Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tuskooo válasza >-48-< (#248) üzenetére


tuskooo
addikt

És ha az adatkábelezés lassú? És ha nincs nálad kábel? Én pl. nem szoktam magammal cipelni a kábelt, kártyaadapter viszont mindig van nálam egy, bármikor kellhet.

(#252) >-48-< válasza tuskooo (#251) üzenetére


>-48-<
aktív tag

No comment. Legyen igazad. A többiek majd úgyis szétcincálnak.

#!

(#253) tuskooo válasza >-48-< (#252) üzenetére


tuskooo
addikt

Gondoltam, hogy ez lesz belőle, most barom lettem, mert mások az igényeim. Gondolom Bogék is hülyék, mert ez felmerül.

(#254) >-48-< válasza tuskooo (#253) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Küldtem pü-t. ;)

#!

(#255) Quasi_modo válasza Straw (#250) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

de a mem kártyás telefonok 95%-a kártyaolvasóként funkcionál ha összekötöd a gépeddel USB-vel, így nem kell kikapcsolni a telót.
Pont erre céloztam.
Ha meg tudom,hogy valahol (nem otthon) szükségem lesz rá, hogy másoljak valamit a kártyára/kártyáról, akkor szépen magammal viszem a kábelt.

valami

(#256) madstunt válasza >-48-< (#247) üzenetére


madstunt
addikt

biztos mert büdös motorola bérencek. majd meglátjuk milyen lesz most az, az egyik legnagyobb hype tárgya bizonyos körökben az N1 de ők biztos nem láttak még széthypeolt telót beégni....

(#257) >-48-< válasza madstunt (#256) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Hát ezt megkaptam. :DD Okés visszaszívom, de már nem tudom szerkeszteni... :B

[ Szerkesztve ]

#!

(#258) Straw válasza tuskooo (#253) üzenetére


Straw
senior tag

Senki nem mondta h barom vagy, csak ne így írd le mert mindenki le támad. Van abban vmi amit mondasz,nálam sincs adatkábel, meg olvasó sem, én nagyrészt bluetooth-t használok, ami viszont teü lassú ellenben nem kell cipelnem magammal semmit. De a kártya olvasó nem USB-s? Csak mert akkor olyan nagy sebességbeli különbség azért nem lesz.

42

(#259) Typhoon47 válasza zack (#226) üzenetére


Typhoon47
őstag

na ez megy aláírásba, köszi!

"Education is important but big biceps are importanter"

(#260) zack válasza Typhoon47 (#259) üzenetére


zack
nagyúr

Pü ment.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#261) Enjoy


Enjoy
addikt

Nah, még 5perc és kezdődik az első Android konferencia.
További infók: Link

► més que un club ◄

(#262) bwoay válasza ThorsHUN (#241) üzenetére


bwoay
nagyúr

félreértetted, az a Moto és a Verizon korábban rendkívül szorosnak tűnő kapcsolatára utalt. Az engadget a Droidra voksolt a Nexus One helyett.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#263) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

hasonlóan vélekedek a memókártya helyéről... baromira mind1 h hol van... 8gb n95 ön kivül mind1ik telefonom olyan volt h szabadon lehetett a kártyát kivenni de sose vettem ki... vagy kábel vagy blue , ez olyan mint az fm rádió, kinek hátrány , kinek nem, nem hiszem h egységes probléma.

Üdv: Laca

(#264) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Mi lenne, ha ezt a memóriakártya-helye-engem-nem-is-érdekel-hogy-hol-van kérdéskört úgy közelítenétek meg (s ehhez talán némi beleérző képességre is szükségetek lesz), hogy úgy teszitek fel a kérdést, hogy ha és amennyiben már telefonok százain meg lehetett oldani a hotswap-et, akkor mibe került volna ez a Motorolának?

Továbbá tisztelettel érdeklődnék, hogy Kovács Béla fórumozó polgártársnak miért fáj az, hogy vannak olyan, nem Kovács Béla polgártársak, akik szintén fórumoznak, s nekik valamilyen okokból fontos, hogy a kártya cserélhető legyen könnyedén.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#265) D4rkAv3ng3r válasza Airnold (#19) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Én is arra voksolnék két ok miatt is, nem kell QWERTY és a Nexus One mögött a HTC van. A külső szubjektív nekem ez nem jön be. A ár az infók alapján még alacsonyabb is a Motoroláénál, bár mire mindkettő ideér.

#265 Bog: Mondjuk nekem sem fér a fejemben miért nem tudják (vagy inkább akarják) megoldani, hogy oldalt legyen egy retesz mögött az a nyamvadt memókártya. :W
A 25ezer Ft-os Kp502-mnél meg tudták oldani akkor itt miért nem? Biztos csillagászati összeg lenne megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#266) Rhino666 válasza kaller1 (#239) üzenetére


Rhino666
őstag

Igen, azt már javították is de a másik hibát még mindig nem. :D

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#267) Harlek


Harlek
tag

Olvastam az Engadgetes Nexus One tesztet, és meglepődve tapasztaltam, hogy sokszor a Milestonet hozták fel, mint pozitív példát. (Ahhoz képest lepődtem meg, hogy arra számítottam, hogy a cikk szerint az N1 megváltja a világot.) Viszont felmerült bennem a kérdés: lehet majd updatelni Androidot Milestone-on? Mit tudom én, kijön Nexus One, hivatalos lesz a 2.1-es Android, akkor azt fel lehet hivatalosan tornászni majd Milestonera? Vagy ehhez a Motorola supportja kell?

[ Szerkesztve ]

(#268) Bog válasza Harlek (#267) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Milestone márciusban megkapja a 2.1-es OS-t. Ezt tekintheted hivatalos infónak, olyan helyről hallottam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#269) Karma válasza Bog (#268) üzenetére


Karma
félisten

A 2.0.1 meg elvileg január elején kijön, hogy pariban legyen a Droiddal...

...ami nagyon elkéne, nekem már másodjára indult újra magától. Legalább van annyira okos a telefon stack, hogy nem kell újra beírni a kódot - így nincs az, mint G1-en volt, hogy órákig nem veszem észre, hogy gyakorlatilag nem vagyok a hálózaton.

“All nothings are not equal.”

(#270) Harlek válasza Bog (#268) üzenetére


Harlek
tag

Köszönöm a gyors választ, még egy indok, hogy gyűjtögessek Milestonera. Már csak a "T-Mobile fogja Magyarországon forgalmazni." kritériumnak kell megfelelnie. :)

(#271) Straw


Straw
senior tag

Lehet csak én sikottam át felette, de nem találtam a cikkben olyan részt ahol a telefonálás közbeni hangminőségről van szó. Valahol azt olvastam h a milestone is 2 mikrofonnal van felszerelve (persze ez lehet hogy nem így van, nem mindíg vannak a tények leírva), és akkor nagyjából lehet tudni milyen lesz az N1 hangminősége.

42

(#272) bwoay válasza Straw (#271) üzenetére


bwoay
nagyúr

kétlem, hogy ez alapján meg lehet ítélni, ennyi erővel egyetlen olyan készüléket alapul véve, amiben csak egy mikrofon van, lehet következtetni a többi nyócmilliárd telefon hangjára :D
arra már nem emlékszem, hogy Bog kitért-e volna rá a cikkben, de több helyen láttam, ahogy méltatják, sőt, magasztalják a hangminőségét. 2 mikrofonról sehol nem olvastam a Droid kapcsán, de futólag itt is megemlítettük a CrystalTalkot, ami már az utóbbi 2-3 éven nagyon jó hangzást biztosított a Motoroláknak (meg előtte is kiválóak voltak ebben).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#273) Karma válasza bwoay (#272) üzenetére


Karma
félisten

Tényleg baromi jó hangja van. Megkockáztatom, hogy az elmúlt időszakban ennek van a legjobb beszédhang-minősége az összes nálam járt telefonból (ami több, mint amit megvettem magamnak, pedig az se kevés ;))

Csak ne lenne ilyen instabil bugos retek...

“All nothings are not equal.”

(#274) Straw válasza Karma (#273) üzenetére


Straw
senior tag

Karma és bwoay! Köszi a választ.
Amúgy Karma, csatlakoznék az előttem már írókhoz, hogy valóban ha időd engedi egy kis felhasználói élménybeszámolót írhatnál logoutra, sokan kíváncsiak lennénk rá.

42

(#275) Karma válasza Straw (#274) üzenetére


Karma
félisten

Azt hiszem megvárnám a 2.0.1-es frissítést (és ajánlom, hogy vagy brit forrásból, vagy csak később vegyen mindenki, aki Milestone-t akar), mert most sok pozitívumot nem tudnék írni róla.

“All nothings are not equal.”

(#276) bwoay válasza Karma (#275) üzenetére


bwoay
nagyúr

és 2.1? :U

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#277) Karma válasza bwoay (#276) üzenetére


Karma
félisten

Az teljesen hidegen hagy.
Mondhatnám kicsit explicitebben is, de nem akarok moderálódni :)

Nagyon remélem, hogy a Motorola nem dönt úgy, hogy kihagyja az olasz Milestone bugfixálását, hogy majd márciusban jöjjön a 2.1... Akkor biztosan megyek és felgyújtom a fórumukat.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#278) Straw válasza Karma (#275) üzenetére


Straw
senior tag

Várjuk szeretettel :D

42

(#279) Csabi95


Csabi95
tag

már majdnem szerelmes lettem, amikor hirtelen megtudtam az árát :( :((

(#280) Harlek válasza Karma (#277) üzenetére


Harlek
tag

Nem tudod esetleg telepíteni a brit verziót a kivárás helyett?

(#281) Karma válasza Harlek (#280) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom honnan leszedni :( És már több órát töltöttem fórum- és Google-olvasgatással, de nem találtam meg a megoldást.

Ha tudnám, azonnal frissítenék.

“All nothings are not equal.”

(#282) Karma


Karma
félisten

Most találtam egy olyan infót, hogy a németeknél január 13-án jön a 2.0.1.
Remélem addig nem robban szét a fejem.

“All nothings are not equal.”

(#283) forgonati


forgonati
őstag

Nagyon jó telefon, igazán tetszik. Mindig is kedveltem a Motorolát, és reménykedem hogy ezzel kicsit kilábalnak a bajból, és kiadnak még sok jó gépet. Kár lenne eltűnniük. Hajrá :C

Keelah Se'lai!

(#284) Prof01 válasza Csabi95 (#279) üzenetére


Prof01
veterán

Miért mit vártál, hogy az első napon 50k-ért fogják árulni? :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#285) spawn21


spawn21
veterán

Egy napja van nálam a telefon. (kivettem a tesóm kezéből és elszaladtam. :)) )

csalódtam :(((

Lassú,szerintem. Többre számítottam.

iPhone 13p

(#286) Straw válasza Karma (#282) üzenetére


Straw
senior tag

Van valami infód arról hogy a kijelző kapott-e karcmenetes borítást, vagy van-e zsírtaszító bevonat a telón valahol?
Mert én sehol sem olvastam erről, viszont érdekelne.

42

(#287) Karma válasza Straw (#286) üzenetére


Karma
félisten

Az tuti, hogy a zsír ellen abszolút semmi nincs a kijelzőn (vö. iPhone 3GS), elég gyorsan be lehet ködösíteni a képernyőt. Nekem úgy tűnik, hogy maga az üveg ugyanaz az edzett cucc, mint általában mostanában minden igényesebb (~nem Nokia) eszközön, tehát karcálló lehet.

“All nothings are not equal.”

(#288) Straw válasza Karma (#287) üzenetére


Straw
senior tag

THX! Ezt jó tudni, sztem ez elég fontos dolog, de sehol nem írnak róla.

42

(#289) DerDer


DerDer
tag

Nem veletlen nepszeru az usa-ban.. Keszulek ~150dollar :Y
2eves contract, havi 50$, cserebe:
korlatlan adatforgalom, Min. 1000sms+100perc hivas, de gyakran korlatlan.
Jah es a mexikoi bevandorlo is 8dollaros minimalberen dolgozik :(

[ Szerkesztve ]

(#290) Napfénysüti válasza Karma (#282) üzenetére

Ennyi probléma van vele? :F

Més que un club!

(#291) Karma válasza Napfénysüti (#290) üzenetére


Karma
félisten

És most sem vagyok egyedül. Az egész olasz széria ilyen, és ki tudja, még melyik másik (a Motorola support fórum alapján.)

Azért optimista vagyok, ha holnap bekapcsolja végre a Pannon a mobilnetem, meg végre kijön a frissítés, még egész jó telefon is lehet ez a végén. Addig csak egy csicsás műanyag téglatest, ehhez képest igen drágán.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#292) Napfénysüti válasza Karma (#291) üzenetére

Az mondjuk érdekes hogy mért pont csak az olasz készülékek ilyenek. De csak megjavul a frissítéssel a telefonod.

Més que un club!

(#293) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hűha. Nem gyenge...
Bárcsak ne Android lenne...

(#294) Kyller válasza Karma (#269) üzenetére


Kyller
senior tag

Igaz, nekem nincs Milestone-m ( :O ), viszont Spicám van, és hasonló módon újraindulgatott, csak úgy magától. Vagy a képernyő feloldás miatt, vagy csak mert olyanja volt...De azt hiszem az IGO miatt volt ez. Letöröltem és azóta semmi baja...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#295) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo lett a teszt. A "hiradon" pedig jot kacagtam.
Nem rossz telefon ez a Moto, de a radio hianya engem zavar.
Ja meg az ara... (kesobb bisztos kissebb lesz) :)

"There is nothing permanent except change"

(#296) eami válasza FoxiestFox (#293) üzenetére


eami
addikt

húúú ezt jól megmondtad... na de miért is? :DDD

(#297) asadasad22 válasza FoxiestFox (#293) üzenetére


asadasad22
őstag

mi lenne inkabb? jobb nem is lehetne rajta.

(#298) Womb válasza FoxiestFox (#293) üzenetére


Womb
senior tag

Mire gondoltál? Milyen operációs rendszert tudnál elképzelni?
Esetleg van valami ami szellemileg elmaradott az Androidban?
Fogyatékos némely funkciója? Melyik, milyen része nem nyerte el a tetszésedet?

(#299) fricz19


fricz19
őstag

régi kedvenc moto életre kell

hajrá :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#300) #16820480 válasza Karma (#291) üzenetére


#16820480
törölt tag

van valami fejlemény a szoftverrel kapcsolatban?

amúgy lenne egy kérdésem: még mindig igaz az, hogy csak mobilnetes kapcsolattal lehet aktiválni a google fiókot első indításkor? valami ilyesmi rémlik a G1 teszt kapcsán, azóta meg semmit nem hallottam róla.
illetve mennyire gáz a billentyűzet, volt ahol írják rá, hogy az a lelógó rész (fektetve jobb oldalon) bezavar a gépelésnél, mert beleakad az ember keze (?).
az akkumlátor milyen? az MA tesztben jót írnak róla, a techradar-on meg egy-két külföldi oldalon rosszat.
illetve van rajta valami olyan dolog, ami jelzi az elmúlasztott eseményeket, ha a kijelző nem világít? ha nincs erre LED, akkor esetleg nem lehet olyan programot találni/írni, ami mondjuk az érintőgombokat villogtatja ilyen esetben?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.