Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) vargalex


vargalex
félisten

(rögzített hsz)

Sziasztok!

Az egyszerűbb kezelhetőség kedvéért készítettem egy google űrlapot, ahol az adatlapotok linkjének megadásával tudjátok igényelni a StreamShark repository elérését. Így Mr. Dini-t is tehermentesítenénk, illetve ti sem kapnátok meg esetleg több privát üzenetben is az elérést.
Kérlek a jövőben ezt az igénylési formát használjátok!

Köszönettel,

a MovieShark csapat

Alex

Hozzászólások

(#151) totya79 válasza totya79 (#148) üzenetére


totya79
tag

Idöközben teljesen véletlenül belenéztem az elementum beállitásaiba,és lám-lám ott szerepel 3 magyar oldal iszóval használható :) Ettől függetlenül ha bekerülne egyszer a sharkba ,az mégjobb lenne :)

(#152) Soderes válasza Mr Dini (#147) üzenetére


Soderes
aktív tag

Van olyan torrent oldal, ahol nincs captcha a loginnál. Nekem minden magyar torrent oldalra van hozzáférésem.
Ha lebeszélem az adott oldal Staff-jával, akkor megtudod oldani a technikai részét?

(#153) aldebaran


aldebaran
őstag

Azt vettem észre, hogy ha egy filmhez nem talál source-ot, akkor átugrik a következő filmre és ahhoz keres source-okat. Lehetne, hogy inkább csak kiírja, ha nincs source, hogy nincs source és ne ugorjon a következő filmre?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#154) vargalex válasza aldebaran (#153) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt hol tapasztaltad? A kiegészítő filmen belül vált automatikusan a következő forrásra, ha vlamelyik nem elérhető. Ha egy filmhez egyáltalán nincs forrás, akkor azt ki is írja:

És nem ugrik automatikusan a következő filmre.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#155) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Sziasztok,

Megadtam az nMag adataimat a beállításokban, de sehol nem látok nMag forrást, amikor kiválasztok egy filmet. Kell még valami hozzá? Illetve még egy kérdés, IMDB ratingot nem lehet a filmek neve mellé tenni?

(#156) aldebaran válasza vargalex (#154) üzenetére


aldebaran
őstag

Pl.: Filmek / Évszámok / 2009 / 2. oldal Játék a végsőkig. El akarom indítani, talál néhányat, de lejátszhatatlannak minősíti és a következő filmet kezdi keresni és annak a találatait adja vissza.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#157) vargalex válasza aldebaran (#156) üzenetére


vargalex
félisten

Mivel a forrásokon is iterál a kiegészítő, ahogy írtam, elképzelhető, hogy a teljes kód így van megírva, nem néztem még. Bár, valóban elég fura. Sajna tesztelni nem tudtam, mert nekem rögtön az első forrás (Mozicsillag, OK - 720p) is elindul. Sőt, a másik Mozicsillag, illetve a Netmozi linkek közül az összes HQQ, Dood, Doods és a Dmdamedia Filemoon stream-ok is indulnak. Így nem megy a következő filmre.
Próbáltam keresni olyan filmet, aminél talál forrást, de egyik sem indul, de "sajna" nem találtam. Olyan viszont találtam, ahol az utolsó néhány forrás nem indul, de onnan indítva a lejátszást, elment az utolsó találatig (19 találat volt, a 17-es már nem indult, így azt indítottam) majd visszafelé lépkedett (esetemben a 16-ra, amit már sikeresen elindított).

Alex

(#158) aldebaran válasza vargalex (#157) üzenetére


aldebaran
őstag

Azt, amit írtam nem nézted ott, ahol írtam? Filmek / Évszámok / 2009 / 2. oldal Játék a végsőkig

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#159) vargalex válasza aldebaran (#158) üzenetére


vargalex
félisten

De, pontosan azt néztem, írtam is:
"Sajna tesztelni nem tudtam, mert nekem rögtön az első forrás (Mozicsillag, OK - 720p) is elindul. Sőt, a másik Mozicsillag, illetve a Netmozi linkek közül az összes HQQ, Dood, Doods és a Dmdamedia Filemoon stream-ok is indulnak. Így nem megy a következő filmre."

A találatok:

Első találat (Mozicsillag, OK.ru, 720p) lejátszása:

Netmozi HQQ (első találat NetMozi-ból) captcha:

Netmozi HQQ találat lejátszása:

[ Szerkesztve ]

Alex

(#160) aldebaran válasza vargalex (#159) üzenetére


aldebaran
őstag

Átmegyek hozzád megnézni :DDD
Omegán próbáltam, nem jött össze. Na, akkor mind1.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#161) vargalex válasza aldebaran (#160) üzenetére


vargalex
félisten

Én Nexus-on néztem Arch Linux alatt..

Alex

(#162) gyűrű válasza aldebaran (#160) üzenetére


gyűrű
addikt

Nálam is ugyanaz mint Alexnél .
Kodi omega beta 2.
Firestick 4k max 2 és
Kodi omega ne nightly tegnapi coreelec.
Jó mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#163) Hege1234 válasza gyűrű (#162) üzenetére


Hege1234
addikt

nálam is minden ok

windows 10 kodi v20.3 Nexus
android kodi v21 Omega

aldebaran
valami nálad nagyon megkavarhatta..
szerintem töröld a kiegészítőt a beállításokkal együtt és tedd fel újra

(#164) aldebaran válasza Hege1234 (#163) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi srácok, hogy időt szakítottatok a tesztre. :R Úgy lesz, törlöm, aztán visszateszem. Fura is volt ez az egész.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#165) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hi, kérdés a fejlesztők felé.
A videát mint forrást be lehet rakni a többi közé?
Kerestem egy filmet ami csak a videán volt elérhető.
Dark Tide/Sötét hullám (2012)

(#166) sub71


sub71
aktív tag

vargalex, Mr Dini

Köszönöm a munkátokat, nálam minden szuperül működik :R :R :R

(#167) Luissimo válasza totya79 (#141) üzenetére


Luissimo
veterán

Illetve van még egy magyar torrent oldal, eddig nem sokat láttam emlegetni.

mycarpathians.net
ezt is bele lehetne varázsolni :)

(#168) Stealth


Stealth
aktív tag

Helló ,

Rákerestem a 12 dühös ember című filmre - az 1997-es verziót kezdtem el lejátszani, ami az első találat szerint 720p.
A kodii szerint a stream 672x480, ami SD.

Lehet ez hiba? :F

[ Szerkesztve ]

-= Stealth =-

(#169) vargalex válasza Stealth (#168) üzenetére


vargalex
félisten

A találati listában a forrás oldalak által közölt minőséget (felbontást) látod. Ha ez hibás, akkor sajnos ezen nem tudunk segíteni, így a valós minőség a lejátszás elindításakor derül ki biztosan. Persze a fordítottja is előfordul: ha a forrás oldal nem közöl minőséget, akkor a StreamShark-ban SD-ként látszik, holott akar 4K tartalom is lehet mögötte.

Alex

(#170) Stealth válasza vargalex (#169) üzenetére


Stealth
aktív tag

Értem és köszönöm!
Jól működik egyébként a Streamshark, kösz a munkátokat! :C

-= Stealth =-

(#171) totya79 válasza Luissimo (#167) üzenetére


totya79
tag

Esetleg,igen :) Ha már torrent,akkor egy vele kapcsolatos kérdés.
Az esetleg nem megoldható,hogy kicsit több időt várjon lejátszás elött,azon torrenteknél,amiknél nyilván kevesebb a seed?Konkrétan,mondjuk van itorrenten valaminél 30 feltöltö,rányomok elkezdi betölteni,de kicsivel késöbb átugrik az Ncorra,ahol értelem szerüen,sokkal több feltöltö van.Lehet ha lasabban is,de elindulna onnan is idővel.

(#172) Soderes válasza totya79 (#171) üzenetére


Soderes
aktív tag

Csak az a baj, hogy amelyik privát oldal Staff taggal beszéltem nincs képben, hogy ez mire jó és mi célt szolgál. Nem érti a dolgot.

(#173) Hege1234 válasza Soderes (#172) üzenetére


Hege1234
addikt

senki nem kért arra, hogy tudasd minden torrentoldallal..

[ Szerkesztve ]

(#174) Soderes válasza Hege1234 (#173) üzenetére


Soderes
aktív tag

Nem tudtam. De egyet megkérdeztem. Hát ha kisül belőle valami.
De totál nincsenek képbe.

(#175) Martin Eden


Martin Eden
tag

Köszönöm én is a kiegészítőt!

Van valami ötlet, hogy mit csinálok rosszul?
Coreelec-es Kodi boxokat használok otthon, az egyiken most épp 19.x-es Kodi van, gond nélkül települt a zip-ből a repo és a kiegészítő.
A másik tv-nél lévő lejátszómon viszont már egy ideje leragadtam az előző coreelec verziónál (9.2.8, Kodi 18.9?, python 2). Más kiegészítőknél is kezdett már szorítani a python 2, úgyhogy gondoltam ha már itt ez a remek SS kiegészítő is, épp itt az ideje frissítenem ezt a lejátszót is. Felraktam a legfrissebb boxomhoz illő stable coreelec-et nexus 20.3-mal, és ugyanaz a zip, ami a másik 19.x-es kodis boxon simán települt, itt hibára fut, azt mondja sikertelen a zip -ből való telepítés, érvénytelen szerkezet miatt (vagy valami ilyesmi volt az üzenet). Az MS repóból (meg más helyekről is) viszont a megszokott módon minden olyan kiegészítőt sikeresen telepítettem, amit használtam régen is ugyanezen a boxon, még a (ha jól emlékszem) 18.9 verziós kodival. Szóval egyedül eddig az SS-zipre kaptam ezt a hibát...

(#176) imp6111


imp6111
újonc

Köszönöm a kiegészítőt igazán jól sikerült darab.
Sok sikert a további fejlesztéséhez.

(#177) csibe1 válasza Martin Eden (#175) üzenetére


csibe1
addikt

Ez csak tipp: töltsd le újra a zip fájl-t, ha úgy se jó akkor nézd meg a Kodi engedélyeket, mert nálam sem telepólt amíg az engedélyeket nem állítottam mindigre.
Utána már látta a Kodi a pendrive-on lévő zip fájlokat, addig nem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#178) drumbox


drumbox
újonc

Sziasztok, esetleg valaki találkozott az alábbi problémával vagy sikerült valami beállítással átállítania? Jelenleg ha betöltődik egy filmnek az adatlapja akkor minden média tökéletesen hozzá töltődik kivétel ez alól a háttér azaz a fanart. Mert nem a tiszta fanart töltődik be hanem egy landscape (landscape=logózott fanart), szeretném beállítani hogy olyan háttérképek jelenjenek meg amin nincs semmi felirat. A TMDB-n utána néztem akkor jelennek meg ezek a háttérképek ha a nyelv alapján az "angol" képek kategória alól töltődnek a háttérképek, ezzel szemben a "No Language" kategória tartalmazza a jó fanart képeket viszont ilyet nem lehet beállítani az addonban. Természetesen ott ahol nincs angol feliratos háttérkép ott a fanart rendesen jelenik meg. Köszi előre is ha valaki tudja a helyes megoldást.

(#179) adriankoooo válasza adriankoooo (#155) üzenetére


adriankoooo
senior tag

erre valaki?

(#180) lali303 válasza adriankoooo (#179) üzenetére


lali303
tag

Valószínűleg hibásan adtad meg az adatokat.

(#181) wjoe válasza adriankoooo (#179) üzenetére


wjoe
tag

Kétlépcsős azonosítást használsz az oldalon, ez a beléptető pedig azt nem tudja

(#182) meszi


meszi
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :R, remek alkalmazás, nagyon szeretem.
Egy kérdésem lenne, hogy hátha tudja valaki mit rontok el...
Ha hozzáadom egy általam kiválasztott sorozatot a médiatárhoz, majd később onnan indítanám el mindig hibaüzenetet kapok. (Lejátszás sikertelen. Egy vagy több elem lejátszása sikertelen volt...) többször próbálkoztam nem működik. Régebben nem volt gond, de az utóbbi időben, a korábban hozzáadott sorozatok sem indulnak el a médiatárból. Próbáltam a kiegészítőben a médiatár frissítése... menüpontot, de ez nem segített.

Viszont, ha az SShark kiegészítőből választom ki a sorozatot, gond nélkül indul.
(CoreELEC 20.2 -Nexus fut egy x96 max+- on)

Nagyon megtetszett, hogy a kedvenc sorozataim a médiatárban megtalálhatóak, hátha csak én bénázom, és van megoldás, hogy újra működjön. Köszönöm a segítségeteket!

(#183) adamp9386


adamp9386
lelkes újonc

Nem tudom egyéni e a probléma. Most vettem észre, hogy ha rámegyek, hogy filmek-> (itt kilistázza a kategóriákat) ->Oscar nyertesek akkor nem nyitja meg a kiválasztott kategóriát. Ugyanúgy évszámra megyek akkor sem. Tölt egy kis ideig és semmi. Hibaüzenet sincs. Ezelőtt kb 1 hete még működött. (Xbox Seriesről használom a Kodit)

[ Szerkesztve ]

(#184) drumbox válasza adamp9386 (#183) üzenetére


drumbox
újonc

Szia nekem is volt hasonló problémám Libreelec friss telepítés után a kiegészítóvel. Nekem az oldotta meg ezt a problémát és azóta nem is fordult elő hogy a kiegészítőhöz tartozó függőségek közül az opcionálisokat is feltelepítettem.

(#185) adamp9386 válasza drumbox (#184) üzenetére


adamp9386
lelkes újonc

Köszi! Ez volt a gond :DD

(#186) adamp9386


adamp9386
lelkes újonc

Hát sajnos megint visszatért a fent említett probléma. Pedig úgy tűnt működik drumbox megoldása. Az érdekes az, hogy a filmeken belül a "népszerű" kategória gond nélkül betöltődik, a többi már nem pl "színészek", vagy ha évszámoknál ramegyek egy random évszámra az sem. Kodi verzió : 20.3.0.70 és a platform Xbox Series S. Lehet az Xbox a probléma, esetleg nem annyira kompatibilis egyes add on-okkal? Csak az a furcsa, hogy eddig működött

[ Szerkesztve ]

(#187) Mr Dini válasza adamp9386 (#186) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Nem, valóban bug volt. Az IMDB változtatott a kereső hash-en. Javítottam és felraktam az 1.00.059-es modul verziót, köszi a jelzést! Hamarosan érkezik egy várhatóan flexibilis megoldás a problémára, amivel nem kell majd frissítgetni a hash-t.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#188) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sziasztok!

A készítőknek itt is még egyszer szeretném/nénk megköszönni a munkájukat, tesztelve Kodi 19.5 és 20.3 Android alatt, szépen működik minden :R

Ha még nem volt felvetés mint ötlet, nekünk nagyon jól jönne egy olyan menüpont a főmenűben hogy "Utoljára nézett" vagy ilyesmi, ahova automatikusan berakja értelem szerűen hogy az ember mit nézett utoljára. Nálunk sokszor van hogy nem tudjuk végignézni a filmet vmiért, vagy csak sorozatnál jó lenne vissza nézni hol járunk, stb..

Ha arra érdemesnek gondoljátok rakjátok bele, biztos hozzátesz a használási élményhez :K

(#189) adamp9386 válasza Mr Dini (#187) üzenetére


adamp9386
lelkes újonc

Na ez király! Én köszi a melót :)

(#190) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Két verzió egy nap alatt. :) Hála az új szervernek, végre sikerült megvalósítani valamit, ami elég hasznos lehet: [link]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#191) Stealth válasza Mr Dini (#190) üzenetére


Stealth
aktív tag

A forrásról pedig annyit érdemes még tudni, hogy csak annyit jelez, hogy az adott tartalom HD-e. Azt nem, hogy ez most 1080p, vagy 720p.

Ez egy parádés fícsör! Esetleg lehet szűrni a minimális minőségre is már? :B

Természetesen köszi! :R

-= Stealth =-

(#192) lionshamlet válasza Mr Dini (#190) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Szia, az megoldhato hogy indexeljen direkt a Videán is?

(#193) TheRealBear


TheRealBear
tag

Sziasztok. Régi motoros nagy kihagyással újra meglesné a Kodi adta lehetőségeket, bízom benne, hogy a MovieShark után hagyott űr befoltozásra kerül vele, ha nem még jobb is. Kérlek valaki dobjon meg a linkel. Hálás köszönettel ✌️

(#194) Mr Dini válasza lionshamlet (#192) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Az a baj a videával direktben, hogy semmiféle keresési konvenciót nem követnek, bárki feltölthet bármilyen névvel bármit. Emiatt vagy sok false pozitívat fog magával hozni, ha nem veszem szigorúra a szűrést, vagy nagyon kevés találatot.

Ettől függetlenül meg lehet csinálni, de alapból biztosan nem lesz engedélyezett kiszolgáló, hanem max saját felelősségre lehet majd bekapcsolni. Felírtam a listába.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#195) adriankoooo válasza lali303 (#180) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Tuti jók az adatok, kétlépcsős azonosítást pedig nem használok. :F Nem lehet megnézni a logokat a kiegészítőhöz valahol? Nem kell neki még valamilyen extra csomag a torrenthez?

(#196) vargalex válasza Mr Dini (#194) üzenetére


vargalex
félisten

A Videával inkább az a legnagyobb baj, hogy vannak nem kereshető tartalmak. Erre az egyik példa pl. a dmdamedia-n fent lévő Én vétkem című film videa-s linkje (csak login után látható, mert ugye addig csak a Filemoon linkeket mutatja az oldal/kiegészítő). Nekem ezt semmilyen kereséssel nem sikerült közvetlenül a Videán megtalálni (az URL: https://videa.hu/player?v=KPFnDxC0txeKeQhE).

Alex

(#197) Mr Dini válasza adriankoooo (#195) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Az elementumot telepíteni és aktiválni kell, hogy működjön bármilyen torrentes kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#198) neo81 válasza Mr Dini (#190) üzenetére


neo81
senior tag

Hm!
Ez igen!
Látom, valami frankó megoldásra igencsak rájöttél MovieShark ügyben, akkor már a szokásos akadály ezennel megszűnt....

Mindig is a MovieShark volt a kedvencem, nagyon nagy adatbázisa van.

:C

[ Szerkesztve ]

(#199) dethroner


dethroner
veterán

Hali!
Belefutottam egy hibába, bár lehet hogy nem is az addonok problémája ez. Szóval van az Idő című 2021-es film, angol címe Old. A Steramshark-ban rákeresve csak az Old-ra dobja ki a megfelelőnek tűnő találatokat, de a legelső találat, a Moziklub-os, más filmet kezd, valami James Bond-ot. A sorban második, a Netmozis találat már jó.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#200) vargalex válasza dethroner (#199) üzenetére


vargalex
félisten

Nálam az Idő-re keresve is ott a 2021-es film:

Itt még nincs köze a providerekhez, csak IMDB keresés történik. Ha kiválasztod, akkor próbáljál az általunk megírt providerek megkeresni a kiválasztott filmet. Ahol van, ott nyilván igyekszünk IMDB azonosító alapján pontos egyezőségre keresni, de ahol nincs, ott sajnos cím alapján kell ezt megtennünk. Azonban a cím nem olyan egyértelmű, mint az IMDB azonosító, így ott a legtöbb esetben teljes egyezőséget nem vizsgálhatunk. Nagyjából a címmel és a megjelenés évével dolgozhatunk. Utóbbi sincs minden forrás oldalon minden film esetén kitöltve, így még rosszabb a helyzet. A Moziklub esetén sajnos nincs IMDB azonosító és ugye az Idő szóra keresve az első találat, ami évszám szerint is egyezik, az éppen a Nincs idő meghalni James Bond film, így azt adja találatnak.
Ezért is írtuk korábban többször is, hogy a találatok nem biztos, hogy pontosak lesznek.

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.