Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1136) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
Úgy egy hónapja használom a Nillkin XD CP+MAX üvegfóliát a 6T-n. Elvileg ez megegyezik a gyári oneplus TG-vel. Méret, vastagság minden ugyan az. 15$ volt az ára, amikor rendeltem.

+az ujjlenyomatot nem kellett újra felvenni, gond nélkül olvassa a fóliával felvetteket is
+könnyű felrakni, gyakorlatilag a kamerán kívül az egész előlapot fedi
+kevésbé maszatos és ujjlenyomatos, mint a gyári fólia

-számomra kényelmetlenül vastag keret, minden irányból belelóg a kép szélébe, főleg a kamera ívnél
-az üveg vastagsága is kényelmetlen nekem (minden telefonra extra vékony 0.15mm vastagságú TG-t használtam, ez meg annak a duplája)
-3 nap után jobb szélen a keretnél megjelent egy buborék, ami 4 hét alatt nem változott (nincs alatta por, 3 napig nem volt semmi baja...)

Összességében én egyáltalán nem vagyok megelégedve a XD CP+MAX fóliával. Idegesítően vastag, a kijelző szélébe belógó keret engem nagyon zavar és az árához képest semmivel nem jobb a minősége, mint egy 3$-os TG-nek. Sőt.

Nillkin Amazing H+PRO 0.2mm TG-vel van valakinek tapasztalata? Talán az jobb lenne nekem. Vékonyabb is, meg ott nincs festett keret. És jóval olcsóbb is (8$), mint amennyiért a XD CP+MAX-ot vettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.