Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zack válasza Konflikt (#95) üzenetére


zack
nagyúr

"majd egyszer azert probalj ki egy androidos telefont"

Kb. 2 perc sétára lakok a Speedshop-tól...szerinted nem nyomkodtam végig az összes kiállított droidos telót többször is? Volt hogy 1,5h "buziztam" őket. Árban nem volt limitáló tényező, de így sem találtam szimpatikus modellt. Persze ez nem olyan mintha megvenném, és használnám, de azért első benyomás is van a világon. :U

"irtad, h 1/3 aron van az arena (az arba most nem mennek bele, de 120-ert GSM boltbol szerezheto a milestone, az arena meg kb 60K, tehat maradjunk csak a felenel"

Mivel gyári garival 60k körül van az Arena, ez meg a cikk szerint 170k környéke lesz, inkább 3x árban. Persze ezen felesleges vitázni, nem is értem miért emelted ki, mert az egyik bolti és gyári gari között max. 10k van, míg a másiknál 50-55k. Én a 2 gyári garra vonatkozóan írtam, te meg a bolti garit hasonlítottad össze.

A többire nem reagálok...én másképp gondolom.Pont. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#102) spawn21 válasza zack (#101) üzenetére


spawn21
veterán

az ára mindegy,egyenlőre.
úgyis zuhanásnak fog indulni,mint minden másnak.

iPhone 13p

(#103) Karma válasza zack (#101) üzenetére


Karma
félisten

"én másképp gondolom."
Pont ez a helyzet. Csak úgy állítod be, mintha univerzális igazság lenne.

“All nothings are not equal.”

(#104) Prof01


Prof01
veterán

Végre!!! De vártam már ezt a tesztet. :D
A videó nagyon ütős lett. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#105) [Anduriel] válasza zack (#101) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Itt: [link] 2 év gyári Motorola garanciával 118K, tehát Konflikt nem írt hülyeséget :U

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#106) Typhoon47 válasza zack (#101) üzenetére


Typhoon47
őstag

A többire nem reagálok...én másképp gondolom.Pont.

attól még fa*ság marad.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#107) #06658560


#06658560
törölt tag

Hmm. Az a kis méretbeli eltérés a két fél között nekem spec. nem tetszik. Zavar így elsőre, majd megnézem élőben, hátha ott nem. Gombok a qwertyn- nem lehetne kisebb, de lekülönülő gombokat tenni? Akkor kvázi vakon is lehetne pötyögni, mert érzésre tudnám merre járok. Egyébként tetszik, bár az fm rádiót hiányolom. Na, majd talán a következő.

(#108) szente


szente
addikt

páran irtátok hogy nem hátrány,hogy nincs divx támogatás,mert csak egy-két katt és lesz rajta progi.lemaradtam?eddig úgy tudtam nincs androidra divx player...

(#109) kaller1 válasza szente (#108) üzenetére


kaller1
veterán

Van,de fizetős: yxflash

.::> <::.

(#110) Harlek válasza kaller1 (#109) üzenetére


Harlek
tag

Oké, de mintha a fizetős alkalmazások nem lennének hivatalosan elérhetőek hazánkból?

(#111) kaller1 válasza Harlek (#110) üzenetére


kaller1
veterán

Hivatalosan nem is.... ;]

.::> <::.

(#112) szente válasza kaller1 (#109) üzenetére


szente
addikt

:R na akkor már csak eq-s zenelejátszó kell és akkor számomra benne lesz minden az androidban ami kell.hallod ezt DarkByte? ;]

(#113) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nagyon ütösre sikeredett! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#114) kaller1 válasza szente (#112) üzenetére


kaller1
veterán

Az eq-s zenelejátszó csak idő kérdése,biztos nem marad az android rendszer ilyen nélkül.

.::> <::.

(#115) Enjoy válasza kaller1 (#111) üzenetére


Enjoy
addikt

Háát hogy lehet az, hogy még mindig vannak emberek, akik wíndóózmobájlt használnak meg szímbiánt!? :C
Nagyon nagy lett az egész.

Szuper teló lett, csak azt sajnálom , hogy végül maradt ez a rozsda-barna színű betétek.
De legalább tethering is megoldódni látszik.

► més que un club ◄

(#116) szente válasza kaller1 (#114) üzenetére


szente
addikt

DarkByte dolgozott(dolgozik)rajta elvileg,csak a legutolsó infom szerint a vizsgaidőszak miatt háttérbe szorult a project.remélem hamarosan újra nekifekszik a dolognak és kihoz valamit...

(#117) kaller1 válasza szente (#116) üzenetére


kaller1
veterán

Hát,ha sikerül és ügyes,még a konyhára is hozhat Neki a dolog... :U

.::> <::.

(#118) >-48-< válasza szente (#116) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Olyan lejátszó már van, ami előre telepített mintákat tud (hiphop, rock, stb.), de "húzogatós" még nincsen asszem.

#!

(#119) szente válasza >-48-< (#118) üzenetére


szente
addikt

basszus nagyon le vagyok maradva.... :W mi a neve?
(aztán befejezem az offot :B )

kaller1:remélem benéz ide,aztán csöpögtet egy kis infót,hogy hol tart...

[ Szerkesztve ]

(#120) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Nem tudom, nekem valahogy annyira nem jön be, szerintem semmi nem emeli ki a többi Android közül... Gyorsaság szempontjából szerintem az S100 leveri és jóval olcsóbb is :U Plusz az S100 nagyságrendekkel szebb is.

Egy kis elírás:
"Egyrészt bekerült a HTML 5 szebvány támogatása"

(#121) >-48-< válasza szente (#119) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Hero topicba linkeltem őket. Még nem próbáltam, szóval kitudja....

#!

(#122) Prof01


Prof01
veterán

Remek teszt lett, köszi! :R
Kár, hogy a Samsung i8910HD nem Androidos. Nekem jobban bejön (főleg az ára miatt). :U

Pár hiba :):

5.oldal: "három időpoont"
7.oldal: "HTML 5 szebvány"

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#123) DarkByte válasza szente (#116) üzenetére


DarkByte
addikt

Lassacskán haladok vele, sajnos kapacitásom nincs túl sok rá. Pénzt keresni sajnos nem nagyon fogok tudni vele, mert a kodekek amelyeket felhasználok többnyire GPL alá esnek és annyira profi nem vagyok hogy ARM optimalizált MP3 dekódert írjak magamtól :B Szóval a progi is open source lesz. Így is lesz vele munka bőségesen.
Ha lesz értékelhető haladás arról a logout-on úgy is beszámolok, de egyébként aki követni akarja, napokban állítottam fel egy Google Code fiókot a projektnek: ampdroid Egyelőre csak tesztek futnak, azok sem olyanok hogy már hangot ad ki a program. Volt egy korábbi tesztem, arra próbálok felhúzni valami rendszerezettebbet, remélhetőleg nem ütközöm olyan akadályba ami meghiúsítja a projektet.

(#124) Prof01


Prof01
veterán

118K?? [link]:Y
Nem semmi. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#125) iknight válasza Prof01 (#124) üzenetére


iknight
senior tag

Most valamiért nagyon esnek atelefon árak, az n97 ára is szinte hetek alatt leesett 120e körülre, ennke én mondjuk örülök.
Szerintem nagyno jó telefon, én régen is szerettem a motorolát, és sajnáltam volna ha leengedik a redőnyt, mert mindig volt pár jó megoldásuk(pl hogy már az őskorban is usbről töltött a teló meg stb). Remélem sok hasonló jó telefon várható még tőlük.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#126) indigen


indigen
tag

Bár a szerző hiányolja, véleményem szerint azért nincsen benne FM rádió, mert aki kb 200 ezer forintért vesz magának telefont az nem feltélenül BKV -val utazik és nem a telefonján hallgat rádiót (:

De lehet hogy én tévedek!

Mondd el egy vonalnak, mi az a gömb!

(#127) Dr.Anonymus válasza Prof01 (#124) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez induló árnak hihetetlenül jó!
lesz ez így 80k is... ;)

(#128) plus44


plus44
veterán

Olvasva a tesztet, és nagyjából ismerve a készüléket azt mondom nagyon nagyon jó alternatíva. Gyors, felhasználóbarát, alig akad olyan dolog, ami ne lenne benne, tényleg kiváló. Ettől függetlenül jobban csábít a Nexus One, ami még gyorsabb és bizony a 2.1-es anrdoid nagyon odab... ver. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#129) bwoay válasza zack (#101) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem szokásom trollokat etetni, de kimondottan tetszik, ahogy fél évvel ezelőtt megjelent telefonok jelenlegi árát hasonlítod össze a Milestone debütáló árával, és bölcsen megállapítod, hogy utóbbi milyen drága. A dolog pikantériája, hogy az általad egyik példaként lobogtatott i8910 is 170-es címkével indult anno.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#130) sagesz93


sagesz93
addikt

Jó lett a videó, hasonlóan ütött a teszt is!
Fejlődik az android, igaz hogy inkább üzleti részre készült a telefon, de azért egy izmosabb multimédiát elvárnék. (divx, ekvalizer, jobb füles), azért még is egy "fullos" telefonról van szó. Még az én gagyi arénám is elveri ebben a részben :)

(#131) Straw válasza indigen (#126) üzenetére


Straw
senior tag

De mindíg vannak kivételek, nagyrészt igazad lehet mert azért valjuk be nem sok iPhone-t (és hasonló kategóriáju telefont) nyomkodó embert látni mondjuk a 14-es villamoson.

42

(#132) Prof01 válasza Dr.Anonymus (#127) üzenetére


Prof01
veterán

Hát annyiért tutira beszerezném. :))

iknight: Én is szerettem a Motorola-t.
Ezzel megint alkotott, mint a V3 idején. Csak most nem egy divat mobil lett, hanem egy nagyon okos, vékony Qwerty-s mobil (vagy inkább PDA. :) )

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#133) >-48-< válasza indigen (#126) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Szerintem meg azért, mert nincsen FM radio API a jelenlegi SDK-ban. (ez nem tudom mit jelent, de ezt írta Dianna Hackborn android framework mérnök az android developers google csoportban)

#!

(#134) Prof01 válasza indigen (#126) üzenetére


Prof01
veterán

Én sem tartom nagy hiányosságnak. Volt pár rádiós telóm, de egyiken se használtam ezt a funkciót.
iPhone-ban sincs, mégis sikeres. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#135) Konflikt válasza zack (#101) üzenetére


Konflikt
addikt

az arakra reagaltak elottem tobben is, igy en mar nem teszem.

amugy pont h nem a lenyegre valaszoltal: volt ott par kerdes is. (multimedia..)

maskepp gondolhatod, max. mert az megmarad velemenynek. csakhogy ezek tenyek, nem velemenyek, ez a kulonbseg.

btw a cikkhez, spec. oldalon van egy elutes:
Android 2.0 (Evclair)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#136) Langsam válasza zack (#101) üzenetére


Langsam
aktív tag

Hát én továbbra is -nagyjából- Veled értek egyet.
Jó telefon, de számomra kicsit csalódás.
Miben is hozott akkora nagy áttörést ez a telefon ?
Abban gondolom nem, hogy használ egy nyílt forráskódú operációs rendszert, illetve annak a legújabb verzióját.
Más eget-verő dolgot én nem találtam, hacsak azt nem, hogy egy kicsit gyengülő márka hozott ki egy tényleg normális telefont, és talán ezért a kelleténél jobban örülünk ennek.
Az ár összehasonlítás khm. abban nincs igazad, maradjunk a felénél, cserébe az LG Arena sokkal jobb multimédiában. Sebességben és rugalmasságban meg gyengébb, azt is elismerem, de nem ez volt a kérdés.
Aztán kiderül hogy divx mégsem letölthető, csak fizetősen, de nem Magyarországról, de mégis megoldható, már elnézést megette a fene, ha itt is kezdődnek olyan kínlódások, mint az IPhone mms, video és fájlküldés témaköre.
Hatalmas pechje a Motorolának, hogy szinte egyidőben jön a Nexus, amelyik valószínűleg jobb és sikeresebb lesz nála, bár az árképzéstől is függ. Én inkább arra szavazok, legalábbis a specifikációk alapján. Aztán hogy az európai/magyar verzióba mi lesz benne, más kérdés, lehet hogy abban is lesz rendesen kihagyott ziccer. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#137) zH.


zH.
senior tag

Részletes ,szép teszt. :R Nagyon meggyőzött. Számomra semmi sem hiányzik a készülékből. Aki meg arra veri ,hogy üzleti modellnek szánták ,így sz@rok a multimédiás képességei.. hát pf.
Ekkora kijelzőn már élvezetes lehet filmet/sorozatot nézni ,csak picit konvertálni kell.
FM rádió hiánya meg engem nem izgat ,bár ez egyéni vélemény.

Hajrá Moto.

just be

(#138) heroic


heroic
tag

nekem se meggyőző a telefon sebessége (mint ahogy a tesztben hangoztatva van), a hero-nál se gondolom gyorsabbnak (mindezt a videók alapján ítélem meg, nem fogtam még kézbe). szép, szép.. de kicsit többet vártam, úgy összességében a motorola "mérföldkövétől". mondjuk eleve a qwerty-s telefonok nem hoznak lázba (számomra felesleges), de biztos meg van rá a réteg aki meg fogja ezt venni.

ami árakat linkeltetek, ott meg inkább a bruttó árat nézném, ami erősen 150k körül van,
ennyi pénzért szvsz nem éri meg.

én még továbbra is várok a számomra "tökéletes" android alapú telefonra, amit remélhetőleg még ebben az évben befut. :)

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#139) #06658560 válasza indigen (#126) üzenetére


#06658560
törölt tag

Aki ennyiért vesz telefont, az esetleg repül, esetleg vonatozik. S oda az autóhifit nem tudja magával vinni. :U

(#140) #06658560 válasza Langsam (#136) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az, hogy divx csak fizetősen és hekkeléssel oldható meg, asszem nem a motorola sara, s a google saját telefonját ugyanúgy fogja érinteni. Nem gondolod? :F

(#141) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Szerk: Inkább semmi. :)

[ Szerkesztve ]

#!

(#142) Langsam válasza #06658560 (#140) üzenetére


Langsam
aktív tag

Természetes, hogy nem a Motorola sara, de attól még a konkrét telefonnál ugyanúgy gond, ha órákig konvertálgatni kell, nem vigasztalja a felhasználót, ha tudja miért van így, miközben látja, hogy az alsóbb kategóriájú telefonok nevetve visznek majdnem minden divixet.

Tudom hogy más oprendszer meg stb, de akkor is a minimálbér kétszeresét érő csúcs kategóriás telefonról beszélünk. Én soha sem a gyártót kritizálom, hanem megmondom, ha egy konkrét telefonnál valami nem tetszik, mi az ami engem zavar, vagy hiányozhat a felhasználónak.

Csatlakozva egy előttem szólóhoz, még én is várok a számomra tökéletes android telefonra.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#143) zack válasza Langsam (#142) üzenetére


zack
nagyúr

"még én is várok a számomra tökéletes android telefonra."

Ilyet kár is ide írnod, mert majd jól megmondják az okosok ill. az Androidot használók, hogy "már ez is tökéletes", és egyébként is..."hülye vagy hozzá mint a segg".
Érdekes hogy azért jópár vélemény született, ami hasonló az én véleményemhez ill. burkoltan én is ezt sugalltam, hogy "jó, jó de nem az igazi". De hozzáteszem, biztos mi látjuk rosszul.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#144) X-Master


X-Master
tag

Az a kamuhiradó király volt!
Kár hogy a telefon nem tetszik.
Szívesen megnéznék hasonló kamuhiradót más mobilokról is, üzenem a szerkesztőknek hogy nagyon jó az ötlet!! Más érdekes mobilhoz is ütős lenne.

(#145) Prof01


Prof01
veterán

Hibák a cikkben:

5.oldal: "három időpoont"
7.oldal: "HTML 5 szebvány"

Illetve a videóban, ha jól hallom: "Ez a készülék arról híres, hogy már a Motorola 2.0-ás op. rendszere van rajta."
Nem Android 2.0 akart lenni? :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#146) Langsam válasza zack (#143) üzenetére


Langsam
aktív tag

Meggyőződésem, hogy majd ha a hozzászólók konkrétan használni kezdik a telefont, akkor már árnyaltabb lesz a véleményük, sok kezdeti eufória (N95, Xperia) váltott már kritikusabb szemléletre. Ami azért baj, mert komoly pénzeket kell kifizetni minden egyes új felső kategóriás telefonokért, és a felhasználó joggal várja el a minél nagyobb tudást és műszaki tartalmat, ami a kor szintjén kihozható. Nyilván sosem lesz tökéletes multimédia egy telefonban, hiszen akkor ki venné meg ugyanazon gyártó mp3, video lejátszóját, felvevőjét, fényképezőjét, stb, de egy bizonyos szintnek megfelelő minimumot már hozni kell, főleg ha azt más gyártó gépe már tudja. Erre utaltam a divxnél és a 24 fps-nél.

2010-ben megcsatázik majd néhány nagyágyú android telefon, kérdés mire lesz elég a Motorola jelenlegi muníciója. Ezt én még csak nyitólövésnek tekintem. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#147) Napfénysüti

Nagyon jó telefon lett bár nekem nem különösebben tetszik meg jelenleg még kicsit drága, de ez akkor is egy nagyon jó lépés a Motorolától. Csak aztán így is folytassák. :K

Més que un club!

(#148) indigen válasza #06658560 (#139) üzenetére


indigen
tag

Repcsin, ugysem tudja használni!
Vonatért nálad van a plussz pont!! :D

Mondd el egy vonalnak, mi az a gömb!

(#149) kaller1 válasza Langsam (#146) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt én még csak nyitólövésnek tekintem

Egy majdnem padlót fogott cégtől kell ennél nagyobb "lövés" így hirtelen? :U

.::> <::.

(#150) Bling95


Bling95
őstag

Váó menyi hsz. :Y
köszönjük a tesztet, vártuk már nagyon :R
Talán kezdi összeszedni magát a motorola is.
170... nem kevés, de fog ez menni lejjeb is.... i8910 is ennyiről indult, HD2, szóval szerintem az árral se szálltak el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.