Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Heroldg18


Heroldg18
tag

Ma végre kézhez kaptam a telefont!
Nagyjából már mindent sikerült beállítani, két dolgot nem találok. ( vagy nincs rá lehetőség)
1. A fényképeket lehet valahogy egyből OneDrive-ba szinkronizálni?
(igen tudom másik platform felhőszolgáltatás, de ott több a tárhelyem)
2. A névjegyeket valahogy össze lehet csatolni az Facebook fiókokkal? Hogy össze szinkronizálja a fényképeket.
Előre is köszönöm :)

(#2802) SzlobiG válasza Cifu (#2782) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor ez miatt nem kaphattam meg én is, mert vártam hogy jelezzen, de semmi, na nem mintha gond lenne a jelenlegivel. :)

(#2803) boros44


boros44
tag

@SzlobiG:
Valahol korábban még írtad, hogy meg vagy elégedve a Nillkin fóliával (nem üveg). Nekem még mindig a négy szélen tapadós üvegfólia van rajta és elég gagyi. Ráadásul nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat.
Te azóta is meg vagy elégedve a Nillkin-nel? Az mennyire gyüjti az ujjlenyomatokat? Illetve fólia létére mennyire karcolódik? Mennyivel nehezebb normálisan felhelyezni, mint az üveget?
Tudnál esetleg egy képet is feltenni róla?
(Erre a fóliára gondolok: [link])

[ Szerkesztve ]

(#2804) SzlobiG válasza boros44 (#2803) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kb ugyanaz mint a gyári fólia volt, kicsit keskenyebb nem lóg le annyit. Ujjlenyomatot is annyira gyűjti mint az na meg szépen karcolodik is. Nekem amúgy nincs bajom vele mivel egyik üveg se fekszik fel rendesen, így számomra ez marad.

(#2805) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha már üveg valaki próbálta már a gyárit?

Ennek tuti jónak kell lennie csak ne kerülne ennyibe. :(

(#2806) Sajtqukac válasza adamfriday (#2796) üzenetére


Sajtqukac
tag

Nem ajánlom, ha valaki megszokta, hogy felfelé húzásra a Google keresés jön be mert ebben az újban ez már nem működik sajnos.

(#2807) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv mindenkinek. Április elején tervezek venni egy OP3T-t és lenne pár kérdésem. Néztem videókat egy Rhinoshield nevű tokról, nagyon meggyőző volt, itt esetleg van vele valakinek tapasztalata? Látom megy a problémázás az edzett üvegeken, hogy a szélük nem tapad meg. Az olcsóbb gyári tökéletesen felfekszik videók alapján így nem értem miért nem azt veszi mindenki, mikor alig drágabb a Nillkinnél. Van esetleg vele valami gond ami miatt kerülitek? Ha később rendelnék hozzá tartozékokat akkor van szállítási költség? Végül pedig esetleg lehet tudni, hogy a közeljövőben a matt fekete festés a kétszer 250 elkelt példányon kívül kapható lesz-e még?

(#2808) kazanka válasza ricsi0307 (#2807) üzenetére


kazanka
őstag

Most is tudsz rendelni.488€ szállítással 128GB

(#2809) Cifu válasza ricsi0307 (#2807) üzenetére


Cifu
nagyúr

Néztem videókat egy Rhinoshield nevű tokról, nagyon meggyőző volt, itt esetleg van vele valakinek tapasztalata?

Neked is ajánlom a topickereső használatát, ott van jobb oldalt felül. Érdekel valami? Rákeresel, és előbb választ kapsz...

Lásd még: [link]

Az olcsóbb gyári tökéletesen felfekszik videók alapján így nem értem miért nem azt veszi mindenki, mikor alig drágabb a Nillkinnél.

Csak éppen ha nem rendeltél a vételnél, akkor jelentős szállítási költséggel is számolhatsz.

Ha később rendelnék hozzá tartozékokat akkor van szállítási költség?

Van. Annyit lehet tenni, hogy az Offtopicba jelzi az ember, hogy aki rendel, az szóljon már, és akkor a rendelés futárköltségét szétosztjátok, avagy aki telefont vásárol (ekkor nincs felszámítva szállítási költség), az megrendeli neked, és lebokszoljátok kinek mennyi lesz így.

Végül pedig esetleg lehet tudni, hogy a közeljövőben a matt fekete festés a kétszer 250 elkelt példányon kívül kapható lesz-e még?

Van két limitált 250-es széria, a colette és a Hypebeast edition, illetve van egy 'limitált' gyári kiadás. Utóbbi több, mint 250, de a pontos számot nem tudjuk.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2810) kano válasza SzlobiG (#2805) üzenetére


kano
nagyúr

Talán az OP3 topicban írtak már róla, hogy az jó, de az meg kitakar a látható részből pár tized mm-t. Csak iszonyú ára van. :O
Igazából a gyári olcsóbb TG-nek is van valami hibája, de nem emlékszem már (OP3 topicban oldalakon keresztül csak erről van szó).
Sajnos jelenleg nincs rá tökéletes TG (ami kiér a kijelző széléig, nem csak 2 ponton tapad, átlátszó is, és még nem is szivárványosodik idővel). így marad a fólia.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2811) twollah1976 válasza ricsi0307 (#2807) üzenetére


twollah1976
őstag

Egyszerübb lenne egy csoportos rendelés, akkor legalább a szállítás díja csökkenne.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2812) adamfriday válasza Heroldg18 (#2801) üzenetére


adamfriday
senior tag

1. Bár nem a OneDrive-ba, hanem a Drive-ba ment, de a Google Fotók alkalmazás erre tökéletes. Nekem pl. be van állítva, hogy ha töltőn és wifin van a telefon, akkor feltölti az új fotókat. Ráadásul korlátlan a tárhely, ha nem az eredeti minőséget választod.

(#2813) kano válasza adamfriday (#2812) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt a Quickpic-et is rá lehet venni ilyenre (akár Onedrive-ra is). A playből leszedhető azt hiszem csak CM felhőbe ment.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2814) ricsi0307 válasza Cifu (#2809) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A kereső használata teljesen jogos, elnézést érte. Az üvegre és a szállítási költségre pont emiatt kérdeztem, hogy ne érjen meglepetés, de akkor ahogy látom vásárláskor inkább berendelek mégegyet az a biztos.

(#2815) kano válasza ricsi0307 (#2814) üzenetére


kano
nagyúr

A sima gyári TG keskenyebb mint a kijelző (mivel nem curved).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2816) tikki válasza ricsi0307 (#2807) üzenetére


tikki
csendes tag

Még rhinoshield bumper + gyári fólia kombóval van felszerelve. Cifu által hivatkozott hsz-hoz nem tudok plusz infót írni, nem volt még leejtve (remélem ez nem változik).
Gyári fóliához képest a rhino kicsit keskenyebb.

(ha most adnék le rendelést, plusz gyári fóliával tenném)

(#2817) magyarl válasza magyarl (#2586) üzenetére


magyarl
tag

Sziasztok!
Gondoltam megosztom a tapasztalataim akksi témára, mivel sikerült helyreállítanom a korábbi merülés problémám (Gservice Fix nélkül, rootolva):
Location mode-ot Device only-ra állítva, eltűnt az extrém sok NlpWakeLock-om, de még így sem tudott rendesen mélyen aludni, ha ki volt kapcsolva a képernyő.

Azon az Aggressive Doze mód valamit segített (néhány kivételezett programmal), de így is maradt egy aggresszív wakelock: com.google.android.gms/measurement...
Elég sok gugli nyomozás során azt derítettem ki, hogy ez egy gugli rendszerén keresztül meghívható szolgáltatás, amivel az app fejlesztője felhasználói szokásokat küldethet vissza magának. Ez viszont kézzel letiltható minden programból (nem tudván melyik okozhatja a bajt) a kezes kis DisableServices progival.

Ajánlás alapján ezeket tiltottam le az összes programomból és a System-ben amit találtam:
- AppMeasurementService
- AnalyticsService
- minden ami Firebase-zel kapcsolatos

És láss csodát az ébren tartás az aránytalanul sokkról visszaesett 5%-ra, 48 óra alatt a 3:45 SoT-ból lett 5:20 (hasonló használati szokások mellett). Semmi anomáliát nem tapasztaltam eddig, minden értesítést meg is kapok. A Google Services a fogyasztási listán az első helyről átkerült az utolsók közé :C

[ Szerkesztve ]

SONY KDL-43W755C

(#2818) Cifu válasza magyarl (#2817) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszi az infókat! :R

Viszont az, hogy root kell hozzá, az azért gáz... :O

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2819) PistiSan válasza magyarl (#2817) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia, köszi a tippet, tettem egy próbát az általad leírtak szerint, majd vissza jelzek pár nap múlva.

(#2820) Sanya válasza ricsi0307 (#2807) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nexus 4-re vettem ilyet, de nem ajánlom. Drága és 3-4 hónap alatt a rétegei elválnak egymástól.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2821) vitezlejszlo válasza Cifu (#2793) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Eleg lett volna csak egy oldalt visszaolvasni....

https://prohardver.hu/tema/re_oneplus_3t_t_apo_itt_van/hsz_2704-2704.html

(#2822) BOANerges válasza magyarl (#2817) üzenetére


BOANerges
tag

Én is köszönöm a tippet:
"Ajánlás alapján ezeket tiltottam le az összes programomból és a System-ben amit találtam:
- AppMeasurementService
- AnalyticsService
- minden ami Firebase-zel kapcsolatos"
Bár az akkuidővel meg vagyok elégedve (új készülék lévén is), de azért ezeket kilődöztem... :DD

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#2823) viger


viger
tag

Szerintetek mit csinál a telefonnal egy Dirty flash?
Tudom-tudom nem ajánlja senki, de mégis. Van egy belakott, jól beállított rendszerem. OOS 4.1, root és kernel csere volt. Ha erre csak simán TWRP-ből ráengedem a FULL ROM-os ZIP-et akkor feláll vajon utánna a rendszer?

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#2824) Phülöp


Phülöp
addikt

A december elején vásárolt 3T-t ma már harmadszor kaptam rajta, hogy magától újraindul.
Nem örülök.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2825) qnadam válasza Phülöp (#2824) üzenetére


qnadam
veterán

nincs melege ott délen?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2826) Phülöp válasza qnadam (#2825) üzenetére


Phülöp
addikt

MÉG nincs.
A második alkalom egyébként Pesten ért.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2827) PistiSan válasza viger (#2823) üzenetére


PistiSan
addikt

Minden rendszerfrissítéskor, twrp alól szoktam a full romot rányomni a telefonra, sosem volt még gondom vele, bár én nem cseréltem kernelt, újra kell rootolni a rom felrakása után és kész.

(#2828) adamfriday


adamfriday
senior tag

Frissült a OnePlus File manager is.

(#2829) Szedált válasza adamfriday (#2828) üzenetére


Szedált
tag

Köszi az infót!

(#2830) Tarokk79 válasza adamfriday (#2828) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Ha ezek frissülnek, akkor kell valamit csinálnom, hogy a készülékemen is frissüljön?

(#2831) snyper990 válasza Tarokk79 (#2830) üzenetére


snyper990
őstag

megnéztem, nálam (gyári 4.1.1, nincs root) még nem ez a verzió van fent, de sehol sem ír elérhető frissítést, szóval szerintem a legközelebbi rendszerfrissítésben lesz benne

(#2832) Szedált válasza Tarokk79 (#2830) üzenetére


Szedált
tag

Le kell tölteni a telódra az apk fájlokat, majd telepíteni őket, csak akkor frissülnek.

(#2834) PistiSan válasza Szedált (#2832) üzenetére


PistiSan
addikt

A legtöbb gyári alkalmazást nem is használom, szóval nem igazán izgat a frissítése, de azért jó hogy van rá lehetőség, meg a következő (egyenlőre elég gyakori) rendszerfrissítéskor úgy is megkapjuk.

(#2835) adamfriday


adamfriday
senior tag

Érdemes a Pushbullet app-et felrakni és feliratkozni az APKMirror-on a OnePlus-ra, ha valakit érdekelnek ezek a frissítések.
Pushbullet: Nem csak értesítéseket lehet tükrözni PC-re, de lehet vele file-okat is átküldeni, vagy amire én is használom: feliratkozni csatornákra, mint pl. az APKMirror-on különbőző fejlesztőkre (Google, OnePlus stb). Így egyből push értesítést küld, ha valami új cuccot raknak fel.
APKMirror: Eredeti APK-kat tartalmazó oldal, fejlesztőnként kategorizálva.

(#2836) boros44 válasza metal01 (#2833) üzenetére


boros44
tag

Remélem nem fognak beigazolódni, amiket írtak róla. Elég gagyin néz ki.
Ujjlenyomat-olvasó hátulra kerül? Pont ezért nem szeretem a Nexus/Pixel telefonokat se.
Kerámia ház? Nekem nem jön be, inkább fém.
8GB RAM számomra érthetetlen, mert a OnePlus 3T se használja ki a 6GB RAM-ot.
Ívelt kijelző? Akkor erre se lesz értelmes fólia.

[ Szerkesztve ]

(#2837) kano válasza boros44 (#2836) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem pedig nem néz ki rosszul, de tuti nem ilyen lesz a végleges kinézete (mivel ez renderkép).
Ami nekem nem tetszik az:
- a 2k-s kijelző;
- hátul lévő ujjlenyomat olvasó;
- 3000mAh-s akku (szerintem ez tuti nagyobb lesz, mert azért ez nagyon sovány lenne a 2k-s kijelzővel).
Lehet, hogy most kellene vennem gyorsan egy fekete 3T-t még az OP5 előtt? ;] Vagy 40 EUR-ért akkut cseréltetni az OPO-ban.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2838) Heroldg18 válasza adamfriday (#2812) üzenetére


Heroldg18
tag

Köszönöm, bár idő közben valahogy a OneDrive is felajánlotta hogy szinkronizálja a képeim.

Más:
Azt valahogy le lehet tiltani, hogy amikor a telefon zárolt állapotban van, akkor a mobil adatkapcsolatot ne lehessen kikapcsolni? Ha esetleg ellopják/elhagyom a telefont akkor legyen bekapcsolva az adatkapcsolat
Keresgéltem interneten, de egyelőre jó megoldást nem találtam. Amit most használok, hogy levettem az adatkapcsolat gyors gombot az értesítési sávból

(#2839) PistiSan válasza Heroldg18 (#2838) üzenetére


PistiSan
addikt

Sokat kerestem, nem találtam rá megoldást, nekem még az értesítési sávból való ötlet sem jutott eszembe. :)
Ha lesz xposed és gravitybox egyszer 7-es droidra, ott aztán szénné lehet konfigurálni az értesítési sávot, egyebek mellett ilyet is tud.

(#2840) Szedált válasza adamfriday (#2835) üzenetére


Szedált
tag

Nekem fenntartásaim vannak a Pushbullet-el kapcsolatban, mert még édesanyámhoz is kér hozzáférést. Ti megbízhatónak tartjátok?

(#2841) adamfriday válasza Szedált (#2840) üzenetére


adamfriday
senior tag

Konkrétan névjegyek, telefon, sms és tárhely. Pont azokra van szüksége amilyen funkciókat el kell érnie. Nálam évek óta teszi a dolgát.
Egyébként még mindig testre lehet szabni az engedélyeket a telepített alkalmazásoknál.

(#2842) Sajtqukac válasza PistiSan (#2839) üzenetére


Sajtqukac
tag

Érdekes hogy míg a lokáció kikapcsolásához kódot kér addig a WLAN és a mobilnet opciókat simán hagyja hogy bárki hozzáférjen.

(#2843) Roland06


Roland06
aktív tag

OxygenOs Beta4.
http://downloads.oneplus.net/

[ Szerkesztve ]

(#2844) AcCEsS válasza Roland06 (#2843) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszi, már tolom is fel! Ez a frissítések hete! :DD

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#2845) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Olyan problémám lenni hogy leterhelem vagy tul intenzivel használom a telefont akkor kész vége.
Nem akar alkamazasokat megnyitni, bezárja, nem nyit meg dolgokat mint pl video kép zene bármi és amikor power gombal újraindítanám akkor meg nem jön elő semmi. Hosszan nyomom és nem jön elő a kikapcsolás vagy az újraindítás csak ha mégtovabb nyomom akkor kikapcsol hirtelen.

Mivel van itt most a gond? Szög gyári rendszer :)

(#2846) patoga válasza Buster17 (#2845) üzenetére


patoga
tag

Így nehéz megmondani. Kezdhetnél egy FR-el.

(#2847) Avicularia válasza PistiSan (#2834) üzenetére


Avicularia
veterán

Gallery alkalmazást frissítettem 1.6-ra, ami még mindig 1.4 a legújabb 4.1.1-es romon is még 4.1.0 alatt. Utána nem olvasta be a thumbnail-eket a program, se a régieket, se a frissen fotózott képeket. Visszaállva 1.4-re normálisan működik. Esetleg másnál is produkált ilyen hibát?

(#2848) adamfriday válasza Avicularia (#2847) üzenetére


adamfriday
senior tag

Bár nem használom, de kipróbáltam, ugyanez a helyzet.

(#2849) Sanya válasza Avicularia (#2847) üzenetére


Sanya
nagyúr

Dettó. A launchert ga frissíted is teljesen más lesz, mint az eredeti.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2850) Vacy91


Vacy91
újonc

2 napja ismerkedem az új limitált szériás telefonnal, eddig nagyon tetszik!

Pár kérdésem lenne, amire a keresővel sem találtam választ, lehet rosszul kerestem.

A névjegyekhez hozzá lehet rendelni, hogy melyik SIM-et használja a hívásra?
Esetleg csoportokhoz hozzá lehet rendelni?
Csoporthoz lehet csengőhangot párosítani?

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.