Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) kano válasza LiteCross91 (#2649) üzenetére


kano
nagyúr

Kérdezz rá az eladótól és ha nem illeszkedik, akkor visszakéred a pénzt.
De nem tartom valószínűnek, hogy pont az 1000 Ft-os kategóriában lenne egy tökéletes TG.
De semmi sem kizárt...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2652) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Az mitől van hogy ha megdöntöm a telefont, a kijelző lilás, zöldes stb. színben látszik, attól függően milyen szögből nézem. Szemből semmi gond vele, de elég érdekes. Ilyet eddig egy telefonnál sem tapasztaltam.Vagy valami egyedi hiba lenne?

(#2653) macii97 válasza neo_xperia (#2652) üzenetére


macii97
senior tag

Fólia, üveg okozhat ilyet.

(#2654) neo_xperia válasza macii97 (#2653) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Gyári van még rajta. Lehet hogy az okozza?

(#2655) M3oH


M3oH
addikt

Lesz fekete hátlappal is Először limitált széria, aztán érkezik a meglévő 2 szín mellé.

(#2656) g0dl


g0dl
addikt

Utóbbi napokban az akkuidőm jelentősen visszaesett. Ez esetemben azt jelenti, hogy estére 50% körülre esik vissza. Ja, és én még nem vagy nogáton.
Ami igazán fura, az a nagy fogyasztók listája: Google szolgáltatás 6%, Bluetooth 6%, Android rendszer 6%, Android OS 6%, Képernyő 2%

Én a Garmin connect-re gyanakszom.

(#2657) Cifu válasza g0dl (#2656) üzenetére


Cifu
nagyúr

Indítsd újra, beragadt valamelyik Google alkalmazás... Sajnos előfordul...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2658) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Mindkét OP3 fórumra beírom hátha valakit érdekel, ez a bluetooth kamera távirányító (exponáló) mindenféle plusz program telepítése nélkül hibátlanul működik a gyári kamera applikációval. Ráadásul akciós lesz!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#2659) g0dl válasza Cifu (#2657) üzenetére


g0dl
addikt

Már többször próbáltam, nem segített.

Másik érdekesség, hogy nekem bt és wifi 7/24-ben megy, és ment is mindig, de a munkahelyemen a merülés grafikonja kb. 3szor meredekebb, mint mikor itthon vagyok. Mindkét helyen közel van a wifi ( bent 3-4 méter, itthon 2m)

(#2660) Cifu válasza g0dl (#2659) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akkor még előfordulhat, hogy a telefon része aktív folyton (cellák ill. 3G/4G közötti ugrálás)?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2661) macii97 válasza M3oH (#2655) üzenetére


macii97
senior tag

Brutál jó :D

(#2662) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Pár napja raktam fel az új fóliát már vannak rajta karcok. :D

(#2663) LiteCross91


LiteCross91
aktív tag

Eddig nem játszogattam, de feltettem a Real Racing 3-at és kicsit fura nekem az irányítás. Nem vízszintesen kell fogni a telót, hogy egyenesen menjen a kocsi, hanem ilyen féloldalasan.Ez vmi gyroscope hiba? Lehet ezzel vmit kezdeni? (újraindítottam, 7.0 van fent)

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#2664) snyper990 válasza LiteCross91 (#2663) üzenetére


snyper990
őstag

nálam sem volt tökéletes, ez megoldotta :)

(#2665) LiteCross91 válasza snyper990 (#2664) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Tökéletes lett. Ezer hála. Annyit meg ir a vegen, hogy wipe system cach after everything is been done. Ezt te megcsinaltad, ha igen, akkor hogy kell?

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#2666) sbwolf válasza LiteCross91 (#2665) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Egyébbként a játékban is van lehetőség calibrációra.

(#2667) rollerk válasza boros44 (#2644) üzenetére


rollerk
tag

Nincs. Szerintem pont azért mert nem a legolcsóbb üveget használják.

(#2668) BOANerges


BOANerges
tag

Üdv Mindenkinek!😊
Mitől lehet az, hogy egy micro-C átalakítóval feldugott OTG pendrive -ot nem ismer fel a kicsike? Az Oneplus 2 simán felismerte és kezelte...

[ Szerkesztve ]

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#2669) Cifu válasza BOANerges (#2668) üzenetére


Cifu
nagyúr

Alaphelyzetben ki van kapcsolva az OTG.

Beállítások -> Tároló & Memória -> OTG tároló opció

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2670) BOANerges válasza Cifu (#2669) üzenetére


BOANerges
tag

Köszönöm, de nekem sajnos nem adja föl. Ha rá van dugva, akkor sem. A OPT feldobja, amikor rádugom.

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#2671) snyper990 válasza LiteCross91 (#2665) üzenetére


snyper990
őstag

Nem látom, hogy ezt hol írta, nekem nem volt semmi probléma, szóval csak a "start" és az "end" között leírtakat csináltam meg, és azóta is tökéletes

(#2672) kano válasza rollerk (#2667) üzenetére


kano
nagyúr

Fel tudnál tenni róla egy képet (felrakva a telefonra)?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2673) magyarl válasza BOANerges (#2670) üzenetére


magyarl
tag

Hali!
Én is ezzel a kombinációval próbálkoztam és rádugás után percekig tényleg nem is történt semmi.
Azt hittem nekem sem megy, de aztán észrevette, és működött rendesen.
Kipróbáltam, ugyan ez a helyzet ha egeret dugok rá: néhány perc kell mire észreveszi... :)

SONY KDL-43W755C

(#2674) BOANerges válasza magyarl (#2673) üzenetére


BOANerges
tag

Köszönöm, sajnos nekem még 5 perc után sem látja... 😠

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#2675) XenHai


XenHai
senior tag

Valaki használ itt A.R.I.S.E. Sound Systems-et?

(#2676) Kocsó válasza XenHai (#2675) üzenetére


Kocsó
aktív tag

esetleg akinek a FreedomOS van fenn, abban benne van (én még csak tervezem feltenni) :U

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#2677) XenHai válasza Kocsó (#2676) üzenetére


XenHai
senior tag

Jól hangzik de nagyon elégedett vagyok a gyarival. Ez az első telefonom amin nem akarom gyalulni a stock romot.

(#2678) boros44 válasza Kocsó (#2676) üzenetére


boros44
tag

Mai nap felraktam a FreedomOS-t. Amúgy is akartam frissíteni, mert én még egy community build-et használtam. Én is meg vagyok elégedve az OxygenOS-sel és nincs bennem igény LineageOS-re. Viszont root jogokra mindenképp szükségem van, mert használok Adaway-t és Lucky Patcher-t. Lucky Patcher nem igazán működik jól a gyári OxygenOS-sel. Én megörültem amikor rátaláltam a FreedomOS-re, ez egy felturbózott OxygenOS. Minden készen benne van, ami kell és jól is működik.
Összességében ami kis hiányosságom volt az OxygenOS-sel kapcsolatban, azt pótolja a FreedomOS.

(#2679) kazanka


kazanka
őstag

Sziasztok! Valaki próbált már folyékony fóliát,ha igen mi a tapasztalat?

(#2680) Tarokk79 válasza boros44 (#2678) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Az OTP Smart bankos aplikáció működik FreedomOS-sel?

(#2681) Cifu válasza Tarokk79 (#2680) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha rootolod nem működik, ha a SuperSU-t kiirtod belőle, akkor lehet, hogy működik.

Miből gondolom ezt? A Lineage OS esetén működik az OTP Smartbank a hírek szerint, és pont azért, mert a Lineage OS (és a CM) ugyebár gyárilag nem rootolva jött. A kérdés, hogy mivel a Freedom OS-ben élből ott van SuperSU, vajon annak levételével megelékszik-e a Smartbank.

Egyébként nekem is ez a félszem a jövőre vonatkozólag, mert amíg rootolt telón a Smartbank megelégedett egy figyelmeztető sávval, addig nyugodt voltam, hogy főzött ROM-okkal is el lehet lenni. Viszont a legtöbb főzött ROM-ban élből ott figyel a root, az meg most már vörös posztó a banki alkalmazásoknak... Valahol megértem, de emiatt most én is úgy vagyok, hogy max. a Lineage OS marad, ha az OOS frissitések elmaradoznának az OP3T-ről...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2682) XenHai


XenHai
senior tag

Én válltottam supersu-ról Magisk v11.6-ra ez is egy root megoldás de ebben van hide opció és működik így be ..... az OTP! :DDD

(#2683) boros44 válasza Tarokk79 (#2680) üzenetére


boros44
tag

Az Androidban van egy olyan funkció, hogy SafetyNet. Ezt használják az alkalmazások, hogy detektálják a rootot. Amikor telepíted a FreedomOS-t, akkor ki tudod választani melyik root alkalmazást telepítse fel neked. Tudsz választani SuperSU és MagiskSU közül. Ha a MagiskSU-t választod, akkor abban van olyan funkció, hogy elrejti a root-ot az alkalmazások elől. Ilyenkor sikeresen végigmegy a SafetyNet (ez lehet a Magisk-ban is tesztelni). Feltételezem, hogy így működik az OTP-s alkalmazás is és root jogod is van.

(#2684) kano válasza XenHai (#2682) üzenetére


kano
nagyúr

Vagy Magisk a megoldás (megy vele a Gránit és az OTP is) vagy aki még 6.0.1-en van neki Xposed + rootcloak modul és ott rejti el a rootot az alkalmazás elől.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2685) Starz561


Starz561
tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy nem lehet valahol más betűstílust állítani?

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#2686) PistiSan válasza kano (#2684) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam 6-os droid alatt nem akart működni az Xposed + rootcloak kombóval a tvgo, Magisk alatt simán fut.

Magisk
Követelmény: Android
5.0 és újabb

Tehát a 6-os droid alatt is lehet ezt használni ezek szerint.

(#2687) kano válasza PistiSan (#2686) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, elvileg megy a Magisk 6.0.1 alatt is.
Nekem működött az xposed modul, igaz OPO + LOS kombinációval. Oxygen OS-en lehet, hogy nem megy?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2688) boros44 válasza rollerk (#2667) üzenetére


boros44
tag

Tudnál képet csinálni a telefonról a Nillkin üvegfóliával?
A fólia szélén nem foltos végig?
Találtam egy videót, amiben egy Nillkin üvegfóliát rak fel és annak foltos a két széle.
Itt a link hozzá (3:20-tól látható): [link]

[ Szerkesztve ]

(#2689) vitezlejszlo válasza boros44 (#2688) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Harom fajta nillkin van amit kapni lehet a 3-3T-hez. Nekem is ez a fajta van fent es pont mint a videon, korbe szar alul-felul-oldalt... Csinaljak kepet rola? Szele eppen nem er vegig keresztbe, minimalisan szivarvanyos ellenben kb 3-4mm-t mar nem tapad, ami annyira nem zavaro mint a szivarvany, ellenben bun randa.

[ Szerkesztve ]

(#2690) BOANerges válasza BOANerges (#2668) üzenetére


BOANerges
tag

Üdv Guruk ! :R
Fenti problémám még mindig nem oldódott meg, tudtok javasolni valamit?
Mitől lehet az, hogy egy micro-C átalakítóval feldugott OTG pendrive -ot nem ismer fel a kicsike? Az Oneplus 2 simán felismerte és kezelte...

Másik kérdésem:
asztali gépen Total Commander, USBdriver és ADB plugin feltelepítve.Oneplus 2 készüléket rádugva tudtam tallózni a belső memóriát, a 3T -t nem. Fájlkezelő feldobja, de nekem kényelmesebb (volt) a TC. :F :W

Köszönöm a segítséget!

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#2691) kano válasza vitezlejszlo (#2689) üzenetére


kano
nagyúr

Én is úgy tudom, hogy egyik Nillkin sem tökéletes sajnos.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2692) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Mi lehet az oka annak, hogy mobilnettel nem mukodik a Messenger es a Viber?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2693) Cifu válasza BOANerges (#2690) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Win - Op3T kapcsolat terén nekem is volt gondom, bármilyen más telót rádugtam Win10-es otthoni gépemre, működött a fájlátvitel, viszont az OP3T esetében nem látta. A megoldás nálam ez volt.

Az OTG problémára továbbra se tudok mást mondani, amit már leírtam, ha ott minden stimmel, akkor másik átalakítóval megnézni, hátha...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2694) Cifu válasza lezuvius (#2692) üzenetére


Cifu
nagyúr

Minden más működik (böngésző, Google Play, stb.) ?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2695) lezuvius válasza Cifu (#2694) üzenetére


lezuvius
őstag

Minden mas mukodik.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2696) BornToBePuli válasza lezuvius (#2695) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

Ha Vodafone-os, akkor érdemes visszaolvasni. Ott lehet a megoldás.

Read only felhasználó

(#2697) bajaki válasza lezuvius (#2695) üzenetére


bajaki
őstag

Beállítások -> Adathasználat -> Mobilhálózati adatkapcsolat használata -> Messenger/Viber -> "A DataUsage funkció letiltva" opció nincs véletlenül bekapcsolva?

(#2698) BOANerges válasza Cifu (#2693) üzenetére


BOANerges
tag

Nagyon szépen köszönöm válaszod! :R
De. Nekem hibátlanul szerepel az eszközkezelőben.
Látni látja az eszközt a TC, csak a mappákat és fájlokat nem. :W
Mellékelem a 2 képet...

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#2699) rollerk válasza boros44 (#2688) üzenetére


rollerk
tag

Nillkin üveg 9H+
[URL=http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=267IMG_20170324_230554.jpg][img]http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/20170306/267IMG_20170324_230554_tn.jpg[/URL]

(#2700) gyalu 1 válasza lezuvius (#2692) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Apn beállítás hibás. Azt állítsd be és akkor jó lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.