Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) MrTwister


MrTwister
őstag

Eléggé kihalt a topic :O

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#752) szilasz007 válasza MrTwister (#751) üzenetére


szilasz007
aktív tag

szerintem csak a kihanfgositora nem tudnak valaszolni.

A Bluetooth reszre fogok. Reszemrol az Android 2.0.1+ remekul implementalta a hang reszet a szabvanynak. Nekem egy nokia fejhalgato / headsetem van. Kapasbol, gond nelkul osszeallt vele es mukodott tokeletesen. Sot, magatol osszeall vele mindig, meg ha tavolsagbol kiesel.

Miert irom ezt. E71-el hasznaltam a legelejen, az is ment tokeletesen. Majd E75-tel csak hardreset utan volt hajlando menni mind fejhalgato, mint headset, sose. Nem erzekelte a mikrofont.

2.0.1-es androiddal ritkan elofordult ugyanez a jelenseg. KB 1x 3 het alatt?

Ergo, szerintem bizhatsz benne, menni fog es megbizhatoan.

A 2.1-ben mar van hangtarcsazas.. kisse tanulni kell.. s mivel az egesz angol... sejtheted milyen lesz a talalati arany..

(#753) MrTwister válasza szilasz007 (#752) üzenetére


MrTwister
őstag

Értem köszönöm! Ma kipróbálom vele aztán írok tapasztalatokról!

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#754) MTbc


MTbc
senior tag

Érdekes teszt.[link]

(#755) tibi666 válasza MTbc (#754) üzenetére


tibi666
senior tag

engem az jobban érdekel, hogy hétköznap, ujjal mit csinál,mint hogy egy robottal huzigáljak rajta vonalakat.

(#756) MTbc válasza tibi666 (#755) üzenetére


MTbc
senior tag

Kérésed számomra parancs![link]

(#757) #16820480 válasza MTbc (#756) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez remek, akkor most nézzük, hogy a fizikai billentyűzet teszten melyik a legjobb ;]

amúgy vicces, de szerintem semmi gond nincs a kijelzővel, kényelmesen és pontosan lehet használni, akármit hoznak a szintetikus tesztek.

(#758) Karma válasza #16820480 (#757) üzenetére


Karma
félisten

A G1 :O

“All nothings are not equal.”

(#759) #16820480 válasza Karma (#758) üzenetére


#16820480
törölt tag

én őszintén a milestone-t is szeretném nagyon, ha nem lenne ennyire elcsúszva baloldalra a billentyűzet... mondjuk így sem rossz. de majd a Nexus Two :K

(#760) MTbc


MTbc
senior tag

Androidra is van Navigon,én nagyon kedveltem amíg nem jött a TomTom (iPhone).Most próbálom, trial a Marketben.

(#761) tibi666


tibi666
senior tag

fúú, ma tisztára milestone életérzéssel ébredtem. nem ébresztett ugyanis a telefonom. :DDD
igaz ez egy 8800 arte, de meglepő arra ébredni, hogy a titkárnőm aggódva érdeklődik afelől, hogy ugye nem történt velem semmi baj.

(#762) #16820480 válasza tibi666 (#761) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, utoljára nekem is Nokiával volt ilyen gondom, név szerint egy 6110navigatorral és egy N78-cal. de azok általában el is felejtették az idő beállításokat az ébresztés hanyagolása mellett...

(#763) Konflikt válasza #16820480 (#757) üzenetére


Konflikt
addikt

egyertelmuen a G1-nek van a legjobb qwerty-je.
ugyanis: 5 soros a qwerty, jobbak a nyomaspontok, van a gombok kozott hely, es el vannak csusztatva. nagyon kenyelmes. a milestone-ra egyik sem igaz. persze nem aztmondom h a milestone-e vacak, (mert megszokhato, es jol hasznalhato) csak epp a G1-e messze a legjobb amit valaha mobilra keszitettek imho.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#764) #16820480 válasza Konflikt (#763) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez igaz mondjuk. bár azért még mindig ott az a navigációs rész, ami némileg bezavar. ez zavar igazán a milestone-ban is, hogy a jobb kezem nem éri el a billentyűzet lényeges részét.

(#765) Konflikt


Konflikt
addikt

Hong Kongba jon a 2.1 - hivatalosan is bejelentetek!

tovabba:

The folks in Europe will receive the update before the end of March.

na kivancsi leszek.

es:

I know how you Droid owners are feeling now, but patience is required. I hope it will hit US soon.

jaj-jaj-jajj. na nehogymar elkezdjenek itt sirni... talan a BOOTLOADER-t kifelejtettek a kepbol, nemde?! akkor most ki all jobban, ok a droiddal, v mi a milestone-nal?!

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#766) YikeSS válasza MrTwister (#750) üzenetére


YikeSS
tag

Sajnos az Android képtelen normálisan voice dial-ni. Előszöris nincs 1 normális voice dialer app, de ami ennél is nagyobb baj, állítólag az Android bluetooth stackjéből kihagyták azt a feature-t, amivel a handsfree szettek 1 gombnyomással tudnak tárcsázást indítani.

Ennyi... szívás... én sem tudok a motoron a bukósisakomból tárcsázni. Ez egy rohadt nagy HIBA!

más: ha valakinek kellene [ClearProtector], akkor jelentkezzen nálam privátban, mert 1el többem van mint kellene...

[ Szerkesztve ]

mergedes...

(#767) tibi666 válasza YikeSS (#766) üzenetére


tibi666
senior tag

nem lehet, hogy inkább az a gond, hogy nincs magyar hangtárcsázó? mert egy magyar nevet mondhatsz te neki, úgysem fogja megérteni. ettől az angol még működhet jól.

(#768) YikeSS válasza tibi666 (#767) üzenetére


YikeSS
tag

Nem. A gond az, hogy anélkül, hogy nyomnál valamit a készüléken, nem tudod elkezdeni a tárcsázást. Ugye "normális" telefon + hedszett párosnál ez úgy működik, hogy a hedszetten benyomsz 1 gombot, majd csak mondod, hogy kit szeretnél hívni. Na ezt itt nem tudod megtenni.

mergedes...

(#769) tibi666 válasza YikeSS (#768) üzenetére


tibi666
senior tag

ja, értem.
ez tényleg kellemetlen, bár engem nem érint, sosem használtam ezt a funkcióját a telefonomnak.

(#770) Attyo


Attyo
tag

Beléptem a klubba én is, tegnap reggel jött meg a Milestone-om.
Nekem sem akart ébreszteni :)

Eddig ez az egy negatívum van.
Tetszik a telefon. Jól összerakott darab.

Firmware version:
2.1-update1
GAS_EMEA_USASHLSRTEU_P042

(#771) Konflikt válasza Attyo (#770) üzenetére


Konflikt
addikt

a boltbol ezzel a fw-el hoztad ki kapasbol?
milyen nyelvu cuccokat kaptal hozza?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#772) Attyo válasza Konflikt (#771) üzenetére


Attyo
tag

Ezzel kaptam kapásból.
Olasz a Users Guide.
A gari viszont 2 év Motoker :)

(#773) #16820480 válasza Konflikt (#765) üzenetére


#16820480
törölt tag

ennek most van jelentősége, hogy hivatalosan kijött (a mi szempontunkból :D)? mármint ez valamiben más, mint azok a leak-ek, amiket már próbáltunk? lehet, hogy visszateszem a HK-i verziót, had "örüljön" a telefon. :K

(#774) Mályki válasza #16820480 (#773) üzenetére


Mályki
aktív tag

Jó reggelt!Szeretném ha segítenél persze én sem ingyen gondoltam.Nekem még a rootolás szó is nehéz még a k850 el is sokat balfaszkodtam!Meg a GPS t is belőhetnéd.Megnézem hogy csinálod aztán sztem nekem is menni fog..Tudsz segiteni vagy keresgéljek tovább?Motokrerbe ott a Lővőház utcában nem oda valahogy nincs pofám bevninni. :N

K.M.

(#775) Mályki


Mályki
aktív tag

Sorry!Ez privi akart lenni :DDD

K.M.

(#776) #16820480 válasza Mályki (#774) üzenetére


#16820480
törölt tag

az a baj, hogy nincs nagyon időm most személyesen foglalkozni ilyenekkel. de a frissítésről írtam privátban egy tutorial-t, az alapján simán meg lehet csinálni, nem olyan bonyolult, a GPS-ben meg én amúgy sem tudok segíteni, mert sosem használtam, nem is fogom nagyon... szóval nem tudom mit kell vele hegeszteni, hogy menjen.

(#777) szilasz007 válasza Konflikt (#765) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Engem igazabol az erdekel, hogy mi a kulonbseg a vegleges firmware es a leakelt kozott.

Mert ha kvazi semmi, akkor igazabol nem rohanok ujra flashelni a telefont a retail fimrwarrel.
Semmi kedvem ujra tolteni es beallitani mindent.

Amugy, meg mindig stabil, egy fagyasom, restartom volt. DroidLive Lite-al streameltem radiot, azt kozbe borult egyet. Tuleltem.

Van valakinek tapasztalata a kulonbsegekrol?

(#778) Konflikt válasza szilasz007 (#777) üzenetére


Konflikt
addikt

nem muszaj wipe-ot tolni ra, ha felrakod a 2.1-et. (de ajanlott. bar en eloszor nem nyomtam, par dolog nem mukodott megfeleloen)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#779) Konflikt válasza Attyo (#772) üzenetére


Konflikt
addikt

az zsir:) melyik boltban vetted?

tudnal dobni SDK-val egy printscreent az about oldalrol? egy olyat amit pl. a #701-be szurtam be.

(menete: mobilon bekapcsolod a settings->app sett->dev-> usb debugging opciot, majd rakotod a gepre. ott felrakod a moto driveret, es az android sdk-bol elinditod a tools mappaban levo ddms.bat -ot. itt kijelolod a listaban a telot, majd device->screen capture. aztan save)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#780) Konflikt válasza #16820480 (#773) üzenetére


Konflikt
addikt

ez a kerdes, h ugyanaz, v nemugyanaz. ha dob egy screenshot-ot az aboutrol, akkor kiderul:)

az ove: GAS_EMEA_USASHLSRTEU_P042
a mienk (vagyis amit en raktam fel, te a singapore-t hasznalod): GAS_EMEA_USASHLS00RTEU_P042

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#781) #16820480 válasza Konflikt (#780) üzenetére


#16820480
törölt tag

kíváncsi lennék erre a HK-i fw-re, de nem tudom honnan lehetne beszerezni.
amúgy ebben a szingapúriban van egy starhub tévé programom előtelepíŧve, meg a bekapcsolásnál is starhub-os logó van, nem motorola. de amúgy a többiben szerintem normális.

(#782) szilasz007 válasza #16820480 (#781) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Konflickt uzeneteben levo linken keresztul [link]l

Ott Hivatkoznak egy holland oldalra, ott van egy direkt link az sbf filehoz.

(#783) szilasz007 válasza szilasz007 (#782) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nah, nem lustalkodtam. Elmeletileg ez az: [link]

[ Szerkesztve ]

(#784) #16820480 válasza szilasz007 (#783) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi! pedig olvastam azt a hírt ,de elsiklottam a link felett (vagyis csak forrásmegjeleölésnek néztem). lehet, hogy mindjárt felteszem, kíváncsi vagyok...

(#785) Attyo válasza Konflikt (#779) üzenetére


Attyo
tag

Ha hazaértem, megcsinálom. Aztán kirakom az infot.

Rosszul írtam a múltkor az FW-t:

2.1-update1
GAS_EMEA_USASHLS00RTEU_P042

[ Szerkesztve ]

(#786) Konflikt válasza Attyo (#785) üzenetére


Konflikt
addikt

akkor ez elvileg ugyanaz, amit felraktunk egy hete. lasd #701 hsz. ha netan vmi megis elterne, akkor azert johet a screenshot:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#787) Konflikt válasza szilasz007 (#783) üzenetére


Konflikt
addikt

ez a FW sztem az EU-s 2.1 laked, nem a HK-i, amit sheratan keres. (legalabbis a filenev alapjan nagyon ugytunik)

btw, itt van az osszes .sbf file egyben a milestone-hoz. de vigyazat, ha RSD-vel teszitek fel a 2.1-es FW-et, akkor nem lesz root, nem rootolhatoak ezek a romok meg. (csak nandroidos 2.1-ben van egyenlore root).

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#788) Karma válasza Konflikt (#787) üzenetére


Karma
félisten

Ezen az oldalon van egy spéci SBF, ami csak a recovery partíciót flasheli, így nem kell nandroid a hivatalos szoftver rootolására :) Most vettem észre.

“All nothings are not equal.”

(#789) #16820480 válasza Konflikt (#787) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, én is azt néztem, hogy fájlnév alapján ez EU-s kéne legyen, viszont az engadget-es hírben is erre hivatkoznak, ott a közvetlen link, hogy kijött a HK-i 2.1, és utána erre a fájlra a link, meg megjegyzik, hogy az EU-s az később jön ebben a hónapban talán.
de amúgy lehet, hogy az a biztos, hogy visszateszem a HK-i 2.0.1-et, és aztán FOTA frissítem :D bár ez elég macerásan hangzik.

(#790) Konflikt válasza #16820480 (#789) üzenetére


Konflikt
addikt

nem macera az sztem. csak ki akarja hasznalni a bugkupac 2.0.1-et?

a FOTA az fuckin' over-the-air -t jelent? :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#791) Konflikt válasza Karma (#788) üzenetére


Konflikt
addikt

teenyleg. most latom en is. ez nemreg kerulhetett ki, regebben nemlattam ezt az oldalon. :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#792) #16820480 válasza Konflikt (#790) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem akarom használni a 2.0.1-et, csak addig, amíg frissíti magát 2.1-re, mert máshonnan egyelőre nem tudok szerezni 2.1-es HK-i verziót. bár lehet, hogy simán megvárom, amíg felteszik netre is...

(#793) #16820480


#16820480
törölt tag

na, most tapasztaltam egy (két) újabb bugot. a kisebbik baj az, hogy ha olyan 50% körüli töltöttséget mutat az akksi, és éjjelre otthagyom flight módban, akkor reggelre ilyen 5-15%-ig leesik, és nyfog a zsinórért. a nagyobbik baj, hogy ilyenkor nem képes újra hálózatot találni, csak segélyhívás elérhető, ha vissz akarnék lépni normál módba, eddig csak újraindítás segített. ilyet tapasztalt még más is?

viszont úgy tűnik találtam egy olyan órát, ami ébreszt: Alarm Klock. még persze resztelni kell, de eddig működik.

(#794) MTbc válasza #16820480 (#793) üzenetére


MTbc
senior tag

Csak Flight Mode-ban esik ekkorát?Én meg pont azt vettem észre ezzel a 2.1-el hogy hosszabb az aksi időm,ébresztő továbbra is jól működik.

(#795) #16820480 válasza MTbc (#794) üzenetére


#16820480
törölt tag

azt majd ki kell próbáljam a következő töltési ciklusban. mindig flight módba teszem, vagy kikapcsolom éjszakára a telefont (régebben mindig a kikapcsolás volt, de ezek az okostelók nem ébresztenek ugye kikapcsolva).
elvileg nem fut semmi a háttérbenmeg ugye flight módban nem is lenne szabad valaminek netre próbálkozni, mert úgyem mennek az antennák... lehet, hogy maga a flight mód bugos?

(#796) Mályki


Mályki
aktív tag

Intelligens keresés van a telón?Nem tudom hogy irjam le de a k850 en volt.Elkezdtem irni egy telószámot.És amig stimmeltek a számok bedobta akapcsolatokat..Tök jó volt.Elég volt az első pár számot tudni és gyorsabban lehettet vele keresni..

K.M.

(#797) #16820480 válasza #16820480 (#795) üzenetére


#16820480
törölt tag

egyelőre úgy tűnik, hogy az Alarm Klock volt a felelős az akkumlátor rosszalkodásáért, le is szedtem, msot jónak tűnik (vele semmi használattal egy nap alatt lement 50%-ra, nélküle most egy éjszaka alatt még mindig ott áll).
viszont így meg megint nem ébreszt :))

(#798) eBeni


eBeni
tag

Elég sok helyen kerestem már, de precíz választ eddig még nem kaptam arra a kérdésre, h mit tud ennek a hardvere. Azaz pl egy snapdragonnal összehasonlítva mennyivel gyengébb a cpu ill mennyivel erősebb a gpu teljesítmény?

Ehhez tartozó kérdés, h milyen készülékek jöhetnek szóba e helyett? Valamint szerintetek az Android telefonok közti hardveres különbségek nem fogják megakadályozni az igényes szép grafikás játékok megjelenését, hiszen nehéz így optimalizálni?

Előre is köszönöm a segítségeket!

(#799) #16820480 válasza eBeni (#798) üzenetére


#16820480
törölt tag

itt van egy teszt a procikról, a Nexus One és Milestone szerepel rajta.
ezen látszik, hogy azért a Snapdragon izmosabb egy fokkal.
szóval esetleg egy Nexus One vagy Desire jobb választás helyette, főleg ha nem kell a fizikai billentyűzet. bár ha játszani akarsz elsősorban, akkor talán egy iphone, vagy psp jobb lenne.

(#800) tibi666


tibi666
senior tag

ma megrendeltem délután az xxltől, de még nem hívtak telefonon, hogy akkor mi is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.