Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) gretzky77 válasza Phami (#5000) üzenetére


gretzky77
veterán

Én 2.1et hasznàlok nem mókànyolok megvàrom a gyàrit,nem hallottam olyan rom-ról még aminek ne lett volna vmi nyügje nekem tökéletes a gyàri 2.1 semmi gondom vele!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5002) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szerintetek mennyit érhet egy használt, gyárilag független még garanciális Milestone? Egy szépség hibája van hogy a kamera gombról lepattogott a festék, más hibája nincs.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5003) Seraf723 válasza Cyberpunk (#5002) üzenetére


Seraf723
csendes tag

én nem egész 2hónapja 40ezerér vettem + egy 5800 pénzben 65ezer lett volna, 2hónapos 2év garanciás független de kb nem volt használva még alapfólia volt rajta ;)

[ Szerkesztve ]

(#5004) Phami válasza gretzky77 (#5001) üzenetére


Phami
tag

Jogos. A CM-nek is van egy-két aranyossága, de amúgy jó. Bár a giroszkóp néha behülyül... most a Miui-t és az Imo Cronos-ra vagyok kíváncsi, hogy mit bír :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#5005) Rickazoid válasza Cyberpunk (#5002) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nehéz kiszámolni az értékét, mert egész más árban árulnak a GSM boltok telefonokat, itt jól látszik, mekkora különbségek vannak, mégis gyakran újként hirdetett példányok olcsóbbak, mint a használtak, ez ugye függ a garancia típusától (a hivatalos gyártói drágább), állapottól, kortól... én személy szerint 55-ös minimáláron hirdetném meg Vaterán és megadnék egy 70-es villámárat, mivel 75-80 között van most az új ára a bolti garanciálisaknak. De ha gyártói garanciás és nem sürgős eladni, akkor első körben inkább 70-es minimálár és 90-es villámár, hátha bejön alapon. Szerintem.
De nézz utána még az itteni Hardveraprón is az áraknak, onnantól már könnyebb eldönteni.
De én úgy döntöttem személy szerint, hogy amire újat veszek, ezen nem keresnék sokat, ráadásul már megkedveltem, úgyhogy megtartom. Megpróbálom a lehető legtovább életben tartani és ha sikerül, 10 év múlva lesz mivel összehasonlítani az akkori felsőkategóriás mobilkommunikációs eszközöket (direkt nem írtam telefont, ki tudja mikkel rohangászunk akkor) :))

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5006) optikus válasza Cyberpunk (#5002) üzenetére


optikus
senior tag

Hat ugye ez a gari fajtajatol is fugg mert ha nem bolti akkor nem nagyon van hova vinni...

Buy books not gear.

(#5007) Djuree


Djuree
félisten

valaki használja az arcoskönyvet telóról? hogy lehet az üzeneteket megnézni? minden van csak az nincs...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5008) petipetya válasza Djuree (#5007) üzenetére


petipetya
nagyúr

Facebók felirat a bal felső sarokban / messages.

"nincs rá lezsóidő"

(#5009) Djuree válasza petipetya (#5008) üzenetére


Djuree
félisten

hát azt akárhogy nyomkodom nem jön elő semmi :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5010) petipetya válasza Djuree (#5009) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szedd le, ürìtsd cachet és dalvikot majd telepítsd újra. Több ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5011) Djuree válasza petipetya (#5010) üzenetére


Djuree
félisten

hogy ürítsem a cachet? és mi az a dalvik? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5012) petipetya válasza Djuree (#5011) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezek szerint nincs openrecoveryd és nem rootolt a telefonod. Akkor sehogy, szedd le és telepítsd újra.

Illetve a cache-t ki tudod üríteni így is:
- kapcsold ki a telefont
- húzd ki a billt és nyomd le az x-et és tartsd lenyomva, majd kapcsold be a telefont.
- várj 3 mp-et és betöltödik egy szöveges felület (recovery menü), melyben válaszd ki a cache ürítését, de ne nyúlj a format-hoz.
- készen is vagy, indíts újra a telefont

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5013) Djuree válasza petipetya (#5012) üzenetére


Djuree
félisten

ja nincs, egyenlőre nem moddolgattam még a telót. de ami késik nem múlik :DD
köszi :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5014) petipetya


petipetya
nagyúr

Valamit csináltak a miui 02/25-ös frissítésében, mert több a memória - fotó.

"nincs rá lezsóidő"

(#5015) Seraf723


Seraf723
csendes tag

amúgy ha pl fenn van a 2/21-es MIUI akkor megin kell a wipe mindenre mielött felrakom a 2/25ast és utána mindent újratelepitgetni? ez igy elég luxus lenne kb hetente ahogy a frissitéseket nézem :S

[ Szerkesztve ]

(#5016) Cyberpunk válasza optikus (#5006) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja GSM boltos a készülék. 2011. 07-ig garis.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5017) klasszsrac


klasszsrac
tag

Eladó sorba került a milestonom. Ha valakit érdekelne, beszélhetünk róla.

Oneplus 6

(#5018) petipetya válasza Seraf723 (#5015) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak a cache-t és a wipe-ot kell törölni, de a factory resethez ne nyúlj. Így megmarad minden.

"nincs rá lezsóidő"

(#5019) Rickazoid válasza Rickazoid (#4994) üzenetére


Rickazoid
addikt

Na, nekem CM7 hívás közben sem tagolja sehogy, tehát egybeírja mindenhol a telefonszámot. De azt hiszem a korábbi ROM-oknál is ilyen volt, igazából sosem figyeltem, de nem tűnt még fel változás.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5020) Cyberpunk válasza klasszsrac (#5017) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No mi történt te is meguntad?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5021) Seraf723 válasza petipetya (#5018) üzenetére


Seraf723
csendes tag

köszi, közbe néztem oldalon is irják ha régebbiröl akkor csak a dalvikot ;)
a szabad memória meg tényleg több :)

(#5022) klasszsrac válasza Cyberpunk (#5020) üzenetére


klasszsrac
tag

Ez az első androidos telefonom és bejött. De nagyobb kijelzőre vágyom és nincs szükségem a hardveres billentyűzetre. Ezért gondolkodok a váltáson. Amúgy ha elmegy, hiányozni fog.

Oneplus 6

(#5023) Cyberpunk válasza klasszsrac (#5022) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont ugyan így vagyok ezzel én is, nagyobb kijelzőt részesítem előnyben. Ezért a hardveres gombsorról is lemondok. Desire HD lesz a kiszemeltem. Bár egy darabig meglesz a Motorola is attól tartok. Így már összesen 3 okostelefonom lesz. A Milestone, Desire HD, és az N900 ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5024) klasszsrac válasza Cyberpunk (#5023) üzenetére


klasszsrac
tag

Tárgy fetisiszta :DD

Oneplus 6

(#5025) Cyberpunk válasza klasszsrac (#5024) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja gyűjtögetjük őket. Az N900-ast csak a Maemo 5 miatt vettem, persze használtan ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5026) djcool


djcool
tag

Azért csodálkozom,hogy a megszűnt Motokeres dolgozók közül vki nem szivárogtatta ki "véletlenül" a nálik levő 2.2.1.Androidot.
Tisztelendő ez a hűség a munkahely felé...csak minket esz meg a fene a 2.2.1.gyári ROM utáni sóvárgásban...
Lassan én is elgondolkodom a váltáson...nagyon fog hiányozni a fizikai bill.,mert elég sok sms-t írok külföldön dolgozó páromnak,de a Motorola hozzáállása már az én béketűrésemet is próbára teszi.
Elöször majdnem X10-et vettem,de hála az égnek,nem az lett.Jó kütyü ez a Milestone,de vagy Desire HD vagy Samsung S lesz belőle...esetleg HD2,arra van már 2.3.3.is-ha minden igaz...tudom a HD2nek nem túl jó a grafikai chipje,de nem is Crysis2-öt akarok futtatni...csak Angry Birds-öt és Live Wallpapert...

Ha vkinek esetleg van tapasztalat HD2 kapcsán,de fogja vissza magát, küldjön egy privátot!

További szép napot!

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5027) petipetya válasza djcool (#5026) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hűség = titoktartási és per.

"nincs rá lezsóidő"

(#5028) petipetya válasza petipetya (#5014) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hoppá, a fotó nem igazán sikerült, megzavartak menetközben. 61MB volt rajta.

De valami nem stimmel a 02/25-el, például szövegmezőben 4-szer megállt ma, és csak a képernyő lezárása majd feloldása után tért magához. Nosza nyomtam is egy wipe-ot és dalvikot, majd ment vissza a 02/19.

"nincs rá lezsóidő"

(#5029) Kiki7809


Kiki7809
csendes tag

Nagy a nyugalom mostanaban... Mindenki lemondott a Froyorol? :))

(#5030) Djuree válasza Kiki7809 (#5029) üzenetére


Djuree
félisten

:K :DDD az majd akkor jön ha mindenki lemond róla, addig nem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5031) optikus


optikus
senior tag

Neha ranezek a frissitesre de ahogy latom meg nem jott el a korai Q1...

Buy books not gear.

(#5032) djcool


djcool
tag

Lassan előbb lesz "buherált" 2.3,mint hivatalos FroYo...
Visszajönnek a régi szép WinMo-s idők,amikor egy-egy problémára az XDA-Dev-s arcok hamarabb irtak megoldást,mint a gyáriak :DDD

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5033) djcool


djcool
tag

Most nézem előző hozzászólásom: HD2 kapcsán, NE fogja vissza magát,akinek van tapasztalata,hogy milyen NAND-ból futtatni az Androidot.

Köszi!

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5034) Cyberpunk válasza djcool (#5033) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Állítólag problémás a dolog, nem működik minden funkció. Szóval én a helyedben hanyagolnám a dolgot. Végy te is egy Desire HD-t azt kész, arra lesz még hivatalos 2.3 is, most jelentette be a HTC nem rég.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5035) djcool válasza Cyberpunk (#5034) üzenetére


djcool
tag

Ajaj,szomorúan hallom...
De inkább a Galaxy S felé hajlom...meglátjuk mire lesz pénz!
Bár igaz,hogy HTC-ben még nem csalódtam!

De azért, jöjjön ki már az a fránya FroYo!

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5036) Cyberpunk válasza djcool (#5035) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát :U A Desire nagyobb kijelzővel bír, ez 4,3". Igaz nem SAMOLED ha nem SLCD. De annak a kijelzőnek van baja a véleményem szerint. És hát nincs vakú sem, ami több mint gáz ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5037) Kiki7809 válasza Cyberpunk (#5036) üzenetére


Kiki7809
csendes tag

Egyetertek, ezert varok a galaxy s2-re. :p
En is nagyon szeretem a milestone-t, nagyon megszeretette velem az androidot, de epp ezert is szeretnem meginkabb kiaknazni,amihez kell a jobb HW es nagyobb kijelzo. Sokat hasznalom itthon is az asztali helyett,mert kenyelmesebb a kanape.:)

(#5038) optikus


optikus
senior tag

ezek a samuk eleg gyenge hw kiviteluek nem? legalabbis a tokozas meg gombok.

Buy books not gear.

(#5039) djcool válasza optikus (#5038) üzenetére


djcool
tag

Kollégáét volt szerencsém "tapogatni"-kézbefogni...hát,azért nem olyan rossz az összkép!
Igaz,hogy műanyag és ennyi pénzért elvárhatnánk kicsit jobb alapanyagokat is,de véleményem szerint így is elég jól össze van rakva!Nekem bejött...masszívnak tűnik,nem recsegett-ropogott...

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5040) Seraf723


Seraf723
csendes tag

na most eléggé kiakasztott a MIUI 2órás zenehallgatásnál kb 8x záródott be a zenelejátszó magától...kezdem azt hinni hogy ebben az újban van valami beépitett task killer ami csöppet agresszívra van állítva attól ennyivel több a memória... hazafele már az alap zenelejátszóval nyomtam nem a MIUI-sal az nem záródott be...

(#5041) Rickazoid válasza Seraf723 (#5040) üzenetére


Rickazoid
addikt

Task killer magába az Androidba is be van építve (illetve nem így hívják, de ugyan azt teszi), de ezen kívül igen, a MIUI is tartalmaz egyet, ha emlékeim nem csalnak. Hosszú Home-gomb nyomásra elvileg ott is egy gomb az alkalmazásválasztó alatt, ami a Task killer-be visz. Viszont egyik esetben sem normális, hogy a "felszínen" lévő program bezáródjon, ha viszont a háttérben fut, akkor kilőheti minden gond nélkül, akár maga a rendszer is, ha rossz a memóriakezelés.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5042) gretzky77 válasza Rickazoid (#5041) üzenetére


gretzky77
veterán

hàt a korai q1 màr nem fog menni a gyàri froyonak,vagy màrcius vége vagy nem is lesz màr,nem tudom mit hùzzàk a népet! na mindegy

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5043) Cyberpunk válasza gretzky77 (#5042) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hehe én már nem is idegeskedek miatta. Kiadták néhány készülékre azt csá.
Még régebben viccből írogattam hogy húsvét lesz ebből, de egyre inkább tűnik igaznak ;]
Szóval a címben szereplő "nem adták fel"-t nyugodtan át lehet írni feladták-ra :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5044) petipetya válasza Rickazoid (#5041) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így van, a miui-ban ott van a "kill task" gomb, ahol mondod.

Érdekes, hogy ha a 02/19-ben kíváncsiságból megnyomom, akkor olyan 25-30MB-ot szabadít fel, és 60MB lesz a szabad memória.

Viszont a 02/25-ben néha alapból megvan ez a 60MB szabad memória, mintha ő magától kilődözné az appokat, amely nem számomra igazán szimpatikus - menjen minden szépen a maga útján, ezért is van fent a 01/19-es.

"nincs rá lezsóidő"

(#5045) petipetya


petipetya
nagyúr

Kérdés. A miui-ban van az a cpu kampó, mit csinál ki illetve bekapcsolt állapotban?

"nincs rá lezsóidő"

(#5046) klasszsrac


klasszsrac
tag

Ma reggel felraktam a Cm7 rc3-t és magyarul fogadott a készülék. Kellemesen meglepödtem :) Lehet mégis megtartom ;) Idáig nem indult újra, mint az elöző rc2.

Oneplus 6

(#5047) eami válasza klasszsrac (#5046) üzenetére


eami
addikt

rá lehet tolni CM6ra? vagy kell neki a wipe előtte?
mennyivel jobb a CM7?

(#5048) klasszsrac válasza eami (#5047) üzenetére


klasszsrac
tag

Ha valamelyik 2.2.1 fent van, akkor simán rá tudod tenni a Cm7-t. Azt hiszem elég csak a cache és dalvik. Bár én azt hiszem csináltam mind a 3 wipe-ot, mert tiszta telepítést akartam. Szerintem ez már elég jó 2.3. És nem elhanyagolható, hogy magyarul tud :) Lehet különböző témákat telepíteni menüből, a ki/be kapcsolási animáció nagyon ötletes. Látványban egész jó és gyors a wifi is.

Oneplus 6

(#5049) gretzky77 válasza klasszsrac (#5048) üzenetére


gretzky77
veterán

nekem gyàri 2.1 van fent arra hogy tudom feltenni ezt a cm7et? nem akartam csak a gyàri froyot de most elgondolkodtam,hol talàlok részletes leiràst mert még nem csinàltam ilyet rsd progim van azon kivül semmi!köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5050) klasszsrac válasza gretzky77 (#5049) üzenetére


klasszsrac
tag

Keresd vissza Petipetya kolléga leírását :) Ő már egyszer részletesen leírta a mikéntjét egy Cm6 felrakásának. A Cm7 ugyanaz.

Oneplus 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.