Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ma már 21-edike van. Szóval lassan lejár ez a hónap. Már nagyon türelmetlenül várom azt a Froyo-t. Már minden nap rákeresek a telóval a frissítésre hátha ;]
Jó lenne ha csepegtetnének némi információt hogy mikor is indul az OTA-s frissítés.
Vagy egy ROM-ot feldobhatna valaki a nettre akinek már sikerült frissítenie szervizben. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4002) Phoenix0523 válasza Cyberpunk (#4001) üzenetére


Phoenix0523
tag

Motoker Kft.
"A korábbi hírekkel ellentétben, és megerősített Motorola információk alapján, a hivatalos Milestone 2.2 Froyo frissítés 2011 január végén lesz elérhető. A 2.2-es szoftver hivatalossá válásáig kérnénk a türelmeteket. Amint elérhető a szoftver, informálunk Benneteket, de ellenőrizhetitek a telefon manuális szoftverfrissítésének keresésével is. Amint elérhető az update, a telefon kérésetekre letölti és installálja azt."
Január 6.
Több infót nem tudok, de remélem jan.24 vagy 25-én kezdődik, mert már nem tudok várni én hétfő óta napi 20-szor keresek frissítést. :)

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#4003) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem volt jö ötlet feltenni a cm-re a ho!no marketet, mert a fekete gmail nem mindig hajlandó szinkronizálni. Gyalulom is le a fenébe.

"nincs rá lezsóidő"

(#4004) pappgaba


pappgaba
tag

Akinek a procija magasabb órajelen ketyeg mennyivel meríti jobban az aksit?

(#4005) Cyberpunk válasza pappgaba (#4004) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én 800-on használom. Nem igazán venni észre hogy gyorsabban lemerül.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4006) szőröscica válasza pappgaba (#4004) üzenetére


szőröscica
addikt

Helo!

1ghz-en használom 62 vsellel, sok különbséget nem vettem észre.

(#4009) r4pid válasza trblaise (#3995) üzenetére


r4pid
tag

cm6-ban lehet állítani hogy mikor milyen fényerővel világítson a kijelző + milyen fénynél kapcsoljon be/ki a billentyűzet világítás

(#4011) petipetya


petipetya
nagyúr

A legújabb ho!no szépen muzsikál, és a baseband elvégzése után a metróban is van térerő.

"nincs rá lezsóidő"

(#4012) trblaise válasza r4pid (#4009) üzenetére


trblaise
tag

Hm, ezt jó tudni. Köszönöm szépen! :)

(#4013) petipetya válasza r4pid (#4009) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezeket hol? Csak mert most jól működik, és nem szeretném elrontani.

"nincs rá lezsóidő"

(#4014) gretzky77


gretzky77
veterán

hello mki,szép froyoban gazdag hetet kivànok mindenkinek!Nagyon bizom benne,hogy a héten végre megkapjuk a frissitést,nagyon kiváncsi vagyok màr! Froyo-t mindenkinek!szép estét

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4015) addamka


addamka
őstag

Az eddigi kiszivárgott végleges froyo infók alapján kapunk valami extrát is (HD videó rögzítés pl.), vagy csak a jó iparosmunka örömét? :)

Utolsó CM nekem nem bejövős, wifi-re fellép simán, de a weboldalak felét tölti le a gyári böngésző (netes adatforgalom ok, más frissül rendesen), aztán elgondolkodik, és kb. 20. refreshre tölti csak le az oldalt. 3G alatt tökéletes, router hiba kizárva, nem nyúltam hozzá, másik telefonnal/laptoppal ok.
Visszatettem előző CM-t, azzal jó.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4016) petipetya válasza addamka (#4015) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt írnak pár dolgot a spanyolokhoz megérkezett 2.2 update kapcsán.

"nincs rá lezsóidő"

(#4017) Cyberpunk válasza petipetya (#4016) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szóval a spanyolok már megkapták, helyes. Remélem hogy gyorsan max a héten megkapjuk mi is.
Ezeknél a régióknál mi számít? Az hogy a készülék helyileg hol tartózkodik vagy van valami régiókód? Például én hiába vettem idehaza, mivel szürke importból származik (ez speciel görög), nekem akkor lesz elérhető mikkor a görögöknek frissítenek :F

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4018) eami válasza Cyberpunk (#4017) üzenetére


eami
addikt

szerintem csak az instrukciós pdf szivárgott ki,,, sehol sem láttam még a ROMot :(

(#4019) wolruf válasza Cyberpunk (#4017) üzenetére


wolruf
őstag

Az enyém hivatalos, magyarországi származású, mégsem ment fel egy tetves update sem. Még a régiek közül az update1 fix sem. Utána raktam fel a .36-os update-et, hogy legalább az idióta ébresztő működjön. Idegesítő ez a várakozás/időhúzás/halasztás. Már csak 1 hete van, azt' megy eladásra a kütyü (ha nem lesz gyártói update).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4020) Cyberpunk válasza eami (#4018) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát az baj, de azért még remélem hogy a héten kijön a ROM. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4021) Vikunya


Vikunya
tag

Úgy érzem magam,mint gyerekkoromba karácsony előtt egy nappal. :D

Romanes Eunt Domus

(#4022) wolruf válasza Vikunya (#4021) üzenetére


wolruf
őstag

Dettó.... Csak már 2 hónapja ezt érzem nap mint nap. Ezért lógok csak a facebookon, hogy figyeljem a Motolola kitette-e hogy van update... Vagy valami infót. De nem tesz ki :'(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4023) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

A spanyol Fro-Yo...
Az angolok szerint már 2.5-ös verzio van:

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#4024) Cyberpunk válasza Phoenix0523 (#4023) üzenetére


Cyberpunk
félisten

2.5? :Y Úgy látszik lemaradtam a 2.3-nál ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4025) optikus válasza Phoenix0523 (#4023) üzenetére


optikus
senior tag

az nem az android szama csak az update-e:
https://rsddownload.motorola.com/download/Motorola_MILESTONE_MR2.5_Release_Notes_Final.pdf

Buy books not gear.

(#4026) Phoenix0523 válasza optikus (#4025) üzenetére


Phoenix0523
tag

Én is gondoltam, hogy valami nem az android 2.5-re gondolnak, de oda akkor is azt írták és elég megtévesztő lehet.

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#4027) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

hogy az android 2.5-re...* (nem tudom az a valami miért van ott xD)
Már nem volt szerkeszthető.

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#4028) bwoay válasza wolruf (#4022) üzenetére


bwoay
nagyúr

Motorola Milestone - nem adták fel
Motorola Milestone - nem adják ki
Motorola Milestone - ne adjátok fel
Motorola Milestone - akkor adjátok ki, basszátok meg!
:D

ezt már rég meg akartam írni

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4029) szőröscica


szőröscica
addikt

Helo!

Ma olyat csinált ez a dög miután kiszálltam az autóból, és megszakadt a bluetooth kapcsolat, hogy elkezdett kihangosítva zenét lejátszani! :(((

(#4030) GodHeart válasza bwoay (#4028) üzenetére


GodHeart
senior tag

:R

ámen..

ma én is melóhelyen reböktem vagy 5x hogy megjöttt e már a frissítés... de a holnapban nagyon bízok.. :)

(#4031) optikus


optikus
senior tag

nekem tegnap keyboard unlock kozepen resetelt egy nagyot...

2 napja meg azzal szorakoztat hogy az alarm clock ugyan ebreszt, de nem birom lekapcsolni. nem jelenik meg az ablaka vagy hatterbe kerul, elobb fel kell oldanom a kepernyozarat majd bemenni a notification areaba es ott megkeresni az ebresztest, ettol elojon az ablaka es meg tudom nyomni a dismisst. :W
ez garantalt ebredest jelent, csak az a baj hogy a csaladnak is. :Y
azt se ertem hogy ezt az alarm clockra miert nem birtak feltenni, hogyha epp folyamatban van egy ebresztes akkor azt allitsa le? no persze ha nyomogatom a ki be csekboxot az baromira nem zavarja, csak a notificationban levovel lehet kinyomni. :((

Buy books not gear.

(#4032) gretzky77


gretzky77
veterán

nem tudom miért csinàl nektek ilyet,nekem gyàri 2.1 van fent és soha nem csinált még csak hasonlót sem,kop,kop,kop! Nem fagy,rendesen ébreszt szóval nekem tök jó de azért jöhetne màr froyo! bizzunk benne,hogy a legkésöbb a héten megjön,remélem OTA lesz nincs kedvem szervizbe menni

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4033) wolruf válasza GodHeart (#4030) üzenetére


wolruf
őstag

hónapok óta minden nap bízom a holnapban :( de semmi :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4034) gretzky77


gretzky77
veterán

Azt esetleg tudja vki,hogy egyszerre jön az összes milestonera vagy szàmit hogy honnan van a telo? Az enyém gsmline bol és olasz

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4035) addamka


addamka
őstag

Én a fordított megközelítést választom: úgy se lesz frissítés, vagy ha lesz egy adag trágya lesz, így csak pozitívan tudok csalódni, ha esetleg még sem :]
Mondjuk túl sok extrát kéne hoznia CM-hez képest, hogy feltegyem, mert az engem jobban idegesít, hogy újra belakjam a telefont, mint az, hogy 1 fokkal kevésbé akad meg :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4036) Cyberpunk válasza gretzky77 (#4034) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A múltkor volt tárgyalva IMEI szám alapján sorban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4037) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Motorola Milestone - nem adták fel? Feladtuk :W

Na majd holnap talán lesz Froyo :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4038) wolruf válasza Cyberpunk (#4037) üzenetére


wolruf
őstag

Ébredj Neo! Alszol! A Mátrix rá...rt a fejedre... Holnap Froyo? Igen... Így feküdtem le tegnap is :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4039) bwoay


bwoay
nagyúr

mondjuk az én telefonom még mindig szervizben van, tehát ha holnap lenne Froyo, akkor sem tudnám felrakni. vagy lehet, hogy a szerviz azért tartja vissza, mert ők is a frissítésre várnak? :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4040) gretzky77


gretzky77
veterán

Kivàncsi leszek ki lesz az elsö szerencsés aki megkapja! Simàn el tudom képzelni,hogy a szerviz azért vàr,hogy már rátehesse!Elvileg szerviz màr megkapta,ugye màr van egy szerencsés aki szervizben megkapta a froyot,csak akkor nem tudom a moto mire vár miért nem engedi a frissitést!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4041) wolruf válasza bwoay (#4039) üzenetére


wolruf
őstag

Na ebbe azért ne reménykedj ennyire :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4042) bwoay válasza wolruf (#4041) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez nem remény, inkább ezen húztam fel magam! :) nézem a szervizfigyelőt, január 4 óta mindig azt írja, hogy 5 nap múlva készül el a javítás. úgy egy hete merült fel bennem, hogy talán a Froyot várják ők is, mert az meg mindig 1 nap múlva jön.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4043) GodHeart


GodHeart
senior tag

hát látom senki sem okosabb senkinél a témát illetőleg.. :) Amúgy a mában bíztam én is..

(#4044) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

"Your system is currently up to date."
ARRRGGHHHH :(( :((( :W

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#4045) len0423


len0423
csendes tag

Nekem eddig még nem volt Androidos, sőt semmilyen nyílt rendszeres telefonom, de papíron minden készülék tudásával tisztában vagyok, valamint jónéhányat taperoltam is, de tartós tapasztalatom nincs, viszont már unom a várakozást a Milestone2 hivatalos megjelenésére a szolgáltatóknál, ezért szeretném a tulajoktól megkérdezni, főleg akiknek van mellette esetleg második telefonként vagy családtag telefonjaként más Androidos felső kategóriás telója, hogy az 550 MHz-es proci manapság mennyire gáz, mennyire folyamatosak az animációk, a multitouch zoom böngészéskor és kép nézegetéskor? Megéri még esetleg 1-2 hónapig kínozni magam az 1 GHz-es proci miatt vagy simán megéri inkább a közeljövőben venni egy Milestone 1 - et?

(#4046) gretzky77 válasza len0423 (#4045) üzenetére


gretzky77
veterán

nekem gyàri 2.1 van fent semmi gondom nincs vele,stabilan húzható ez is 800-1000ig teljesen hasznàlható és elvileg a napokban érkezö (remélhetöleg ) 2.2 még jobb és gyorsabb lesz! A milestone 2 azért még lényegesen dràgàbb,de igaz még nem volt a kezemben igy arról nem tudok nyilatkozni,nekem tökéletesen bejött az elsö,amikor megjelent màr tudtam ilyet akarok,de sajna csak 1-2 hónapja sikerült beszerezni,én tökéletesen elégedett vagyok vele és vàrom a 2.2öt de ha nem jön akkor sem döl össze a vilàg,én igy is szeretem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4047) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv! Problémám részletesen:
Balról a második gomb nem működik alul, és felette az egész kijelzőn végig halad egy kb 1 cm-es csik, ahol nem érzékel semmi érintést... Dev Tools nevű programmal Pointer Locationnal teszteltem, és nem észlel abban a sávban semmi érintést(vagy ha észlel is, azt a "sávomnak" a két szélén egyszerre érzékeli.. Szóval az a bizonyos függőleges csík "elhalt".
Ha esetleg tudtok valamit, hogy mi lehet, írjatok már légyszi, mert az enyém sajna már nem garis. És ha netán magára hagyom, néha elkezd magától mindenféle marhaságot csinálni, lépked a menükben, névjegyzékben, számokat irkál magától, ki-be kapcsolgatja a Power panelen a dolgokat stb.. Ennek is utánajártam, hogy miez a "Ghostscreen" feeling.. Letöltöttem a "Paint" nevű programot, és mikor ilyen "szellemes" kedve volt a telómnak, valahogy sikerült elinditanom. Nem nagy meglepetésre, ugyanabban az említett sávban érzékelt érintéseket magától. Videót sajna nem tudok mivel csinálni, de remélem érthető azért miről beszélek... A paintet úgy hagyva leraktam a telefont az asztalra, ő csak rajzolgatott magától. Fél perc múlva a kijelzőn az egész sávocskám full ki volt festve... :D Hát mondom beteg ez a kütyü. Ha sikerülne megcsinálni lehet akkor is félnék megtartani...
Jelenleg ilyen vételen tűnődöm:
[Touch screen..]

Ez megoldhatja a problémát, vagy kár is ilyet venni? :F
Köszönöm! Remélem ti nem fogtok így járni...

• Honor Magic5 Pro •

(#4048) Cyberpunk válasza fpatrik17 (#4047) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bizonyára bejogozott szegényke annyira várja már a Froyo-t ;]
Élősszőr csinálj egy factory reset-et hátha észhez tér tőle. Ha nem akkor vidd szervizbe legalább megmondják hogy mit lehet vele kezdeni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4049) optikus válasza len0423 (#4045) üzenetére


optikus
senior tag

van itt valahol egy m2 topic. ott sokan azt irjak hogy nem nagy elorelepes az m2 sot sokan azt is hogy visszavaltanak/visszavltananak m1-re ha lehetne. a billentyujerol hianyzik a D pad, meg az m1 masszivabb, plusz rajta van a motoblur (ami sztem a mienken is rajta lesz.)

Buy books not gear.

(#4050) optikus válasza fpatrik17 (#4047) üzenetére


optikus
senior tag

hat ha nem sajnalod meg ugyismindegy mert a szervizben arany aron csinalnak (azert kerdezz ra) akkor en szetszednem. atmozatni a csatikat hatha csak elmozdult vagy kh-s lett. ez a 22 dolcsis csucc lehet hogy gyogyir, de meg ha nem is jon be akkor se egy nagy penzkidobas...

Buy books not gear.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.