Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#664) benedekco


benedekco
addikt

Sok "érdekességet" lehetett olvasni. Engem eléggé elszomorít hogy ennyire nem értik az emberek hogy miről szól ez az egész. Miért "kell kijönni", miért van pride, miért vannak egyáltalán.

A nagy ellenesektől kérdezem. Feltételezzük azt hogy a melegség tanítható, a gyerekek megtanulják azt és azzá vállnak, ennek következtében pár száz év múlva eljutunk oda hogy átlendülünk a mostani társadalmi leosztáson és több lesz a meleg mint a hetero, így utóbbiak kerülnek kisebbségbe. Huuuhuuuu, sci fi. De őszintén, és akkor mi van? De tényleg, én nem hiszem, hogy ez bekövetkezne de ha mégis, akkor mi van? Semmi, több lesz a meleg! De amíg a radikális iszlamisták, a radikális katolikusok, radikális "fajtisztántartók", radikális heterok és az ilyen Duerte féle vezetők itt vannak köztünk ettől nem kell "tartani".

Mekker nagyon szépen leírta hogy miért kell ebből "ügyet" csinálni. Hogy eljöjjön az idő amikor nem lesz ebből ügy, amikor nem kell attól fosnia egy párnak, hogy este leütik őket mert egymás kezét fogják, hogy ne azért vegyék fel dolgozni mert meleg és az üzletben növelni kell a PC-séget, hogy ne azért ne kapjon meg valaki egy állást, mert meleg hanem mert alkalmatlan rá, és lehetne sorolni.

Amúgy lehet én is részben homofób vagyok. A legfrissebb South Parkban Randy Marsh lesrmárolt egy amerikai őslakost. Nem bírtam nézni, el kellett fordulnom, bár Randy hetero, lehet csak ezért nem bírtam :D

Gyereknevelés ügy. Megnézném hol van jobb helye egy gyereknek, bent az intézetben vagy egy átlag, normális homoszexuális párnál akik szeretnének gyereket és örökbe fogadnának. Asszem nem kell sokat gondolkodni a válaszon. Arról nem is beszélve, hogy mennyi szexuális erőszak van heteroszexuális családokon belül.
Vagy hogy mennyi problémát okozhat a rosszul megélt papi cölibátus és ennek következtében a fajtalankodások mennyivel több kárt okoznak a gyerek elmében mint az hogy esetleg valakit két azonos nemű "szülő" nevel. Nem kis számokról beszélünk (adatok Angliából és Wellsből).

Minden elismerésem azoknak aki fel merik vállalni, elő mernek jönni és dacolnak a következményekkel.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.