Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Karma válasza #16820480 (#500) üzenetére


Karma
félisten

Itt is van lehetőséged úgy frissíteni, hogy a memóriakártya gyökerébe rakod az update.zip-et (recovery módban kapcsolod be a kamera nyomvatartása mellett, majd hangerő fel, kamera, és a menüből update), az már egy más kérdés, hogy csak delta-frissítések vannak ebben a formátumban, és még azok se nagyon szivárogtak ki.

Persze a rootolás már más kérdés, ez az Android "szabadsága".
Azaz annak az egyik fele.

“All nothings are not equal.”

(#502) MTbc válasza #16820480 (#500) üzenetére


MTbc
senior tag

Nem tudom mitől csinálja,bár lehet hogy mindig valami szerencsétlen cellában telefonálok :)

(#503) Konflikt válasza #16820480 (#492) üzenetére


Konflikt
addikt

ezek tenyleg nagyon aprosagok (szamomra legalabbis mindenkepp) :)

-uzenetiraskor nekem g1-nel 2 karakter utan kiegesziti azokkal talalatokkal, amik a kontakt listben vannak. (ok, mondjuk custom rom van fenn, cm. de nememlekszem mar h a gyari 1.5-ben, 1.6-ban ez h volt)
-azsiai karaktereket nem hasznalok, ez nem erint.:) (ez sztem mar nagyon egyedi igeny, bar ha hk ban vetted, akkor lehet kene ra vmi megoldas. esetleg probaltal keresni ilyen billeket?)
-ez a tobb cimzett kijelolese hat nemtudom. sms-nel sztem ez abszolut nem fontos. emailnel meg jol mukodik az auto kieg, nagyon gyorsan lehet adogatni a kontaktokat.
-ez a phone tema sem egy nagy dolog sztem. bar 1.6-ban ez ugy van, h a 4 fulbol 2-nek van kulon ikonja (dialer, contacts), a call logot meg a hivas gombbal tudom elohozni egybol. szval csak a fav-okhoz kell fult valtani. bar 2.0-ban is van ez a ket ikon, mondjuk dedikalt hivas gomb nincs.
-ez a program kilepes dolog tenyleg nem egyertelmu. mondjuk nalam fut az adv task killer, szval ha erzem h keves a ram, akkor zarok. de egy ido utan a nemhasz appot ugyis bezarja.
-zenelejatszot tenyleg nem nagy szam, de ha jobbat akarsz a 2.1-esben levot fel lehet tenni afaik ( Karmanal lattam, eleg jol nezett ki)
-a divx hianyzik, az yxflash meg nagyon kezdetleges. (nemertem ha a samu be tudta rakni a spicaba mert nem lehet mar megoldani ezt, legalabb az ilyen kaliberu telokra mint a milestone, v a nexus one)
-a google account sztem ehhez ajanlott, es igen kenyelmes is. nekem nicns bajom ezzel, mivel mar android elott is hasznaltam a contacts sync-n95-re, itt csak meg kenyelmesebb lett, hiszen a gmailos contacts-okon kivul a calendart is syncolja, ami nekem nagyon bejon, mert hasznalom gepen, es telon is. igy minden contact adatai allandoan frissek gmail-ban es a telon is keppel, telszamokkal, emailekkel, stb. (btw g1-en anno az 1.5-ben az volt, h google acc nelkul meg csak be se tudtal lepni a mobilra, szval az tenyleg durva korlatozas volt)

sokkal jobban bosszant viszont az mp3 akadas, mert okes h nem netezel mondjuk mikor zenet hallgatsz, de a hatterben rengeteg minden autoba generalhat adatforgalmat, es valthat mobilhalot fel a milestone. pl. mondjuk hsdpa-ra, mert frissiti az idojaras widgetet. szval ha egyhelyben is vagy, es nem is netezel akk is elojohet sztem. vagy mit tapasztaltatok?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#504) #16820480 válasza Konflikt (#503) üzenetére


#16820480
törölt tag

- itt is kiegészíti a neveket, de csak két karakter után. mármint két darab karakter, akár betű, akár írásjegy. de ugye pont azt mondom, hogy a legtöbb kínai neve két darab karakter, tehát mire kiegészítené, addigra be is írtam az egészet. nem azzal van baj, hogy nem írja be.
meg azzal is, hogy nem rendezi ABC sorrendbe őket (kiejtés szerint), hanem csak ömlesztve ott vannak a végén a listának, nem lehet betűvel sem odaugrani hozzájuk (illetve azt hiszem mind a Z alatt van)
- több címzett kijelölésére nincs gyakran szükség, de néha kellhet. illetve mondjuk hogy másolsz be egy emailbe (nem címzettnek, hanem a levéltörzsbe) több kontaktot például? mert ezt máshol egyszerű megoldani: kontakt listában kijelölni őket, majd küldés emailben.
- a google account témát szerintem félreértetted. nekem is van accountom, és nagyon örülök neki, hogy a kontaktokat tudja szinkronizálni, de ami megvan a kontaktoknál, hogy _kapcsolható_ a szinkronizáció, és offline is tökéletesen elérhetőek a kontaktok.
nos, ez a naptárnál nincs így, mert ott élő netkapcsolat nélkül be sem tudsz lépni, megnézni sem tudod a naptárbejegyzéseidet, nincs egyáltalán offline verziója. de mi van akkor, ha mondjuk ki van kapcsolva a mobilnet, mert éppen roamingolsz, és nem akarsz zilliós számlát fizetni? tehát mondjuk ülsz valahol a reptéren, és nem tudod elérni a naptárad, mert nincs net? na ne vicceljünk már... :U

egyébként nekem nincs semmilyen mobilnet előfizetésem, így lényegében ez fokozottan érint (illetve a zene kérdés fokozottan nem). nem használok semmi olyat, amihez állandó netkapcsolat kéne, sőt: az egyik első progi, amit feltettem az az apndroid volt, hogy még véletlenül se próbáljon netre mászni engedély nélkül a telefon, mert _számomra_ teljesen felesleges. nagyon sajnálom, hogy ezt így oldották meg, mert amúgy egy tök szuper rendszer.

Karma: még ilyen rootolás jellegű dolgokkal nem nagyon foglalkoztam, eddig igazából simán megfelelt a teló alapfelállásban is. de majd utánanézek.

[ Szerkesztve ]

(#505) Konflikt válasza #16820480 (#504) üzenetére


Konflikt
addikt

vmi nemokes a calendarral kapcsolatban nalad.

tfh most jelentkezel be eloszor, azaz lesynclod a contactokat, calendart. utana akar vegeleg le is tilthatnad a netet, akkor is elerheto lesz a calendar offline (apn droiddal szoktam tiltani en is, ha szukseges).
a calendar sztem akkor nem erheto el egyaltalan, ha elotte soha nem jelentkeztel be a google accoddal. ha egyszer is beleptel, akkor mennie kell utana offline is. ahogy nalam is mukodik ha offline vagyok (pl. roaming eseten is offline voltam, es ment a calendar. ceges belso wifire lepkedtem fel, akkor sync-olt mindent.)

mondjuk az erdekes, h mobilnet nelkul hasznalod, sztem ez elengedhetetlen, legalabbis en nem tudnam elkepzelni mobilnet nelkul:) (bar a cegben, es otthon is van wifi, de macera, es soka akksit is visz)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#506) #16820480 válasza Konflikt (#505) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, akkor majd keresek valami hotspotot és szinkronizálom egyszer, meglátjuk utána menni fog-e. lehet, hogy az a baja, hogy kártyát cseréltem az utolsó szinkron óta, és most megint be akarna lépni...?
amikor megvettem a telót, még a bolt wifijével felléptem gyorsan, hogy legyenek azonnal kontaktjaim, és ment minden pöpecül. remélem tényleg csak valami félreértés, mert amúgy nagyon gáz lenne :)

ez a mobilnet nélküli élet nekem eddig bejött. pl. Hong Kongban a fél város le van fedve ingyen állami wifivel, meg még van egy rakás magán hotspot is, így tulajdonképpen nagoyn kényelmes a dolog. szerintem nem fogyaszt amúgy sokat. a múltkor egy fél napig majdnem a wifin lógtam az egyik parkban, és utána megnézve a rendszer statisztikáját, valami 80-90%-ot a kijelző fogyasztott ezidő alatt, 5%-ot a wifi, és a maradékot az egyéb szolgáltatások... mondjuk a 3G előnye, hogy automatikusan vált a cellák közt, de mondjuk ha megjegyezteted vele a hotspotokat, akkor ott is tulajdonképpen.

(#507) Konflikt válasza #16820480 (#506) üzenetére


Konflikt
addikt

akkor mindenkepp syncold le egyszer, utana mennie kell offline is:)

okes, h ott le van fedve minden, de nalunk azert nincs: ) amugy neked meddig birja ugy kozepes, ill. eros hasznalat mellett az akksi?
megegy a 3G melle: voip eseteben a wifi handover sztem nem mukodik (pl. a hong kongi nagy lefedettsegben), 3G-n meg ez nemproblema.

megszoktam h mindig online a mobilom, akarmit meg akarok nezni neten, mapson, stb akkor megtudom ha utazok a varosban, v barhol vagyok. habar a hong kongi peladnal ezekszerint ez lehetseges wifin is.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#508) Konflikt


Konflikt
addikt

mit gondoltok, az UK mobilokon nincs mp3 bug?
legalabbis az egyik vateras aproban rakerdeztem, es ezt kaptam (azt azert hozza kell tenni, h az elado kevesebb mint 5 perc alatt eszlete a hsz-t, meg ha emailt is kapott rolam, kitesztelte, valaszolt. ha ez mind lehetseges :U )

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#509) #16820480 válasza Konflikt (#507) üzenetére


#16820480
törölt tag

általában olyan 2-3 napig bírja a teló. 2 napig akkor is kibírta, amikor rengeteget wifiztem, és szinte folyamatosan ment a kijelző is mellette, viszont ha csak néhány sms meg hívás van, akkor sem nagyon bírja 3-nál tovább. lehet persze, hogy ennél sokkal kevesebb lenne, ha folyamatosan online lenne, de amikor nem használom, akkor ki szoktam kapcsolni a felesleges dolgokat.
a wifis állomásváltásnál én is úgy tudom, hogy szakad a vonal, nem megy olyan simán, mint 3G-vel, de annyira nem használom gyakran, hogy ez igazán érdekeljen. ott a helyi hívások pofátlanul olcsóak, legfeljebb hazatelefonálni kéne a voip, de azt meg nem fogok az utcáról a zajban, ráér amikor hazaérek, videóval együtt.

(#510) MTbc válasza Karma (#501) üzenetére


MTbc
senior tag

Üdv,neked milyen Custom Romod van fenn és a backup ADB vel történik ha jól sejtem vagy nandroid ?De hogyan tudom felrakni hiába olvasgatom a fórumokon nem tiszta. :R

[ Szerkesztve ]

(#511) KonzolKartel válasza MTbc (#510) üzenetére

A backup az telón megy, nem kell hozzá ADB. Igen, nandroiddal vagy titannal.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#512) Karma válasza MTbc (#510) üzenetére


Karma
félisten

Nekem a "BbcRS 2.0.1 (SHOLS_U2_01.15.0) (rooted) from The Solutor (QWERTY + busybox installed in /system/xbin)" van fenn (ebben a topikban keresd meg).

A felrakásához kell az ADBRecovery, amit ebből a topikból tudsz leszedni. A felrakása annyi, hogy az in_sd_root könyvtár tartalmát odarakod a memóriakártya gyökerébe - ahogy a neve is sugallja.

Ezek után ha flashelgetni akarsz, akkor recovery módban kell bebootolni a telefont (kamera gombot lenyomva kapcsold be), hangerő fel, kamera, ekkor bejön a menü, és itt válaszd ki a frissítést. A nevével ellentétben ez aktiválni fogja az ADB-t USB-n keresztül, így a gépeddel rá tudsz csatlakozni.

Van egy durva bug a nandroid scriptben, ami miatt nem mindegy, hogy hova rakod a letöltött frissítést. Én úgy jöttem rá (és ezt ajánlom, mivel lemerült a telefonom és nem tudom pontosan megnézni), hogy adb shell parancssal lépj be a telefonodra, és készíts egy nandroid backupot először. A tabulátorral működik az automatikus kiegészítés, úgyhogy nem kell mindig pontosan beírni a nandroid szkript nevét, elég annyi, hogy nan és TAB.

Szóval a parancs:
# nandroid-mobile.sh -b

Ez csinál egy backupot az SD kártyán a nandroid/VALAMI könyvtárba. A VALAMI console-lal kezdődik, de nem tudom a végét. Szóval ebbe a könyvtárba rakd ki a letöltött solutor-féle backupot, és a nandroiddal flasheltesd fel.

# nandroid-mobile.sh -r

Megéri egyébként, mert a böngésző is meg van javítva ebben a buildben, meg gyorsabb is valamicskét. Volt még valami különbség, de már nem emlékszem.

“All nothings are not equal.”

(#513) MTbc válasza Karma (#512) üzenetére


MTbc
senior tag

Valamit elrontok vagy kihagyok,ADBRecovery telón fenn,
apply:update.zip,
ADBRecovery bejön,
USB kábel,
Win7 64bit felismeri,
driver ok,
direkt admin cmd: adb shell ezt dobja: error:device not found.

[ Szerkesztve ]

(#514) Karma válasza MTbc (#513) üzenetére


Karma
félisten

Az adb devices parancsra is üres a válasz?
Normál módban működik az ADB? (USB Debugging legyen bekapcsolva persze.)

“All nothings are not equal.”

(#515) MTbc válasza Karma (#514) üzenetére


MTbc
senior tag

adb devices: List of devices attached.
nem tudom sehogy nem jó,

(#516) Karma válasza MTbc (#515) üzenetére


Karma
félisten

Hát használj valami megbízható rendszert erre a célra, pl. OSX-et. Nem kellett drivert telepítenem, beállításokkal szaroznom, csak bedugtam a telefont és azonnal ment.

Szóval a drivereddel nem kóser valami mindenesetre.

“All nothings are not equal.”

(#517) MTbc válasza Karma (#516) üzenetére


MTbc
senior tag

Másik op.rendszeren meg működik,Win7 64bit szintén. :(((

(#518) tibi666


tibi666
senior tag

hétköznapi ember számára mennyire vállalható ez a telefon?
mennyire gyors, röccenésmentes?
sms, telefonálás, néha kis navigáció, netezés lenne a feladata.

szóval milyen vele az élet a mindennapokban?

(#519) MTbc válasza tibi666 (#518) üzenetére


MTbc
senior tag

Üdv,ezekre mind kiváló sebessége nagyon jó HD2 szintű szerintem,ha nem 2.0-ás szoftvert használsz hanem min. 2.0.1+kis custom,akkor semmi baj vele már hangminőség is rendbe jött nekem.nem tudom mennyire vagy QWERTY kedvelő,de én eddig sem szimpatizáltam vele és most már nem is fogok nekem eszméletlenül nem jön be,ami nem azt jelenti hogy nem jó.Mellesleg enyém eladó pont a qwerty miatt. :R

(#520) golyóbis66


golyóbis66
csendes tag

És mennyire kell tudni angolul hogy használni lehessen ezt a telefont? lesz-e magyar nyelvű ? És utólag ha lesz magyar rá lehet -e tenni ? bocsi a sok kérdésért de tájékozódnék mielőtt megveszem.

(#521) MTbc válasza golyóbis66 (#520) üzenetére


MTbc
senior tag

Hát ha nem használtál még soha angol nyelvű telót akkor nehézkes de amúgy semmi extra.

(#522) tibi666 válasza MTbc (#519) üzenetére


tibi666
senior tag

ment egy nagyon privát privát :DDD

(#523) #16820480


#16820480
törölt tag

az normális, hogy ha elindítom a zenelejátszót, akkor automatikusan pausolódik, amint bekapcsolom a képernyőzárat?
illetve az normális, hogy a beállításoknál kikapcsolom, hogy rezegjen, és üzenet érkezésekor mégis rezeg?

(#524) Karma válasza #16820480 (#523) üzenetére


Karma
félisten

Nem normális, nálam nem szokott ilyen lenni - a HK 2.0.1 is egy bugos szar egyébként, simán belefér a profiljába ilyen jelenség.

Ebben nem vagyok biztos (és lusta vagyok mindent átállítgatni), de szerintem a Messaging alkalmazás tojik a globális rezgésbeállításra.

“All nothings are not equal.”

(#525) #16820480 válasza Karma (#524) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, ez elég viccessé teszi a zenehallgatást vele :D mindegy, egyelőre úgysem használom ilyenre.
és tényleg a messagingben is volt külön egy beállítás a rezgésre, miután az üzenethangot meg a sounds&display-ből lehet állítani. logikus :U majd nézek rá valami profilváltót, hátha van használható.

(#526) #16820480 válasza #16820480 (#525) üzenetére


#16820480
törölt tag

na, user error a javából :) be volt kapcsolva az auto-kill a zenelejátszóhoz, úgy meg mindig kinyírta, amikor a képernyőzár bekapcsolt... ehhe ehhe... :B

(#527) #16820480 válasza #16820480 (#526) üzenetére


#16820480
törölt tag

viszont az ébresztőt nem tudom miért nem ébreszt... mármint időnként igen, máskor meg nem, és nem tudok rájönni, hogy miért. ha beállítom 2 perccel későbbre, átteszem flight mode-ba, akkor ébreszt. van amikor reggel is ébreszt. viszont ma pont nem tette, így kicsit elaludtam. rettentő zavaró dolog egy ennyire egyszerű funkciónál :(((
másnál is van ilyen probléma?

(#528) MTbc válasza #16820480 (#527) üzenetére


MTbc
senior tag

Nekem csak akkor volt gáz mikor beállítás után nyomtam egy All Task Kill-t.

(#529) #16820480 válasza MTbc (#528) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát ez az, hogy nem is fut a task manager elvileg, és ha futna, akkor is ki van kapcsolva az auto-kill (amit onnan is tudok, hogy jól működik, hogy a zenelejátszót nem lövi le a képernyő kikapcsolásakor). de nem értem mi különbség van a pár órával későbbi ébresztés és a 2 perccel későbbi közt.

amúgy kezdem nagyon megszeretni billentyűzetet, tök kényelmes, sőt, szerintem nem rosszabb a blackberry-mnél sem. illetve (ez megint nem érint itt kb senkit) találtam rá egy szuperjó kínai szövegbevivőt. de amúgy az a szuper, hogy programként lehet kb akármilyen nyelvű billenytűzetet telepíteni, ami végtelenül egyszerűvé teszi a nyelvek közti átjárhatóságot. nem sok más platformon lehet ilyet megtenni azt hisze,.

(#530) killipoly


killipoly
aktív tag

Olvasgata a hsz-eket elegge sok gyerekbetegseggel kuzd jelenleg a milestone..
Erosen torom a fejem az N900 lesereleset arra,de a jelenlegi allapota eleg elszomorito.
N900 nagyon korrekt keszulek minden szempontbol,2 dolgot kiveve:aksi gyengesege es a menurendszer felepitese,hogy gyakorlatilg mindig 2 kez kell ahhoz hog az ember kezelje.
Ez tomegkozlekedesen,biciklin,autoban,valami cipelese kozben eleg nehezkesen kivitelezheto ami zavaro,ha a tenyt vesszuk alapul hogy ez egy mobiltelefon..
Meg varok szepen hogy fejlodget az android..

(#531) Karma válasza killipoly (#530) üzenetére


Karma
félisten

A szaggató MP3-on és a néhai újraindulásokon kívül nálam semmi extra nincs.
Na persze nem mintha jelentéktelen dolog lenne.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#532) golyóbis66 válasza Karma (#531) üzenetére


golyóbis66
csendes tag

Ez a újraindulás véletlenszerű vagy köthető valamihez ? Lehet-e orvosolni valahogy ?

(#533) MTbc válasza golyóbis66 (#532) üzenetére


MTbc
senior tag

Nem tudom mire gondolt Karma de nekem eddig kb. 3 újraindulás volt de az miattam.

(#534) Karma válasza golyóbis66 (#532) üzenetére


Karma
félisten

Az én újraindulásaim ellenben nem miattam voltak, teljesen spontán fogta magát a telefon és rebootolt. Rendszert még nem találtam benne.

Volt egyszer, hogy konferenciahívást próbáltam csinálni, de a két hívás összekapcsolásakor kidobott egy "Can't merge calls" vagy hasonló hibát, majd amikor leraktam a telefont, PÜFF Motorola logó.

Egy másik alkalommal szintén hívás lerakáskor Motorolázott be.

Volt, hogy csak a rezgést éreztem a zsebemben, és láttam, hogy "Preparing SD card...", tehát rebootolt úgy önszorgalomból. Sokszor is.

Volt, hogy beragadt az USB (2.0-ás bug), és egy kis idő után újrázott. Ez a bug elmúlt a francia 2.0.1-ben, úgyhogy ez nem nagyon befolyásol már szerencsére.

Orvosolni? Nem veszel ilyet. Elviselni lehet maximum.

“All nothings are not equal.”

(#535) garrotter


garrotter
tag

Sziasztok!

Nézegetem nagyon ezt a készüléket és egyelőre tetszik (bár a sok bug és negatív vélemény elbizonytalanított).

Még egy kérdésem lenne a tulajdonosok felé: megtenné valaki, hogy kipróbálja a mindmeister.com oldalt (ingyenes a regisztráció), hogy használható-e (nem csak megnyílik, de tud létrehozni új mindmap-et ill. szerkeszteni)? Nem flash az oldal, de az opera mobil 10 beta3 nem bírt vele, megnyitotta, de nem lehet szerkeszteni.

Előre is köszönet

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#536) MTbc válasza garrotter (#535) üzenetére


MTbc
senior tag

Nem tudom pontosan mit szeretnél,megnyitottam szerkeszteni tudtam szinte mindent csak ahol van szív ikon azt nem tudtam lenyitni,többi működik,ahol esetleg ilyen lenyíló menü van és nem láttam valószínűleg az se működik.

(#537) garrotter válasza MTbc (#536) üzenetére


garrotter
tag

Köszönöm, hogy megnézted. A lenyíló menűk nem érdekesek, csak, hogy lehessen szerkeszteni a mindmapot (új részeket hozzáadni, régieket áthelyezni).

Mégegyszer köszi

[ Szerkesztve ]

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#538) szilasz007


szilasz007
aktív tag

En is beleptem a tulajok klubjaba ugy egy honapja, eddig imadom, szeretem, nagy elore lepe a Symbian utan...

Viszont igen, nem tokeletes.. en is tapasztaltam furcsasagokat.

1. Egyszer ki akartam oldani a billentyuzarat, ujjat huztam, erre beakadt a kep, ifo utan rebootolt. Azota az alapkepernyo nem valt vizszintesbol fuggolegesbe, csak ha kihuzom a billentyuzetet, ha zarom, vissza is valt fuggoleges nezetbe. Ez amugy mas alkalmazasnal mukodik.

2. Conferencia hivas. Baratommal beszelek, hozza akarok adni egy masodikat.. nosza telefon el fultol, add new caller es mire a contactban neki allnek keresgelni, kepernyo elsotetul es billentyuzar aktiv. Kovetkezetesen. Ha atkapcsoltam kihangositora, akkor nem zart le.. Nem kisse volt meglepo, es zavaro.

HK 2.0.1

Barki tapasztalta ezt?

Amugy ezt leszamitva, ez egy nagyon jo telefon, elegedett vagyok vele, csak finomitani kellene a szoftvert....

(#539) Karma válasza szilasz007 (#538) üzenetére


Karma
félisten

1) Szóval amikor be van csukva a billentyűzet, akkor mindig fekvő állásban van? Mármint ez a probléma? Ugyanis a főképernyő soha nem fordult el a gyorsulásmérő alapján fekvő helyzetbe előtte se, csak a billentyűzet kinyitásakor.

2) Nekem nem volt ilyen bajom a solutor-féle francia-alapú ROM-mal, úgyhogy ajánlom azt.

“All nothings are not equal.”

(#540) szilasz007 válasza Karma (#539) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Aham!

Becsusztatott billentyuzetnel mindig fuggoleges, nem fordul a kep mikor dontom a telefont.

Ha ez igy van rendje es modja szerint akkor csak jottem hulyet csinalni magambol es a valaszt koszonom :)

Amugy meg marcius... kivancsian varom, hogy tartja-e a moto a tervet es jon-e 2.1.

(#541) #16820480 válasza szilasz007 (#540) üzenetére


#16820480
törölt tag

remélhetőleg kijönnek a frissítéssel, de a 2.0.1 is késett, másrészt meg régiónként eltér, hogy mikor adják ki. mondjuk én is reménykedem, mert azért tetszik az a 2.1, és mivel nem tudtam nexus-t venni, így csak ez marad, hogy moto-éknál megerőltessék magukat, és kiadják.

(#542) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
AC3-as hangú XviD lejátszásának van valami módja a gépen?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#543) Karma válasza CHIPman (#542) üzenetére


Karma
félisten

Ja. Átkódolod a hangsávot AAC-re, a konténert pedig AVI-ról MP4-re cserélted - ez az Avidemux segítségével ingyenesen és triviálisan egyszerűen megoldható, nomeg mindössze 5 percet vesz el az életedből a kattingatással együtt.

Ezek után a gyári alapállapotában is vígan lejátsza a filmet.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#544) CHIPman válasza Karma (#543) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor ez nem nyert. Pont a konvertálgatást akarom elkerülni, akármennyi idő is. Ha épp rohanok, mert kitalálták, hogy megyünk valahova, akkor gyorsan rádugom a gépre és lerántok egy filmet, 20-25 perc alatt. Ha ehhez még hozzávesszük azt is, hogy előbb töltsem le gépre, konvertáljam(akármennyi idő is) és másoljam rá a telóra, az kiesett idő. Fizetős program is érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#545) Karma válasza CHIPman (#544) üzenetére


Karma
félisten

20 perc helyett 25... Tényleg összeomlik a világ.
Ez nem a Te telefonod (sok más mellett), ha ez ilyen kritikus.

“All nothings are not equal.”

(#546) MTbc


MTbc
senior tag

Hány telefon tudja azt, hogy rárántasz egy filmet és lejátssza simán?

(#547) CHIPman válasza MTbc (#546) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akármelyik winmo vagy kicsit felszerelt Symbian.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#548) Karma válasza CHIPman (#547) üzenetére


Karma
félisten

Azaz az i8910HD-n kívül egyik se.

“All nothings are not equal.”

(#549) Inarus válasza CHIPman (#547) üzenetére


Inarus
addikt

"Akármelyik winmo"
:N Kevés van, amelyik konvertálás nélkül viszi a filmeket. A Samsung 624-es procija (i780 és i900) és afelettiek. Nekünk az i780-nal mákunk volt ilyen szempontból. :DD

(#550) Claurnis


Claurnis
csendes tag

Sziasztok! Tudom, hogy már kérdezték, de nem találtam rá konkrét választ. Nagyon tetszik a telefon, már "csak" a magyarosításra várok. Érdemes rá várni, lesz egyáltalán a közeljövőben? Köszönöm a választ előre is! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.