Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Dolphine válasza Obyboy (#38300) üzenetére


Dolphine
addikt

Így már értem. :)
Csatlakoztam a béta tesztelőkhöz én is. Így a legújabb az október 20-ai.
Bár fura, hogy most a teló úgy döntött, hogy nem hajlandó netezni. Se LTE, se Wifi-n nem megy adatforgalom, a Play Store mégis megy. Hogy van ez? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38302) Dolphine válasza Obyboy (#38292) üzenetére


Dolphine
addikt

Pontosan milyen beállításaid vannak a Greenify alatt?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38303) Obyboy válasza Dolphine (#38302) üzenetére


Obyboy
addikt

Az alapbeállításhoz képest csak annyi ami az itt (38294) linkelt képen látszik.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38304) Dolphine válasza Obyboy (#38303) üzenetére


Dolphine
addikt

Értem.
Átlagban mennyit merül óránként? 3C Batteryt használod?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38305) Obyboy válasza Dolphine (#38304) üzenetére


Obyboy
addikt

A használatot ne nézzük mert az elég sokváltozós képletből (fényerő, wifi vagy mobilnet, futtatott app, stb.) tevődik össze.
Standby módban már inkább azonos értékeket kellene kapni.
10 percenként logol a 3CBattery
Éjszaka (minden kikapcsolva: Bluetooth, wifi, mobilnet, helymeghatározás): 0-5-6 mA/log. Ekkor egy helyben pihen a telefon.
Napközben (minden bekapcsolva: Bluetooth, wifi, mobilnet, helymeghatározás): változó de 10-100 mA/log közt van. Amerre megyek jön velem a telefon így változik az adótornyok és a wifi-k hatósugara, üzenetek jönnek, stb.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38306) Dolphine válasza Obyboy (#38305) üzenetére


Dolphine
addikt

10 percenként logol a 3CBattery - Nálam óránként
Éjszaka (minden kikapcsolva: Bluetooth, wifi, mobilnet, helymeghatározás): 0-5-6 mA/log. Ekkor egy helyben pihen a telefon. - De jó lenne, hogyha ennyi lenne csak! :F Nekem reggelre minimum 7-10%-ot merül! :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38307) Obyboy válasza Dolphine (#38306) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem is átlag 7-10%-ot merül reggelre. Amit én írtam az 0, 5, 6 mA merülés / log azaz ennyit merül 10 percenként.
Kis matekkal ez is ott van. Pl.: 5mA/log (azaz 10 percenként -5mA) 7 óra alvás alatt: 5mA*6(log 1 órában)*7(óra alvás)= 210mA merülés egy éjszaka alatt. 210mA(merülés)/3100mA(teljes kapacitás)*100= 6,77% merülés/éjszaka.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38308) guyver


guyver
senior tag

azért még mindig nem pöpec ez a felhőből visszaállítás az új droidon. nem ajánlja fel melyik mentést akarom, meg pl nekem az alkalmazásokat se kezdje el visszaállítani.

Poco F3 & Gear S3

(#38309) Dolphine válasza Obyboy (#38307) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor ennél kevesebbet ne akarjak.
Valami a háttérben nagyon éhes, ami ilyet művel. Egy-két éve még ez a merülés nagyon soknak számított! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38310) guyver válasza Dolphine (#38309) üzenetére


guyver
senior tag

hidd el nem a rom, se a kernel. feltettem múlthéten egy 6.0.1-es oxygen os-t, aminek elvileg jó a fogyasztása. hát pár nap után az se volt jobb, mint egy lineage os. csak most szenvedek, mert a pie alatt egy korábbi mentést akartam visszaállítani, de nem ajánlotta fel. szóval most megint az oreo megy vissza.

Poco F3 & Gear S3

(#38311) Dolphine válasza guyver (#38310) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha nem a ROM és nem a Kernel, akkor maga a telefon miatt merül ennyire? Eljárt felette az idő és ez van? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38312) Dolphine válasza guyver (#38310) üzenetére


Dolphine
addikt

Vagy úgy értetted, hogy mindegy milyen ROM vagy Kernel, mert úgyis merül?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38313) guyver válasza Dolphine (#38312) üzenetére


guyver
senior tag

iagazából alkalmazások függvénye. a jó üzemidőről már írtam korábban. minél kevesebb app használata és a nem használt google alkalmazások tiltása. meg talán egy custom kernel jó beállításokkal, úgy, hogy esetlegesen ha ébren marad a teló, se legyen hatalmas fogyasztás, de azért ne is halljon le telefon ha fel akarod ébreszteni. pl. használhatsz lite és go alkalmazásokat, nálam csak ezzekkel nyertem 1%-ot óránként.

Próbáltam anno azt is, hogy elhagyom a google-t és csak natur használom a linegae os-t. De úgy sem lehetett nagy áttörést elérni. Engem már nem érdekel mennyit fogyaszt egy ideje a teló, jó ha teljesértékű appok vannak fent, mert kényelmesebb a használatuk. legrosszabb esetkere van már powerbank nálam. jövöre meg csere.

Poco F3 & Gear S3

(#38314) Dolphine


Dolphine
addikt

Értelek. :K
Igazság szerint eddig is csak olyan alkalmazásokat tettem fel, amiket használok. Lite verzió nálam is alap, ha lehetséges. Egyedül az zavar, hogyha van egy alkalmazás amiből kiléptem, nem használom, akkor miért marad alattomosan a háttérben az aksit fogyasztva! :(((
A lényeg, hogy kár ezen görcsölni, használni kell és kész.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38315) kano válasza Obyboy (#38307) üzenetére


kano
nagyúr

Ez rengeteg! Nekem kb. 2%-ot merül éjszaka, igaz nincs netre engedve.
Idom. 05.22-i romja van fent és még 7.1.2 Viszont a nem használt appokat le kell gyalulni és facebook helyett alternatív app kell.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38316) Dolphine válasza kano (#38315) üzenetére


Dolphine
addikt

Melyik ROM ez pontosan?
Nekem sincs éjszaka a neten! :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38317) kano válasza Dolphine (#38316) üzenetére


kano
nagyúr

Idprophecy LOS-a, 7.1.2 05.22-i build.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38318) Dolphine válasza kano (#38317) üzenetére


Dolphine
addikt

Én is sokáig idprophecyt használtam, majd áttértem LOS 15.1-re, de sajnos nem folytatja tovább.
Ezt a régi ROM-ot honnan lehet elérni? idprophecy oldalán ugyanis csak a 15.1-esek vannak fenn. :F
Valamit muszáj lesz csinálnom a telóval. Tegnap este több mint 20%-ot merült! :O
Most vagy a ROM, vagy a teló kezdi megadni magát, vagy a SIM. Az utóbbinak még adok egy esélyt. Van arra lehetőség, hogy a SIM kártyát ne csak a saját tűjével lehessen eltávolítani? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38319) Obyboy válasza Dolphine (#38318) üzenetére


Obyboy
addikt

"Van arra lehetőség, hogy a SIM kártyát ne csak a saját tűjével lehessen eltávolítani?" - Bármi amit be tudsz dugni a SIM tálca nyílásán alkalmas eszköz a SIM kivételére. Gyakorlatilag egy varró vagy gombostű vagy akár egy gemkapocs is maximálisan betölti a SIM tű funkcióját.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38320) Dolphine válasza Obyboy (#38319) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszi.
Lehet, hogy a SIM kártya hülyíti meg a telót? Idén 3 éves ugyanis a kártya. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38321) Obyboy válasza Dolphine (#38320) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem anno egy Telenoros mondta, hogy 2 évente érdemes cserélni a SIM kártyát.

Ha idprophecy's az unofficial optimized LineageOS-re van szükséged akkor tudok segíteni. A Mega oldalamra [Mega-OPO] összegyűjtögettem minden általam letöltött OPO-s cuccot itt szerintem megtalálod.

Egy hasonló appokat tartalmazó link van az összefoglaló alján is csak ez még a GoogleDrive-ra linkel amiről helyhiány miatt folyamatban van az átköltözés a Megára. Ha sikeresen átköltöztettem mindent a Megára és belinkeltem azt az összefoglalóba akkor majd törlöm a GoogleDrive-ról a könyvtárat.

Szerk.: Inkább már be is tettem az összefoglalóba a Mega linkjét is.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38322) kano válasza Dolphine (#38320) üzenetére


kano
nagyúr

Mindenképpen cseréltesd ki a simedet egy újra (ingyenesnek kell lennie a cserének) első körben.
A sim kivételét én nem ajánlom hegyes eszközzel (pl. tűvel), mert nekem történt olyan, hogy a hegy miatt lecsúszott a kis lyukban lévő kinyomó részről a tű és beszorult a kis lyukba (és ezzel majdnem tönkre is tettem a sim kinyomó fém részt a lyukban). - De nehéz ezt leírni pontosan. :)
Lehetőleg olyan eszköz legyen amivel kiszeded a tálcát aminek a vége egyenesre van alakítva és nem hegyes (mondjuk egy gémkapocs vége is jó, de csak ha nem hegyes, hanem egyenes).
Romnak rögtön utánanézek.
Szerk.: Nehéz volt megtalálni, mert a mester már tényleg kipucolta az összes régi romját. [link]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38323) Dolphine válasza kano (#38322) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is Obyboy :R
Telenoros vagyok. A honlap szerint 2 évente ingyenes csere lehetőség van.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38324) Obyboy


Obyboy
addikt

kano, Dolphine, guyver, grizlisandor eddie1978 és többiek, ha van időtök (és kedvetek) nézzetek már szét az OPO_Mega mappában és ha van olyan cuccotok amit szerintetek érdemes lenne ide feltölteni akkor szóljatok és megoldjuk, hogy felkerüljön.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38325) kano válasza Dolphine (#38323) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, ha sírsz akkor hamarabb is (tapasztalat). Volt olyan, hogy 1 héten belül cseréltettem ingyen kártyát 2x is. :) De 2 évente szó nélkül cserélik a simet.
Gyorsan töltsd le a romot, amíg fent van.

Obyboy
Ok, körülnézek otthon a gépeken, mert rengeteg OPO anyagom van, csak nem egy helyen. Szerintem ezt a romot szedd le Te is és tedd fel a mappába, az egyik legjobban sikerült build (fogyasztási szempontból mindenképp).
Szerintetek mennyiért adható el most az OPO? Jó akkuval és tökéletes működéssel.
Szerintem olyan 25-30k-nál nem érhet többet, nem?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38326) Dolphine válasza kano (#38325) üzenetére


Dolphine
addikt

Azt a bizonyos buildet amit említettél, azt feltétlenül tegyük fel, mivel idprophecy oldalán nincs már fenn! :(

Buta kérdés, de mégis felteszem.
A teló hátoldalán van egy Nillkin super Frosted tok. Hogyan kellene szakszerűen alányúlni, hogy ne törjem el? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38327) Dolphine válasza Dolphine (#38326) üzenetére


Dolphine
addikt

Levettem a tokot. Kár volt félni, mivel mind a négy sarka már eleve meg volt repedve. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38328) Obyboy válasza Dolphine (#38326) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezért nem töröltem még a GoogleDrive-os mappát mert szivatott a gugli. Rányomtatm a teljes mappa letöltésére, hogy majd feltölthessem a MegaDrive-ra. Szépen becsomagolta a mappákat és letöltötte de a kicsomagolásnál feltűnt hogy hiányoznak fájlok a mappából. Ennek lett az áldozata az idprophecy mester mappája (uoLOS) is.
Nyisd meg a GoogleDrive-os linket ott meg fogod találni a keresett ROM-ot.

Szerk.: nincs valakinek ötlete hogyan tudok GoogleDrive-ból MegaDrive-ba átmásolni mappákat és fájlokat letöltés nélkül. Gyakorlatilag felhőből felhőbe direkt másolni?

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38329) kano válasza Dolphine (#38327) üzenetére


kano
nagyúr

Óvatosan kell eltávolítani, mert megsértheti a telefont.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38330) Dolphine válasza Obyboy (#38328) üzenetére


Dolphine
addikt

Nézd csak, ezt erre találták ki. ;) [link]
Én rendszeresen használom, nagyon jó! :K

kano
Már túl vagyok rajta, minden OK. :) Ez egy külső tok, nem a hátlap. :)

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38331) Obyboy válasza Dolphine (#38330) üzenetére


Obyboy
addikt

Köszi. Otthon majd ismerkedek vele, melóban nincs rá idő.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38332) Dolphine válasza kano (#38325) üzenetére


Dolphine
addikt

SIM kártya kicserélve! :DDD
Bekapcsoltam Greenify alatt az Agresszív Doze funkciót, kíváncsi leszek, hogy lesz-e bármiféle pozitív hatása!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38333) kano válasza Dolphine (#38330) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, de a tok eltávolítása sértheti meg a sandstone hátlap sarkát. Én nem szeretem az android 8.1-et, szerintem jobban zabálja az akkut mint a 7.1.2.
És most ez látszik sajnos a 9-nél is, ráadásul memóriakezelési problémái is vannak a Pie-nak. :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38334) Dolphine válasza kano (#38333) üzenetére


Dolphine
addikt

Vannak bajok bőven ez tény. Kár, pedig mind az Oreo, mind a Pite nagyon jól néz ki a telón.
Most egy Pelosi Sandstone tokot tettem fel.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38335) Obyboy válasza Dolphine (#38334) üzenetére


Obyboy
addikt

Én több mint 1,5 éve tok nélkül használom. Akkor úgy döntöttem, hogy (eladni úgysem fogom a telefont így) kiélvezem a standstone érzést míg lehet. Kb fél éve jelentek meg minimális sarok kopások a telefonon, bár apró kopásokat a tokok is összehoztak.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38336) Dolphine válasza Obyboy (#38335) üzenetére


Dolphine
addikt

Sikerült beüzemelni a multcloud oldalt?

kano
Meglett az a bizonyos 2017-es build? :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38337) Obyboy válasza Dolphine (#38336) üzenetére


Obyboy
addikt

Sikerült de a free verzió lassú és csak két fájlt másol egyszerre. :F Vasárnap inkább rászánom magam, hogy mappánként lementsem a GDrive-ról és feltöltsem a Megára.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38338) Dolphine válasza Obyboy (#38337) üzenetére


Dolphine
addikt

Az nem lehet. :Y Én rendszeresen használom és elég gyors. Vagy azért lehet ez, mivel régóta megvan a regisztrációm? :F
Melyiket próbáltad? A Cloud Transfert, vagy a Cloud Syncet?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38339) Obyboy válasza Dolphine (#38338) üzenetére


Obyboy
addikt

A Cloud Transfert próbáltam. Közel két óra volt mire a Firmware mappát betette a a Firmware mappába (elrontottam a célmappát így bemásolta a Firmware mappát a már meglévő Firmware mappába)

Lehet nálam (a notival) van a gond, ha futtatok egy speedtest-et akkor wifin ki tudom maxolni a router adta lehetőségeket (pár száz mega fel le) viszont ha kábelen mérek sebességet akkor a letöltés szintén maxos (pár száz mega) de a feltöltés nevetséges 1 mega körül mozog :F Még nem volt időm utána nézni mi lehet a gond de véges határidőn belül rá kell szánnom magam

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38340) Obyboy


Obyboy
addikt

Sok jó linket összegyűjtöttek a Telegram-os Bacon Family csoportban.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38341) kano válasza Dolphine (#38336) üzenetére


kano
nagyúr

Őőőőő.... melyik buildról van szó? :B
Lehet, hogy félreérthető voltam: 05.22-i (2018-as, amit linkeltem is) build 7.1.2-es android.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38342) Dolphine válasza kano (#38341) üzenetére


Dolphine
addikt

Erre gondoltam én is. Mikor linkelted?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38343) kano válasza Dolphine (#38342) üzenetére


kano
nagyúr

[link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38344) Dolphine válasza kano (#38343) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszi. :R
Ha otthon leszek azonnal letöltöm!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38345) guyver


guyver
senior tag

Nem tudom kinek mi a tapasztalata, de nálam amióta áttértek a 3.4.112-es kernelre, nem minden tökéletes (random reboot, térerő ingadozás, wifi eldobás, stb. Vissza tettem a 3.1.4 oxygen os-t, de elég fapados már nekem. Aztán láttam van 3.4.0-es kernellel sultan féle los 14.1, ami nem is régi. Tegnap feltettem. Ahhoz képest, hogy 1 mag a minimum és csak 2ghz a max órajel, elég gördülékeny és az éjszakai fogyasztásom 0.4% volt óránként. Minden stabil, nem dobja el a wifi-t, térerőt, gondolom a heti random reboot is elmarad ezzel a rommal. Kár, hogy az oreo-t már nem csinálták meg 3.4.0-ás kernellel, biztos volt akadálya. Most egyelőre maradok ennél, aztán majd látom milyen, ha ilyen stabil marad és a fogyasztás se lesz vészes, akkor maradok ennél, persze lehet már nem lesz újabb verzió.

Poco F3 & Gear S3

(#38346) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Jelenleg lányom bitorolja az opót, míg a mocskos ájfónja szervízben van. Hisztizik, mert nincs netflix a playstore-ban. Régi a vas és nem támogatja?
Nekem ott van, de neki nincs ott :F

Ja, valami oreo van épp rajta, nem emlékszem melyik.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#38347) kano válasza RetepNyaraB (#38346) üzenetére


kano
nagyúr

Szedd le neki apk-ban mondjuk az apkmirror-ról.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38348) Obyboy válasza RetepNyaraB (#38346) üzenetére


Obyboy
addikt

OPO-n nekem a Tuga féle Pie van fent, a PlayStore nem hozza a Netflix appot. Céges A52017-en Oreo van itt tudnám telepíteni a Netflix-et.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#38349) kano válasza Obyboy (#38348) üzenetére


kano
nagyúr

7.1.2 nekem sem hozza fel a Play.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38350) RetepNyaraB válasza kano (#38349) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Najó, akkor feltehetőleg nem kompatibilis a telefon. Kell valami hdcp szabvány-szerűség a streamhoz és a netflix még a kanyarban sem volt, mikor a snapi 701(5) kijött. A V20 nekem is tudja már. Így az apk mirrorral sem érdemes vesződni asszem. Kibírja agyhalál nélkül a lányom, míg reszelik a 6s-t...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.