Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Pszihonaranc válasza metal01 (#2950) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Nem válik ketté könnyen a műanyag keret a szilikontól?
Mondjuk még elég fiatal, úgyhogy nem kéne neki.

(#2952) metal01 válasza Pszihonaranc (#2951) üzenetére


metal01
őstag

Eddig még nem.

(#2953) qnadam


qnadam
veterán

négy tokom is lett szép lassan (egy itthonról boltból, hogy legyen valami, kettő amazonról, egy kínából, igény eseten csinálok kis összehasonlítást), a spigen rugged armor is egész csinos, már többször megvédte a telefont, de azért érezhetően vaskosabb lesz tőle.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2954) Pszihonaranc válasza qnadam (#2953) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Szerintem lenne rá igény!
Én szívesen olvasnám, biztos mások is:)

(#2955) nofi


nofi
őstag

Ez lehet inkább droidos kérdés, de van lehetőség arra, hogy emailezés (Gmail appot használom) előtt kiválasszam milyen minőségben küldök át beillesztett fotót?

Xbox GT: nozsolt

(#2956) adamfriday válasza nofi (#2955) üzenetére


adamfriday
senior tag

A Gmail kliens, ha jól emlékszem nem tud ilyet. De pl ha felrakod a Piktures képnézegetőt és onnan osztod meg Gmail-lel, az megkérdezi milyen méretben szeretnéd.

(#2957) nofi válasza adamfriday (#2956) üzenetére


nofi
őstag

Ránézek :R

Xbox GT: nozsolt

(#2958) Heroldg18


Heroldg18
tag

Nektek nem csinál a telefon olyat néha hogy "lefagy"? Arra gondolok, hogy engedi használni a telefon főképernyőjét, a menüt, a beállításokat csak az alkalmazásokat nem nyitja meg. Amikor próbálnám újraindítani, akkor nyomom a bekapcsoló gombot sokáig de nem jön be a kikapcsoló menü, ezért ugye sokáig nyomvatartva reseteli magát. Ma pl. az ébresztőmnek nem volt hangja, csak rezgett, de egyébként volt hang a telefonon ( nem nem volt lenémítva az ébresztő, mert egy reset után ugyanazokkal a beálításokkal már volt hangja.
Valakinek valami ötlete, hogy ez mitől lehet? Vagy hasonló gondja volt valakinek?
A telefon nincs Root-olva. Kicsivel több mint egy hetes a telefon.

(#2959) Cifu válasza Heroldg18 (#2958) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az enyém több, mint 4 hónapos, de ilyet nem csinált még soha, csak gyári OOS volt/van rajta, nincs nyitva a bootloader, nincs root.

Valami nem stimmel vele, annyi szent. Esetleg próbaképpen egy full wipe? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2960) PistiSan válasza Heroldg18 (#2958) üzenetére


PistiSan
addikt

Soha nem tapasztaltam még ilyet, nem lehet hogy egy app okozza a hibát? Ha gyakori a jelenség amit írsz, akkor próbáld meg csökkentett módban használni a telefont egy ideig, ha úgy nem jelentkezik a probléma akkor lehet keresni a hibás appot.
Kikapcsolás feliratot nyomd hosszan a csökkentett mód eléréséhez.

(#2961) Heroldg18 válasza Cifu (#2959) üzenetére


Heroldg18
tag

Cifu , PistiSan
Köszönöm a gyors választ, most csináltam rajta egy full wipe-ot a recoveryben, és most várok, hogy elő jön e újra

[ Szerkesztve ]

(#2962) Pszihonaranc válasza qnadam (#2953) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Mikorra várható a kis összehasonlításod? :B

(#2963) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv
Szeretnék segítséget kérni, hogy miért nem lehet twrp (3.0.4.1) alól tárolót (Wipe cache és Dalvik cache) törölni? Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#2964) qnadam válasza Pszihonaranc (#2962) üzenetére


qnadam
veterán

pár nap, ha egyszerre lesz időm és energiám

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2965) svarc86


svarc86
csendes tag

Sziasztok!
Segitseget kernek szepen (a kereso pedig nem akar adni) 😐
Nem nagyon kapok frissitest... 4.0.3-on vagyok. Van modja hogy root es egyeb nelkul frissithessem a telefont? Illetve (bocsi ha tul amator 😀) ez az Opera Vpn tema hogyan mukodik?
Koszonom... Szep napot!!

(#2966) Cifu válasza svarc86 (#2965) üzenetére


Cifu
nagyúr

1.: Beállítások -> Rendszerfrissítés. Itt nyomsz egy rendszerfrissítés gombot. (Lehetőleg mindezt Wifi csatlakozás mellett)
2.: Ha a fenti nem működik, akkor a #774-es hsz.-ben leírtak alapján jársz el.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2967) svarc86 válasza Cifu (#2966) üzenetére


svarc86
csendes tag

Koszonom. Igy egybol talalt frissitest es sikeresen telepult is.
Ezutan az Operat le lehet torolni vagy eleg kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#2968) Cifu válasza svarc86 (#2967) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mindenképpen kapcsold ki, mert most VPN-en keresztül csatlakozol a nethez.

Ha nem tervezed használni később, akkor persze le is szedheted az applikációt.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2969) Pszihonaranc válasza qnadam (#2964) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Rendben, köszi, várjuk :)

(#2970) Macika66


Macika66
addikt

Tényleg igaz, hogy a 3T Midnight Blackhez adnak szilikontokot is?

Eddig 2 sima 3-at és egy 128-as fegyverszürke 3T-t rendeltem (ez utóbbit barátomnak, tehát nem én bontottam ki), a sima 3-asokban nem volt.

Most megrendeltem egy 128-as feketét, ápr. 21-én kézbesítik, ha igaz, meglepi lenne a szilikontok. Még ha túl sokat nem is ér...

(#2971) dptrsk válasza Macika66 (#2970) üzenetére


dptrsk
addikt

Csak a MidnightBlackhez jár, mivel a gyártó így védekezik a hátlapon előforduló mikrokarcok ellen.

(#2972) ananasz1 válasza Macika66 (#2970) üzenetére


ananasz1
tag

Igen, jár hozzá. Nagyon jól passzol, de az üveg felrakása után már nem tudtam felrakni a telefonra.

[ Szerkesztve ]

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#2973) Cifu


Cifu
nagyúr

Kezd a hócipőm tele lenni az Android wakelock-al, minden reggel most már erre ébredek... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2974) macii97 válasza Cifu (#2973) üzenetére


macii97
senior tag

Próbaképp esetleg kapcsold ki a biztonsági mentést a google-re! Nekem az segített múltkor...

(#2975) Sanya válasza Cifu (#2973) üzenetére


Sanya
nagyúr

Beállítások, alkalmazások, google ppay services, tárhely, tárhely kezelése, minden adat törlése.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2976) boros44 válasza Cifu (#2973) üzenetére


boros44
tag

Ugyan nálam nem ennyire vészes, de én is észreveszem elég gyakran, hogy napközben indokolatlanul sokat merül pedig csak a zsebemben üdül órákig. Nálam vagy a Google Play szolgáltatások vagy az Android rendszer kezdi el nyúzni az akkut. Érdekes módon van amikor mindkettő tud viselkedni, olyankor meg alig merül. Ez már nagyon régi bug. Kár, hogy nem akarják / tudják javítani ezt. Ami megoldások léteznek erre, azok is csak ideiglenesek.

[ Szerkesztve ]

(#2977) Cifu


Cifu
nagyúr

@macii97: Ezen már túl voltam, így jelentkezett most.

@Sanya: Köszi, ezt még nem próbáltam, egy teszt most lesz így, meglátjuk segít-e...

@boros44: Amennyire én nézem, ez Google / Android para, és teljesen véletlenszerű, hol miként jelentkezik, de mindenhol téma, Nexus-októl kezdve a Pixeleken át a Blackberry-kig. Sőt, még a custom romoknál is jelentkezik, CM12 esetén is komoly probléma.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2978) boros44 válasza Cifu (#2977) üzenetére


boros44
tag

Amikor Google-ben rákerestem erre, volt több olyan fórum is, ahol már 2012-ben is téma volt ez. Nem tudom, hogy a Google miért nem tudott tenni ellene azóta sem. :U
Nálam egészen biztosan nem a felhasználói alkalmazások okozzák. Egyrészt nincs teletömve velük a telefon, másrészt semmi wakelockot nem mutat ki a Wakelock Detector náluk.
Kernel wakelocknál a PowerManagerService.WakeLocks okozza nekem a wakelockot.

[ Szerkesztve ]

(#2979) plejik válasza Cifu (#2977) üzenetére


plejik
addikt

Nálam is tök hektikus, hol jó az üzemidő, hol gyatra, napjai válogatják..mondjuk ez elég gáz... :DDD :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2980) nofi válasza plejik (#2979) üzenetére


nofi
őstag

Egyáltalán létezik olyan Androidos telefon ahol nem ennyire változó az üzemidő attól függően, hogy épp mi ragad be, vagy kommunikál a háttérben? :B

Xbox GT: nozsolt

(#2981) plejik válasza nofi (#2980) üzenetére


plejik
addikt

Gyanítom az új Nougat miatt ez mindenhol gond, legalább is a fentebb olvasottak alapján. Ezzel kezdhetnének valamit , mert akkor merüljön mint a tank, vagy ne merüljön.. :DD Viccet félre téve kezdhetnének vele valamit igazán.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2982) Macika66 válasza ananasz1 (#2972) üzenetére


Macika66
addikt

Köszi!

Legalább jó ötlet volt feketét rendelni... :)

Persze a sima 3-asom sem volt 1 percet sem a dobozból kivétel után pucéran...
Az viszont, hogy a gyári curved glass-szal nem működik együtt, az elkeserítő nagyon...

(#2983) magyarl válasza plejik (#2981) üzenetére


magyarl
tag

Ugyan ez volt nekem is, random beragadó gugli wakelock-ok.
Már több hete csináltam meg ezt magamnak, és azóta még egyszer sem ragadt be. :K
Igaz, sajnos root kell hozzá.

SONY KDL-43W755C

(#2984) Sanya válasza magyarl (#2983) üzenetére


Sanya
nagyúr

ehhez sajnos kell root. anélkül nem megy.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2985) magyarl válasza Sanya (#2984) üzenetére


magyarl
tag

igen, ezért is említettem :)
Hátha vkit ez győz meg arról, hogy root-oljon-e.

[ Szerkesztve ]

SONY KDL-43W755C

(#2986) PistiSan válasza magyarl (#2985) üzenetére


PistiSan
addikt


Kb nekem is ez a művelet kellett, root mert van egy ideje.

(#2987) magyarl válasza PistiSan (#2986) üzenetére


magyarl
tag

Öröm látni, hogy tudtam segíteni. :)
De valóban korrektebb lenne, ha ezt a sokakat érintő problémát végre a Google oldaná meg maga...

SONY KDL-43W755C

(#2988) kano válasza magyarl (#2983) üzenetére


kano
nagyúr

Én ezeket mind megcsináltam a Nubia Z7 minimen és sajnos nem használt. :( De nagyon hasznos, köszönjük szépen. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2989) gombasm


gombasm
aktív tag

Akku merülés támához:
még régebben megvásároltam a Franco Kernel Updater -t, most is az ő kernelét használom.
Semmilyen fagyás, random reboot, rendellenes működés nincsen vele, jelenleg a legfrissebb OOS open betá -t használom és ahhoz is van kernel.

Van a fejlesztőnek egy Naptime nevű appja, abban is sok minden hasznos dolog állítható, amivel javítható az akkuidő. Érdemes eljátszani vele, az ingyenes változat is sok opciót tartalmaz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.franco.doze

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#2990) bezsoo


bezsoo
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék némi segítséget kérni. Rendeltem a telefonhoz Curved Tempered Glass-t.
Jelenleg van rajta egy gyári fólia. Az kuka és jöhet a másik??? :F
Köszi
Zs

(#2991) Taci válasza bezsoo (#2990) üzenetére


Taci
addikt

Szia!

Fóliára fóliát ne akarj tenni. Egyrészt nem feltétlen lesz ugyanakkora, így az esetlegesen túlnyúló részek "lebegni" fognak, és idővel így az egész vagy buborékos lesz, vagy egyszerűen le is válik, másrészt meg... ne. :D Azt a telefonra tervezték, és nem egy másik fóliára. :)

(#2992) bezsoo válasza Taci (#2991) üzenetére


bezsoo
csendes tag

Szia!
Nem is akartam!
Azt nem tudom, hogy ez a fólia, ami érkezésekor rajta volt / van ez véd, vagy csak ápol és eltakar??!! :D
Ne veszek naponta telefont, régen a takarós fóliákon volt egy kis fül, hogy "te ősember így húzd le!" :U
Ezen meg semmi, tehát tanácstalan lettem, hogy hagyjam ezt, vagy mi van!
Hát ennyi!
Köszi ;)

(#2993) Taci válasza bezsoo (#2992) üzenetére


Taci
addikt

Így szedd le.

(#2994) qnadam válasza bezsoo (#2992) üzenetére


qnadam
veterán

az fenthagyós fólia, csak szerintem nem jó :) szedd le, alányúlsz, lehúzod. de hagyhatod is fent, ha tetszik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2995) bezsoo válasza qnadam (#2994) üzenetére


bezsoo
csendes tag

Köszönöm! :R

(#2996) Macika66 válasza bezsoo (#2995) üzenetére


Macika66
addikt

Van, akinek hónapokig fent volt a vásárlástól, addig, míg nincs egy gyári curved glass, addig teljesen jó, maradhat.

(#2997) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Lenne három kérdésem a 3T-vel kapcsolatban:
1. Milyen a teló jack-jának lábkiosztása? Apple Earpods csatlakozóval megy a füles és mikrofon? A gombok nem érdekesek, csak a lábkiosztás lenne fontos a headseteim miatt...
2. Van rá stock droid amiben semmi fölösleges sincs, még a google vackai se és GAPS-sal tudom beledobni Play áruházat? Play-ből meg majd letöltöm ami kell...
3. Létezik hozzá olyan USB OTG amivel rá tudok kötni USB-s eszközt és közben tölteni tudom a telefont?
Köszi!

üdv, adika4444

(#2998) LiteCross91


LiteCross91
aktív tag

Hali. Nektek is szokott olyat csinalni, hogy egyszercsak gondol egyet a telo es nem jatszik le semmilyen videot, semmilyen appban (youtube, twitch, insta, face, chrome), semmiben. Youtubnal hibakodot ir a tobbinel csak karikazik es hibat dob. Olyankor a gyari kamera appal videot sem tudok rogziteni. Kiirja, hogy hiba a rogziteskor. Restart utan egy napig kb megint jo. 7.1.1 gyari szoftver van rajta. Nem mokoltam semmit. Nem is akarok.

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#2999) Buster17 válasza LiteCross91 (#2998) üzenetére


Buster17
addikt

Akad hasonló probléma.

Néha hangot se ad video lejátszása alatt. Újraindítás után megjavul

(#3000) Macika66 válasza adika4444 (#2997) üzenetére


Macika66
addikt

1. Elvileg a bal-jobb oldal és a mikrofon az kompőatibilis, de a kezelőgombok nem.
2. Az OOS stock android. De természetesen létezik hozzá gapps-mentes ROM is. Nem biztos, hogy sok köszönet lesz benne, de van.
3. Én még nem láttam olyat, ráadásul a DASH töltéskor használja az adatvonalat is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.