Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) MTbc válasza Konflikt (#599) üzenetére


MTbc
senior tag

Elérhető aktuális Italy Rom NEM Custom 2.0.1 semmi bajom vele, fenn van egy plusz ez,Igen rootolva van.

[ Szerkesztve ]

(#602) tibi666


tibi666
senior tag

ejj-ejj, olvasgatom itt a hozzászólásokat. és arra jutottam, hogy nem tudom mire kéne jutnom.
elszomorít, hogy ilyen bugos a rendszer. az acer liquid lenne még jó, de annak meg a kijelzője érzékeny, ahogy írtátok. mi legyen, mi legyen...

(#603) #16820480 válasza Konflikt (#596) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem úgy megy az értesítés, hogy a thread-ben amikor megjelenik egy pipa, akkor az kb azzal egyenlő, hogy az sms központig eljutott. aztán később kapok egy pop-up ablakot, hogy xy számra az sms-t kézbesítették (plusz mögötte egy pár soros reklám, de az nem lényeg), illetve felajánlja, hogy mentse-e. ha igenre nyomok, akkor egy külön thread-be menti (mivel szolgáltatói számról jön az értesítés. ha rámegyek a reportra, akkor azt írja, hogy "pending", pedig biztosan megkapta már az illető, mert válaszolt is azóta rá.
oké, mondjuk ez nem az otthoni hálózaton van, de fura, hogy ennyire nem egységes.

ez a playlist így nagyon gáz... Meizu-n ez úgy ment, hogy playlists -> new -> és kiválasztom a számokat egyesével, vagy albumot egyben, vagy előadót egyben, mintha amúgy zenét akarnék hallgatni, úgy lehet tallózni köztük, és oldalt kis pipával kijelölni, aztán "add", és kész az új lista. a 2.1-ben sem javítottak vajon ezen?

nekem nincs rootolva amúgy, eddig nem volt rá szükségem, így is tudom használni. meg nem is volt időm vele foglalkozni nagyon.

MTbc: nekem nem fagy egyáltalán, és nem is indul újra.

(#604) Konflikt


Konflikt
addikt

hoppa, a spanyoloknal mar 2.1 van?: spanish motorola milestone has android 2.1 already

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#605) Konflikt


Konflikt
addikt

ujra felraktam a Motorola Milestone update to Android 2.1 (Nexus One style)-t wipe utan, de nem rootoltam. eddig nem indult ujra. (kikapcsoltam, majd be, hatha elojon, mert ekkor szokott 3-4x egymas utan, de nem - szerencsere eddig nem)

MTbc, sheratan: koszi a FW verziokat,infokat.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#606) Konflikt válasza Konflikt (#605) üzenetére


Konflikt
addikt

ennyi volt, nem a rootolas az oka, mert jottek a folyamatos restartok :(

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#607) #16820480 válasza Konflikt (#604) üzenetére


#16820480
törölt tag

nah, lassan csak megérkezik már az a frissítés...

(#608) #16820480


#16820480
törölt tag

hát sajnálsatos módon két dologra kellett rájöjjek: egyrészt a milestone nem kompatibilis az ipodhoz tervezett headsettel, de ami még ennél is elkeseríŧőbb, hogy iszonyatos a hangminősége :( hozza a remek telefon szintet, amiért még mindig rendes mp3 lejátszót használok zenére.
tényleg komolyan elgondolkodtat a dolog, hogy melyik éri meg jobban: egy jó netezős és üzenetkezelős telefon, ami rendesen szinkronizál online adatbázisokkal, plusz van rá egy rakás hasznos program (milestone), vagy egy multimédiás császár, kisebb könnyebb, de tele buggal, és egy soha be nem fejezett szoftverrel (meizu)...

(#609) Karma válasza #16820480 (#608) üzenetére


Karma
félisten

Vagy, amit én fogok valószínűleg csinálni, ha kipróbáltam az 5.0-ás BB OS-t a 8520-on, hogy egy korrekt BlackBerry és egy klasszikus MP3 lejátszó.

“All nothings are not equal.”

(#610) #16820480 válasza Karma (#609) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem néhány bajom azért van a BB-vel: magasról szarnak Kínára, ezért az ázsiai szoftverben is pocsék a támogatás az ilyesmikhez, például olyan primitív a szövegbevitel, hogy lassabban gépelek rajta, mint 9 gombbal. az mp3 lejátszás zabálja az akksit, egy órás lejátszás után olyan 20%-ot esett a 8900-n, bár a hangminőség valóban nem rossz. BIS nélkül persze alig ér valamit a telefon (semmi google alkalmazás, meg hasonló nem megy).
semmi nem bírta még olyan rövid ideig nálam, mint a BB, egy hónap után elváltak az útjaink, pedig elég sokat kellett rajta bukjak, hogy elmenjen. szóval egyelőre nem szeretnék újra közelebbi kapcsolatba kerülni vele.

(#611) Karma válasza #16820480 (#610) üzenetére


Karma
félisten

Én BIS nélkül simán Google Synceltem, és a GMail se panaszkodott.
A RIM-féle GTalk, MSN stb. nem megy, de ott az eBuddy.
MP3 hallgatásra ott az iPod.

Másra meg nincs szükségem - a jelenlegi piac amúgy is unalmas szvsz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#612) #16820480 válasza Karma (#611) üzenetére


#16820480
törölt tag

úgy érted, hogy az 5.0-ban mentek? mert a 4.6-ban meg sem nyikkant a gmail sync, sem a gtalk, sem egyéb hasonló cucc.
mondjuk ha nem kéne zene, akkor a milestone is jelenleg tök jó lenne, jelenlegi állapotomhoz képest nulla befektetéssel. csak megvan az az előnye, hogy nem kell plusz egy eszközt vinni, illetve egyből a fülembe cseng, nem maradok le hívásról, illetve egy gombnyomással fel tudom venni, és zajos környezetben is a headset miatt hallom rendesen. csak hát a hangminőség pocsék sajna androidon, eddig úgy tűnik. de legalábbis a milestone-on az.

amúgy egyetértek, hogy nem túl izgi a jelenlegi piac. mondjuk a milestone tökéletes lenne, ha bele tudtak volna tenni egy normális audióchipet, mint a meizuba, és kicsit optimalizálni. csak akkor gondolom sokkal többet csúsztak volna vele, plusz a frissítésekkel is...

[ Szerkesztve ]

(#613) Karma válasza #16820480 (#612) üzenetére


Karma
félisten

4.6.1 volt az alany itt is (céges BB8520)...

A beszélgetési hangminőséggel hogy álltok? Azért a most használt kölcsön-Nokia E61-nél nagyon is érzem, hogy a CrystalTalk nem csak blamázs, de Ti mit tapasztaltatok vele?

“All nothings are not equal.”

(#614) #16820480 válasza Karma (#613) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem elég jó, de nem volt olyan érzésem, mint a BB-nél, hogy kifejezetten nagyságrendekkel jobb, mint az előtte használt nokiának. persze panasz sem volt még rá eddig, szóval szerintem jó.

ha neked is 4.6.1 volt, akkor nem értem a dolgot... nálam nem ment :U

(#615) szilasz007 válasza #16820480 (#612) üzenetére


szilasz007
aktív tag

En zenehallgatashoz a Nokia stereo bluetooth headsetjet (BH-604) hasznalom. Azzal semmi gondom nincs, es hangminosegbe is jo.

Nem olcso, de imho megeri.

Kulon orom volt, hogy kapasbol lekezelte, tokeletesen, nem ugy mint a Nokia E75, az csak egy uj telefon factory resetelese utan, mint fejhallgato.... no comment. Bar ez off..

(#616) #16820480 válasza szilasz007 (#615) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem a headset minőségével van bajom, mert az remek (a meizu mp3 lejátszómba vagy egy sony walkman-be dugva), de egyszerűen a telefon nem képes olyan hangot képezni, amire azt mondanám, hogy zenehallgatásra alkalmas.

amúgy meg a BT-s cuccokkal az a problémám, hogy egyrészt a füles is külön képes lemerülni, plusz a telefon is gyorsabban merül a bekapcsolt BT-vel. ráadásul drágák is.

[ Szerkesztve ]

(#617) gabordx87


gabordx87
csendes tag

Hali!

Valaki mondja már meg az mégis mit jelent, hogy divx támogatás nem fért bele?
Ez nem egy oprendszeres cuccos amire telepíthetek ilyesmiket?

Üdv.

(#618) #16820480 válasza gabordx87 (#617) üzenetére


#16820480
törölt tag

telepíthetsz. van egy ilyen program, yxflash a neve, de egyrészt nem ingyenes, másrészt meg azt mondják, hogy elég bugos.
amúgy igen, ez egy operációs rendszer, van hozzá elérhető fejlesztői környezet is, szóval akár te is megírhatod, ha esetleg nem tetsze a felhozatal.

(#619) psn


psn
tag

akkor nem úgy értették, h a hw nem bírt volna vele?

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#620) #16820480 válasza psn (#619) üzenetére


#16820480
törölt tag

miért nem bírna vele a hardver? ennél sokkal gyengébb hardverek is vígan viszik a divx filmeket (remek példa erre a Meizu ~400MHz-en futó procija).
inkább az van, hogy ugye a divx kodek nem ingyenes, ezért nem került bele alapból. utólag meg azért nehéz megírni, mert ha jól tudom, akkor nem nagyon van engedélyezve a natív kód, csak egy java motoron futnak a programok, ezért így lehetetlen úgy optimalizálni, hogy elmenjenek rendesen a videók.

(#621) Karma válasza #16820480 (#620) üzenetére


Karma
félisten

A DivX csak egy konkret implementacioja az MPEG4 ASP szabvanynak.
A telefon egyebkent siman viszi ezt a videokodeket, csak az AVI kontenert nem komalja.

Ennek a rendszerbe integralasa nem lehetetlen feladat, de az OpenCore-t kell meghackelni hozza, ami rootolast igenyel - ezt tuzzel-vassal irtja a motorola - nomeg valakit, aki megirja.

“All nothings are not equal.”

(#622) #16820480 válasza Karma (#621) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk nem értem miért megy annyira az avi, és miért nem az mp4, amikor szinte minden eszköz mp4-et támogat, és alig van olyan, ami avi-t.

(#623) Karma válasza #16820480 (#622) üzenetére


Karma
félisten

Gondolom megszokás. MP4 konténert eszik a Milestone is.

“All nothings are not equal.”

(#624) Konflikt


Konflikt
addikt

igyvan, gyonyoruen mennek az xvides mp4-ek (avidemux-al egy avibol atmasolva az xvide savot, ill. ac3-bol aac-t konvertalni kb 3 perc, ahogy volt mar tobbszor rola szo)

tegnap este felfasheltem RSDlite-al a az 2.0.1-es 14-es olaszt, volt azert szivas vele: win7-en csak a szenvedes ment, bootloader modban nem volt aktiv a start gomb, ill. bebootolt allapotban sem latta rendesen. aztan vegul vmware-bol xp-rol sikerult falshelni. erdekeseg: megtartotta a beallitasokat, a feltelepitett appokat, szval az RSD nem torli a datat particiot.
majd tobbszor is ujrainditottam (jellemzoen ekkor szokott 3-4x ujraindulni magatol) de nemindult ujra. es azota sem, eddig. remelem nem is fog.
kar h a browser nem tordel ebben a romban.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#625) joergie


joergie
őstag

meg akartam nézni a teló lámpáját mit tud. találtam is youtubeon egy videót, amjd behugyoztam a programon-vagy gyári progi azt nem vágom. beírható volt akármilyen betű-szó, és azt a tleó lámpjával lemorzézta a kütyü. nagyon baró :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#626) #16820480


#16820480
törölt tag

kezdek rájönni, hogy miért (is) idegesíŧő, hogy nem lehet custom romokat rátenni a telóra. hihetetlen, hogy folyton elindít halál felesleges dolgokat a rendszer, mert benne van, hogy azoknak futnia kell... corporate calendar például, soha nem használtam, nem is fogom, de fut. vagy a perzisztens FOTA a háttérben, meg még egy csomó más. mondjuk elvileg ezek többsége kilőhető taskmanagerrel, de idegesítő, hogy ahányszor hozzányúlok a telóhoz, az első mozdulat, hogy taskmanager -> kill all :(
nem is értem mi a frészért nem lehet normálisan megoldani ezt a futó program dolgot. az egyik rendszeren nincs multitask, a másikon meg úgy erőltetik, hogy az már gáz...

(#627) Karma válasza #16820480 (#626) üzenetére


Karma
félisten

Root után ki tudod pucolni az ilyen Motorola-szemetet, ehhez még nem kell a főzött ROM ;)

“All nothings are not equal.”

(#628) #16820480 válasza Karma (#627) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, ez jól hangzik! asszem majd holnap utánaolvasok, aztán megpróbálom, mert idegesít, hogy ezért kell fusson folyton a task manager, hogy gyilkolja a gombaként újra kinövő alkalmazásokat.

(#629) Konflikt válasza #16820480 (#628) üzenetére


Konflikt
addikt

terminalban root utan uninstallalni lehet minden egyes apk-t, amire nincs szukseged. ajanlott:)

btw, az olasz 2.0.1-es 14-es nagyon ugynezki h bejott: nem volt restart tobb mint 30 oraja! :D (elotte is csak tobbszor azert, mert dirket ujrainditgattam, hatha elojon a bug)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#630) #16820480 válasza Konflikt (#629) üzenetére


#16820480
törölt tag

jah, egy kérdés még: a rootolásnál nem vész el semmilyen adat, igaz? bár mondjuk elvileg csak szinkronizálni kell újra az accountommal, hogy meglegyenek a dolgok, de biztos ami biztos.

(#631) Karma válasza #16820480 (#630) üzenetére


Karma
félisten

Rootolásnál semmi se változik, csak felbukkan a SuperUser WhiteList az alkalmazások között, nomeg persze lesz pár plusz rendszerfájl a háttérben, hogy normálisan lehessen su-zni.

“All nothings are not equal.”

(#632) #16820480 válasza Karma (#631) üzenetére


#16820480
törölt tag

így keresgélve neten még az nem világos teljesen, hogy a rootolás után mit kell csinálni, és hogyan, de legfeljebb majd kérdezek, ha nem megy magamtól :B

(#633) sbazsi


sbazsi
veterán

elkezdtem nézegetni ezt a telefont, érdeklődnék, kinek hogy vált be, mi az amit hiányoltok belőle, mi az ami nagyon jó?
Vagy ha valaki úgy gondolja, hogy most hogy megvette inkább egy másikat venne, az írja le, hogy milyet és miért?
:U :R

(#634) #16820480 válasza sbazsi (#633) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem alapvetően jó telefon, bár azért még elférne rá egy 2.1 frissítés. hardveresen nagyon rendben van, masszív, minőségi, stb. remek a billentyűzet is, bár kicsit nehéz maga a teló, de tokban, táskában hordva ez nem hiba.
nekem inkább szoftveres kifogásaim vannak ellene, de ez kb minden androidos készülékre igaz lenne (multimédiás hiányosságok, aggresszív "prefetch", stb). kicsit ha visszaolvasol, akkor elég sokmindet leírtam, de ezek egy része szubjektív, másrészt meg nem olyan óriási nagy hibák (és rootolás után azért sok dolog orvosolható).

ha most vennék telefont, akkor továbbra is első számú kiszemelt a Nexus lenne, második a Desire (mert az ugyanaz, csak talán könnyebb lesz beszerezni, mert nem kell a kuglitól rendelni), a nagy am-oled kijelző, snapdragon, android miatt.
ezeken kívül szerintem nem nagyon van izgalmas telefon a piacon, de másnak nyilván más igényei vannak.

(#635) sbazsi válasza #16820480 (#634) üzenetére


sbazsi
veterán

én most 5800-ról akarok váltani, kicsit meguntam, hogy folyton szervízben van, meg a nokia hozzáállása sem a legjobb...

Androidban nem nagyon vagyok még otthon, mivel tud többet a 2.1, mint a 2.0?
egyébként ha nincs billentyűzet, mint pl nexus, mennyire használható? 5800 sms-re jó volt, de hosszabb szöveget nem nagyon szerettem írni, pedig néha jó lett volna.

a google nem tervezi itthon is forgalmazni?

(#636) #16820480 válasza sbazsi (#635) üzenetére


#16820480
törölt tag

5800 után szerintem felüdülés lenne, hogy mennyire jó minőségű a készülék, milyen jól össze van rakva. a 2.1-ben van pár újítás, de igazából a bugfixek miatt is már jó lenne egy frissítés, bár olyan nagyon nekem nincs gondom a jelenlegi szoftverrel, de péládul a zenehallgatás időnkénti akadása egy ismert bug.

én egy fél évig használtam Meizu M8-at előtte, meg most is gyakran használom a virtuális billentyűzetet, és elég jól használható. sosem váltottam landscape módba, mert amúgy is bőven elég nagyok a gombok, hogy egy kis megszokás után gyorsan tudj rajta gépelni. mondjuk én bal kézzel valamiért nem tudom rendesen eltalálni a gombokat, de egy kézzel is elég jó sebességgel lehet gépelni. a fizikai billentyűzet akkor jó, ha terminállal szórakozol péládul, mert nem takar ki a képből :) az androidban az a jó, hogy szinte bármilyen billentyűzetet telepíthetsz fel, és ezzel jóformán meg is van oldva a nyelvi támogatás kérdése, mert a rendszer unicode, akármi megjelenít. így van nekem péládul kínai és kantoni billentyűzetem a gépen, tökéletesen működnek.

amúgy nem tudom a nexus-t mikor fogják, ha egyáltalán fogják forgalmazni itthon, de hamarosan elérhető lesz a Desire, ami lényegében ugyanaz, csak sense felülettel, meg egy-két apróbb külső változtatással.

(#637) sbazsi válasza #16820480 (#636) üzenetére


sbazsi
veterán

a hangszórói milyenek? 5800-ban nekem egész jónak tűnik a hangszóró, kihangosítva is, akár zenehallgatásra is jó lehet.
"bill-zár" hogy működik? ebben is bejött az 5800, az oldalsó csúszka.

mp3-tag-ekkel hogy áll a kütyü? 5800 nem jeleníti meg az album fotót. nem halálos, de ha már beleszenvedtem a file-ba, akkor jelenítse meg.
videókat hogy kezeli?

egyébként sem táskát, sem tokot nem komálom, max egy fólia.

(#638) Karma válasza sbazsi (#637) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem a hangszoro az elmegy kategoriaba tartozik, nem igazan atuto. De azert gondolom zart terben hasznalhato. (Aki meg tomegkozlekedesen/utcan hangosan hallgat zenet, annak kez- es labtorest kivanok :P)

A billentyuzet lezarasahoz a bekapcsgombot kell egyszer megnyomni, kioldashoz meg bekapcs ES egy csuszkas moka a kepernyon, vagy ha a pattern lockot hasznalod, akkor a mintadat kell lerajzolni.

A tagekkel es a boritokkal nincs semmi para, nem Nokia ez azert. De zenehallgatasra ettol fuggetlenul korlatozottan alkalmas, hala az analog hang bugjanak...

Szvsz nem kell semmi boritas neki, csak nem szabad kulccsal egy zsebbe tenni meg foldhoz vagdosni.

“All nothings are not equal.”

(#639) #16820480 válasza sbazsi (#637) üzenetére


#16820480
törölt tag

alapvetően leírta már Karma a lényeget. szerintem nem vészes a hangszóró, persze köszönőviszonyban nicns a Meizummal, de az mondjuk más kategória (hangosabb, mint a laptopom :K ).
az audio effects beüzemelésével egészen élvezhető zenére is a teló.

(#640) sbazsi válasza Karma (#638) üzenetére


sbazsi
veterán

Auto billzárja van ügye? Ma már mondhatni alap.
Melyik jobb,nexus v milestone, v desire?
Melyiket hol lehet kézbetapicskolni?

(#641) Karma válasza sbazsi (#640) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy van :)

Szerintem a sorred Desire > Nexus > Milestone.
És gyanítom a Desire-t egyszer majd ha megjelenik, a speedshopban lehet tapicskolni. A többiről nem tudok.

“All nothings are not equal.”

(#642) #16820480 válasza Karma (#641) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem Nexus - Desire - Milestone :B

(#643) Konflikt válasza #16820480 (#642) üzenetére


Konflikt
addikt

a desire sztem mindenkepp jobb mint a nexus:jobb design, van sense ui, es tobb ramot is kapott. :)

mod:
@(#640) sbazsi :
speedshopban van nexus van (kac-kac:D) (legalabbis kb 1 honapja volt, akkor probaltuk.)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#644) #16820480 válasza Konflikt (#643) üzenetére


#16820480
törölt tag

a több ram végülis ésszerű érv, ezt nem lehet vitatni. de nekem a nexus külsőre jobban tetszik, a sense-t meg egyenesen utálom :B mondjuk nem fenyeget a dolog, hogy olyanom legyen...

(#645) Konflikt válasza #16820480 (#644) üzenetére


Konflikt
addikt

jam, engem sem, nemreg valtottam: )
ami tenyleg jolenne, az az AMOLED, ami hianyzik a milestone-bol. qwerty nelkuli mobilt pedig tovabbra sem szeretnek.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#646) #16820480 válasza Konflikt (#645) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, engem is pont az am-oled mozgat meg kicsit, meg talán a súly az, amiből kicsit sok van a milestone-ban, de amúgy teljesen jó telefon.
még mondjuk normális headset variációt nem találtam rá, de lehet, hogy nem is fog érdekelni a dolog egyelőre.

(#647) sbazsi válasza #16820480 (#644) üzenetére


sbazsi
veterán

desire-nexus mivel tud többet mint a milestone?
a sense felület miért olyan nagy poén? :B

(#648) Karma válasza sbazsi (#647) üzenetére


Karma
félisten

Bivalyabb hardver, AMOLED képernyő, nincs QWERTY (ez csak nekem plusz, nem fogott meg a Milestone billentyűzete), nyílt rendszer a Nexuson.

A Sense-ben most az iPhone OS-ből lopott, használható copypaste és egyéb kijelölés tetszik, de egyébként se olyan rossz felület szvsz. Az biztos, hogy szűz Androidot én nem veszek, látva a Legenden futó Sense-et :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#649) #16820480 válasza Karma (#648) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk annyival nem erősebb azért az a hardver. a milestone-ban ugye az a cortex a8 proci ketyeg, ami a szifon 3gs-ben is, csak (50MHz-cel) alacsonyabb órajelen. ez nem mondható igazán gyengébbnek a snapdragonnál, csak más kialakítású.
amúgy az am-oled meg billentyűzet hiánya (és ebből adódó súlycsökkenés) szerintem is pozitívum.

viszont továbbra sem szeretem a sense-t... bár amíg kikapcsolható, addig nem probléma.

(#650) Karma válasza #16820480 (#649) üzenetére


Karma
félisten

Azért egy 1 GHz-es Snapdragon nevetve odadörrent ennek az A8-as csodának. A pí-számoló benchmarkok egyértelműen bizonyítják, de a saját tapasztalatom is e felé hajaz, bár csak a HD2-ben tapasztaltam emezt a procit.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.