Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1925) Moleman


Moleman
addikt

Na most már nekem is megjött a telefon, lassan időm is lesz foglalkozni vele.
Elméletileg kínai modell, KB2000, de OOS-es, frissítettem is, így per pillanat 11.0.10.10.KB05AA van fent. Ehhez még nem találtam full OTA-t, ami nem ártana a biztonság kedvéért, mielőtt nekiállok szétbarmolni, de egyszer élünk. :D

Nagyon vadulni nem akarok, csak rootra lenne szükségem az AdAway és a Titanium Backup miatt, plusz esetleg TWRP, hogy legyen teljes backupom, ha meghalna valami - bár az utóbbi 4 évben szerencsére nem volt rá szükség.
Többféle rootolási módszert találtam, ez pl pofonegyszerűnek tűnik, van, ami bonyolultabb, vannak olyan módszerek is, amivel elvileg OTA frissíthető lesz, rootolt is marad, és még a rootolatlansági teszteken is átmegy, nekem ez már science fiction. :) Van valami egyezményesen elfogadott legjobb megoldás?

Eddig egyetlen dolgot találtam, ami kifejezetten zavaró, hátha valakinek van már rá megoldása: a virtuális gombsor Waze alatt fixen világosszürke háttérre vált, és nem egyszerű eltüntetni. Pillanatnyilag a Fullscreen Mode fantázianevű alkalmazást találtam rá, amiben manuálisan el tudom tüntetni a gombsort, de félperces reklámokat akar nézetni velem, meg amúgy is valami automatikus megoldást szeretnék, így nem leszünk jóban. :DDD

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.