Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) MrTwister válasza Karma (#1049) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor gondolom emiatt nem megy a HTC Sense felület ezen a telón a Metamorphal [link] A fene vigye el pedig nagyon vágynék egy ilyen HTC-s felületre a Motorolára. Jól kics***ett velünk a Motorola... Gondolom ez a dolog Nexus One-on simán megy. :O :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1052) tibi666 válasza MrTwister (#1051) üzenetére


tibi666
senior tag

beautiful widgets-el az órát/weather widgetet meg tudod csinálni htc-sre.
én is próbálgatom, de nekem csak egy szép weather widget kéne, ilyen rohadt nagy óra nem, elég ami a sarokban van. nem tudom mit használjak, a weather channeles nem valami szép, viszont előrejelzésben nagyon informatív.

(#1053) Aphrael


Aphrael
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Milestone-t, de fontos, hogy legyen rajt magyar térkép/iGO... Az ékezetes betűk is jók lennének, de az nem annyira szempont.
Nagyon nem vagyok képben, tudnátok segíteni, hogy találok egyáltalán ilyen készülékeket, vagy nekem kell rá felügyeskedni pl. a #742 szerint?
Másik kérdés: garancia. Bolti/gyári/EU? Mi a jó/jobb? Első kettőt értem, de az EU-s nem világos...

:R
Aph

[ Szerkesztve ]

(#1054) tibi666 válasza Aphrael (#1053) üzenetére


tibi666
senior tag

hali!

igo mindegyiken van (motonav), de magyar térkép nincs hozzá, venni kell.
vagy alternatív úton megoldod.

ékezetek vannak, egyedül a hosszú ű,ő nem teljesen magyaros.

egyértelműen a gyári garancia a nyerő, a bolti/eu nem annyival olcsóbb, hogy megérje rizikózni.

(#1055) MrTwister válasza tibi666 (#1052) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi!
Sikerült!

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1056) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok!!Nekem meg lett bűvölve a telefonom...IGO8 tökéletesen fut rajta,jobban megy és kezeklhetőbb mint a Garmin Nüvi GPS em...Csak ajánlani tudom ja és az akksit is alig szivja..Teljesen képernyőn megy..Most nagyon fullos a telóm:)

K.M.

(#1057) psn


psn
tag

Hali!

Közületek volt olyan, ugye, aki a telóra "bízta" a frissítést?
Vagyis a menüből About/"System Updates"-en keresztül?

Mert ott nekem azt írta a 2.0-ára, hogy a system up to date, és nem frissít semmit.

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#1058) #16820480 válasza psn (#1057) üzenetére


#16820480
törölt tag

valószínűleg nem jött még ki abban az országban a frissítés, amelyikből származik a telefon.

(#1059) psn válasza #16820480 (#1058) üzenetére


psn
tag

Olaszra volt állítva eredetileg.
De 2.0.1-re sem kéne frissítenie?

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#1060) #16820480 válasza psn (#1059) üzenetére


#16820480
törölt tag

az olaszoknál szerintem csak később jön a 2.1-es frissítés. nem tudom, hogy 2.0.1-re miért nem frissít, annak mennie kéne elvileg. miért nem teszed fel kézzel amúgy?

hehe, pont ahogy ezt beírtam láttam meg, hogy bejelentették, hogy ma kezdik el frissíteni az olasz modelleket, bár egyelőre még csak letölthető verzióban, az OTA később jön ebben a hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#1061) tibi666 válasza psn (#1059) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem is olasz van, és ota nekem is 2.0-t írt legfrissebbnek.

(#1062) golyóbis66 válasza Mályki (#1056) üzenetére


golyóbis66
csendes tag

Helló az a bűvölés érdekelne és a igo8. Ha le irnád privátba is jó.

(#1063) golyóbis66 válasza tibi666 (#1061) üzenetére


golyóbis66
csendes tag

Nekem is Olasz a Milestone. 2.0.1-re telefonon keresztül frissítettem. 2.1-re pedig manuálisan. Rendben működik

(#1064) r4pid


r4pid
tag

Hali!
Én már 2szer frissítettem OTA-n keresztül a telómat minden gond nélkül.

Nekem az lenne a kérdésem h hol tudom megnézni h a telefon melyik országból való? Mert nekem már kb 2 hete leszedte a 2.1 update1-et, de jó lenne a véglegeset rárakni. Vagy rárakhatom bármelyik ország 2.1-es végleges verzióját? (most olaszra gondoltam, az jött ki legutoljára)
Előre is köszi a válaszokat!

r4pid

(#1065) #16820480 válasza r4pid (#1064) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha két hete már volt rá FOTA frissítés, akkor az valószínűleg ázsiai (Hong Kong, Szingapúr), vagy esetleg brit. a settings / about phone / firmware configuration verion részben mit ír?

(#1066) r4pid válasza #16820480 (#1065) üzenetére


r4pid
tag

GAS-EMEA-USASGKS00RTUBT_P012

(#1067) r4pid


r4pid
tag

Ja és az új update óta nekem is meghülyült a telefonom...
Ugye nekem már vagy 2 hete fent van update1, és pár napja elkezdett hülyéskedni, pl ébresztő 14 perccel később ébresztett, illetve ha kihúzom a fülhallgatót, akkor elkezd szólni a zene, hiába állítom le előtte, és task killerrel ki kell nyirnom, mert hiába indítom/állítom le a lejátszót, akkor elkezd egy újabb zenét játszani amellett ami szól.

(#1068) #16820480 válasza r4pid (#1066) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, ilyen UBT-s firmware-t még nem láttam, de akkor nem hong kong-i és nem szingapúri, mert azoknak más a kódja. (illetve nem francia és nem német :) )

igen, ezek ismert bugok. pont ma írta valaki a hivatalos fórumon, hogy mindent megtesz, hogy eljuttassa a milestone-os csapathoz őket javításra.

[ Szerkesztve ]

(#1069) r4pid válasza #16820480 (#1068) üzenetére


r4pid
tag

Ez jó:D még a végén kiderül h valami gagyi hamisítványt kaptam hehe:D
Amúgy elvileg bármilyen ország firmware-jét rá tudom pakolni root nélkül ugye?

(#1070) #16820480 válasza r4pid (#1069) üzenetére


#16820480
törölt tag

arra kell vigyázni, hogy a 3G frekvenciák megeggyezzenek, amúgy elvileg igen. meg arra, hogy a Droid firmware-ek NEM azonosak a Milestone-éval, mert teljesen más a rádió rész.
amúgy biztos van olyan is, ami neked van rajta, csak a kiszivárgottak közt nem találtam meg, máshol a neten meg nem látom igazán, hogy melyik hova való. hamisítvány biztos nem lehet, mert nem lehet még custom fw-ket sem rátenni a telefonra a bootloader hitelesítés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1071) MrTwister válasza #16820480 (#1065) üzenetére


MrTwister
őstag

Szia Sheratan!
Szerinted ez milyen lehet GAS_EMEA_USASHLS00RTEU_P042 ?Köszi :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1072) #16820480 válasza MrTwister (#1071) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez az európai fw, azt hiszem az, ami ki is szivárgott. az ebből nem nagyon derül ki, hogy melyik országba szánt, de nem a francia és nem a német, valamint nem is az olasz (mert azt ma kezdték el kitenni).

(#1073) tibi666


tibi666
senior tag

azt lehet már sejteni, hogy a 02.34-es buildek miben másak a 02.31-hez képest?

(#1074) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Ezt próbálta már valaki?

GAS_EMEA_USASHLS00RTDACH_P018

* BbcRS 2.1-1 (SHOLS_U2.02.28.0) (rooted) from The Solutor
o
+ Euro_querty kb layout (€ and £ on the right place), default timezone Cenntral Europe.
+ New cam and camcorder apps
+ Unlike the vanilla DACH rom the APNs are automagically configured on most western operator's networks.
+ Facebook Client
+ 2.1 launcher with customizable number of screens (1 to 9), Live wallpaper enabled
+ Both 2.1 Galleries (motogallery and gallery 3D)
+ 2.1 Multitouch Maps with Navigation (the brut.all version v6) and navlauncher
+ Motonav removed <--install the version you want or the navigation sw you like instead
+ Enterprise Calendar and directory removed
+ Email and Gmail removed K9 email is preinstalled.
+ The crappy Motoalarm removed, and the fully working alarm app from nexus one installed
+ Voice Commands preinstalled (Voice Search, Voice Dialer are still present)
+ Sound recorder
+ Cardock UI is present by default
+ OTA can be disabled from the control panel
+ Alternate dialer with smartdial function (as palmos, sonyericsson phones, WM6 and so on)
+ 2.1 Live Wallpapers (Grass, Water, Galaxy, Nexus and Polar Clock by default - you can download others from the market)
+ Nexus one's bootanimation
+ Dalvik cache hack - puts Java interpretor cache on /cache (which is unused without OTA updates), freeing memory on /data for apps
+ SDK 7 in build.prop by default.
+ mountrw and mountro scripts in /system/xbin for mounting system rw and ro without typing as much
+ YouTube defaults to High Quality even if connected trough 3G netwotks
+ busybox and his symlinks are preinstalled in /system/xbin
+ quickboot app/widget is preinstalled, for fast access to reboot/bootloader/recovery
+ Wireless Tether (BT and WI-FI) app preinstalled
+ Milestone USB theter app is preinstalled (my first compiled SW on android platform so let me know if something is wrong), Put the phone in"Portal & Tools" USB mode and configure manually the usb-lan card as follows: IP=192.168.16.1 GW and DNS 192.168.16.2

[INNEN]

[ Szerkesztve ]

(#1075) r4pid válasza dirty.yakuza (#1074) üzenetére


r4pid
tag

Ez nagyon jól hangzik.
Nekem már csak proxy support + flash kéne, és tökéletes lenne azzal a firmware-ral a telóm...

(#1076) MrTwister válasza #16820480 (#1072) üzenetére


MrTwister
őstag

Ha OTA-val próbálom akkor azt mondja ez a legfrissebb. Ma megyek be boltba megkérdezem honnan származik hátha tudják.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1077) #16820480 válasza dirty.yakuza (#1074) üzenetére


#16820480
törölt tag

jól hangzik. egy ilyet már próbáltam úgy emlékszem még a 2.0.1-es verzióval. csak azt nem értem, hogy minek kell ehhez az adbrecovery? nem elég ha recovery módban flashelem az update.zip-et?

(#1078) Aphrael válasza tibi666 (#1054) üzenetére


Aphrael
csendes tag

Köszi!

Újabb kérdés: vajon melyik boltban van készleten/bemutató készülék/valami, hogy meg lehessen nézegetni, kipróbálni a billentyűzetet, ilyesmik...? Tegnap 4 boltban is voltam a Nyugati környékén, mindenhol csak annyit tudtak mondani, hogy "Most nincs, de rendelésre tudunk hozni".
Szép és jó, de amíg élőben nem láttam, kizárt, hogy rendeljek... :(

(#1079) Karma válasza #16820480 (#1077) üzenetére


Karma
félisten

Nem, mert ez nem update.zip :P Legalábbis elvileg.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1080) #16820480 válasza Aphrael (#1078) üzenetére


#16820480
törölt tag

a vodánál elvileg lehet kapni, nekik kéne legyen készleten is. kérdés, hogy engedik-e megnézni...

Karma: érdekes, mert ott azt írják a lap tetején a visszaállításra, hogy először menjek be recovery módba, és flasheljem fel az update.zip-et, aztán kell bűvészkedni az adb-vel :F

[ Szerkesztve ]

(#1081) Aphrael válasza #16820480 (#1080) üzenetére


Aphrael
csendes tag

Erre gondoltam én is, de tegnap nem volt kint a bemutató készülékek között, és annyian vártak, hogy nem álltam be a sorba. Asszem tanulok a leckéből, és legközelebb körbetelefonálok, mielőtt elindulnék. :)

(#1082) MrTwister válasza #16820480 (#1072) üzenetére


MrTwister
őstag

Voltam boltban. Először azt mondta a srác, hogy olasz aztán rájött, hogy mégsem az és azt mondta, hogy holland vagy német. Te a németet kizártad így kizárásos alapon hollandus a drága. :DD Holnapra frissíti nekem a 9 képernyős firmre :)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1083) tibi666


tibi666
senior tag

2.1 rootolásához melyik fájl kell? megy a 2.0.1-el? linkeljetek légyszi.

(#1084) MrTwister válasza tibi666 (#1083) üzenetére


MrTwister
őstag

Én ehhez hülye vagyok :)) , ha tudnék segítenék. :B

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1085) Karma válasza tibi666 (#1083) üzenetére


Karma
félisten

Ez kell. Át kell nevezni update.zip-re, odatenni a memóriakártya gyökerébe, bemenni recovery módba (kamerával együtt bekapcsolni, majd hangerő fel, majd kamera), a bejövő menüben pedig apply update.

“All nothings are not equal.”

(#1086) tibi666 válasza Karma (#1085) üzenetére


tibi666
senior tag

és mikor ezt telepítem, megeshet, hogy nem indul a telefon?
nem bízok én már ezekben. :DDD
a recovery partíció elvileg felment, újraindította az rsd lite.

(#1087) Karma válasza tibi666 (#1086) üzenetére


Karma
félisten

Nem eshet meg.

“All nothings are not equal.”

(#1088) tibi666


tibi666
senior tag

hihhhhetetlen!!!

rootoltam a telefonom, megy a motonav magyar térképpel. köszönet Karma kollégának a segítségért!

(#1089) psn


psn
tag

Sziasztok,
Lehet, h egyértelmü, de hogy lehet beállitani, h a facebook/gmail/freemail butitott oldala helyett a normál jöjjön be böngészésnél?

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#1090) eBeni válasza psn (#1089) üzenetére


eBeni
tag

a gmail-nél az oldal alján amikor bejelentkeztél, ott van egy olyan, hogy alap HTML, a másik 2 pasz

tibi666: Ez a rootolás mire jó még? Az IGO nekem annyira nem fontos

[ Szerkesztve ]

(#1091) AlienM


AlienM
tag

Sziasztok, próbált már valaki eduroam wifire kapcsolódni a milestone-jával?

(#1092) RatSon


RatSon
aktív tag

tegnap kaptam 2.1es milestonet, 90.78as recoveryvel, ami rootolási megoldást láttam az nem ment nekem, amit a kollega az előbb belinkelt az megy ezen a készüléken?

szerk: nagyon nem tolja, de az ezen az oldalon ajánlott SBFet se tudtam felnyomni... hogyan lehet akkor ezt a telot rootolni? valaki igazitson el legyen szíves.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#1093) tibi666 válasza RatSon (#1092) üzenetére


tibi666
senior tag

sebezhető recovery partíciót ráflesselted előtte?

(#1094) eami válasza AlienM (#1091) üzenetére


eami
addikt

arra még notival sem mindig lehet :D :D
ha megvan a megoldás majd oszd meg pls :D

(#1095) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok!

Segitségeteket szeretném kérni.Szeretnék a milestonomhoz mobilnetet olyat mi nem netkártyás nem modemes hanem simán az előfizumhoz van.Milyet ajánlanátok ha csak az androiodos alkalmazásokhoz (mytracks...) meg böngészéshez szereetném használni?Pannonos vagyok, ha jol tudom ezek a 1,2,5 gigás csomagok ezek modemmel müküdnek és laptopokhoz vannak.Lécci segitsetek.Tenksz

K.M.

(#1096) eami válasza Mályki (#1095) üzenetére


eami
addikt

majd valaki kijavít ha tévedek, de szerintem neked vmi ilyesmi kell:

http://www.pannon.hu/egyeni/internet/mobiltelefonon/internet_es_wap/

Szerintem érdemes hűségnyilatkozat nélkül rendelni mobilnetet, mert elég sokat változnak ezek az ajánlatok... első kettő verziót 1 smsel tudod aktiválni.

(#1097) vendingo válasza eami (#1096) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem ezek elég nagy lehúzások :S

Amik előfizetésekbe vannak beépítve, sokkal jobban megérik, és nem muszáj 2 éves hűséget aláírni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1098) Mályki


Mályki
aktív tag

Köszi a gyors választ!Nekem flottás csomagom van ugyhogy kényetelen vagyok hozzá netet választani.Én is ezeket néztem de hallottam hogy vannak olyan emberkék akiknek 2 gigás netük van.Akkor ezek a 1,2,5,10 gigéás csomagok nem rendelhetők meg az előfizuhoz?Elég a 200 mega ilyen apróságokra?Kis felbontásban még pár youtubos is videót is elbír sztem...Remélem jol gondolom..Amugy még miylet ajénlanátok?Mobilnetet

K.M.

(#1099) #16820480 válasza Mályki (#1098) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem ha flottás vagy, akkor kérdezz rá a kapcsolattartónál, vagy valakinél, hogy milyen net van hozzá, mert gondolom akkor az sem feltétlen azonos a publikus ajánlatokkal.

(#1100) Mályki


Mályki
aktív tag

Sztem ő félre volt infózva mert ő is ezt a 2,5,6 gigást ajánlotta.Én tudom rosszul hogy ezek a modemes netek csak notebookokra vannak?Vagy lehet ekkora csomagot kérni az előfizuhoz is?Mindenesetre köszi a gyors válaszokat utána fogok járni a dolognak.Amugy ajánlom mindenkinek a mytracks progit.Bekapcsolt GPS nél térképen rajzolja hogy merre mész mennyivel,mennyi a menetidő az állásidő...Tök szuper.Főleg hogy körbe szoktam futni a margit - island ot :) FEltöltöd netre és tudod magad ellenőrizni..Szóval tényleg király

K.M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.