Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) qltsar válasza Arolotifar (#3500) üzenetére


qltsar
addikt

Nálam sem sajnos, minimum fényerőt folyamatosan állítgatnom kell.

(#3502) dl650


dl650
tag

Nálam sem tanulta meg a fényerőt. Amúgy szerintem sem kell félni a beégéstől. A régi 6T-m most volt 4 éves. Most az asszony nyúzza és még semmi baja. Az aksi is gyári még.

(#3503) darál0w válasza tomp (#3493) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

7t promba anno azért beleégett a 1-2 ikon játékból ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3504) Macika66


Macika66
addikt

A probléma, hogy a kiiktatott automata fényerőből egyenesen következik a beégett kijelző....

Rövidebb idő alatt, mint gondolná az ember....

(#3505) mrThomi válasza Macika66 (#3504) üzenetére


mrThomi
addikt

Ezt mire alapozod, hogy autómata fényerő szabályozás nélkül hamarabb beégnek, mint gondolnánk ? Én mindig saját magamnak állítgatom, igaz nem használtam még fél évnél tovább amoledet(korábban igen, de azok lcd-k voltak) vagy eladtam vagy cseréltem újra.

(#3506) Macika66 válasza mrThomi (#3505) üzenetére


Macika66
addikt

Korábban használtál AMOLED-et, amik LCD-k voltak?????????

Azt hiszem, értem.... :D

------------------------------------

Nem azt írtam, hogy HAMARABB, hanem hogy beégnek. Automatán használva meg NEM égnek be...

A Samsung S2 (2011) óta csak AMOLED-es kijelzős készüléket használok, volt azóta vagy 15-16.
Mindegyiknél engedélyztem az automata fényerőt, SOHA nem volt eddig beégett kijelzőm.

Mások, akik jobban tudják, miylen fényerőn kell mennie egy AMOLED kijelzőnek, azok meg fikázzák a mobiltelefonokat fél év után és toporzékolnak az ingyenes kijelzőcseréért...

(#3507) mrThomi válasza Macika66 (#3506) üzenetére


mrThomi
addikt

Este van már, korábbi telefonjaim amiket tovább használtam fél évnél voltak lcd-k. Ismerős S21+ telója most lesz áprilisba 2 éves, de már halványan látszik az akku jel + térerő, mindvégig autómatán volt használva.

Szerk: én nem a beégés miatt használom, vagy nem használom, hanem azért mert egyszerűen zavar és ha mondjuk kintről bemegyek leveszi annyira a fényerőt, hogy kell pár másodperc mire átáll a szemem

[ Szerkesztve ]

(#3508) Macika66 válasza mrThomi (#3507) üzenetére


Macika66
addikt

most lesz áprilisba 2 éves, de már halványan látszik az akku jel + térerő


Vajon ha nem automatán használta volna, mennyire lenne beégve?

(#3509) mrThomi válasza Macika66 (#3508) üzenetére


mrThomi
addikt

Tehát akkor kijelenthetjük, hogy egy idő után az összes oled,amoled beég valamilyen szinten ?

(#3510) Macika66 válasza mrThomi (#3509) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, VALAMILYEN minimális mértékben igen, itt tart a technika.

Ám ésszel használva ez elkerülhető, vagy teljesen minimálissá csökkenthető....

(#3511) Algotis


Algotis
addikt

Android 13 alatt másnál is fordul elő, hogy néha feloldás után 60 Hz-en kezd el muzsikálni a kijelző 120 helyett? Tipikusan feloldás után jön elő, ha elkezdem használni, néhány app nyitás vagy zárás után helyrebillen, de ha lezárom a képernyőt és újból feloldom, akkor az is megoldja. Ez az egyetlen zavaró dolog, amúgy az akksiidő hatalmas plusz, Android 13 előtt nem tudom mikor bírtam ki lazán egy teljes napot úgy, hogy 30-40%-kal érek haza (5G kikapcsolva) :)

Androidos Outlookból küldve

(#3512) mukkele


mukkele
kezdő

Helló!

A gyári fólia ezen a telón is olyan egyszerü vékony mint úgy általában? Van hozzá jó üvegfólia ami védi az oldalát is és rajt is marad? Úgy aktívan használva feljebb tolt fényerővel ( gondolom az automata fényállítás sötét szobába úgy le veszi a fényt hogy ökörség) jó vastag egy napot elmegy egy töltéssel? Nálam mindig megy a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

(#3513) xcsabo


xcsabo
senior tag

Mindenkinél megy az értesítés rezgés rendesen? Viber alatt is? Nálam nem az igazi.

(#3514) qltsar válasza xcsabo (#3513) üzenetére


qltsar
addikt

Viberem nincs, de más alkalmazásoknál jónak tűnik, mondjuk egy szenvedés volt 13 alatt beállítani az elején, mert szinte semmi sem rezgett, vagy küldött banner-t.

Nálam az idegesítő probléma az, hogy nem jelenik meg a Google Calendar az AOD-n, duplakoppintás után a sima lockscreenemen most is ott van egy calendar reminder, de AOD-n semmi.

Másnál is ilyen?

(#3515) xcsabo válasza qltsar (#3514) üzenetére


xcsabo
senior tag

A legújabb frissítésig a gyári csengőhangok nem rezegtek, most meg az egyediek.

[ Szerkesztve ]

(#3516) xcsabo válasza xcsabo (#3515) üzenetére


xcsabo
senior tag

Teljesen hektikus és logikátlan, hogy éppen hol és mikor megy a rezgés. Sajna.

(#3517) Atish19


Atish19
őstag

Ezzel az agresszív memória kezeléssel lehet kezdeni valamit? Folyton kilövi a háttérben futó alkalmazásokat. Ma elindítottam a wazet, mert kellet némi hangnavigáció. Lezártam a telefont és 2 km-en belül már azt vettem észre, hogy be is zárta. Próbáltam, hogy kikapcsolom a memóriabővítést, majd bekapcsoltam és adtam neki 5gb-ot, de sehogy nem jó. Kénytelen leszek rászokni a kis lakatos megoldásra vagy van erre ellenszer?

(#3518) qltsar válasza Atish19 (#3517) üzenetére


qltsar
addikt

Battery Optimization ki van kapcsolva a Waze-nel?

Ezen kivul van meg 3 ehhez kapcsolodo opcio:
Allow foreground / Background Activity, Auto Launch.

(#3519) Atish19 válasza qltsar (#3518) üzenetére


Atish19
őstag

Sajnos nem csak a Wazenél van ez. Tegnap be akartam fizetni a Vodafone számlát. Fizetésnél be kellet lépnem a Revolutba engedélyezni a tranzakciót. Mire visszaléptem már újratöltötte a Myvodafone-t. Itt csak pár másodpercről volt szó. Valami globális beállítás baki lesz ez, de már végigkutattam a telefont és nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#3520) unicumnext válasza Atish19 (#3519) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Azért ennyire durva nem szokott lenni, simán szoktam én is kilépni és jóváhagyni utalásokat. Ott valami nagyon félre van menve. ha ráérsz szerintem csinálj egy full resetet.

(#3521) Atish19 válasza unicumnext (#3520) üzenetére


Atish19
őstag

Már nagyon érik. 13-ra frissítésnél nem csináltam FR-t. Lehet az feküdte meg a gyomrát.

(#3522) unicumnext válasza Atish19 (#3521) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nagyon valószínű, oké hogy durva a memória kezelés, de azért nem ennyire mint írod

(#3523) hedgehog válasza Atish19 (#3517) üzenetére


hedgehog
senior tag

Tuti nálad van valami extra dolog beállítva. Ahogy korábban beszéltük, nálam semmi hasonló jelenség nincs, pedig én is simán OTA frissültem 11 óta.

-- aka p3d3str1an

(#3524) dl650


dl650
tag

Korábban már írtam, hogy nagyon melegedett és merült a telefonom a Global F18 frissítés után. Magától megszünt a probléma. Az elmúlt két hétben minden tökéletesen működik. Az üzemidő az én felhasználói szokásom szerint szuper. Reggel hattól másnap késő estig, tehát bő negyven órát megy el egy töltéssel és a Sot 5.5 - 6 óra. Egy éves múlt a telóm és újkorában sem volt jobb. Teljesen elégedett vagyok vele. 120 Hz és Qhd-nmegy.

(#3525) goncziht


goncziht
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek. Volna egy kérdésem. A telefonomon, OP 9 Pro, németországban vásároltam. Jelenleg az LE2123_F.72 software változat van rajta. Az Updater app már legalább három hete értesít az új változatról de a telefon nem jelez semmit vajon mi lehet a gond?

(#3526) hamham válasza goncziht (#3525) üzenetére


hamham
tag

nekem jelenleg F72 verzión van

(#3527) qltsar válasza goncziht (#3525) üzenetére


qltsar
addikt

Próbáld meg ezt: [link]

Amúgy egy szuper új funkcióra lettem figyelmes egy másik topicban, majd megpróbáltam, és működik 9 Pro-nál is.

Google Chrome-ban, ha alert slider-rel módot váltasz, akkor beindítja a keresést betöltött weboldalnál :DDD.

(#3528) goncziht válasza qltsar (#3527) üzenetére


goncziht
csendes tag

Köszönöm szépen a választ.

(#3529) XDAnonymus válasza qltsar (#3527) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Én már egész régóta tapasztalom a chrome-os dolgot, nem igazán tudom mire vélni, de nem különösebben zavaró

(#3530) qltsar válasza XDAnonymus (#3529) üzenetére


qltsar
addikt

Nekem új volt, ha tehetem nem használom Chrome-ot adblockker hiánya miatt.

(#3531) xcsabo


xcsabo
senior tag

Próbálta már a kamera appot valaki felülcsapni másikkal pl. az apkmirror-ról? Érdemes lehet? Van ott magasabb verziószámú mint ami az uccsó frissítéssel jött. Nem is értem a számozást egyébként.

(#3532) qltsar


qltsar
addikt

OnePlus 11R - szép kis újrahasznosítási stratégia van OP-nál :))!

(#3533) ghiottone válasza qltsar (#3532) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez nem India only lesz?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3534) qltsar válasza ghiottone (#3533) üzenetére


qltsar
addikt

Dede, legalábbis az R széria eddig csak ott ment.

(#3535) xcsabo válasza qltsar (#3532) üzenetére


xcsabo
senior tag

Dejavu....

(#3536) qltsar


qltsar
addikt

"[PLEASE DO NOT INSTALL] OxygenOS 13 F.19 for the OnePlus 9/9 Pro

Hello everyone,

During the last few days, we started the push of the incremental rollout of OxygenOS 13 F.19 for the OnePlus 9 and the OnePlus 9 Pro. As some of you may be aware, the OxygenOS Team was not in the office last week because of the Chinese New Year. That’s why this thread is only being published now.

During the initial rollout to a small subset of users, we noticed a few of them faced an issue where the update would not boot. To avoid having more users affected, we immediately stopped the rollout and started investigating the issue. If you're one of the few affected users, please reach out to the nearest Service Center. The Staff will be able to revert your device to its previous state without data loss. We're very sorry for this inconvenience.

If you still see the update as available, please do not install it to avoid possibly being affected. We are already working on a new build that will roll out to all users as soon as possible. As always, thank you for your understanding."

[link] :C :R

Elméletileg csak IN only.

[ Szerkesztve ]

(#3537) tomp


tomp
félisten

Kint van az F20%
Kellemes a 0,98GB-os mérete. :D

(#3538) unicumnext válasza tomp (#3537) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Jaja pont írni akartam, szép nagyra hízott a méret most.

(#3539) xcsabo válasza tomp (#3537) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az global?

(#3540) qltsar válasza tomp (#3537) üzenetére


qltsar
addikt

Fura, egyik bevalt orszagra VPN-ezve sem dobja ki nekem, pedig kintvan EUra is a Community Post szerint.

Illetve meg Oxygen Updaterben sem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#3541) Boli77 válasza tomp (#3537) üzenetére


Boli77
tag

Én fel is toltam 😁. Éjjel tesztelem . Remélem nincs gubanc .

(#3542) ghiottone válasza qltsar (#3540) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sima 9 dettó. Sehol sem találja.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3543) tomp


tomp
félisten

Szerintem elírták és Global helyett EU-t írtak.

(#3544) qltsar válasza tomp (#3543) üzenetére


qltsar
addikt

Azert ennyiszer csak nem...

(#3545) dl650


dl650
tag

Nálam is feldobta globálra. :) (OTA) Nem merem felrakni mert jelen pillanatban nagyon jó a telóm. Ilyen jó még soha sem volt és félek, hogy...

[ Szerkesztve ]

(#3546) szaszko33


szaszko33
csendes tag

Sziasztok! A frissítést automatikusan nem jelezte, de a beállításokban ráfrissítettem és azonnal megjelent. Fel is telepítettem. Első kellemes tapasztalt az, hogy most már van működő duál SIM ! :)) Szolgáltató váltás előtt állok, de teszt gyanánt a kiválasztott szolgáltatótól vettem egy feltöltös karit mielőtt átvinném a számot. Viszont hiába raktam mindkét SIM karit a telóba nekem csak a SIM 1 élt, a menüben sem jelent meg a 2-es akárhogy variáltam. Így csak tároltam benne a kártyát átirányítva, hogy ne vesszen el! :( Most frissítés után él mindkét SIM! :C Azt hiszem globálon vagyok.

(#3547) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok! Nektek nem volt olyan, hogy a Messenger több órás késéssel elküldte újra ugyanazt az üzenetet, amit már egyszer megkaptam? Volt, hogy többször is, vagy 2 napon át. Nekem volt ilyen, és a páromnak is. Neki Nord 2T van.
Ez OnePlus bug, vagy Messenger bug lehet?

OnePlus 12

(#3548) Atish19 válasza sharkypeti (#3547) üzenetére


Atish19
őstag

Volt ilyen elég sokszor. Sokáig abba maradt majd a napokban ismét produkálta egyszer.

(#3549) ghiottone válasza sharkypeti (#3547) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De. 9-esen láttam az utóbbi pár napban. Nem pár óra, csak pár perc, de fura volt, hogy már láttam azt az üzenetet és válaszoltam is, de egyszer csak jelezete újként.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3550) hard74 válasza sharkypeti (#3547) üzenetére


hard74
senior tag

Szerintem ez nem Oneplus, hanem Messenger, vagy android 13 probléma lesz, mivel ugyanez van pár napja nálam is Pixel 7-nél.Meglepett mert eddig nem tapasztalam ezt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.