Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) MasterMark válasza gyugyo79 (#5550) üzenetére


MasterMark
titán

Bármi lehet az oka, innen messziről csak tippelgetünk...

De a legvalószínűbb, hogy valami nem oké a Plex user-rel, és ez okozza a gondokat.

Switch Tax

(#5552) gyugyo79 válasza MasterMark (#5551) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem akkor is ezt csinálja ha nem a megfelelő tartalom van a könyvtárba szerinte ;)
Tehát itt most ott van egy *.mkv amit a Filmeknél helyesen lát is de itt nem is mutatja ...

[ Szerkesztve ]

(#5553) MasterMark válasza gyugyo79 (#5552) üzenetére


MasterMark
titán

Jól van neki beállítva, ez látszik a képeken: [link]

Switch Tax

(#5554) gyugyo79 válasza MasterMark (#5553) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ebből semmi se látszik ...
Ebből látszana :

Kb ugyan úgy csak feltételezni lehet ...

[ Szerkesztve ]

(#5555) MasterMark válasza gyugyo79 (#5554) üzenetére


MasterMark
titán

De látszik. Ott van az ikon oldalt, és középen is. Film kategória van megadva. Ahogy nálad is látszik a hangjegy ikon a zenéhez.

Switch Tax

(#5556) mackosajt


mackosajt
addikt

Ne essetek egymásnak az én problémám miatt.
Nagyon köszönöm az ötleteket, leírásokat.
Ma át fogom nézni újra ezek alapján.

Igen, valamelyikőtök leírta mi a fő gond.
Az, hogy itt szopok ezzel, miközben alapból kéne működnie.
Pedig semmit se babráltam a DSM rendszerben.
Anno felrakta, belőttem a fix ip-t, a letöltő klienst, a quikconnect-et, és boldogan léptem be akar 900 km távolságból letöltést indítani, hogy mire haza érek, elkészüljön.
Most ez ugyanúgy működik.
Ami miatt a plex-et szerettem volna, hogy hirtelen lett 2 film, amiben/amihez van magyar felirat, de az LG tv nem komálja, a plex meg megoldja.

Erre az egész plex így "működik" nálam.

Szóval ma bele nézek a lelkébe, csak tegnap is elszoszoltem vagy 1,5 órát vele, és úgy fel..., hogy közben egy másolás helyett (szomszédba rokonnak, külső vinyora) letoroltem 2 filmet, amit ujra le kellett tolteni, majd atmasolni neki.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5557) gyugyo79 válasza mackosajt (#5556) üzenetére


gyugyo79
addikt

Van egy ilyen Plex Synology FAQs page. Szerintem kezd onnan, hogy telepíted 0-ról ez alapján (ne a csomagkezelőből hanem ahogy itt írják )szépen végig tudsz menni a hibákon is ha előjönnek.

[ Szerkesztve ]

(#5558) Stehe válasza Keksz (#5511) üzenetére


Stehe
aktív tag

Köszönöm ezt próbáltam végül én is! Ennek mi a legegyszerűbb módja?

Én az alábbival próbálkoztam, jó is lett az eredmény, de 5 órába került a konvertálás:

- Wondershare Video Converterrel a DTS audio sávot leszedtem ac3 fájlba az eredeti MKV fájlból (kb. 40 perc)
- Mkvtoolnix progiba beimportálta az eredeti MKV fájlt és az ac3 fájlt, illetve beállítottam, hogy az output csak ac3-t tartalmazzon (240perc)

Igaz nem mai a gépem, de a mergelésnek nemcsak egy néhány perces feladatnak kellene lennie?

(#5559) fulton válasza MasterMark (#5546) üzenetére


fulton
addikt

Akkor a tobbi helyen gép telefonról a plex stb miért hozza helyesen?
Telefon végig egy állványon volt

(#5560) MasterMark válasza fulton (#5559) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosan azért amit leírtam.

Nem értem, hogy jön ide, hogy állványon volt? Abba raktad bele fejjel lefele.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5561) fulton válasza MasterMark (#5546) üzenetére


fulton
addikt

Igen jól montad, függetlenül hogy a többi soft jól hozza, valóban valamiért fejjel lefelé rögzített (amit nem igazán értek) korábban nem csinált iylet a teló. De az utóbbi felvételeim rendre ilyenek lettek.
Most konvertálhatom át mindet. Köszönöm

(#5562) MasterMark válasza fulton (#5561) üzenetére


MasterMark
titán

Figyelj leirtam. Ilyenkor egy tulajdosag kerul bele, ami megmondja mennyit kell forgatni, hogy helyesen alljon a video.

A szenzor fix, ha fejjel lefele rakod oda, akkor fejjel lefele lesz a video plusz ez a tulajdonsag ami megmondja a lejatszonak, hogy helo forgass vissza.

A teve lejatszoja megint egy kalap fos, nem birja kezelni ezt a tulajdonsagot. Minden mas meg erti, hogy ja ezt vissza kell forditani, csinalom...

Ennyi. Nincs benne mas varazslat. A szenzornak fix alja-teteje van, a telefon pedig giroszkop/gyorsulasmero alapjan teszi hozza, hogy akkor most mennyit kell forgatni.

Switch Tax

(#5563) fulton válasza MasterMark (#5562) üzenetére


fulton
addikt

Régen is vettem fel és azokkal nincs gond. Ugyan ez a teló. De érdekes mód a legutóbbi 2 alkalmas videóim mind fejjel lefelé vannak, pedig ugyan úgy raktam az állványra a telót.
Nem értem.
Annyi hogy most bekapcsoltam valami tükrözéses valamit a teló kamera beállításainál. majd meglesem vele.

(#5564) Keksz válasza mackosajt (#5525) üzenetére


Keksz
senior tag

Movies Library
TV Library

legyen minden külön, állítsd be az Agentet a Plexen belül, Movies-ra IMDB, TV-re thetvdb

ne a "Letöltések" mappa legyen a Library-d...

(#5565) Keksz válasza Stehe (#5558) üzenetére


Keksz
senior tag

Stehe,
nézd meg ezt:

https://forum.videohelp.com/threads/302334-Replacing-audio-in-MKV-file-without-re-encoding

Elméletileg mkvtoolnixnek sem kellene a reencode. Hacsak nem állít be vmit defaultként.

(#5566) mackosajt válasza Keksz (#5564) üzenetére


mackosajt
addikt

Köszi, de perpill ott tartok, hogy a plex server webes felülete el sem érhető... Ha fejem tetejére állok, akkor sem.
A syno saját videó station meg hibátlanul fut, csak épp hiába választom ki benne a magyar feliratot, az LG tv nem teszi ki.
Lassan kompletten újra húzom inkább az egészet, csak előbb lementem a filmeket.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5567) MasterMark válasza mackosajt (#5566) üzenetére


MasterMark
titán

Ott valami nagyon nem oké...

Switch Tax

(#5568) mackosajt válasza MasterMark (#5567) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez most már nálam is lejött. De elhihetitek, hogy semmit nem mokoltam korábban.
A plex miatt kezdtem bele bújni, de csak a felhasználók és a könyvtárakhoz való jogaikkal.
Ebből reinstall lesz DSM szinten.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5569) janosibaja válasza gyugyo79 (#5544) üzenetére


janosibaja
őstag

Ha még nem mentem/megyek az agyatokra, még egy kérdés. Ebben a posztban kérdeztem, hogy egy Youtube leírás szerint, Install Third Add-ons & Free Live Channels fel lehet rakni nem hivatalos, Plex Unsupported App Store-ból egy csomó csatornát. (Ez egy éves videó, ezen még vannak Csatornák, nem csak Bővítmények.)

Akadnak köztük baromi érdekesek is, és a dolog működik.

Igazából az a problémám csak, hogy a böngésző címsorába egy egészen más IP-címet kell írni az elérésükhöz, akkor műxik minden. De nem kerül be a Plex csatornái közé a menüpontjuk, így aztán csak a szerverként futó számítógépen látom, a kliensként működő tévés szoftveren (sem a raspberry Pie-on, sem a Samsung okostévé appjában) nem látszik, a tévé nem látja ezeket.

Ezt akartam kérdezni az első kérdés alkalmával, csak nem akartam ennyire hosszan írni. Nem tudom, most is zavaros, amit írok?

Esetleg megnéznéd/ megnéznétek ezt a nem hivatalos Store-t? Talán másnak is jól jöhetne, vannak jó dolgai...

(#5570) gyugyo79 válasza janosibaja (#5569) üzenetére


gyugyo79
addikt

Plex Unsupported App Store = Web Tools -on belüli UAS nem ?

Maga a Web Tools fel van rakva nekem is. Aminek az elérése külön porton történik és saját webes felülete van.

Az általad is linkelt hozzászólásomba onnan raktam fel a channel9 -et direkt a videók kategóriából tesztnek, hogy megnézem úgy működik e még mint régen és biztosra tudjam neked írni, hogy oda kerül.

Mint a képen is látszik ez is a bővítményekhez kerül és a PLEX alól onnan indítható (#5544 hozzászólásban a kép).
Ami nála a videón channels az a bővítményként jelenik meg ha a fordító kukurikúnak fordította volna a Channels -t akkor a Magyar plex kliensekben ott kukurikú lenne ha Csatornák -nak fordítja akkor az.

Vagy tényleg ne haragudj de nem értem mit akarsz / szeretnél és ez amit most írtál se segített a megértésben. Az is lehet, hogy ezek kölül sem egyformán működik mind és amit én láttam elindult a PLEX alól amit te próbáltál volna meg nem ...

[ Szerkesztve ]

(#5571) janosibaja válasza gyugyo79 (#5570) üzenetére


janosibaja
őstag

Igen, a Webtools-szal fel lehet ezeket telepíteni. A problémám annyi, hogy ez nem jelenik meg a bal menüben, így aztán a tévén sem érem el.

Ugye a Webtoolsban úgy jön fel, hogy más IP címmel telepítem, tudom, hogy a bővítmények alá kerül. És jön is a PC-n. De a bal menüben nem jelenik meg, így aztán a tévén nem is látjuk.

De föladom, úgy tűnik, nem tudom értelmesen feltenni a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#5572) janosibaja válasza janosibaja (#5571) üzenetére


janosibaja
őstag

Bocs, még egyszer, utoljára. A tévémen a létrehozott Könyvtárak tartalma érhető el, a csatornák azonban a Bővítmények között vannak, így aztán nem is látom ezeket.

Ha be tudnám venni a csatornákat ide, akkor jelennének meg a tévés Plex menüben. :R

[ Szerkesztve ]

(#5573) mackosajt válasza mackosajt (#5568) üzenetére


mackosajt
addikt

Megvolt a DSM reinstall.
Plex feltelepít, kézileg, letöltéssel.
Jogok belőve a plex usernek és a könyvtárakon is ellenőrizve.
Indítanám, gyanúsan lassú...

és ez fogad
[kép]

Már csak tényleg a root marad?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5574) gyugyo79 válasza janosibaja (#5572) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ok azt hiszem értem. Azok nem rakhatók be oda (a linkelt YT videóba se rakják ki). Ha a tv-den nincs ott a bővítmények menüpont akkor ezeket nem tudod azon a kliensen használni. Láthatsz olyan TV-t amin van mert az android TV-s kliensbe pld ott van ez a menüpont persze lehet hiába mert az ezen keresztül érkező tartalmat nem nem biztos, hogy meg tudja jeleníteni.

(#5575) janosibaja válasza gyugyo79 (#5574) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát, abban reménykedtem, hogy csak valamit rosszul csinálok, s ki lehet vinni a tévére. :((

Akkor nem spammelem tovább a fórumot ezzel a kérdéssel. Köszönöm a segítséget!

(#5576) gyugyo79 válasza mackosajt (#5573) üzenetére


gyugyo79
addikt

Feltételezheted, hogy ezt a Fórumot jobban hozzáértők látogatják mint azt amit linkeltek neked meglátogatásra. De szerintem ez nem így van.
Azt is feltételezheted, hogy a FAQ -t összeállító nem értett hozzá és inkább innen fogadsz meg tanácsot olyantól aki még Synology NAS-t se látott ezért érdemben a hogyan -t nem tudja leírni.
De szerintem rosszul teszed.
Feltételezheted, hogy a root -ként való futtatása a megoldás mert itt jobban tudják mint a FAQ-t összeállító. De szerintem gondold újra, vajon miért nem merült ez fel bennük amikor a FAQ-t össze rakták (számomra már ott is a sudoers piszkálásának leírása a WinSCP -hez is nagyon a határon mozog mint olyan amire bárkit is biztatnék). Még itt is aki ért hozzá csak felületi kezelésnek tartaná de szerintem ő se mondaná, hogy igen használd úgy a PLEX-et ...

A hibát kellene megtalálni! Ezt a logok nélkül sokkal nehezebb mint azokkal. Az aki tudja mit figyeljen a logokban sokkal egyszerűbben megtalálja mint az aki ezt nem tudja.

Az nem az a pitiáner milliószor előforduló hiba amire itt csuklóbol választ kapsz.

Én a helyedben azért inkább a forums.plex.tv -n próbálnék szerencsét a logokal ahogy leírják.

[ Szerkesztve ]

(#5577) enginev3.0 válasza gyugyo79 (#5576) üzenetére


enginev3.0
félisten

Be lehetne fejezni a "biztos nast sem látott még dumát" mert kezdesz kurva unalmas lenni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5578) gyugyo79 válasza enginev3.0 (#5577) üzenetére


gyugyo79
addikt

Sajnálom ha magadra veszed, és tudom, hogy te láttál már hisz még emlékszem, hogy a midnight commander telepítéséhez is segítséget kellet kérned. Elhiszem, hogy azóta már kened vágod és tudod, hogy egy Plexmediaserver.sh -ban csak át kell írni a user=plex -et root -ra.
Igazából még mindig adott a lehetőség, hogy ne velem foglalkozz hanem leírd neki, hogy hogyan!

Viszont hidd el rajtad meg rajtam kívül itt még vannak amúgy a számítástechnikához nagyon értők is akik nem láttak Synologyt ezért 0 tapasztalattal és ismerettel nem fognak tudni segíteni ...

(#5579) enginev3.0 válasza gyugyo79 (#5578) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, amihez egyszer segítség kellett, azt utána megtanulja az ember, így működünk milyen meglepő dolog ez :U

Te pedig elküldöd egy angol fórumra mintha kötelező mód kellene tudnia angolul leírni hogy mi a gondja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5580) gyugyo79 válasza enginev3.0 (#5579) üzenetére


gyugyo79
addikt

Miért velem foglalkozol még mindig? Miért nem írod le neki, hogy mit írjon át hol és hogyan?
Akkor nem kell mennie sehova ha érdemben segítesz neki. Azzal legalább azt is cáfolod amit én gondoltam és megmutatod, hogy márpedig itt a megoldás.

(#5581) MasterMark válasza mackosajt (#5573) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem valamit nem jól csinálsz.

Követted a leírást, hogy hogyan rakd fel?

Jogokat miért állítgattad kézzel? (Normál esetben nem kéne hozzányúlni.)

gyugyo79: Már bocs, de ugyanolyan emberek látogatják ezt a fórumot is, meg másik fórumot is.
Attól még nem lesznek hozzáértőbbek, csak mert az a Plex fóruma...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5582) gyugyo79 válasza MasterMark (#5581) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az a baj, hogy nem írta a NAS típust, de ahogy rákerestem 115j van neki és bennem felmerült az is, hogy simán valamit elb@sztak abba a verzióba amit arra fordítottak, csak mivel a PLEX-hez az elég gyengécske vas még Syno szinten is ezért olyan kevesen használják, hogy még nagyon visszajelzés sincs ....

Azt néztem, hogy a ARMv7 (115j) -hez 2 változat is letölthető és az egyikből ki van zárva a 115j

Ráadásul a csomagkezelő és a Plexnél kint lévő verziók is változóak, hogy mennyire térnek el mert van, hogy egyformák meg van, hogy a csomagkezelőben lévő régebbi X verzióval de az arhív elérése a PLEXnél ugye nem a legtámogatottabb...

Ha az egész DSM -et húzta 0-ról ahogy írta még a másikról ottmaradt dolgok se zavarhatták ezt a telepítést össze.

Már bocs, de ugyanolyan emberek látogatják ezt a fórumot is, meg másik fórumot is.
Attól még nem lesznek hozzáértőbbek, csak mert az a Plex fóruma

->
Azért lesznek hozzáértőbekk mert Synology -s hülyeségeket, speciális dolgokat ismerik. A PLEX -en belül van Synology al rész is a FAQ is ahhoz tartozik.

mackosajt
Lehet hülye kérdés de ugye a jó telepítőt szedted le (Ha a 115J -d van még meg) ?

[ Szerkesztve ]

(#5583) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#5582) üzenetére


gyugyo79
addikt

Közben megnéztem és abba ami nem jó nincs is benne az armada370 így fel se települt volna az ami nem jó.

(#5584) MasterMark válasza gyugyo79 (#5582) üzenetére


MasterMark
titán

Az a legnagyobb baj, hogy ez nem Plex, hanem nas oprendszer (beállítás) probléma.

szerk.: Legalábbis ennek tűnik, de bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#5585) gyugyo79 válasza MasterMark (#5584) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen 99.99 %. Ezért gondolom, hogy itt rosszak az esélyek. Még ha berakja a logokat se biztos, hogy tudja innen valaki komoly google -zás nélkül, hogy 1-1 hiba mit jelent. Ott meg olvassák olyanok is a fórumot akik főleg ha a leírtak alapján csatolva van minden tudják és segíteni is szoktak.

[ Szerkesztve ]

(#5586) mackosajt


mackosajt
addikt

Mint korábban írtam, ne essetek egymásnak a problémám miatt.
Igen, 115j.
Nem erős, de nem is transzkodolast akarok (azt amúgy se támogatná), csak szimplán a helyes feliratot egy olyan filmhez, ami tartalmazza azt, csak a tv nem dobja fel.

Egyébként a 0 állapotban az előző állapothoz kézzel letöltött, plex oldalon kompatibilis verziót nyomtam rá. Ahogy ott írják.
Mégis így jártam.
Természetesen oda fogok feltenni log-ot, tudok angolul.
Csak bíztam benne, hogy hátha előbb magyarul sikerül megoldani.
A root a legutolsó. Azért linux alapon annyit azért tudok, hogy amikor a root kell, ott már ésszel kell.

Azért köszi mindenkinek, aki kicsit is próbált ezzel foglalkozni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5587) MasterMark válasza mackosajt (#5586) üzenetére


MasterMark
titán

Nyugodtan rakhatsz ide is log-ot, a híresztelléssel ellentétben nem tök sötétek olvassák a topikot...

Nem tudom milyen tévéd van, de transzkódolás nélkül kicsi az esély, hogy jól fog működni a felirat...

Switch Tax

(#5588) gyugyo79 válasza mackosajt (#5586) üzenetére


gyugyo79
addikt

A DSM -et tényleg újra húztad ? Nem tudom mennyire nézted a FAQ egyéb részeit de fontos, hogy törölve legyen a PLEX könyvtár és user is telepítés előtt. Lehet kérni fogják, hogy futtasd rootként a PLEX-et és kérnek majd úgy log -ot igazából nem kell hozzá semmibe semmit átírni. De majd leírják ha az kell, hogy hogy.

MasterMark
Nem sötétek csak az adott eszközhöz kevésbé értők annál aki esetleg az adott eszközre a PLEX a fejlesztésekben is benne van...

[ Szerkesztve ]

(#5589) mackosajt válasza MasterMark (#5587) üzenetére


mackosajt
addikt

Lg 49sk8500

Egyébként tervben van a Nas csere is, valami izmosabbra.
Kedvelem a synology mobilos alkalmazásait, de látom, hogy a qnap sokkal jobban támogatott plex esetén. Rágódom még ezen. Mert igazából az elmúlt 2 évben jól ment a sima DLNA.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5590) enginev3.0 válasza mackosajt (#5589) üzenetére


enginev3.0
félisten

Abból a pénzből építs egy gépet és xpenology

Persze ez csak ilyen szokásos fórum ajánlat, de ha van hozzá némi időd és kedved akkor érdemes lehet megfontolni

Persze használattól is függ, ha csak alap feladatra kell akkor elég lehet egy plugnplay NAS is :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5591) mackosajt válasza enginev3.0 (#5590) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez itt baromi off, de anno azért vettem nast, hogy ne a gép menjen, mert ez alig fogyaszt, és nagyon csendes.
0-24 seed. Havi 1,5 tera le/fel. Bőven túlteljesítette azt, amit szerettem volna eredetileg.
Nem akarok gépet építeni, mert csak mitx jöhetne szóba, hogy kicsi legyen, az meg pont olyan költséges, mint egy jobb nas.

Illetve bőven elég 4 gyérek mellett az, hogy a saját gépem full víz, és most a fiaim gépe is az lesz, meg van 36 évébe lépő projekt autó, és kertes ház, ahol mindig van mihez nyúlni.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5592) MasterMark válasza mackosajt (#5589) üzenetére


MasterMark
titán

Itt hisztizik mindenki rajta, hogy így szar az LG tévé lejátszója, meg amúgy fos.

Szerintem neked nem NAS oldalon kell bővíteni, ez az ágyúval verébre. Szerezz be egy normális médialejátszót, mostani NAS-oddal sima SMB megosztással simán menni fog minden rendesen...

Switch Tax

(#5593) mackosajt válasza MasterMark (#5592) üzenetére


mackosajt
addikt

Semmi bajom az LG lejátszójával.
Eddig semmi sem fogott ki rajta, ami szinkronos.
Ehhez a filmhez konkrétan nincs szinkron, és a felirat fogta meg. (9. Század)
De legalább kiderült, hogy valami nálam nem kerek a plex kapcsán.
Majd elmúlik.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5594) sugarforce válasza mackosajt (#5591) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem az epitett nasom sem fogyaszt 30w-nal tobbet. 4 mag, 8gb ram, 1ssd, 3hdd
Mindez mitx alapokon hddkkel egyutt 90bol kijott.

(#5595) MasterMark válasza mackosajt (#5593) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi baj a lejátszóval, csak épp lekotlik egy felirattól, ami gyakorlatilag alap funkció... Jaj de szép ellentmondás.

Tizenpárezer egy s905 box, és bármit jobban csinál mint az LG lejátszója.

Switch Tax

(#5596) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hi,

Ahhoz, hogy bővítményeket tudjak beszerezni kellene a plex lejátszó is vagy elég a web-es felületű "izé" alkalmazás?
Azt jól gondolom, ha a gépen lenne bármilyen bővítmény, az nem befolyásolja az xbox 360 - on a lejátszót?

köszi

(#5597) MasterMark válasza ElGatto (#5596) üzenetére


MasterMark
titán

Valamit nagyon félreértettél.

Switch Tax

(#5598) Keksz válasza ElGatto (#5596) üzenetére


Keksz
senior tag

Milyen bővítményt szeretnél?

(#5599) qnadam


qnadam
veterán

sziasztok,

gondolkodás van :) az igény: plex szerver + tvheadend + a fájlok elérése helyi hálón és (s)ftp-n. ami van: egy atom z3735f minigép (nehezítésképp 32 bites uefivel). az egyik plex kliens egy lg webos tévé, a másik meg bármi olcsó lehetne majd. transzkódolni nem szeretnék :) esetleg jó lenne, ha nem csak 100 megabites lanja lenne, de ez nem válóok.
most libreelec van a gépen, azzal szépen megy a tvheadend, viszont plex szerver hivatalosan nincs rá, csak hekkelve. milyen os kellene rá? grafikus felületre igazából nincs is szükségem... vagy vegyek inkább málnás/banános/narancsos gépet?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#5600) enginev3.0 válasza qnadam (#5599) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem xpenology

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.