elrugaszkodott ötlet.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#9114) Mezcal válasza Pompi (#9113) üzenetére


Mezcal
addikt

Azért van egy apró különbség, ahogy látom, ami jelentős hatással van a játékmenetre, az fps-re, hogy jóval nagyobb felbontást hajtott meg a hardver, mint shielden. Nekem inkább fusson 60FPS-sel, de ne kelljen 4:3-ban játszani, mert az szörnyű, akárcsak filmre.

Digit: biztos, hogy nem akad shielden, még a nexus 7-en sem, ami gyengébb nála, hasonló felbontással.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9115) DigitXT válasza Mezcal (#9114) üzenetére


DigitXT
félisten

Te IMAX-ba se menjél soha!:)) Amúgy meg ezeket már átbeszéltük anno.
(Az a jóval nagyobb felbontás annyira nem fáj ám a vasnak, mert kb. a felén ha
dolgozik, és a végén egy rescale filter felrántja a pixeleket. Azért is néz ki úgy.)

[ Szerkesztve ]

(#9116) Mezcal válasza DigitXT (#9115) üzenetére


Mezcal
addikt

Natívban biztos, hogy a játék még a full hd-t sem éri el.

mert kb. a felén ha
dolgozik, és a végén egy rescale filter felrántja a pixeleket.

Az meg gondolom látható nyomot hagy a képminőségen.

Egyébként a nexus 7-en android 7.0 alatt megint megvan az 50-60 fps, ami 6.0-án nem volt meg.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9117) DigitXT válasza Mezcal (#9116) üzenetére


DigitXT
félisten

Pontosan. Hasonlítsd össze ezt a két képet... Az egyik elég ratyi.
Na, az a felskálázott. A másik meg natívban renderelt.:D De anno
is pont ezen kötekedtél, hogy nincs is olyan erős vas az iPadban,
hogy kiköpjön egy 2048x1536-os natív képet. Pedig de. Ott a kép!
Ott van rajta az összes pixel.:K Méretezd át a felére, majd vissza:
egy mosott sz.r lesz belőle: csináld meg ugyanazt a másik képen.
Nem változik "semmit". Miért? Mert eleve úgy készül. Q.E.D.:R

[ Szerkesztve ]

(#9118) Mezcal válasza DigitXT (#9117) üzenetére


Mezcal
addikt

PS3 de még Xbox One-on is egy csomó játék van, ami max 900p-s és azt skálázza fel, majd pont a mobile-os RR3 tudja natívan a full hd-nál magasabb felbontást lol

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9119) DigitXT válasza Mezcal (#9118) üzenetére


DigitXT
félisten

Látom, nem vagy képes sem tanulni, sem felvenni a szemüveget.:D Azért
vegyük már észre, hogy messze nincs annyira széteffektelve a játék, mint
egy PS3 meg XO cím esetében, továbbá eléggé pariban van nyers erőben!

Nincs új a nap alatt: ebben a témában komolyan vehetetlen vagy.:))

Szerk: egyébként a PS3 egy 10 éves vas. Mit vársz tőle, mit tudjon?:R
Pompi: én kérek elnézést! Felrakja a régi lemezt, én meg válaszolok...:O
Ezek után nem fogok. Becsszó.;]

[ Szerkesztve ]

(#9120) Pompi válasza Mezcal (#9118) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Most komolyan ne kezdjétek már megint ezt. Nézd meg egymás mellett ezeket a képeket: droid , alma. Aztán zárjátok le a témát, ha kell linkelem az előző csörtéteket ebben a témában, sztem a többség nem kíváncsi rá (újra) már bocs.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#9121) 485


485
aktív tag

Érdekes dolgot vettem észre. Most látom, hogy Favorite Car-nak a Nissan Altima van?! Állítólag 390x mentem vele :Y , ez tuti fas.ság, nincs is meg :F

[ Szerkesztve ]

(#9122) DigitXT


DigitXT
félisten

Basszus, ebben a Gallardo exkluzív Catalunya Endurance-ban
mekkora szívás már a 18.0 km-et futott friend: aranyra nehéz...
(De az ezüst is csak egyszer volt meg eddig, ami 17.4 km. Pff!)

(#9123) nexus6 válasza Mezcal (#9107) üzenetére


nexus6
aktív tag

nekem shield tabletem van, talán eddig egyszer akadt meg. de elég stabil. A régi vivo telefonomom (s801), ott elég lassan töltött be, de grafikára az is szép volt 5 colon. a shiled is szép szerintem. megpróbálok egy screent. :)
más: mikor jön a frissítés? nascaron nem tudok előrelépni, megcsinálni egy-egy pályát. ha el kezdenék előzni, akkor 27 versenyzőből 20 nekem akar jönni, kilöknek és száguldanak tovább 320-al. én lelassulok. volt amikor röpködtek az autók, illetve volt amikor 45 fokos szögben tolt egy autó 326-al. kipöccintett a végén majd elhúzott mintha semmi sem történt... :(
így elég illúzió romboló. meg amilyen eredményeket betesz, mostanában csomószor 8-9-nek futok be fullos autóval, egyszerűen nem érem el az elsőket.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#9124) l4ci válasza 485 (#9121) üzenetére


l4ci
senior tag

485: ilyen bugot láttam már egy párat fb-n, többen is posztoltak képet erről: olyan kocsi a kedvenc, ami nincs is meg nekik. Talán javítják, talán nem, esetleg írhatsz a supportnak, de szerintem már tudnak róla... :D

DigitXT: na ne hogy már Neked legyen probléma az Endurance rekord megdöntése! Biztos nem én voltam a 18km, nem ment nekem annyira a Gallardo széria (meg nem is vagyunk már ismik fb-n), de ahogy elnézem nekem most bedobott egy 20.7 km-t is ugyanide. Szóval biztos lehet itt valahogy többet is menni... :)

nexus6: 1-2 héten belül igérték a frissítést. Szerintem hétközben biztos nem dobják ki, eléggé bekavarna a wttt eredményekbe. Ha most hét elején nem jött, akkor sztem jövő hétre várható. Szerencsére én már jó régen végeztem a Nascar szériákkal. Gyűlöltem mindet, főleg a Ricsit! Most még durvább lehet az agresszív botok miatt. Hétvégén nyomtam az új MP4-X szériában a Daytona Speedway-t, na ott 400-nál húzta rám egyenesben az egyik bot, össze is mentünk, repültünk mindketten le a pályáról! :D
Pedig ezt meg lehet csinálni fékezés nélkül is manu gázzal, néha el kell venni a gázt, ha megcsúszna, de csomószor forgattak ki a botok, mert fékezés nélkül jön belém hátulról, előzés után lekoccolja a hátsó kerekemet, de akár LeMans-ban is, ezért az 5" telefonon kb esélytelen hibátlan kört menni, csak a tableten tudok több km-rel nyerni...

[ Szerkesztve ]

(#9125) Terapeuta válasza nexus6 (#9123) üzenetére


Terapeuta
őstag

Amúgy érdekes: nálam igazából ez csak a NASCAR szériában feltünő: máshol azért nem jellemző, hogy mindegyik, vagyis kivétel nélkül az összes kocsi elém akarna szúrni. Mivel itt farmolgatok (még), amikor elbukom a napi bónusz*free agentet, akkor azért elkap az ideg (de már felkészült vagyok).

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9126) 485 válasza Terapeuta (#9125) üzenetére


485
aktív tag

Ez ilyen lett sajnos, most mentem egy 10 körös nascart, vért izzadva lettem 17. fullos kocsival :Y
Persze az se jobb amikor két kanyar után első vagyok, valahogy a kettő közé kellene belőniük, persze megértem, hogy ez nem könnyű, végül is most rászolgál a nevére.

(#9127) DigitXT válasza l4ci (#9124) üzenetére


DigitXT
félisten

Pedig ez nem megy... ha 10x nem próbáltam már, akkor egyszer se.
Gondolom lassú vagyok, nem fexik az autó, meg hibázni is szoktam.

(#9128) Kronok válasza l4ci (#9124) üzenetére


Kronok
aktív tag

frissítés?
- 3 limitált széria, Ferrari LaFerrari, Ferrari 599 GTO, McLaren 675LT
- Gauntlet McLaren 570GT nem is volt

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9129) l4ci válasza Kronok (#9128) üzenetére


l4ci
senior tag

Majd lesz. Jövő héten elvileg limitált Ferrari széria jön. A Gauntlet az utolsó héten lesz, utána újabb update.

(#9130) Terapeuta válasza 485 (#9126) üzenetére


Terapeuta
őstag

Én naponta 4-et megyek, esetleg 6-ot (Flag Racing American All-Star 65/ Indiana....Daytonát nem merem (pedig jobban tejel), ott sokat bukok, többször nem érek be elsőnek, Indy ilyen szempontból biztosabb). Nyavalygok, de szinte mindig igaz itt is az alapszabály: a fék a mi barátunk (esetleg egy kis kerülő kormánymanőverrel) :K

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9131) Allien


Allien
veterán

No beszoptam... Legend széria, Supercar elites széria. Két kör kellene a Koenigsegg CCXR -20%-hoz. Csakhogy, a Speed demons megnyitásához is 2 kör kell, és amikor elérem a 2 kört, a szériát megnyitja, de a koenigsegget meg nem adja be kedvezményesre. :W Jó, "csak" 400E-t spórolnék vele, de akkor is. :O Asszem, várhatom meg a köv peccset, hátha javítják. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9132) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Nem kis segítséget kérnék: tanulgatnám a bot lassítás ( slow bots down) művészetét. Tegnap próbálgattam az Master/Open Sky Challenge TIER5 - Endurance (Brands Hatch). Nem tudom, jól csinálom-e? Net nékül, kijelentkezve.

7.3 km-rel adta be elsőre a pályát. Hagytam lefutni a 60 mp-t, futottam egy másfél kilométeres versenyt (mesze utolsó voltam), majd pár (10-nél több) retry. 5.1-re sikerült levinnem. Utána ismét hagytam lepörögni az időt, de utána se lepörgetéssel, se retry-vel nem tudtam tovább csökkenteni az első helyezett nevét és a megtett távolságát.

Külön érdekes, hogy amikor újra próbáltam (nem retryvel, hanem End>Continue), akkor - bár neten voltam - bedobta 9.1-km-rel :)

Bújom a wikit, ott is van aki panaszkodik, de sztem valamit elcseszünk.

Mit csinálok rosszul?

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9133) Kronok válasza Terapeuta (#9132) üzenetére


Kronok
aktív tag

az 5.1 km az miért nem elég?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9134) l4ci


l4ci
senior tag

Megjött a várva várt frissítés: úgy néz ki visszatették az assistokat és néhányan megkapták ajándékba az utolsó McLaren 570-et is (én nem, hmm). Nekem a fék assist már nem hiányzik, Silverstone National-on kipróbáltam ugyan, de még mindig jobban megcsúszok vele, mint manu fékkel, hiába na, tanul az ember...
Viszont a high steering lehet, hogy jól fog jönni még néha... :D

(#9135) Picirigó válasza l4ci (#9134) üzenetére


Picirigó
csendes tag

És a bootok?? Ugyan olyan parasztok??? Némelyik konkrétan rám húzza a kormányt ha próbálok egyenesbe el menni mellette.. Kanyarba meg kilők... Assistoknak örülök, mondjuk a fék annyira nem zavart, inkább a kormány volt zavaró...

(#9136) l4ci válasza Picirigó (#9135) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem voltak agresszívak Silverstone-ban, de menni kéne egyet LeMans-ban meg Daytonán is, hogy megnézzük, mennyire vettek vissza.

Viszont ez az MP4-X brutál egy kocsi! Tegnap értem csak el az LM 5 körös versenyig, és a 2:30 alatti idő az nagyon kemény! És ezen még biztos lehetne hozni, mert nem mindig vettem jól a féktávokat, néha meg is csúsztam, de még egy kocsival se mentem eddig ilyen időt! Lehet ez lesz a következő farmolós pálya? :D

(#9137) Pompi válasza l4ci (#9134) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én megkaptam, az 570-est

Feel Good Inc.

(#9138) cuebler válasza l4ci (#9134) üzenetére


cuebler
senior tag

én is megkaptam az 570gt-t :DD viszont a monzai pályán az ascari sikán még mindig túl nagy kihívás a low brake assist-nak ;] a botok viszont kaphattak nyugtatót :P

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9139) Petya25 válasza Pompi (#9137) üzenetére


Petya25
addikt

Elmennek a picsába.... :F
Látom pár embernek tényleg odaadták puszira. :(((

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9140) Terapeuta válasza Kronok (#9133) üzenetére


Terapeuta
őstag

5.1 egy pályára bőven elég alapból. A redline: origin-ra gyűjtöm az aranyat és közben olvasom a wiki fórumot. Elég szélsőséges hozzászólások: egyik fele szerint nagyon nehéz, másik fele azt mondja, hogy bot lassítás és simaliba, arany sem kell. Itt jött fel az, hogy bizonyos pályán valahol a 2. szakasz környékén 2-3 km-re javasolják levinni az első távolságát, ezzel elejét véve (?) a további nehézségeknek.

[ Szerkesztve ]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9141) 485 válasza Petya25 (#9139) üzenetére


485
aktív tag

Nekem is, de ez nem volt meg?

(#9142) l4ci válasza Terapeuta (#9140) üzenetére


l4ci
senior tag

Elég rég csináltam a Redline Origint, de akkor nem volt nehéz, nem is butítottam a botokat. Viszont állítólag volt benne egy bug az egyik pályán, ami nálam nem jött elő, de sokan panaszkodtak rá, hogy már a startnál pirosba váltott, pedig nem is csináltak semmit. Azóta sokat változtak a körülmények, assistok jöttek-mentek, bugok jöttek-mentek, ki tudja, hogy most mennyire lett nehéz? :)
Viszont amikor csináltam, okosba szervízeltem (időugrás offline), ez már nem működik, viszont reklámokkal lehet gyorsítani, bár sokat nem ad.

(#9143) Petya25 válasza 485 (#9141) üzenetére


Petya25
addikt

Mivel ez a decemberi gauntletes autó és dec 11-én "lesz" unlockos, eddig senkinek nem volt meg.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9144) oz82 válasza Petya25 (#9139) üzenetére


oz82
senior tag

Hát én végigszenvedve megszereztem 4 nap alatt anno, 100+ goldba került kb a PR fejlesztgetés meg 600k pénzbe. Az nyugtat, hogy utána 75% kedvezmény volt a fejlesztésekre és most fullos a gép viszonylag költséghatékonyan...

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#9145) Terapeuta válasza l4ci (#9142) üzenetére


Terapeuta
őstag

Köszönöm, ez segítség: lehet a hétvégén lenyomom:550 aranyam van, elégnek kell lennie.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9146) Petya25 válasza oz82 (#9144) üzenetére


Petya25
addikt

Jelzem a 4 napos az a 675LT volt.
És az is igazságtalan volt hogy utána meló nélkül odaadták mindenkinek aki nem tolta végig. :F

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9147) Allien válasza Petya25 (#9146) üzenetére


Allien
veterán

Ráadásul, a fejlesztések -75%-on, ami azért óriási segítség! Ráadásul, nem is egy gold nyelős autó, főleg így. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9148) 485 válasza Petya25 (#9143) üzenetére


485
aktív tag

Akkor az jó, a gauntleteket már úgysem csinálom, nagyon időrablók

(#9149) Sordoran válasza Pompi (#9137) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is megkaptam, de azt nem tudom miért. Mármint én simán letoltam gond nélkül eddigi eventeket. Mondjuk a 675-ös után mondanám, ennyi járt (azt tisztességgel nyertem meg, goldot is áldozva rá), de azért ez mégis csak egy 65 goldos autó. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9150) ntglaci


ntglaci
tag

A rend helyreállt! Leszámítva egy-két elpusztult agysejtet, és jópár szitkozódást. A 10 körös LM-ben visszajött a 2:43 közepe assistokkal, és a Porsche kanyarokban sem ba..nak ki egerészni. Meg még ezt a fideszes (narancssárga) McLarent is odavágták ajándékba, ötszázvalahány gold helyett get free.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.