Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) axlfsi válasza petipetya (#31798) üzenetére


axlfsi
veterán

Az fasza... mondjuk, szerintem le is mondok rola egyelore, mert most nezem, hogy a bankszamlamon (PP-on) nincs eleg fedezet ra. Hitelkartyam dombornyomott ugyan van, de ugy remlik, hogy csak PP-lal lehet fizetni (a hitelkartyam meg nincs bekotve PP-ba...).

Ehh, igy jartam(?).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31802) kano válasza axlfsi (#31801) üzenetére


kano
nagyúr

Én is vennem, de szerintem jobban járunk, ha várunk egy kicsit. Nem leszünk elsők, na puff. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31803) PiciDikenz válasza Tibko8 (#31800) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Nekem sikerült elsőre rendelni, remélem nem lesz komoly szériahibája, mindig ettől félek, ha valamit day1 rendelek :D

(#31804) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

A Github-ra már felnyomták OnePlus-ék a teljes szoft-ot, szóval lehet, hogy jó lesz a közössége.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#31805) RetepNyaraB válasza Véreshurka (#31804) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Biztos, hogy az lesz. Ha nem egész gyökerek (márpedig azért nem tűnnek annak, sőt), ügyesen tanulnak a hibákból a multisodás mellett. Az OPT nem volt akkora dobás, mint az OPO. Ha meg akarnak kapaszkodni a piacon, nem hibázhatnak, mert ott liheg a tarkójukon fél Shanghai.
Én szurkolok, a bankrablásomig pedig marad az OPO. Vettem maszkot, nálam van a slukker. Semmi cicó :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31806) petipetya válasza RetepNyaraB (#31805) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gia-Gia, Nosztalgia.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31807) kano


kano
nagyúr

Félek, hogy ez a 3k-s akksi a dual simmel kb 1 napot fog tudni. De ne legyen igazam.
Miért nem lehetett legalább egy 4k-s akkut bele tenni?!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31808) PiciDikenz válasza PiciDikenz (#31803) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Kezdek aggódni, még mindig nem látja a rendeléseimnél, hogy kifizettem Paypallal a cuccot és lassan letelik az 1 óra... a Paypal szerint minden rendben volt...

(#31809) Obyboy válasza ittakary (#31788) üzenetére


Obyboy
addikt

Hivatalos honlapon fent van a full specs.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31810) axlfsi válasza PiciDikenz (#31808) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezt kifejtened? A jobb felso sarkoban mit latsz? Nem "Pending Shipment"?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31811) Vagany válasza kano (#31807) üzenetére


Vagany
őstag

Egyetértek inkább lett volna pár milliméterrel vastagabb, de legalább egy 3500-as akku kellett volna bele, amúgy ezen kívül nagyon tetszik és az árát is jól belőtték megint :C .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#31812) PiciDikenz válasza axlfsi (#31810) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Most frissites utan szerencsere mar normalizalodott, de a my ordersnel egy nagy piros keretben arra hivta fel a figyelmem, hogy kifizetetlen rendelesem van, amire ha egy oran belul nem erkezik meg a penz, akkor torlik a rendelest, alul pedig egy "pay now" gomb volt... Nem orultem volna ha torlik :D

Amig ezt a kommentet irtam mar az e-mailes megerosites is megerkezett :)

A sandstone hatlapot nagyon sajnalom amugy, rendeltem hozza egy sandstone tokot, de utalom tokban tartani a cuccot, meglatjuk milyen lesz az alu fogasa... Iphone 6 eseten mindig az az erzesem volt, hogy ki akar csuszni a kezembol, mint egy darab vizes szappan :D

[ Szerkesztve ]

(#31813) axlfsi válasza Vagany (#31811) üzenetére


axlfsi
veterán

Akku ide vagy oda, szerintem tagadhatatlan, hogy ezert a penzert, meglehetosen bestbuy a telefon. Sajnos, elkapkodtam a vasarlast es mar sajnalom, hogy nem valasztottam melle a deskcharge kit-et, ... aztan a fene tudja. Ha valoban annyira nagy eresztes, meg megvehetem majd maskor is (+shipping).

UI.: mondjuk, arra kivancsi leszek, hogy mennyire fogjak tudni a jovo hetvegeig leszallitani, de most ez all a fiokomban: "Delivery by Jun 24, 2016"

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31814) randras_83


randras_83
addikt

én most puhítom az asszonyt, rám jött a "must have" érzés.

https://www.flickr.com/randras83/

(#31815) axlfsi válasza randras_83 (#31814) üzenetére


axlfsi
veterán

Utolag nagyobb kihivas puhitani! ;) Add le a rendelest es fight! :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31816) PiciDikenz válasza axlfsi (#31815) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

+1, en is mar csak utolag kozoltem a tenyt :D de cserebe a one megy a haztol :( :D

[ Szerkesztve ]

(#31817) zsiga19 válasza zsiga19 (#31739) üzenetére


zsiga19
csendes tag

Gyakorlatilag semminek sem tudom állítani a hangerejét, minden halk. A beszélgetések felvétele sem működik... Nincs valami infó, hogy mikor lesz javulás?

(#31818) Vagany válasza axlfsi (#31813) üzenetére


Vagany
őstag

Így igaz, tényleg best buy. Mi az a "deskcharge kit" ilyet nem látok a store-ba.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#31819) axlfsi válasza Vagany (#31818) üzenetére


axlfsi
veterán

Elnezest, nem "desk", hanem "dash"

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31820) FeRkE válasza axlfsi (#31819) üzenetére


FeRkE
őstag

Most ez a Dash charge bundle egy extra tolto+kabelt jelentene? Mert ahogy nezem alapbol is dash charge adapterrel meg kabellel jon a cucc...

(#31821) Vagany válasza axlfsi (#31819) üzenetére


Vagany
őstag

De az minek plusszba, benne van a csomagban nem? :U
Alul írja mit tartalmaz a csomag:
OnePlus 3
Dash Charger Type-C Cable
Dash Charger Power Adapter

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#31822) axlfsi válasza FeRkE (#31820) üzenetére


axlfsi
veterán

... es valoban! :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31823) Véreshurka válasza zsiga19 (#31817) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Most elvileg a frissített ACR Pro már tud 6-os droid alól is felvenni. Sajna nem tudom kipróbálni...

Más: Bár én is elbaltáztam az előző hozzászólásommal, de a 3-asra vonatkozó kommenteket tegyük már off-ba. Tőlem egyébként hadd jöjjenek az infók nem zavar.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#31824) Avicularia


Avicularia
veterán

Kemény multitaszkot tud a hármas , ez igen [link]

(#31825) ittakary


ittakary
nagyúr

Aki 125 ezer forintos telonal nekiall kotekedni az menjen sziklafoldre vizet fakasztani...

Ebbe a telefonb nem lehet belekotni :) nrm az volt a kerdes hogy megveszem-e hanrm hogy hsnyszor :D

Majdnem mrgvettem aranyban is...

(#31826) PiciDikenz válasza ittakary (#31825) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Dehat aranyban meg nem is lehet :DDD

(#31827) Totheground


Totheground
addikt

Na, megérte nem megrendelni a kettőt. Bár most meg lehet várni az arany verzióra. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#31828) petipetya válasza Obyboy (#31809) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jól látom, hogy van benne B20 LTE?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31829) randras_83 válasza petipetya (#31828) üzenetére


randras_83
addikt

:K :K jól bizony

#31815) axlfsi: a nexus 5 úgy jött a házhoz...érdekes élmény volt :DDD :DDD de már vázoltam, véletlenül elrontom a kijelző cserét drágám nexus-án, így megkapja az OPO-t, én meg veszek OP3-at ;] :D :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#31830) petipetya válasza randras_83 (#31829) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ebben az esetben hivatalosan is közhírré tétetik, hogy kijött az idei Nexus.

A hivatalos Nexus - szívfájdalmamra - úgyis túl lesz árazva.

"nincs rá lezsóidő"

(#31831) Gergőke88


Gergőke88
addikt

A hivatalos oldalrol melyik futartszolgalat szallit?

(#31832) petipetya válasza Gergőke88 (#31831) üzenetére


petipetya
nagyúr

MPL. :D Helyett a DHL szállítja.

"nincs rá lezsóidő"

(#31833) kano


kano
nagyúr

Bátrak vagytok. Az első szériából nem nagyon szabad venni, úgy hogy tapasztalat sincs vele. Mondjuk valakinek be kell vállalni, hogy legyen... :D

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31834) ittakary válasza kano (#31833) üzenetére


ittakary
nagyúr

En is gondolkoztam ezen hogy feljek - ne feljek... vegul leszartam es megvettem

(#31835) kano válasza ittakary (#31834) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk OPO nekem is az elsők között volt és nem volt gond. De akkor már voltak tapasztalatok vele. A kameráról mit gondolatok?
Amoled beégéshez hogy viszonyul a Oneplus? Cseréli, ha beég?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31836) nofi


nofi
őstag

Dual simes OnePlus használatról lenne pár kérdésem, mert gondolom a 3-ban is hasonló az elődjéhez:
- Mi van akkor ha az egyik számon beszélek és a másikon hívnak? Foglalt, vagy nem elérhető jelzés?
- Munkahelyi SIM-em lenne a második, amit munkaidő után szeretnék elhallgattatni. Van mód arra, hogy az értesítéseket megkapjam, kicsöngjön, de ugyanakkor rezgést, hangjelzést csak a fő SIM-es számom produkáljon?
- Lehet eltérő csengőhangot állítani a két számhoz?
- Híváskor kijelzi az OxygenOS, hogy melyik SIM-en hívnak?
- OnePlus 2-n egyébként volt valakinek problémája a duplaSIM-es használattal, vagy egész megbízható?

Bocsi a noob kérdésért, de soha nem volt még dualSIM-es telefonom :U

Xbox GT: nozsolt

(#31837) axlfsi válasza Véreshurka (#31823) üzenetére


axlfsi
veterán

Azt nem tudom, de a Total Recall gyönyörűen teszi a dolgát 6.0.1 alatt, ha ez most mégsem jönne be neked.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31838) axlfsi válasza kano (#31833) üzenetére


axlfsi
veterán

Csak, hogy racafoljak erre is; nekem Oneplus One készülékem van, az első szériából, most két éves már és olyan hibátlan, mint szerintem egy másik sem. Az hagyján, hogy egy karc nem sok, sehol nincs rajta, de sw/hw is rendben.

Nekem mlst a legnagyobb problémám az, hogy olyan szuper állapotban van és annyira hozzámnőtt, ráadásul van egy két hetet használt bambusz hátlapom is hozzá,... Nos, egyszerűen nem tudom eladni (mert nyilván, amennyit nekem és és amilyen állapotban van, senki nem fizetné meg).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31839) petipetya


petipetya
nagyúr

Azt hiszem, elkezdek gyűjteni, és jövő nyáron lecserélem a OnePlus One-t egy OnePlus 3-ra. Akkor lesz 2 éve nálam.

Addig lesem a teszteket, tapasztalatokat stb.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#31840) Mate


Mate
nagyúr

Megkérnék mindenkit, hogy használja végre az off gombot.....

(#31841) zsiga19


zsiga19
csendes tag

A legutolsó frissítés előtt a tárcsázóban lehetett egyesével törölni a hívási előzményeket, de most nem találok ilyen lehetőséget, csak az összes híváselőzményt lehet törölni. Ez hiba, vagy nem jó helyen keresgélek?

A hangerő állíthatóságának hiánya egyre jobban zavar. Nem tud valaki megoldást? A korábbi rendszerre való visszaállástól eltekintve... Vagy másnál nem jelentkezik ez a probléma?

(#31842) kano válasza axlfsi (#31838) üzenetére


kano
nagyúr

Ugyan ez a helyzet nálam is. Ugye nekem is az első szériákból való (júliusi a kicsike) és minden hibátlan (leszámítva egy kis kijelző sárgásodást alul), nagyon szeretem. Nekem nincs bambusz hátlapom, de 50k körül nem nagyon akarnám eladni. Inkább marad 2. telefonnak.
Viszont én eléggé tartok az OP3 3k-s akksijától. Kicsi lesz ez...

kabalthenbk
1. Ez itt az OPO topic, ami ugye nem dual simes.
De:
- Igen, ilyenkor nem vagy elérhető a másikon.
- Lehet eltérő csengőhangot állítani a 2 számhoz.
- Minden OS kijelzi, hogy melyik kártyára futott be a hívás éppen.
- Mint írtam ez itt a Oneplus One topic.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31843) Saccco válasza Mate (#31840) üzenetére


Saccco
nagyúr

Végre, így sem győztem nyomkodni. :DDD

(#31836) kabalthenbk:
Ha Dual aktív, akkor hívás közben is kicsöng a másik szám is. Egyéb esetben nem elérhetőt jelez a hívónak.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31844) ittakary válasza petipetya (#31839) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jovo nyaron? Addigra mar 4 is lesz :U

(#31845) kano válasza ittakary (#31844) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor majd arra kezd el gyűjteni. :) Így tök jó, mert soha nem kell új telefont venni, amíg működik az OPO. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31846) vinpilu


vinpilu
senior tag

OP3 után szerintetek az X-nek is lesz utóda?

(#31847) petipetya válasza ittakary (#31844) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most is elég A One, jövőre elég lesz a 3.

"nincs rá lezsóidő"

(#31848) nofi válasza kano (#31842) üzenetére


nofi
őstag

Köszönöm a választ! :R

Xbox GT: nozsolt

(#31849) PiciDikenz válasza vinpilu (#31846) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Redditen elvileg volt egy AMA, és ott olyasmi kijelentéseket tettek, hogy az olcsóbb szegmensben mozgó középkategóriás piacot meghagyják annak, aki jobban csinálja náluk, és inkább a flagship telefonokra koncentrálnak majd, amiből azt lehet leszűrni, hogy nem valószínű az X széria folytatása.... aztán ki tudja :)

Egyébként mennyit ér most egy még egy évig garanciás gyári állapotú sérülésmentes OPO? Aprón 60-65ért látom, de azt kicsit sokallom, tekintve, hogy 250€-ért újat kapsz... 50 - 55 körül gondolnám reálisnak, de kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek

(#31850) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

ROM próbálgatásba kezdtem O+O telómon, jelenleg Dirty Unicorn 6.0.1 official rom van tesztelés alatt, melyben a gyári kamera app elég rossz, illetve ha HDR-t bekapcsolom a kamera alkalmazás leáll.

Erre valami ötlet vagy valami normális kamer app kellene nekem.

Segítséget köszönöm előre is. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.