Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) Petya25 válasza rumos14 (#8350) üzenetére


Petya25
addikt

19/112-es géppel simán végigtolható volt.
Nincs szivatás vagy megadott limit, az egyik legkönnyebb amit eddig kiadtak.
Persze pár kör tuningot bele kell rakni, 19/28 az nem rossz arány.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8352) .Habi válasza rumos14 (#8350) üzenetére


.Habi
csendes tag

PR 112-vel végigtolható skip nélkül.

(#8353) oz82 válasza rumos14 (#8350) üzenetére


oz82
senior tag

Pr 104 el az utolsó 2 napon 3-3 skip...

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8354) l4ci válasza rumos14 (#8350) üzenetére


l4ci
senior tag

Én az utolsó napon egyet skipeltem, amikor visszafelé kellett menni és előbb beérni, mint ő, mert nem volt időm meg normális hely sem többször nekifutni, mert szombaton megint későn feküdtem le, vasárnap meg szinte egész nap úton voltunk (hazafelé Horvátországból). Szóval biztos teljesíthető lett volna azzal a 21 tuninggal is, amit rátoltam, de az utolsó két versenyt már így is az autópályán, pihenőkön, benzinkúton próbáltam befejezni. Az utolsó verseny utolsó körében az utolsó sikánt elrontottam, így túl sok lett az off-track, kezdhettem újra egy szervíz után. Amire csak fél órával ezelőtt jutott időm, mert fél 12-re értünk csak haza! :D

Amúgy meg a manuális gáz-féktől már fájt a bokám, mire Magyarországra értünk, mert alig használtam a tempomatot, csak Letenye után kapcsoltam be újra... :))

(#8355) ntglaci


ntglaci
tag

Lenne egy kérdésem: ha eltávolítom az rr3-at a mobilomról és nem rakom fel újra, meddig őrződik meg a felhőmentésem? Azt hiszem eljött az idő egy kis pihenésre, úgy kb egy évre gondoltam. Akkor újra lesz értelme a játéknak számomra.

(#8356) rumos14 válasza l4ci (#8354) üzenetére


rumos14
nagyúr

kösziköszi a válaszokat. nekikezdtem tegnap lastminutebe :)

(#8357) ak05 válasza rumos14 (#8356) üzenetére


ak05
tag

Én is csak pénzes fejlesztést küldtem rá, utolsó előtti nap utolsó versenye volt skip
Utolsó nap első versenyén jó helyen kell megpöckölni az elsőt(sikánnál) és akkor nem kell skip
Utolsó feladat 3 skip volt

(#8358) Allien


Allien
veterán

Azé mondhattátok volna hamarabb is, hogy nagyon könnyű... :B :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8359) ilias


ilias
tag

Sziasztok!

Szeretném tőletek megkérdezni, hogy hogyan lehet file-okat (kocsi, stb.) törölni memória növelés céljából. Próbáltam simán mappákat törölni, de az nem tetszett neki.

Illetve ha van egy csapatom, és valaki a csapatból megdönti az egyik időmet valamelyik pályán, azt hogyan tudom megtalálni? Kaptam értesítést róla, de aztán valahogy elkeveredtem a megnyitott ablakból. :)

Köszönöm előre is! :R

(#8360) ilias válasza ntglaci (#8355) üzenetére


ilias
tag

Én azt csináltam, hogy a character file-t feltoltam e-mailre, majd amikor akartam folytatni, akkor letöltöttem és beillesztettem a frissen telepített helyére.
Így onnan folytattam, ahol abbahagytam.

(#8361) ntglaci válasza ilias (#8360) üzenetére


ntglaci
tag

Thx! Végülis ez is megoldás!

(#8362) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok az asphalt 8 után kipróbáltam a RR3-at is nagyon nagyon kellemes csalódás annak ellenére, hogy szimulátor! kb félórát játszottam vele a sofőrképzőt csinálom, eddig bejön mintha nem izzasztaná annyira a telefont mint a másik játék és tán kevesebbet is akad, engem megnyert egyenlőre. Szeretném megkérdezni, ebben nincs multiplayer? Illetve a beállításokban felajánlott valami felhőmentéses izét, az micsoda? (nem tudok angolul ne mondjátok , hogy olvassam el!) Egyenlőre nincs több kérdésem. :)

illetve letöltöttem azt a részt is, hogy download all assets, az nem baj ugye? köszi a válaszokat!

már 3 éves a játék remélem nem állnak le a fejlesztgetésével és jön 1 új rész amit nem bírna a telóm.... :F

[ Szerkesztve ]

(#8363) Sordoran válasza #27441408 (#8362) üzenetére


Sordoran
addikt

Szimulátornak nevezni erős túlzás. Tény, hogy nem annyira arcade jellegű mint előbb említett cím, de a szimulátorhoz nem sok köze van. Multiplayer van, a Time Trial eventeknél csak az időkkel lehet versenyezni egymással, a rendes multiplayer rész pedig ugye sablon körversenyek. Nem túl kiforrott, de rá lehet mondani, hogy van. A felhőmentés pedig az aminek hangzik, online eltárolja a játék állást, így ha a profiloddal belépsz másik eszközön, azon tudod folytatni.
A download all asset annyit takar, hogy letölt minden pályát és autót a készülékre. Ha helyet akarsz spórolni, és nem használsz minden autót, akkor éri meg nem rányomni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8364) Petya25


Petya25
addikt

Jöttem kicsit sírni....
Az új szériák 100%-ra játszásához elég keményen kell adózni.
GTE-PRO 92%-on áll, 3(!) futamhoz még bele kellene tolni 700 aranyat.
Lotus Type 125 szériája 88%-on, a PR-es uccsó 7 futam szintén 700-ba fáj.
Kicsit aránytalan a majmok árképzése.

A gauntletes kis Lotus talán nem lesz ilyen húzós.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8365) #27441408 válasza Sordoran (#8363) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, letöltöttem, akkor a játék csak annyi tárhelyet fog elfoglalni, ami így összesen van? Mást már nem nagyon fog töltögetni?, már csak kb 300 mb maradt a tárhelyemből, ezért kérdem :) .

azt hogy szimulátor azt valahol olvastam....

Végig csináltam a sofőrképzőt! :)

[ Szerkesztve ]

(#8366) #27441408


#27441408
törölt tag

Jutott még eszembe kérdés ha lehet kérdeznék.

Az offline versenyek korlátlan számban játszhatóak vagy ad ilyen energia feltöltős akármit amit ki kell várni, vagy ez csak online van mint más hasonló játékoknál? Továbbá érdekelne még ha én nem fektetek be igazi pénzt akkor is haladhatok a játékkal, mégha lassan is? (ezt tudom, hogy erre mennek, hogy fizess, de a legtöbb ilyen játékba kb minden elérhető igazi fizetés nélkül, mégha nagyon lassan is.)

A felhőmentés pedig az aminek hangzik, online eltárolja a játék állást, így ha a profiloddal belépsz másik eszközön, azon tudod folytatni.

Profil mentést még nem találtam, az hol található? (lehet azért nem láttam, mert még az iskolát csináltatta velem a legelején)

Petya25 hsz-éből azt veszem ki, hogy ezekszerint 1 szériát csak aranyért lehet kijátszani? (ami gondolom a játékból is megszerezhető, nyílván elég lassan...)

[ Szerkesztve ]

(#8367) ilias válasza #27441408 (#8365) üzenetére


ilias
tag

Nekem 2.12 GB-nál tart. :))

(#8368) #27441408 válasza ilias (#8367) üzenetére


#27441408
törölt tag

play-en korrektül ki is írják az ismertetőbe, hogy minimum másfél giga kell.... remélem azért 1 ideig nem lépi túl a tárhelyem... ha meg igen játszom a másikkal, de remélem sokkal több mindent nem akar letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#8369) #27441408 válasza #27441408 (#8368) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerk: Elolvastam a cikket, a kérdésemre választ is kaptam, miszerint elég lassan de igazi pénz nélkül is lehet haladni.

Szerintetek megéri ez miatt a játék miatt beruházni 1 memória kártyába Sony Xperia L telónál? Jelenleg úgy érzem nem kívánok megválni tőle hely hiány miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8370) Sordoran válasza #27441408 (#8369) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha memória kártya alatt úgy érted, hogy arra átrakod a játékot, akkor ne felejtsd el, hogy ahhoz root kell. (a Sony L és az SP egykutya, szóval itt tuti, nekem is így van, és 3.12 GB-ot foglal a játék a 16 GB-os memóriakártyán)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8371) Pompi válasza #27441408 (#8369) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Szerk: Elolvastam a cikket"

Hát a cikk már több, mint 3 éves. Azóta kb. minden más lett a játékban szinte.

Feel Good Inc.

(#8372) #27441408 válasza Sordoran (#8370) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ha csak simán veszek 1 kártyát, és beleteszem a telefonba, nem engedi a kártyára átrakni a játékaimat???

Akkor adódik a kérdés, szerinted érdemes megszoknom a játékot?? Kb 500-600mb van még a teló belső tárhelyén . (gondolom érted a kérdésem lényegét, nyilván ha tényleg ennyi helyeket akar elfoglalni, és elfogy a tárhelyem, kár is megszeretnem a játékot ezért kérdeztem. )

Kérdés a játékhoz, én nem szeretném neki megadni a facebook adataimat és egyebeket, ugye eljátszogathatok vele vendégként is és nem kényszeríti ki a bejelentkezést? (már a NASCAR iskolát gyűröm tehát 5 ös szint felett vagyok eddig elvoltam vendégként de a ranglistákon mindenki rendes névvel van, ezért kérdeztem meg inkább, hogy enged e a játék vendégként játszani)

Pompi Azért azt megtudtam, hogy ha türelmes vagyok igazi pénz befektetése nélkül is játszhatom . :)

[ Szerkesztve ]

(#8373) Sordoran válasza #27441408 (#8372) üzenetére


Sordoran
addikt

Most erre mit mondjak, hogy ne szeresd a játékot? :DDD Én 3 éve játszom, amikor meglett a mostani telóm (Sony SP), azóta minden nap letolok egy versenyt legalább, minden eventet kivittem, elvagyok vele mai napig. Én is megszenvedtem a tárhellyel, 8 GB belső tárhely (5.7 GB szabadon felhasználható), és a játék önmaga 3.12 GB nekem, így tavaly rootoltam, felraktam Foldermountot, és átraktam a játékot SD kártyára, így elférek, de enélkül már nem tudnék játszani (kivéve ha letörlök rengeteg más appot). Amennyiben most nehezen férsz el, ne feledd, új frissítésekkel nagyobb és nagyobb lesz (régen 2 GB alatt volt), szóval ha van benned hajlandóság, nézz utána a telefonod topikjában, hogyan rootolhatod, és akkor nem lesz gondod.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8374) #27441408 válasza Sordoran (#8373) üzenetére


#27441408
törölt tag

HM... köszi, hát ennyit biztos nem ér meg ez a játék főleg, hogy már 3 éves lassan gondolom eleve lesz új része (ergo minek áldozzak érte ),mindegy egyenlőre játszom vele, ha meg nem fér el max törlöm, és aszfaltozok... az sem rosz játék és nem akar tárhely hegyeket magának. :)

[ Szerkesztve ]

(#8375) DigitXT válasza #27441408 (#8372) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért azt megtudtam, hogy ha türelmes vagyok igazi pénz befektetése nélkül
Pont azt nem tudtad meg, vagyis félreinformáltad magad. A PR feltételeket,
azaz a kötelező tuningokat, csak jóval később vezették be, így a játék már
lépten-nyomon hasba-akaszt, de nagyon. Olyan türelmes NEM tudsz lenni.
Aztán ha úgy gondolod, hogy na, kicsit ráköltesz, egy kicsit haladhatsz.:D
Aztán kezdődik elölről, hogy megint elakadsz, s megint nincs az a türelem.

A gond nem is ezzel van, hanem az arányokkal... Ha havi 1-2K ráköltésével
már lehetne viszonylag "értelmesen" haladni úgy, hogy lenne esély rá, hogy
végigvidd, összes verseny lefutása, amihez kell az összes autó beszerzése,
akkor azt mondom, rendben van, jó játék, hát legyen: de erre nincs esély.:N
(Iszonyatosan elborult árak vannak, és a legjobban "megérő" csomag is egy
pillanat alatt elkölthető és gyakorlatilag nem haladtál előre belőle semmit...)

Szóval Pompi nem véletlenül írta, hogy azóta sok volt a változás. És nem az
előnyére, hanem a pénzbehajtás irányába, de azt mindenáron! Ez van...:R

[ Szerkesztve ]

(#8376) #27441408 válasza DigitXT (#8375) üzenetére


#27441408
törölt tag

Hát akkor marad az aszfaltozás nekem az is tetszett és ahogy láttam az ilyen téren azért barátibb..... főleg, hogy a nascar képzőn a daytona verseny szinte élvezhetetlenül akad már a készülékemen... :( (és még a grafikát sem engedi állítani)

Kár pedig nagyon jó lenne ez a játék, de azok alapján amit írtok, 1re inkább azt érzem nem éri meg megszeretnem, és ugye később fájó szívvel megválni tőle, ha pl még több helyet követel (nálam már 2,6 Gb-nál jár...) vagy esetleg tényleg mindenáron pénzt akar, mert én pénzt ilyen játékra sose költöttem és nem is áll szándékomban,max 1 sd kártyára beruházok 1 ilyen játék miatt, de azért, hogy játszhassak köszi nem fizetek. (tudom ingyen használom, ezért is viselem el a játékokban a hirdetéseket), azért köszi, hogy segítettetek. !

[ Szerkesztve ]

(#8377) l4ci válasza #27441408 (#8376) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha a Daytonán már akad, akkor mit szólnál egy LeMans-hoz? Mondjuk ahhoz még jó pár hónapot kellene játszanod, hogy eljuss odáig. De a 43 autó tényleg megakasztja a régebbi mobilokat, ez van. Amúgy állítható a grafika, még rootlás nélkül is, csak keress rá a fórumban. Keresési kulcsszónak ilyeneket használhatsz: .depot könyvtár, plist file-ok, stb.

(#8378) #27441408 válasza l4ci (#8377) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi de már letöröltem.... Az Asphalt-ot választottam, azért köszi, hogy írtál, de mégsem jött be a játék annyira, plusz borzasztó sok helyet foglalt el már így is.

(#8379) oz82 válasza Sordoran (#8373) üzenetére


oz82
senior tag

Szia,
nekem olyan gondom volt hogy a foldermount-ba átraktam a játékot az sd re és amikor bekattintottam hogy mountolja tákk újraindul a teló és nem töténik semmi.
Xperia SP m van root olva gyári 4.3. Nem jöttem rá mi a gond, hogy csináltad te? milyen formátumúra legyen formázva a kártya stb.

thx

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8380) Sordoran válasza oz82 (#8379) üzenetére


Sordoran
addikt

Semmi trükköt nem alkalmaztam, megcsináltam ahogy meg kell, és működik a dolog. SD kártya is sima fat32 azt hiszem, nem formáztam újra, nem partícionáltam. Esetleg ments le mindent SD kártyáról, teljes formázás, majd rakd vissza dolgokat, és telepítsd újra Folder mountot, hátha megoldja, más ötletem nincs.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8381) ntglaci


ntglaci
tag

Érdekes keverék lett: gauntlet is meg team-race is egyben. Egész jó!

(#8382) rumos14 válasza ntglaci (#8381) üzenetére


rumos14
nagyúr

a fejlesztés viszont elég kötsögséges lett: pénzzel csak 7 fejlesztésig lehet eljutni, utána pedig több helyen van egymás után 2 aranyos kör...

(#8383) l4ci


l4ci
senior tag

Miért kell erőltetni az állandó éjszakai versenyeket ebben a Gauntletben? Már kezd kifolyni a szemem az állandó max fényerő miatt, mert máshogy nem látni napközben, az automata fényerőállítás miatt meg alig látnék valamit...

(#8384) 485


485
aktív tag

Sosem értem, most 6 nap van, h elkezdjem, vagy h befejezzem?

(#8385) l4ci válasza 485 (#8384) üzenetére


l4ci
senior tag

A Gauntletnél mindig a befejezésre vonatkozik az időlimit, tökmind1, hogy mikor kezded el, fix napon/órában lesz vége.

(#8386) 485 válasza l4ci (#8385) üzenetére


485
aktív tag

Köszi, akkor lassan kezdenem kell.

(#8387) cuebler válasza 485 (#8386) üzenetére


cuebler
senior tag

három nap alatt lazán megcsinálható még az én szintemen is :C most járok 140k pontnál és még hol a nap vége? a kínai bot viszont rendre gyorsabb, mint magnus barátunk :P

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8388) l4ci válasza cuebler (#8387) üzenetére


l4ci
senior tag

Nálam is durván tolja a Li nevű kínai AI. Egy Suzukát kb 10x toltam végig, mire megcsináltam off-track nélkül, de 145k pont már megvan. Direkt nem húztam még fullra a verdát, hátha lesz tuning akció.

(#8389) SoldierL válasza #27441408 (#8376) üzenetére


SoldierL
senior tag

"Ezért nem éri meg megszeretnem" Egy játék elsőre úgy bejön, hogy letérdepelsz, vagy 2 percen belül kilépsz mert nem tetszik. Ez a két lehetőség létezik. Nem bántani akarlak de elég furcsán irtad. Facebook vagy google fiok kell neki, mert oda menti a felhőbe. Ne azt nézd, hogy mikor adták ki mert azóta számos patchet kapott.
Grafika: play áruház rr3 gfx.

[ Szerkesztve ]

(#8390) l4ci válasza SoldierL (#8389) üzenetére


l4ci
senior tag

Az RR3 Gfx csak rootolt Androidokon működik szerintem. Nekem már 4.4 alatt sem ment, csak manuális plist file másolgatással. De amúgy teljes mértékben igazad van. Én pont az aszfalttal voltam így: feltelepítettem, mentem vele 2-3 kört, aztán már töröltem is le, mert nem tetszett az árkád mód, ami még az NFS-nél is árkádosabb. Utána jött a RR3 és azóta is csak azt tolom! :)

(#8391) rumos14 válasza l4ci (#8390) üzenetére


rumos14
nagyúr

azért az NFS és az Asphalt 8 között van különbség. az előbbi egy rakás sz@r, a másik a maga nemében egy nagyon igényes játék.

(#8392) SoldierL válasza l4ci (#8390) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nem kell a rr3 gf-hez root! Nekem az Asphalt 8 is nagyon bejön. Árkád kategóriában No1.A no limited tényleg a rakat fos, csak jól néz ki ennyi. Vissza térve a rr3-hoz azért a f1 ferrarival fék rásegítés nélkül számomra "térdepelős" kategória :) Valki szerint nem szimulátor, azért ebbe bele kötnék. Köze nincs az Árkádhoz, igenis szimulátor, persze egy bizonyos szinten, de akkor is szimulátor nem árkád. Az sem mindegy min játszod. Van tükröd, mennyire laggol stb.

[ Szerkesztve ]

(#8393) l4ci válasza SoldierL (#8392) üzenetére


l4ci
senior tag

Jó, lehet, hogy igazad van, én csak 4.4.4 alatt próbáltam a Sony Tableten, az 5.1-es Lenovon még nem néztem, inkább maradtam a manuális graf másolásnál. Nekem az rr3 gfx nem ment a 4.4.x alatt...

NFS-t csak nagyon régen játszottam még PC-n, talán a Most Wanted volt az utolsó, amit még - majdnem - végigtoltam. Azóta nem nagyon vágytam rá, az is túl hosszú volt már és a végén extrém nehéz - legalábbis akkor.

Nekem nem jött be az Asphalt, hiába a numero uno árkád kategóriában. 10 perc után meguntam, tehát nálam működött a megtetszik vagy nem első benyomás kategória alapján. Kb a harmadik autós játék volt anno a RR3, amit kipróbáltam tableten, és ez maradt is a mai napig. Lehet szimulátornak nevezni, de ahhoz szerintem nem elég valósághűek a köridők - hogy lehet 1 perccel megverni a real WR LeMans köridőt?! - a pályák meg az autók viszont igen, és ez tetszett meg benne akkor. Viszont az autókat nem nagyon lehet törni, és a törés sem valósághű olyan értelemben, hogy alig lassul le. Meg nem szakadnak le alkatrészek, de ez gondolom licenszelési probléma is, a Ferrari meg a Porsche biztos nem szívesen látna rommá tört autókat a játékban. :D

Anno kipróbáltam egy igazi szimulátort még PC-n, a nevére nem emlékszem, csak arra, hogy rally és nem a Colin (mert az ugye árkád), na az tényleg nehéz volt! Kormánnyal is próbáltam, meg billentyűvel is, és nem tudtam úgy végigmenni egy pályán, hogy ne törjem rommá a kocsit! És ha úgy törtem meg, akkor azonnal vége volt a versenynek, mert azt mondta, hogy kinyírtam a motort, vagy a futóművet, stb. Na az szimulátor volt, a RR3 csak próbál az lenni. Irányításban hasonlít, de sok mindenben nagyon nem! :)

[ Szerkesztve ]

(#8394) SoldierL válasza l4ci (#8393) üzenetére


SoldierL
senior tag

Én xbox-360-on forma 1-ezek kormánnyal, fék rásegítés nélkül belső nézetben. Nem az a nézet amit a videókon látsz(a fenti kamera nézet) hanem a pilóta bukó nézetéből. Tudom még ez sem olyan amin pl. Hamilton gyakorol(Azt nem is teszik közzé usereknek). Próbáltam a Race 07-et amin Michelisz Norbi is gyakorol, imádom. Kocsi-pálya ugyanaz a rr3-ban is csak még a fizikán kéni csiszolni és igen ahogy írtad a törés modellen. Szóval én fellázadok amikor valaki a rr3-at le árkádozza. Fentebb irta valaki.

[ Szerkesztve ]

(#8395) #27441408 válasza SoldierL (#8389) üzenetére


#27441408
törölt tag

Úgy látom te elég elfogult vagy a játék irányába,,,, de szerintem meg csak pár nap után derül ki tetszik vagy nem, én pár nap után rájöttem, hogy szépnek szép de ennyi, baromira sok helyet foglal, és ahogy írták is csak tovább hízik, plusz élvezhetetlen az 1-2 körös max kb 1 perces versenyeivel, legalábbis számomra ....

És szerintem is árkád játék mint szimulátor (tetszik vagy nem, nekem is ez a véleményem) az valóban sokat dob az élvezhetőségén, hogy belső nézetből nézed, de nekem kb 4 nap után itt ki is merült a játék varázsa, meg ott, hogy NASCAR-on engedett 3 kőrt menni ahol a versenyen ARCADE STÍLUSBAN MINT A FALTÖRŐ KOS ÁT TÖRTEM A MEZŐNYÖN, na szóval nekem itt lett elég ebből a játékból, semmi élvezet nem volt benne, legalábbis nekem, ettől még elfogadom ha neked tetszik, nem vagyunk egyformák, de akkor szerintem sokkal inkább az Asphalt 8--- ,.

[ Szerkesztve ]

(#8396) SoldierL válasza #27441408 (#8395) üzenetére


SoldierL
senior tag

Először is kell hozzá egy jó vas. Kell tárhely. Be kell állítani a vezérlést megfelelően és rendelkezni kell megfelelő pálya ismerettel. Azon kívül, hogy nem törik és ha kisodródsz lelassít, szimulátorról beszélünk. Az Asphalt az arcade, nem ez. De van aki máshogy látja. Ezt megértem.

(#8397) oz82 válasza #27441408 (#8395) üzenetére


oz82
senior tag

Hát ja, a szimulátor szerintem ott kezdődik hogy:

-RBRally
-GTR1-2, legends
-Asetto Corsa,
-Proj Cars

Akárki akármit mond, a többi ARCADE. Ennek ellenére én is szeretem az RR3 at. a maga 3-6-9-10 körös versenyeivel, mert egész kellemes darab és hosszú távon is tud adni valamit.
Egy vérbeli szimulátor viszont pont erre nem képes. Hamar beleunsz ha nem jutsz vele dűlöre.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8398) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ja és még annyit, hogy aki ezzel játszik, kb. ismeri a pálya autózás alapszabályát: Tudni kell fékezni. El kell találni azt a pontot. Ha egy méterrel is túl fékezel b@szhatod az ívet. A gyorsaság adrenalin löketét tudni kell kontrolálni. Nem úgy mint a "faltörő kos" nem oltani akarlak meg ne haragudj csak próbállak rávezetni egy új meglátásra.

[ Szerkesztve ]

(#8399) #27441408 válasza SoldierL (#8398) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem ne próbáld te ennek a játéknak az elvakult rajongója vagy , szerintem te bárkit leoltasz aki egyáltalán leszólja vagy azt meri mondani, hogy nem szimulátor, (még mindig azt mondom, hogy közel sem az és ahogy láttam más is e véleményen van), de tiszteletben tartom, hogy rajongásig szereted ezt a játékot, legyen vele örömöd ennyi, nekem nem jött be és kész. (annak ellenére, hogy tényleg ad egy fajta élményt a belső nézet satöbbi, de ez nálam kb 3 napig tartott, még csak izgulni sem kezdtem a Daytonai versenyen keresztül törtem azt jónapot 2-3 kör után közölte a játék verseny vége, )

oz82 10 kör??? HOL?

[ Szerkesztve ]

(#8400) SoldierL válasza #27441408 (#8399) üzenetére


SoldierL
senior tag

A legutobbi hsz-nál általában beszéltem a szimulátorozásról, pályaversenyről. Anyira elvakult vagyok, hogy fent sincs egyik eszközömön sem :D Nem játszom vele úgy mint az Asphalt 8-al. Igen, én is az Asphalt 8-at nyomom orrba-szájba főleg mióta gamekiller-eztem 30 milla creditet. Az ipad-ra néha letöltöm a rr3-at de csak f1 ferrari miatt, hogy pengessek spa-ba egy -két versenyt. Aláirom h az elején jársz és szinte elaszol rajta. De a ferkával(full tuning) fék nélkül, számomra majdnem konzol+kormány élményt ad. Nekem szimulátor. Nektek arcade.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.