Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Algotis válasza tomp (#3800) üzenetére


Algotis
addikt

Köszike. Reménykedtem, hogy az akvizíció után normálisabb sebességgel élvezhetem a mobilinternetet, de sajna maradt a néhány mbps korlát :)

Androidos Outlookból küldve

(#3802) xcsabo


xcsabo
senior tag

Újabb bug. Frissítés óta néha nem szól az ébresztő. Gáz.

(#3803) dl650


dl650
tag

Érdekesek ezek a bugok. Ugyan az a verzió valakinél bugos valakinél meg tök jó. A fene sem érti ezt. Én is jártam már így. Merült mint a Titanic, másnál meg minden rendben volt. Aztán csináltam egy factorit és minden jó lett.

(#3804) xcsabo válasza dl650 (#3803) üzenetére


xcsabo
senior tag

Hát igen. Azt lenne jó elkerulni. A millió közmű és banki szoftver miatt.

(#3805) xcsabo válasza xcsabo (#3804) üzenetére


xcsabo
senior tag

Gondolom nincs olyan opció amivel mindent vissza lehet tenni maradék nélkül.

(#3806) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Jó reggelt. Ezt az emelkedő csengőhangot nem lehet kikapcsolni???

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#3807) McLaca válasza Algotis (#3799) üzenetére


McLaca
őstag

Nekem felment magától (11-es droid) voda hálóra, viszont eszméletlenül merül vele a teló. Még a telekom 5G sem meríti annyira, mint a vodán roamingoló digi SIM. Sőt, a telekom 5G és 4G közt nem igazán van különbség, gondolom, a többségében NSA hálózat miatt.

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3808) Algotis válasza McLaca (#3807) üzenetére


Algotis
addikt

Yettel + Digi simmel ma 2 óra képernyőidőt produkált, ebből javarészt webshopokat böngésztem spotify (letöltött) számok hallgatása mellett, így végeztem 7%-on a napot. Siralmas.

Androidos Outlookból küldve

(#3809) xcsabo válasza Algotis (#3808) üzenetére


xcsabo
senior tag

Vissza kell tenni a 11est...

(#3810) xcsabo


xcsabo
senior tag

Azt mondja ha baj van az akkuval rakja vissza az ember a sima 13-at. link mennyi ész..... :C

(#3811) McLaca válasza xcsabo (#3809) üzenetére


McLaca
őstag

Nekem az van fent. Néhány napja írtam is, hogy mobilneten nem igazán megy mélyalvásba a telefon, de mint kiderült, nem csak a digi SIM-mel, hanem úgy egyáltalán, mobilneten nem. Ha nem indítom naponta újra, akkor a 2%-nál jobb lesz az arány, mondjuk 20%, de a wifi-n tapasztalt 80%-hoz képest ez még mindig gyászos.

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3812) Macika66 válasza xcsabo (#3810) üzenetére


Macika66
addikt

Sajnos el kell fogadni, hogy új verzió esetén vagy full reset, vagy bosszankodás van.

Többen megcsinálták a 13.0 felrakása után a gyalut és kiválóan megy nekik a 13.1.
Nálam is, 44-46 órás készelétem van 4-4,5 óra kijelzőidő mellett.

(#3813) xcsabo válasza Macika66 (#3812) üzenetére


xcsabo
senior tag

És mennyi app van fent kb?

(#3814) Macika66 válasza xcsabo (#3813) üzenetére


Macika66
addikt

(#3815) xcsabo válasza Macika66 (#3814) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nyertél 🤣

(#3816) Macika66 válasza xcsabo (#3815) üzenetére


Macika66
addikt

Tegnap éjjel kijött rá az új ROM, június 6-i biztonsági frissítéssel, várom, milyen eredmények lesznek töltöttségben.

Eddig nagyon meggyőző, de ma nem volt időm igazán nyomkodni....

(#3817) xcsabo válasza Macika66 (#3816) üzenetére


xcsabo
senior tag

Remélem javul, mert nem akarok gyalulni.

(#3818) Boli77 válasza Macika66 (#3816) üzenetére


Boli77
tag

Nekem hullámzó.Az első két héten nagyon merültem mint a Titanic. Otthon wifin jó volt bent meló helyen bekapcsolt 5G ami idáig nekem nem volt azt hittem az a baj de most mintha össze szedte magát.

(#3819) Macika66 válasza Boli77 (#3818) üzenetére


Macika66
addikt

Ez teljesen jó.

Sokan abba a hibába esnek, hogy külön figyelik a képernyőidőt és külön a készenlétet.
Pedig ugyanaz az akksi. 24 óra készenlét MELLETT nem lesz 7 óra képernyőidő, ez fizikailag lehetetlen.
De 8 óra alatt lehet 8 óra képernyőidő, csak utána rögtön tölteni kell....

(#3820) mesesajt1967


mesesajt1967
csendes újonc

Fizikailag lehetetlen:

(#3821) xcsabo


xcsabo
senior tag

Ez photoshop 🤣

(#3822) dl650 válasza mesesajt1967 (#3820) üzenetére


dl650
tag

:C

(#3823) ghiottone válasza mesesajt1967 (#3820) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Minimum fényerőn? Vagy hogy a szöszben?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3824) Algotis válasza Macika66 (#3812) üzenetére


Algotis
addikt

Hogyan érdemes a full gyalut csinálni, hogy eredményes legyen? Mióta megvan, még nem reseteltem a telefonom, most rászánnám az időm, hogy megcsináljam, de akkor rendesen csinálnám, gondolom egy factory reset a beállításokból kevés.

Androidos Outlookból küldve

(#3825) mesesajt1967 válasza ghiottone (#3823) üzenetére


mesesajt1967
csendes újonc

Természetesen, csak kizárólag laboratóriumi körülmények közt létezhet az érték ahogy az autók prospektusi fogyasztását is beállítják. Úgy gondolom a 22 óra képernyőidő is elérhető, az 50% töltöttség közel 4 óra youtube videót is magában foglalt Nem, nem photosop nem is értek hozzá. Viszont én máshogy töltöm a telót mint ti mindannyian.

(#3826) Macika66 válasza mesesajt1967 (#3825) üzenetére


Macika66
addikt

....akár meg is oszthatnád velünk, hogyan....ha már....

(#3827) mesesajt1967 válasza Macika66 (#3826) üzenetére


mesesajt1967
csendes újonc

Szándékosan nem siettem megírni, mert elvileg ellenjavalt azaz nem javasolt kipróbálni. Én nem a gyári töltőt használom legtöbbször csak ha sietek, egyébként a külső hangártya (Fiio) kábelét használom a pc normál usb portjára dugva. Lassan, 8+ órán át töltődik, de tovább bírja saccra 20-30%-kal az aksi. Az a kérdés gyorsan kell a telefon vagy sokáig. Mivel a kamera miatt vettem (családi események dokumentálása) a oneplust, ez a másodlagos telefon, a fő készülék minden másra egy kb. 9-10 éves oukitel U20 plus...

(#3828) Algotis válasza mesesajt1967 (#3827) üzenetére


Algotis
addikt

Mondjuk úgy érthető, hogy ha nincs végig mobilnet ON, illetve nem streamelsz zenét, stb. hogy tovább bírja, akár ennyire.

Én most a napokban recoveryből egy full eraset, egyelőre kb. úgy tapasztalom, hogy 50%-kal kevesebbet eszik a telefon (még soha nem csináltam rajta ilyet, mióta megérkezett OOS 11-gyel), ha ezt extrapolálom, olyan 5 óra képernyőidőt kapnék 20% körülre, ami már szerintem elfogadható. Ettől függetlenül tervezek csináltatni egy akksi cserét rajta nemsokára.

Androidos Outlookból küldve

(#3829) xcsabo


xcsabo
senior tag

Kint van a frissítés. Azt írja sok a jelentett bug. Szerintetek? Feltette már valaki itt?

(#3830) dl650 válasza xcsabo (#3829) üzenetére


dl650
tag

Én Kb egy két hete használom. Global verzió. Nem igazán vettem észre változást. Az üzemidő mintha kicsit hosszabb lenne. De hozzá teszem, hogy nem vagyok nagy felhasználó mostanában mert kevés az időm. A keménymag biztosan talál majd hibát. :)

(#3831) xcsabo


xcsabo
senior tag

Senki más nem tette fel?

(#3832) szaszko33 válasza xcsabo (#3831) üzenetére


szaszko33
csendes tag

Szia! Én is feltettem, változást, hibát nem tapasztaltam. Készenlét talán hosszabb, de használat közben érzésre jobban merül.

(#3833) xcsabo válasza szaszko33 (#3832) üzenetére


xcsabo
senior tag

Global vagy EU?

(#3834) ricshard444


ricshard444
veterán

Visszatertem egy idore erre a telefonra.

Kerdesem, hogy lehet azzal valamit kezdeni, hogy beragad az egesz rendszer 60hz-re random idokozonkent es csak az ujrainditas segit?

Vannak dolgok...

(#3835) szaszko33 válasza xcsabo (#3833) üzenetére


szaszko33
csendes tag

Globál

(#3836) xcsabo válasza szaszko33 (#3835) üzenetére


xcsabo
senior tag

Úgy néz ki akkor csak az EU rom bugos?

(#3837) ricshard444 válasza ricshard444 (#3834) üzenetére


ricshard444
veterán

Talaltam egy kinai appot amivel kb fix 120 Hz minden, eg es fold a felhasznaloi elmeny szerencsere.
Megjeleneskor nem volt ilyen gond es a RAM urites is eleg agressziv lett azota. A kibovitesi lehetoseg a menuben konkretan nem is mukodik, ugyanugy bezar a hatterben mindent, ha ugy van.

Vannak dolgok...

(#3838) xcsabo válasza ricshard444 (#3837) üzenetére


xcsabo
senior tag

Mi az app neve?

(#3839) xcsabo válasza xcsabo (#3836) üzenetére


xcsabo
senior tag

Felraktam. Eddig nincs bug. Állítólag akkor bugos csak, ha az 580-ra rakja az ember.

(#3840) xcsabo válasza xcsabo (#3839) üzenetére


xcsabo
senior tag

Hmmmm. Kijött az 590es. Jó gyorsan....

(#3841) Boli77 válasza xcsabo (#3840) üzenetére


Boli77
tag

Én tegnap óta használom.

(#3842) Arolotifar válasza xcsabo (#3840) üzenetére


Arolotifar
őstag

Global vagy EU?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3843) xcsabo válasza Arolotifar (#3842) üzenetére


xcsabo
senior tag

EU

(#3844) dl650


dl650
tag

Globalon is kint van az 590 - es, de majd csak hétvégén rakom fel.

(#3845) McLaca


McLaca
őstag

Van bármi esély rá, hogy az AOD ismét használható lesz kültéren/nagy fényben? A 12 óta rossz, és képtelen vagyok elhinni, hogy a fejlesztők direkt ilyenre akarták csinálni.

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#3846) Sty01


Sty01
tag

Srácok 1 hete vagyok 9 pro tulaj. Eddig vegyes érzelmeim vannak, még szokni kell. Leginkább a hangerővel nem vagyok kibékülve, én halaknak találom. Az eddigi Samsung S , Huawei Mate, Xiaomi Mi sorozat tagjait birtokoltam azok mind sokkal hangosabbak voltak. Autóban zsebben pl alig hallható. Ez ilyen vagy van valami más beállítás erre?

(#3847) xcsabo válasza Sty01 (#3846) üzenetére


xcsabo
senior tag

És sajna a rezgés sem túl erős.

(#3848) dl650


dl650
tag

Videó készítés közben tapasztalt akadozásra, szaggatásra van valami gyógyír? Eddig nem tapasztaltam mert ritkán készítek videót, de pár napja többször is használtam és ahogyan el kezdett melegedni úgy kezdett szaggatni a felvétel. Ha jól emlékszem már más is tapasztalt ilyet.

(#3849) darkmann válasza dl650 (#3848) üzenetére


darkmann
őstag

Ezt én is tapasztaltam. Még 13.0-án vagyok, nem tudom, hogy a 13.1-esben megoldották-e ezt is. Eddig csak pár funkció- és dizájnbeli újításról írtak a frissítés kapcsán.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3850) xcsabo


xcsabo
senior tag

Milyen felbontásnál csinálja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.