Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Avicularia válasza francia63 (#2550) üzenetére


Avicularia
veterán

Szia
Azt csak elég drágán láttam ,ahogy te is írtad. Nekem van egy jó minőségű Blitzwolf a kocsiban, nem ér annyit a gyári, hogy lecseréljem 30 euróért.

(#2552) francia63 válasza Avicularia (#2551) üzenetére


francia63
csendes tag

Koszi,en is Blitzwolfot hasznalok az autoban,de gondoltam hatha van gyari,vagy azzal megegyezo minosegu,tudasu ,ocsoe.

(#2553) SzlobiG válasza francia63 (#2552) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én Nilkint használok és tökéletes gyorsan is tölti a gyári kábellel.

(#2554) francia63 válasza SzlobiG (#2553) üzenetére


francia63
csendes tag

A sebesseggel nekem sincs bajom(masfel ora alatt feltolt 20 szazalekrol),de a dash charge sebesseget szeretnem ingyen,vagy attol picit tobbert.

(#2555) PistiSan válasza Avicularia (#2536) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi az ajánlást, rendeltem most én is egyet, Május2 van írva, mint utolsó szállítási határidő, neked mennyi időre jött meg a kábel?

(#2556) Avicularia válasza PistiSan (#2555) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem mérvadó az én szállítási időm, mert én Svédországban élek és ide rendelek mindent. Viszont február 7.-én rendeltem és tegnap kaptam meg. Sajnos minden nagyon be van lassulva amit mostanában rendeltem ebayről, a legjobb szállítási idő 5 hét volt, annál csak hosszabb időket futottak a csomagok.

(#2557) Sanya válasza Avicularia (#2556) üzenetére


Sanya
nagyúr

Kínai újév volt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2558) bilikm válasza adamfriday (#2540) üzenetére


bilikm
csendes tag

Szia!

Nálam is ez a helyzet a kijelző méretezésnél, az eddigi 4 ikon helyett, 5 fér el egy sorban. A frissítés után a widgetek is kisebbek voltak és jobb oldalt lett 1-1 cm üres hely mindegyik mellett. A megjelenített méret beállításoknál az 5 lehetőség közül most a 2. az alapértelmezett. A 7.1.1-ben levő "nagy" jelölésű a 7.0-ban levő normál. :DDD

(#2559) vacs válasza gyalu 1 (#2539) üzenetére


vacs
veterán

Én Nova Launcher Prime-ot használok (5.0.3), de nem vágom ezt a labs menüt! Hogyan engedélyezek és mit? :U

Én a Pixel Widget nevű app-ot használom, tökéletes. Ha a google gombra bökök, akkor elindul a kereső, ha az időjárás részre, akkor időjárás app indul el.

(^)(>.<)(^)

(#2560) kano válasza vacs (#2559) üzenetére


kano
nagyúr

Hosszan nyomd a Nova fő beállítás képernyőjén a hangerő le gombot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2561) Heroldg18


Heroldg18
tag

Üdv Mindenkinek!

Lassan telefon váltás előtt állok, és már régebb óta szemezgetek az OP3T-vel. Azonban lenne egy két kérdésem.
Legfőképp a kamerát illetően. Nokia Lumia 930-ról váltanék, és neki azért a mai napig elég jó kamerája van szerintem. Érdeklődnék, hogy volt e valaki olyan aki esetleg 930 vagy hasonló készülékről váltott? Nagy visszalépést nem szeretnék tenni.

2 év gyártói garancia van a telefonra? Amitől még kicsit félek az a garanciális ügyintézés lenne, hogy ez hogyan történne (ha esetleg van már valakinek tapasztalata)?

Vannak a telefonnak olyan hibái amik nagyon gyakoriak? ( Itt sajnos a topikot nem nagyon volt időm követni/ átolvasni)

Szóba jött még 1-2 telefon.
HTC 10 - Huawei Mate 9 - Huawei P10 Plus
De pl. nem tudom, hogy a P10 Plus megérné e az adott felárat
Mate 9 - a hátlapi ujjlenyomat olvasó azért viszonylag lehet kényelmetlen is ha nem szokok hozzá

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#2562) Sanya válasza Heroldg18 (#2561) üzenetére


Sanya
nagyúr

2 év gyártói garancia van a telefonra? Amitől még kicsit félek az a garanciális ügyintézés lenne, hogy ez hogyan történne (ha esetleg van már valakinek tapasztalata)?

Kb ugyanaz, mintha nembudapesti lakos lennél. Jön egy futár, elviszi, majd készen hozza vissza.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2563) Cifu válasza Heroldg18 (#2561) üzenetére


Cifu
nagyúr

2 év gyártói garancia van a telefonra?

Elolvastad az összefoglalót? Benne van...

Amitől még kicsit félek az a garanciális ügyintézés lenne, hogy ez hogyan történne (ha esetleg van már valakinek tapasztalata)?

Dettó le van írva az összefoglalóba...

Vannak a telefonnak olyan hibái amik nagyon gyakoriak?

Kifejezett hiba nincs. A kamerára páran panaszkodtak, más csúcskészülékekhez képest (iPhone, Galaxy S6S/7), de a lemaradás nem elementális.

Szóba jött még 1-2 telefon.
HTC 10 - Huawei Mate 9 - Huawei P10 Plus

A HTC 10 kisebb de nagyobb felbontású kijelzője kétségkívül előny - de más nincs, SoC / RAM / tárhely / aksi - minden más téren az OP3T jobb.

A Mate 9 és a P10 Plus pedig eggyel magasabb kategóriában játszik, árban is. Ár/értékben az OP3T velük szemben is előnyben van, tudásban persze nem feltétlen. Itt egyéni ízlés kérdésről beszélünk.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2564) KRSoos válasza Heroldg18 (#2561) üzenetére


KRSoos
csendes tag

Szia! Én konkrétan Lumia 930-ról váltottam Oneplus 3T-re kb két hete. A Nokia kamerája tényleg kegyetlenül jó volt, de az OP-jé se rossz sőt, kifejezetten elégedett vagyok vele. Szóval bátran ajánlom, eddig nem bántam meg a váltás pedig nagyon szerettem a Nokiámat, de el kell ismerni, hogy ég és föld a különbség. Egyedül talán az akkumulátor aggaszt most kicsit, mert mintha gyorsan merülne (és úgy tűnik a 7.1.1 még egy kicsit ront is rajta). Egy napot átlagos használat mellett kibír, de ha rendesen nyúzom akkor már nem igazán. 2 órája volt töltőn, 5 órát ír hátralévő időnek (60%), kb 4-5 órás sot-on mértem 7.0-án. Ez normális vagy kellene a gyári visszaállítás? Remélem kitud valaki oktatni. ☺️

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#2565) heidrich válasza KRSoos (#2564) üzenetére


heidrich
senior tag

Nekem mióta megvan több mint egy hete merül mint a Titanic.
Felraktam a 7.1.1-et full wipeal (direkt nehogy hiba legyen) szépen mindent visszaraktam és beállítottam de egy éjszaka merült 15%-ot (látszólag csak minimális wakelock mellett) de van mikor 2%-t ugyanolyan beállítások mellett szóval elég kiszámíthatatlan. 4G-n napközben álló helyzetben is eléggé merül pedig kiváló a lefedettség ilyenkor csoda a 3-4 óra SOT. Ha itthon vagyok Wifin egyhelyben akkor elég jól bírja de az kevésbé számít mert ez egy telefon... Van egy Huawei Mate 9-em jelenleg mellette és az semmi ilyesmit nem produkál, jelenleg azt is használom "fő" telefonként de ha így folytatja az OP3T marad is annak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#2566) ata007


ata007
tag

Nalam este 11-tol reggel 6-ig 3-4%-t merul, plussz 2 email fiok folyamatos figyelese - ceges es magan. Minden bekapcsolva, kiveve az NFC-t. Gyari 7.1.1-el. Elotte kicsit rosszabb volt. 4-6%-t merult ugyanazon beallitasokkal. Most 3-3,5 napot bir ki egy teljes feltoltessel, persze ha a gyerek bogot es babocat nez rajta akkor kevesebb ideig birja ... :DDD

A dash pedig egy csoda, par perc alatt feltornazza, hogy ne keljen aggodnom, kibirja-e a nap vegeig vagy sem.

(#2567) heidrich válasza ata007 (#2566) üzenetére


heidrich
senior tag

3-3.5 nap?! Akkor gyakorlatilag áll egész nap standby-ban?!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#2568) Zotya0218


Zotya0218
tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, minek után elolvastam az összefoglalót és ezt találtam benne, ami nem álja meg a helyét: "Fizetés: Minden esetben PayPal-en keresztül történik, ha Magyarországra kérjük a telefont, akkor forintban történik a terhelés." hiszen indirekt módon master card- al is lehet fizetni. Hogy aki megvásárolta a telefont az oneplus.net oldalon, fizetett e Vámot és import áfát?
Pontosan tudom, hogy az összefoglalóban benne van ez: (tehát nem kell írni, hogy olvasd el az összefoglalót stb..)
"Mivel a gyártó rendelkezik EU-s raktárral, így az oldalon feltüntetett árra semmilyen többlet (ÁFA, VÁM, stb.) költség nem tevődik."

Ismerem az erre vonatkozó jogszabályokat, csak azzal nem vagyok tisztában, hogy van e tényleg EU- s raktára a Oneplus nak. Ha van bármi, amire oda kell figyelni ezzel kapcsolatban, örömest fogadom. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2569) gyalu 1 válasza Zotya0218 (#2568) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

"Tényleg" van EU-s raktára :)
Minden benne van az árban. (Nincs vám sem áfa).

[ Szerkesztve ]

(#2570) Heroldg18


Heroldg18
tag

Sanya
Köszi, ez biztató, hogy ilyen jól akkor megvan oldva a szerviz, de azért remélem nem lesz rá szükség

Cifu
Igen valóban nem olvastam el az összefoglalót, átsiklottam felette. Köszönöm a válaszokat!

KRSoos
Akkor kamera téren is egy kicsit megnyugodtam, az akkumulátor, pedig szinte így is biztos hogy jobb lesz mint a 930-ban mert ez most már nagyon csak hamar merül..

Köszönöm a válaszokat, még egy kicsit olvasgatok itt ott azért mielőtt megeszem!

[ Szerkesztve ]

(#2571) KRSoos válasza heidrich (#2567) üzenetére


KRSoos
csendes tag

Na igen, egy SOT-ra azért én is kíváncsi lennék, mert 3 nap elég erős. 😃

Közben ma reggel 92%-ról indultam, most vagyok 63%-on, 4 óra elteltével (ebből 1 órányi a bekapcsolt képernyő) és 8 órát jósol még maradéknak. Ment a Spotify, Viber, Fb, Google docs, E-mail, chrome, mobilnet és WiFi alatt is rendesen. Kíváncsi vagyok meddig bírja ténylegesen.

Zotya0218: Semmi vám, semmi áfa. Rendeld nyugodtan! 😉

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#2572) Zotya0218 válasza gyalu 1 (#2569) üzenetére


Zotya0218
tag

gyalu 1 és KRSoos,

Köszönöm szépen a gyors válaszokat. :C

(#2574) Starz561


Starz561
tag

Üdv. Hamár újabban szóba jött az aksi.. Szerintetek ezek az értékek jók ? :) (OOS 4.0.3)
[link01]
[link02]
[link03]
Éjszaka kb 3%-ot merült, ki volt kapcsolva minden wifi stb..
(Általában 30%-nál szoktam töltőre rakni akkor ilyen 4-4,5 szokott kijönni SOT-nak.)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#2575) neo_xperia válasza Starz561 (#2574) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Teljesen jó. De miért kell 30%-nál töltőre tenni? Nekem az első meritesi ciklusban teljes feltöltéstől 6 óra 55 perc SOT jött össze. LG G4 után felüdülés :)

(#2576) Starz561 válasza neo_xperia (#2575) üzenetére


Starz561
tag

30% környékén töltőre rakás az ilyen megszokás szerű.
6óra 55 perc az tényleg nem semmi. :Y

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#2577) neo_xperia válasza Starz561 (#2576) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Persze nincsenek illúzióim,most még új az aksi, nem lesz ez mindig így, de ahhoz képest hogy G4-en ugyanilyen használat mellett a 4 óra is csak ritkán jött össze... :D

(#2578) Starz561 válasza neo_xperia (#2577) üzenetére


Starz561
tag

Nálam kb 2 év után az S5-ön örültem ha össze jött 3,5 óra. nap végére.

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#2579) KRSoos válasza Starz561 (#2574) üzenetére


KRSoos
csendes tag

Korrektnek tűnik, legalábbis korrektebbnek, mint ami nálam van. 😃

A 6+os Sőt pedig elég ütős! 😯

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

(#2586) magyarl


magyarl
tag

Sziasztok!
Egy jó hónapja van meg nekem is a OP3T-m és elégedetten nyúzom.
A SoT is nagyon impresszív, egy-egy töltéssel mindennapi használat során össze szokott jönni legalább 5-6 óra képernyő idő.

Viszont most egyik napról a másikra nekem is merülni kezdett, pedig semmit nem állítottam, és még a 7.0 gyári Nougat is maradt egyelőre.
Próbáltam utána guglizni mi okozhatja ezt a tömérdek wakelockot (140ezer Google Services nagyon soknak tűnik) és több helyen is azt találtam, hogy a Google Location okozhatja. Az nekem is be van kapcsolva ahogy eddig is, High accuracy-val, nem is volt vele gond, és szeretem is ezt a szolgáltatást. Mitől ragadhatott ez be? Sima restart nem segített. Nektek ez be van kapcsolva? És milyen pontossággal?

[ Szerkesztve ]

SONY KDL-43W755C

(#2587) G4bi89 válasza magyarl (#2586) üzenetére


G4bi89
senior tag

Próbáld meg a Google szolgáltatások frissítéseit és adatait törölni. Nekem ezek után legtöbbször megszokott javulni. Talán egy restart sem árt utána, de az lehet nem oszt, nem szoroz semmit már.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#2589) twollah1976 válasza magyarl (#2586) üzenetére


twollah1976
őstag

A Google Play beragadásra tudom ajánlani a GServiceFix programot.

Amúgy a Google programjai előszeretettel ragadnak és eszik az akkumumlátor időt, ébren tartják a mobilt.

Anno Galaxy S3-on a Google Music ragadt be, Galaxy Note 3-on a YouTube, Google Play.
Random módon ragadnak be a Google programjai, aztán jön egy frissítés és minden visszaáll a normál kerékvágásba, addig lehet mókolni, káromkodni, fórumot nyálazni, késhegyre menő vitákat folytatni arról, hogy vajon érdemes az általan linkelt programot használni, mert már 2 éve nem volt frissítve, igaz n+1 embernek működött, stb.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2592) ata007 válasza heidrich (#2567) üzenetére


ata007
tag

KRSoos, heidrich: Majd lovok SOT-ot. Nem all sttand by, de a cegnel van vezetekes, inkabb azt hasznalom. Benne van 2 kartya, 1 digi 3g, 2 voda 4g. Engem is meglepett, de mar tobbszor is osszejott. Persze volt olyan is, hogy a messenger beragadt es 8 ora alatt 55%-t merult. Azota figyelek a facebook aplikacioira.

(#2595) XenHai


XenHai
senior tag

Rá szántam magam a twrp és root telepítésre viszont valami nem stimmel.
OSS 4.1.0 raktam 3.0.4-1-es twrp-et. Kére a system partíció módosítását ezt pipáltam és jobbra hútam. Majd Magisk-v11.5 -öt! És re boot nincs piros dm hiba és a no-verity-opt-encrypt-5.1 sem telepítettem . A rom szépen fel is áll a Magisk is működik root és hide is . De a trwp nagyon lassan tölt be ! El szartam valamit vagy minden oké és csak az ördögöt festem a falra ?

(#2596) macii97 válasza XenHai (#2595) üzenetére


macii97
senior tag

Az f2fs fájlrendszer miatt ilyen dög lassú a twrp, semmi gáz :D

(#2599) nbg


nbg
senior tag

Sziasztok,

tegnap feldobta a telo a 7.1.1 OTA-t, ra is boktem de "elsore" csak annyi tortent, hogy letoltodott a cucc, ujraindult, es kidobott siman recovery-be. Reboot, ujra letoltottem a frissitest, es most mar siman felment...

Jart meg igy valaki? Mitol lehet ez?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#2600) Cifu válasza nbg (#2599) üzenetére


Cifu
nagyúr

Volt már hasonló, ott mahinálni is kellett, hogy felmenjen rendesen.

Hogy mitől lehet? Valami hiba csúszott be a letöltés / telepítés közben feltehetően.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.