Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Cyberpunk válasza #16820480 (#1950) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát csak azért próbálkozok mert több mint 2MB ami nem olcsó lenne wifi-m meg nincs egyenlőre itthon. De tudod mit el látogatok egy nyilvános hotspot-hoz aztán meg van oldva ;]

Ja igen és még valami sim kártyáról a telefon számaim hogy tudom láthatóvá tenni?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1952) #16820480 válasza Cyberpunk (#1951) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, a hotspot jó ötlet, mindenképpen kötelező (akár otthonra is), ha nicns mobilneted (vagy ha korlátos).

a sim kontaktokat nem tudod "láthatóvá tenni", viszont importálni igen. bemész a névjegyzékbe, menü gomb, import-export, és ott kiválasztod, hogy importálja a neveket. aztán érdemes utána szinkronizáltatni gmail-es névjegyzékkel, mert nagyon praktikus, bizontsági mentés is, meg kényelmesebb netes felületen szerkeszteni.

(#1953) Cyberpunk válasza #16820480 (#1952) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ok kösz a segítséget :R

A wifi-t meg beszerzem itthonra amúgy is már be volt tervezve notihoz is jó jönne :K
Egyébként ha fent van az Astro akkor már tudom telepíteni mem.kártyáról a programokat is?
Persze marketből le szed az ember amit akar csak vannak amik nem érhetőek el idehaza.
És persze az egyéb dolgok amit most ide nem írhatok le ;] ahhoz meg amúgy is root-olni kell.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1954) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

bugfix update, még 2.2 előtt.
...de csak pár országban elérhető, nem tudom, hogy ez itt is lesz-e majd vagy kapásból 2.2 jön.(Minthogyha valahol meg azt láttam volna, hogy a Froyo Júl. 13-án jön a DROIDra(nem tudom ez igaz-e és MILESTONEra is akkor jön-em, de remélem)

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#1955) Phoenix0523 válasza Phoenix0523 (#1954) üzenetére


Phoenix0523
tag

Már sajnos nem tudtam szerkeszteni.
"Ok, so here's the deal: apologies for the earlier
update, some eager people jumped the gun. We confirm FOTA update
for Greece is available now for the latest Milestone software
enhancements and MSU will follow in the future. Poland, Netherlands
& other European countries will also roll out in the future and
we will update when these are ready. Update & install details available on
the Discussion tab."
Sok stabilitási és egyéb javítások +ébresztő óra, zenelejátszó bug kijavítása

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#1956) #16820480 válasza Phoenix0523 (#1955) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmmm, a zenelejátszó nem lenne rossz, mert azt a GOT-os kiadás sem javítja. viszont úgy vettem észre, hogyha még futó lejátszónál húzom ki a fülest, akkor nem indítja el a zenét. illetve ha még fut a háttérben is akár a lejátszó, és úgy csatlakoztatom le a bt fülest, akkor sem.

(#1957) MrTwister válasza Phoenix0523 (#1955) üzenetére


MrTwister
őstag

Itt a Július 13-as hír: [link]
Sajnos Milestonet mily meglepő nem említi. :O

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1958) Cyberpunk válasza MrTwister (#1957) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát engem nem izgat tuti hogy jön Milestone-ra is. Addig is használom a 2.0-val.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1959) r4pid válasza Cyberpunk (#1951) üzenetére


r4pid
tag

Quickoffie-szal tudsz bongeszni a memkartyan, es azzal tudod is telepiteni a progikat. (Nem tom h alap szoftverben is van-e QuickOff, vagy csak GOT firmware miatt van) ;)

(#1960) Cyberpunk válasza r4pid (#1959) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja már menet közben rájöttem kösz :)

Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel nagyon minőségi 100k+ kategóriában már igen is valahogy így kéne mobilt gyártani. Egyedül az a fránya hangerő szabályzó gomb ront bele az összképbe. Nem tudom ez mire volt jó a drága Motorolának
kétlem hogy ezzel spóroltak volna az áron :U

A kijelző az elvileg karcoló nem? Szóval nem fontos rá fóliát rakni bár a gyárit még nem vettem le mert még nincs tokom hozzá.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1961) r4pid válasza Cyberpunk (#1960) üzenetére


r4pid
tag

Mi bajod a hangerőgombbal?

Nyugodtan leveheted a fóliát, azt hiszem ide a topicba is beszúrtak egy linket, ahol a kijelzőt tesztelték. Gyakorlatilag karcálló, flexszel meg baromi erősen azért lehet monogrammot vésni :D

(#1962) eami válasza Cyberpunk (#1960) üzenetére


eami
addikt

én ráraktam azért egy fóliát, mert bár rendkívül ellenálló azért a porszem szép lassan mindent ki tud kezdeni :P

(#1963) Cyberpunk válasza r4pid (#1961) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Semmi gondom vele csak annyi hogy gagyi ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1964) eami válasza Cyberpunk (#1963) üzenetére


eami
addikt

ezt pontosabban pls :P mi az hogy gagyi?

(#1965) Cyberpunk válasza eami (#1964) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A gagyin a lötyögős műanyagot értettem :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1966) eami válasza Cyberpunk (#1965) üzenetére


eami
addikt

én kifejezetten örülök hogy ilyen, mert (bár lehet rosszul gondolom) nem szorosan a mikrokapcsolót kell nyomogatni és a gomb valószínűleg könnyen cserélhető :P

(#1967) Cyberpunk válasza eami (#1966) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen ebből a szempontból jó.

Egyébként kipróbáltam pár komoly 3D-s játékkal és zsírul futnak :C
Elvileg ugyan az a hardver van benne mint az Iphone 3GS-ben PowerXGS535-ös ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1968) DVlad


DVlad
őstag

A hangerő gomb tényleg nem azt a minőségérzetet erősíti, amit amúgy az egész. Gondolom drága lett volna azt is "aranyítani" és talán rá is jöttek, hogy nem egy tartós megoldás, ezért lehagyták, mert azt biztosan sokat nyomogatják a felhasználók. A megmaradt (pl. V9) fém gombok meg elütöttek volna a desingtól. :D

http://www.youtube.com/watch?v=OxJauIuwtQ8&playnext_from=TL&videos=HRJdScBrfy0&feature=grec_index

(#1969) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hmm itt elég rendesen gyorsul a Droid froyo alatt :U
Legalább is az én 2.0-ás 350 pontomhoz képest ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1970) wolruf válasza Cyberpunk (#1969) üzenetére


wolruf
őstag

Tehát konklúzió? Akarunk Froyot :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1971) Cyberpunk válasza wolruf (#1970) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen várjuk mint hívők a messiást :DDD
Mikorról is volt szó hogy megjelenik Augusztus :F

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1972) eami válasza Cyberpunk (#1971) üzenetére


eami
addikt

egész pontosan mára igérték a droidra... anno a milestonera hamarabb megvolt a frissítés, szóval reménykedem hogy még júliusban mi is megkapjuk :)

(#1973) Konflikt válasza eami (#1972) üzenetére


Konflikt
addikt

nekem augusztus vege is ok. nyar van, biztos a parton nyomatjak a soroket.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#1974) Konflikt


Konflikt
addikt

btw, itt az 1.04-es G.O.T custom recovery

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#1975) Konflikt válasza Konflikt (#1974) üzenetére


Konflikt
addikt

es mar itt az 1.04a is, mert allitolag az 1.04-ben a JIT nemmukodott.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#1976) wolruf


wolruf
őstag

Facebookon Motorola infó:

"Motorola Europe For those asking about Froyo, as we have said we are awaiting confirmation on whether Milestone will be upgraded to froyo. As soon as we have news one way or the other we will share it with you."

Lejjebb meg azt írják, hogy a Milestone nem lesz Flash 10 képes... Bakker. Jó lenne valami hivatalosabb szöveg, mert ez így most nagyon nagy kérdőjeleket hagy...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1977) #16820480 válasza wolruf (#1976) üzenetére


#16820480
törölt tag

az elég sajnálatos lenne, ha nem jönne rá a froyo, bár nem látok én személy szerint semmilyen indokot erre.
mondjuk akár jön, akár nem, ősszel úgyis valószínű, hogy váltok majd az új Meizu telefonra :) ha megjelenik időben... :U

(#1978) eami válasza #16820480 (#1977) üzenetére


eami
addikt

nem nem jön rá Froyo akkor simán vissza lehet vásároltatni velük a gépet ugyanis flash képes eszközként reklámozzák... hivatalos adatlapján még most is rajta van. Ha tényleg nem jön a Froyo akkor én lehet ezt fogom tenni...

(#1979) #16820480 válasza eami (#1978) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát jó, csak én nem olyan forrásból vettem még annó, ahol ilyen miatt visszavennék.

(#1980) wolruf


wolruf
őstag

Nem számít a forrás :(

Annó elkövettem azt a baklövést, hogy megvettem a Motorola MPX220-asom hivatalosan itthon. 3 hónapig volt meg, a 3 hónap alatt alig tudtam használni. Fagyott, össze-vissza ment (nem ment), térerőt dobott, összegezve pokol volt az élet vele. Visszavittem többször a Motokerbe, a folyamatosan elhessegettek, frissítgettek ide-oda (volt, hogy több verziót downgradeltek a szoftveren), természetesen a hibák nem javultak meg. Kértem, hogy akkor cseréljük másra, mert állításuk szerint az összes ilyen telcsinek ilyen baja volt, mert ,,nem Motorola'', hanem valami licenszelt izé.
A sztori vége az lett, hogy kaptam egy hivatalos papírt, mely szerint minden jó. Ha ezt nem fogadom el, mehetek a fogyasztóvédelemhez. Fogyasztóvédelem szerint kell egy bevizsgálás független szervíztől (ilyen nincs itthon, amit el is fogadnak :D:D:D), úgyhogy megcsömörlött az ügy. A végeredmény az lett, hogy 60.000 Ft bukással szálltam ki az ,,új'' telefonomból. Mivel szervízvezetőként dolgozom én is, csak azt tudom mondani, hogy a Motokernél rettenet ami van. Visszataszító, undorító hozzáállás.
Amikor megvettem ezt a Milestone-t, utánanéztem mindennek, hogy mi/hogy/merre lesz/van. Mik a gondok. Ezt mind nyugtáztam, elfogadtam (írták, hogy Froyo is lesz). Most, hogy talán nem lesz, nem dédelgetek álmokat, hogy a Motoker bármit is tenne. Le leszünk ....-va. Ennyi. És semmit, de semmit nem fogunk tudni tenni. Ha lenne itt Motokeres, érdekelne a véleménye :)

Amúgy imádom a telcsim, remélem nem lesz semmi baja, mert ahhoz a céghez viszketnék újra bemenni :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1981) wolruf


wolruf
őstag

Na most kezdek morc lenni a motorolajra...
Újabb beírás ugyanott, ez már konkrétabb:
"When will we get 2.2 for the Milestone? Can't wait to get rid of these bugs!"
"Hi Mark, we appreciate your interest in our products. However, currently there is no confirmationon whether Milestone will receive the 2.2 upgrade. Once we have more information we will share it with you."

Grrr... basszus.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1982) gabor72 válasza wolruf (#1981) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ez konkrétan semmi. Ettől még előfordulhat hogy akár holnap délben megkapják a konfirmációt.

(#1983) wolruf válasza gabor72 (#1982) üzenetére


wolruf
őstag

Imádkozom is buzgón :) Bár itt az ima nem sok at ér, lévén nem vagyok vallásos. Majd meglássuk vala... Sajna eddig ilyen ,,negatív'' hozzáállást nem mutattak, mindig az volt, hogy majd, egyszercsak, stb... Most meg "Meglátjuk, hogy lesz-e egyáltalán frissítés hozzá..." na köszi.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1984) gabor72 válasza wolruf (#1983) üzenetére


gabor72
aktív tag

Mindenesetre a következő telefonom megvételénél az egyik legfontosabb szempont a fissíthetőség lesz.

(#1985) wolruf válasza gabor72 (#1984) üzenetére


wolruf
őstag

Az a baj, hogy én nagy naívan ezt a telcsit nagyon hosszú távra vettem (mint minden telefonom)... Bár igazából néha magam sem értem miért nyafogok. Végülis működik egész jópofán, nem olyan rettenet ez így sem :) Kár, hogy rootolni kellett meg minden, hogy eddig eljusson.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1986) gabor72 válasza wolruf (#1985) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ez így van, de mégis olyan érzésem lenne ha nem lenne Froyo hogy kimaradok valamiből :)

(#1987) wolruf válasza gabor72 (#1986) üzenetére


wolruf
őstag

Ezt megértem :) Mondjuk overclockolás nélküli sebességnövekedésből :) Nomeg egy vödörnyi új dologból. Fleeeesssss :) Apropó, nekem a SkyFire flash része egyszer sem ment még, mindig fagyott, vacakolt, force close, stb... nektek?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1988) Cyberpunk válasza #16820480 (#1977) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A flash az jó lenne persze nem létszűkség.
Ellenben a Froyo ha nem jön ki rá. Akkor én kimegyek az USA-ba és megetetem a Motorola vezérekkel a készüléküket az tuti :W
Ez is olyan rémhír minthogy 1GHz meg 512MB ROM az alap a 3.0-hoz.
Droidra tuti lesz? Ha lesz akkor jöjjön szépen Milestone-ra is mert ez egy nagyon nagy kicseszés lenne a vásárlókkal. Negatív diszkriminációnak is felfoghatjuk. Mivel a két készülék dettó ugyan az hardverileg is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1989) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az egészben az a legszebb hogy a múlthéten vettem meg a telefont annak biztos tudatában hogy nem sokkára frissíthetem majd 2.2-re még ha 3.0-a tegyük fel nem is lesz rá. Komoly gyorsulást kapnánk minden esetre.
Pedig vehettem volna bármi mást is akár Galaxy S-t is vagy Nexus One stb.. Erre meg egy ilyen hír fogad hát :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1990) #16820480 válasza Cyberpunk (#1988) üzenetére


#16820480
törölt tag

engem mondjuk pont a flash hagy tökre hidegen. sokkal jobban érdekel a sebességnövekedés, a bugfixek, az új kernel (remélhetőleg), az sd kártyára telepítés, a push információküldés, a modulok egyenként frissíthetősége, stb stb. a flash támogatás ezekhez képes bakfitty, csak manapság sokkal nagyobb a PR értéke.

amúgy a Droid és a Milestone sem hardveresen, sem szoftveresen nem ugyanaz. attól, hogy mondjuk ugyanaz a soc van bennük, még nem egyeznek meg.

(#1991) Cyberpunk válasza #16820480 (#1990) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na jó nem ugyan az. De akkor is. Ha ott lesz akkor itt miért nem :U

Amúgy ezt a szövegelést nem igazán lehet komolyan venni, Egyik gyártó sem szokta publikálni idő előtt a rendszer frissítéseit... az hogy nem tudják lesz e az csak a szokásos mellébeszélés. Legalábbis nagyon remélem. Mert különben némi bukóval, de felkerül az apróra az én készülékem is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1992) #16820480 válasza Cyberpunk (#1991) üzenetére


#16820480
törölt tag

úgy tudom annyira más, hogy külön csapat dolgozik a két telefonon, ezért nincsenek közvetlen kapcsolatban a két telefon frissítései (a 2.1-nél meg a Droid kapta meg később).

szerintem csak arról van szó, hogy a facebook-os ürgének nincs joga nyilatkozni ilyen kérdésekben, ezért írja azt, amit. az csak egy ilyen PR fogás, hogy fent vannak facebookon, ha olvasol mobilos magazinokat, akkor semmi új információt nem kapsz a facebook-os üzenetekből szinte.

(#1993) slider74


slider74
tag

Kedves Uraim!
Tiszteletteljes kérdésem annyi lenne, hogy vajon jutott e valamelyikötök ezzel valamire?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=716749

Recskázok rá, mióta először felröppent a hír... :DD

App2sd-vel sem boldogulok. 168MB üres helynél is szerinte kevés a hely... :((

Nagyon díjaznám, ha lenne valakinek valami solution. :C

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre ILLIK válaszolni!

(#1994) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Sziasztok,
Van aki meg akar vállni a Milestone-jától mondjuk a 1 hónapon belül?
Cyberpunk? ;] :P

(Esetleg E65 beszámítással...)

Köszi!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1995) wolruf válasza #16820480 (#1992) üzenetére


wolruf
őstag

A próféta szóljon belőled és legyen frissítés :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1996) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Üdv!
Ti is tapasztaltatok olyat, hogy a csengőhangok nem azok, amik be vannak állítva? Nálam folyton az Asphalt egyik zenéje játszódik le ha csatlakoztatom gépre, sms-kor, meg gyakran híváskor is, nem az, ami be van állítva.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#1997) wolruf válasza Rickazoid (#1996) üzenetére


wolruf
őstag

Igen, akkor van ez, ha a PC-re kötöd és lelövi a memóriakártyát. Olyankor az onnan választott zene helyett defaultot nyom. Ez ilyen :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1998) Rickazoid válasza wolruf (#1997) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nálam olyankor csak rezeg, de ma például zenehallgatás közben szólalt meg valami egész más, mint az sms hang, de az egyedi csengőhangok se stimmelnek néha.. szóval nem csak akkor, nem sikerült még rájönnöm, mi után jön elő, gondoltam megkérdezem vannak-e tapasztalatok másnál is ilyesmivel.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#1999) wolruf válasza Rickazoid (#1998) üzenetére


wolruf
őstag

Hmmm. Ilyen nálam nem volt, részemről passzolom.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2000) DVlad


DVlad
őstag

Nekem előfordult párszor, hogy BT-ozás után/közben elindul egy mp3 zene. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.