Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) l4ci


l4ci
senior tag

Nincs mit csinálni, unatkozom! Az új profilom végigvittem, 5555 verseny kész, a maradék 6 db csak a McLaren 570-re vár. A wttt is szünetel bugtalanítás miatt, ezt is jól elcseszték, de legalább hamar észrevették (vagy szóltak nekik). Most a telefonra visszatöltöttem a rég kidobott profilomat, hátha kicsit fel tudom turbózni arannyal meg autókkal. Lehet a Gauntletet kétszer csinálom meg... :D

(#9202) Petya25 válasza l4ci (#9201) üzenetére


Petya25
addikt

Este én is ott tartok majd, aztán hétfőn gurgulázunk megint max két-három napig....
Azon csodálkozom, hogy az iszonyat arany ráfordítás után is tartom a gold szintet. A két exclusive Mc elvitt vagy 1800-at. Ha a heti TT meggyógyul és játszható lesz, hétfőre megint annyim lesz mint amikor belekezdtem ebbe az upgrade-be.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9203) Terapeuta válasza Pompi (#9200) üzenetére


Terapeuta
őstag

Szia,

a fb csoportban a csoporttagoknál elfogadott, hogy egymást bejelölgetik a "játékélmény" további fokozása érdekében? Illetve ha a bejelölt csoporttagok sokkal jobb időket futnak, akkor ezzel nem adok magamnak egy pofont?

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9204) l4ci válasza Terapeuta (#9203) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha olyan eredményt látsz, amit nem tudsz teljesíteni, akkor "átmenetileg" kilépsz a facebook profiloddal a játékból, elindítod a versenyt, ha még mindig ott lenne, akkor lődd ki, indítsd offline, menj egy teljesen másik szériában egy gyors versenyt, majd vissza a teljesíthetetlen feladathoz, elindítod, wifi be, facebook belép és már mehet is a verseny. Szóval nem feltétlen szivatod magad, de előfordulhat olyan verseny, ahol kapsz nehéz feladatokat... :)

Petya25: Nekem már most 800-al több aranyam van, mint a Gauntlet 9 végén. Az utolsó autó tuningja meg csak 761 arany lesz, tehát biztos, hogy pozitívan zárom én is ezt a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#9205) Petya25 válasza l4ci (#9204) üzenetére


Petya25
addikt

Te már korábban fullra toltad a GTR-t, a LaFerrarit, meg az 599-et, nekem a Ferrarik szinte semmit nem hoztak, mert több lett volna a leves mint a hús. Meg én nem léptem pár szintet a km vadászat alatt. Kb meg is van a különbség, de jól tolod. :C

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9206) Pompi válasza Terapeuta (#9203) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen kb. elfogadott. Ha érzékeny vagy a magánéletedre, akkor tudod ún. távoli ismerősök csoportba tenni az ilyen jellegű "ismerősöket" és akkor csak korlátozottan látják a profilodat, a játékban viszont ismerősök lesztek.

Feel Good Inc.

(#9207) sqpp válasza Pompi (#9200) üzenetére


sqpp
őstag

Én most nem erre gondoltam pont. Persze, hogy nem lesz szebb Androidon, mivel ugyebár egyrészt 2K-s felbontásom tolom, kettő kicsit nehéz több százezer készülékre optimalizálni a pár darabb helyett (Apple).

Arra írtam, hogy ugye volt egy app egy fejlesztő által, amivel IPAD-es textúrát lehetett varázsolni az Androidra, csak egy ideje nem frissítették az új RR3 verzióhoz.

[ Szerkesztve ]

(#9208) DigitXT válasza sqpp (#9207) üzenetére


DigitXT
félisten

Csakhogy a textúra nem recementesít (AA), valamint azt jól is kéne
felhúzni a modellre, hogy ne mosódjon a messzebb lévő része (AF):
csak ezután beszélhetünk arról, hogy 2K a felbontás, vagy 960x540.

(#9209) Pompi válasza sqpp (#9207) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Arra írtam, hogy ugye volt egy app egy fejlesztő által, amivel IPAD-es textúrát lehetett varázsolni az Androidra, csak egy ideje nem frissítették az új RR3 verzióhoz."

Megcsinálhatod manuálisan, de sose lesz olyan, mint ipadon (sajnos).

Feel Good Inc.

(#9210) sqpp válasza Pompi (#9209) üzenetére


sqpp
őstag

Hát ez van, de akkor se veszek Apple-t, mert most azért hogy játszak nem fogok. Azon kívül nekem nem adna pluszt.

(#9211) Mezcal válasza sqpp (#9210) üzenetére


Mezcal
addikt

Androidos csúcsgépek lazán elbírnák az ios-es grafikát, de ugye az EA-nek nem fér bele megcsinálni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9212) Pompi válasza sqpp (#9210) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy szóval se mondtam, hogy vegyél. Az élsimításról volt szó, ezek a tények.

Amit a RR3 graphics csinál, pedig megcsinálhatod most is.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#9213) sqpp válasza Pompi (#9212) üzenetére


sqpp
őstag

Tudom, csak mondtam :P

(#9214) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, újra feltettem a játékot, új vasam van ez már bírja rendesen, ha nem tudok angolul, akkor is ki fogom tudni bogarászni a küldetéseket? Ugye most újra sofőr iskolát végzem, annó amikor írtam hozzátok azt hiszem ezt végig vittem, de majd később is menni fog angol tudás nélkül is?: :U köszi, egyenlőre most más kérdésem nincs,annó már kérdeztem tőletek. :)

(#9215) #27441408


#27441408
törölt tag

Nem offolok de jutott még eszembe kérdés : ebben csak feladatok vannak végig, szabad verseny nincs, ahol beállíthatom a körszámot satöbbi? Egy kimondottan jó telefon esetében előfordulhat akadás pl a NASCAR -nál, ahogy ugye régebben is írtam, erről mi a tapasztalatotok, jobb telón már játszható a játékélmény romlása nélkül? (huawei p8 lite) annó ugye írtam nektek,hogy a NASCAR verseny már élvezhetetlenül akadt nektek mi a tapasztalatotok.?

A megcsinált versenyeket újra játszhatom? Annó úgy emlékszem írtátok vannak félóra körüli versenyek is, ha én csak 1-2 körös kis autózást szeretnék éppen, akkor azokat a versenyeket is újra játszhatom amiket már teljesítettem ? (ugye az elején nem hosszú versenyeket ad max 2-3 kör erről annó panaszkodtam is)

köszi a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#9216) #27441408


#27441408
törölt tag

Üdv, tegnap nem tudta letölteni játék az összes csomagot valami hibát írt, később a maradékot le fogja nekem tölteni ha kell? :U köszi,ha valaki segít :) Vagy jobb lenne még most az elején resetelni a játékot, és próbáljam megint letölteni? Az elején vagyok az amatőrben.

[ Szerkesztve ]

(#9217) sqpp válasza #27441408 (#9215) üzenetére


sqpp
őstag

Nálam N6-nál előfordul néha hogy beakad, de csak 20% töltöttség alatt, az szerintem azért van, mert átvált a kevesebb magra.

(#9218) #27441408 válasza sqpp (#9217) üzenetére


#27441408
törölt tag

És ha kell, akkor le fogja tölteni a játék a maradékot? :U

(#9219) sqpp válasza #27441408 (#9218) üzenetére


sqpp
őstag

Van az optionsnél egy lehetőség, hogy download all data, ha az megvan, akkor nem lesz több, kivéve ha jön update és azzal raknak bele új pályát vagy kocsit.

(#9220) #27441408 válasza sqpp (#9219) üzenetére


#27441408
törölt tag

Azt nyomtam meg, de errort írt, egy jó részét szerintem letöltötte ezért kérdem, amit alább írtam :)

(#9221) sqpp válasza #27441408 (#9220) üzenetére


sqpp
őstag

Sima errorból nem tudok segíteni :( Írd le mit írt ki.

(#9222) maximilian4


maximilian4
addikt

Akinek ilyen több száz meg több ezer aranya van, az hogyan csinálja? Nekem soha nincs aranyam és nem is volt,pedig már 52-es szintű vagyok

Maxi

(#9223) sqpp


sqpp
őstag

Megvan a szerelmem :C

(#9224) l4ci válasza maximilian4 (#9222) üzenetére


l4ci
senior tag

És az 52-es szint az már valami? Én másfél-két év után 445-ös szinten vagyok. Igaz a korábbi profilom is 14 hónap után 357-es szinten volt. Sokat kell játszani, trükközni (nagyon sok bug volt a játékban, amit ki lehetett használni), és akkor neked is sok aranyad lehet. Egyre kevesebb lehetőség van erre, de én most előszedtem a régi profilomat és megpróbálom kicsit feltuningolni arannyal meg autókkal legálisan.

"Régen" amúgy még sokkal kevesebb fame-el is lehetett szintet lépni, igaz akkor nem is ennyi arany járt érte, mint most (csak 2 vagy 5). De amúgy amikor újrakezdtem, akkor kb 3-4 hónap alatt elértem a level 310-et és csak ott frissítettem. A 445-öt azóta értem el.

(#9225) Pompi válasza l4ci (#9224) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért azt tegyük hozzá gyorsan mielőtt maximilian4 dob egy hátast, hogy a te 445-ös szinted azért elég hardcore, nem kimondottan általános - legalábbis itt a topikon belül :DDD be vagytok jelölgetve nálam páran, ott ketten vagytok ezzel a 440 feletti szinttel, utána nagy szakadék aztán 300 eleje, 200 vége a következő lépcső. Én nagyon nem vagyok rajta az utóbbi időben a játékon, nem is biztos, hogy belefeccölt időt a legoptimálisabban használtam a szintlépéseket illetően, de van benne 765 órám és a 201. szinten vagyok.

Feel Good Inc.

(#9226) maximilian4 válasza l4ci (#9224) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem mondtam hogy valami, de viszont nem is semmi. Az 52-es szintben is jópár óra benne van, főleg annak aki később kezdte. Csak olvasgatva a fórumot nem értettem egyesek hogy dobálóznak ezer aranyakkal, mikor nekem soha nincs.

Maxi

(#9227) Terapeuta válasza #27441408 (#9215) üzenetére


Terapeuta
őstag

Szabad verseny, amiben a verseny paramétereit állítgatod nincs: csak ahogy mondod, feladatok vannak. A versenyeket újra játszhatod, sőt vannak versenyek, amelyeket kifejezetten kívánatos újra játszani.
Én nagyon sokáig (nagyjából még két hete is :B ) a NASCAR All-Star Series - Flag Racing American All-Star 65 - indianapolisi versenyét nyomtam. Aztán jöhetnek az általad is említett félórás versenyek.

A versenyek alapvetően 2-3 körösek, nagyon ritkák a 3-4 körnél hosszabb versenyek (max 10 perc).

Én tabeleten nyomom, azon olyan szakadás, ami idegesítene, nincs. De pl egy éjszakai versenyen, hosszú pályával és sok kocsival (Spa, Le Mans) van, hogy igen döcögősen indul, szaggat a rajtnál..esetenként vernyeny közben is "kihagy"párat.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9228) Terapeuta válasza maximilian4 (#9226) üzenetére


Terapeuta
őstag

Ha nagyon visszaolvasol, 5000. hozzászólás (pluszminusz párszáz) környékén meg fogod találni a választ. Azt is, hogy 6577-ben a téma le lett zárva.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9229) maximilian4 válasza Terapeuta (#9228) üzenetére


maximilian4
addikt

Bocs hogy nem olvastam vissza 4000 hsz.-t.

Maxi

(#9230) Pompi válasza Terapeuta (#9227) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"nagyon ritkák a 3-4 körnél hosszabb versenyek (max 10 perc)"

Ezt a listát érdemes nézegetni, hogy hol érdemes farmolni:

RR3 Wiki:Most Profitable Races

Az első 14 verseny mind 10 perc fölötti, sőt a 10 körös LeMansok ugye versenyzőtől függően már közel fél órásak.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#9231) Terapeuta válasza l4ci (#9204) üzenetére


Terapeuta
őstag

Hááát...valamilyen intézkedési tervet kell foganatosítanom, hogy az új ismerősök ne okozzanak galibát. Ha csak pár percig be vagyok jelentkezve fb-n és online vagyok, CFS verseny előtt annak ellenére is felhozza az ismerősöket teljes kijelentkezés ellenére (offline+logout fb), ha CFS előtt előzetesen futok pár kört offline/kijelentkezve fb-ből más versenyen úgy, hogy csak botneveket látok...és ennek ellenére CFS-en nagyon sokáig bent is maradnak a kedves ismerősök.... ;]

Viszont Elite-ben, a megnyert 100% off McLaren versenysorozatából "ereszd el a hajam"-at csináltam: itt minden létező lehetőséget bekapcsolok,hogy lássalak Benneteket. 6 kör Spa. Még a verseny végére bejátszanak a lekőrözöttek, de két három verseny és azzal sem lesz gond, lehet dühöngeni, feldobni a lebutított botversenyek okozta fásult hangulatot. Ezért már megérte.

@maximilian (9229): Azt mondom én is, hogy ne tedd, én azért írtam le, hogy Neked tényleg ne kelljen.

@Pompi (9230): igen, jogos. Én abból indultam ki, hogy a kérdező azt írta, hogy most tette fel a progit.

[ Szerkesztve ]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9232) DigitXT


DigitXT
félisten

Leteszteltem (amit eddig is sejtettünk/tudtunk): amíg nem fullos a kocsi és aranyért oldod fel a festéseket, az növeli a garázs értékét, ahogy eddig is (kivéve, amíg nem a tiéd az autó!), viszont amint felkerült az utolsó tuning, azonnal minden festés elérhetővé válik, már a FREE gombot sem kell nyomogatni (ez új!), és a garázs értéke nem nő tovább. 58 goldba fájt a teszt: 208,800-zal vitte fel az összértéket... Az utolsó növekmény pedig pontosan az az 1,906,300R$ volt, amibe az MP4-X utolsó tuningja került.:R Szerk: nem azért, de pl. ki az a marha, aki nem hekkelt aranyból csak arra 105-öt elköltene, hogy egy kis zászlót fessen virtuális versenyszemélygépjárművére? Amikor olcsóbban lehet komplett autókat is feloldani.:)

[ Szerkesztve ]

(#9233) maximilian4 válasza Terapeuta (#9231) üzenetére


maximilian4
addikt

Elnézést, félreértelmeztem.

Maxi

(#9234) sqpp válasza DigitXT (#9232) üzenetére


sqpp
őstag

Itt van aki hackel?:P

(#9235) DigitXT válasza sqpp (#9234) üzenetére


DigitXT
félisten

Hogyne. Aki megunta a folyamatos ráköltést, és a farmolást...
De ha visszaolvasol, mindenféle hekkelés van, nem csak zsé,
hanem pl. szervizzel trükközés, bugkihasználás, meg minden.

(#9236) maximilian4 válasza DigitXT (#9235) üzenetére


maximilian4
addikt

Attól még hogy van nem kell használni. Rákölteni sem muszáj. Csak egy magánvélemény.

Maxi

(#9237) sqpp válasza maximilian4 (#9236) üzenetére


sqpp
őstag

Van amikor sajna muszáj, mert például van olyan update amihez arany kell.. :(

(#9238) maximilian4 válasza sqpp (#9237) üzenetére


maximilian4
addikt

Én azért tartok sajnos ott ahol...meg fejlődök kva nehezen. Csomó mindent skippelnem kell... :(

Maxi

(#9239) DigitXT válasza maximilian4 (#9236) üzenetére


DigitXT
félisten

Persze, lehet szívni is, meg jól elakadni, meg ínhüvelygyulladásig farmolni...:DD
Mindegyiken túl vagyok már, jó pár éve tolom a játékot, szóval láttam egysmást.

[ Szerkesztve ]

(#9240) ntglaci


ntglaci
tag

Nem tudom nektek mennyi a levezetett távolságotok, nekem 123600km, 889 óra! Mindez 20 hónap alatt. Kiváncsi vagyok mit adhat még a játék, nagyon rég óta a frissítések csak az új autók érkezéséből állnak. A gauntlet megjelenése volt az utolsó igazi újítás, új pálya pedig már nem is emlékszem mikor jött (talán a nascarral). Ettől függetlenül beleragadtunk rendesen a játékba!

(#9241) BikaGT


BikaGT
tag

Jó lenne már pár új pálya is frissítésként, nem csak a sok ezer goldos autók+fejlesztések.

(#9242) Usgyi válasza l4ci (#9224) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Ezt hogy csináltad? Én beletoltam már pár száz órát, de lehet, hogy nem folytatom tovább. Egyszerűen nincs türelmem kívárni a szervizelési időket. Néhány verseny után 3-4 órákat kell várnom a szervízre. Amúgy is nehéz előre haladni, de ennyi várakozásnak nem látom értelmét.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#9243) l4ci válasza ntglaci (#9240) üzenetére


l4ci
senior tag

Nos, akkor most egyben válaszolnék pár posztra, mert kicsit lemaradtam. Jelenleg két profilom van, mert leporoltam a 20 hónapja polcra tett mentésemet és most egyszerre kettővel tolom két eszközön.

A "kis level" 358-as szinten van 946 óra és 122 ezer km után, a "nagy level" 445-ös szinten 1567 óra és 173 ezer km után. Egy hónap híján 3 éve kezdtem játszani vele. A "kicsin" teljesen tisztán, a "nagyon" széthekkelve lett ennyi, de csak a játék bugjait használtam ki. A kicsin alig van arany, a nagyon nem tudom elkölteni. A 20 hónap kihagyás miatt a kicsin hiányzik vagy 50 autó, a nagyon minden fullos.

De vannak ismerőseim akik 2500 óra felett járnak, egy fanatikus meg LVL 612 körül...
Lehet tisztán is fullozni mindent, csak rengeteg idő és sok wttt A-B eredmény kell hozzá duplán-triplán, reklámvideók nézegetése. Nekem az A szint nagyon messze van még, olyan B középre tenném magam.

Elvileg most már ideje lenne egy új pályának, az utolsó a Daytona volt a Nascar frissítéssel. Na meg jöhetne a Bugatti Chiron is, biztos jó drága lesz... :D

Smith2007: LVL 310-ig könnyű volt, a régi 2.1-es verzióval mentem offline double fame-el Suzuka 5 körös versenyeket, sokat. Kb. 3 verseny volt egy level up. A frissítés után meg sok LeMans, de többnyire csak bónusz fame/R$ napokon.

[ Szerkesztve ]

(#9244) ntglaci válasza l4ci (#9243) üzenetére


ntglaci
tag

Emlékszem az említett 5 körös suzukai versenyen a BMW ALMS-sel én is rengeteget mentem, a mai napig az egyik favorit verda. Piszok jól tapadt! Sajnos én 2.4-es verzióval kezdtem, annak már emelt fame szintjei voltak, sokkal több fame kellett egy szinthez. Nekem ezért csak level 266. A 2.4-esnek két alverziója volt, az elsővel még lehetett haladni, de amivel én kezdtem már emelt fame szintű volt!

(#9245) l4ci válasza ntglaci (#9244) üzenetére


l4ci
senior tag

Így van, de a 2.4-es alap verziója még a régi fame rendszer szerint ment, nem volt semmi update közben, de ha online indítottad a játékot, akkor később már mindig lehúzta a fame butító asseteket és onnantól nem volt olyan haladós a játék. A régi iOS-es telepítőkből akkoriban még volt eredeti, volt aki azt rakva fel és offline farmolt egy évig és így érte el a LVL 1000-es szintet.

(#9246) ntglaci válasza l4ci (#9245) üzenetére


ntglaci
tag

Én is így tudom! A 2.4-es alap frissítés után nem sokkal jött egy "csendes" szervíz frissítés, online indításkor. Ez azóta is többször előfordult már, hogy indításkor villámgyorsan végigfut a bitkígyó, és folytatódik a betöltés!
Csak a Hxxx számban történt akkor változás. Úgyhogy én ezt a feature-t nem használhattam ki. Viszont volt egy jól időzített program kilövésekor a szerelő/ügynök/fameskiscsajra rakott goldok megmaradtak. Ez azért sok fame-t hozott anno...

(#9247) l4ci válasza ntglaci (#9246) üzenetére


l4ci
senior tag

Igen, én is sokat használtam a kilövős megoldást, ezért nem fogyott a gold és sok bónuszt adott. De már ezt is javították azóta, ahogy sok más bugot is. Na de azért került is bele jó sok, még mindig televan lyukakkal. Meg a sok idióta speed hacker, aki elrontja a csapatversenyeket, megint egy orosz hackercsapat lett az első...

(#9248) Fez69


Fez69
csendes tag

Erre ki emlékszik?

A kép dátuma: 2013. március 5.

(#9249) DigitXT válasza Fez69 (#9248) üzenetére


DigitXT
félisten

Mi a lényeg a képen? (A régi fajta "áttekinthetetlen" menü?)

(#9250) cuebler


cuebler
senior tag

hehe. a hybrid hypercar clash sorozatban a mclaren p1 showcase után mclaren p1 GTR time trial van (sima p1-gyel, szóval csak elírták) ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.