Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) amanoba válasza Ricardo (#28) üzenetére


amanoba
őstag

úúú ne mondmáá aszittem csak egy progi kérdése a márketbőő, de okos vagy! :DDD

félreértés ne essék, tisztában vagyok egy-két dologgal, csak valahol mintha olvastam volna ilyet, h csak szoftveres korlátai vannak..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#52) Magnum_ válasza Bog (#50) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nyilván egyetértünk sokan, DE sokan vannak, akik vállalják a bolti garit..... de szvsz a 0%-os gyártói garis ár hamaosan megközelíti azt az árat.

I humbly and respectfully decline™

(#53) Langsam válasza zack (#37) üzenetére


Langsam
aktív tag

Teljesen egyetértek Veled. :)
Nagyon vártam én is a telefont és a tesztet, aztán se bikaerős proci, se divx.
Nekem sem tűnt annyira gyorsnak a menü/szoftver, és ebben a kategóriában azért a multimédiára is gyúrni kell már.
Jól láttam, hogy nincs tesztvideó ?
Nekem a 24 fps nem tűnt annyira nagy számnak, mert a gyakorlatban a 30-nak írt videó képesség is ténylegesen lassabb, épp hogy szaggatás mentes, néha meg nem. :)
Szóval attól tartok a videofelvétel nem lesz ütős, ennyiért, ilyen kategóriában már sokkal erősebb kéne, tudom hogy Android, oké, de az LG ebben erősebb.
Egyébként végre letettek egy komolyat az asztalra (ideje volt) mint az Opel az Insigniat. :)
Üdv.

(ja és a teszt tényleg jó volt, tetszett, de én plecsniben is ennyit adtam volna csak max)

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#54) kokyt válasza cr4sh- (#47) üzenetére


kokyt
senior tag

Hát nem tudom, de én mindig "fejjel lefelé" teszem zsebre a telefont, mert úgy nem kell forgatni mikor kiveszem. Ebben az esetben tényleg hátrány a fenti elhelyezés. Másrészt oltári hülyén néz ki szerintem a tetején kilógó izé, főleg ha valahol elő kell venni, mert mondjuk albumot akarok váltani. Kényelmetlen a kábel tekergetése is ilyenkor.
Semmivel nem bonyolultabb a tok és minden más dolog, ha alul van a jack csatlakozó, max praktikusabb. Persze ez az én egyéni véleményem :)

Valaki említette, hogy esőben meg nem vesz elő egy 170k-s gépet. És mi van ha esőben hívnak? Kézre állsz? ;]

(#55) hemaka


hemaka
nagyúr

Hmm, na mi a fene, a Motorola kezd magára találni. Simán elfoganám, de megvenni ennyiért azért neeem. :N

(#56) Ulkesh válasza Bog (#50) üzenetére


Ulkesh
őstag

"bár a HD2-t sem éreztem lassúnak, sőt. "

Nem is az! Csupán arra utaltam, hogy a hardver lényegesen többet tud, mint amit a WinMo6.5 és a HTC jelenleg enged kihasználni belőle, ezért egy optimalizáltabb rendszer alacsonyabb órajelen is lehet akár jóval fürgébb is nála.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#57) Ulkesh válasza kokyt (#54) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Hát nem tudom, de én mindig "fejjel lefelé" teszem zsebre a telefont"

Ugyanezt akartam én is éppen írni :D

"Valaki említette, hogy esőben meg nem vesz elő egy 170k-s gépet. És mi van ha esőben hívnak?"

Két lehetőség van, ha esernyő alatt álok, vagy van közelben esőtől védett hely, akkor felveszem, ha nincs, akkor nem és később visszahívom. Elsősorban nem a készülék védelme miatt, hanem azért mert utálok ázni és inkább sietek védett helyre, mint hogy közben trécseljek :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#58) Straw


Straw
senior tag

Nekem a videón, hoscreen váltáskor úgy tűnt mintha kicsit meg-meg szaggatna az anim, bár én még nem fogtam androidos gépet a kezemben, és nem tudok mihez viszonyítani csak ahoz amiket videokon láttam, és a Nexus One után ez a leggyorsabb.

42

(#59) >-48-< válasza kokyt (#54) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Akár hiszed, akár nem, tényleg nem veszem elő esőben a telefonom. Headsetet használok olyankor. Egyébként meg csak vicces próbáltam lenni... :U Amúgy nekem is alul van a bemenet és szerintem is így praktikusabb. ;)
Nekem beledugós tokom van és ha csak időt akarok nézni vagy kikapcsolni, stb, nem kell előhúzni az egész telefont.

#!

(#60) ZooLee


ZooLee
őstag

Jah mégegy: A Nexus One-al való összehasonlítás csak a szoftver összehasonlítására lesz alkalmas, a két készülék nem lesz igazából versenytárs, mivel a QWERTY miatt a Milestone inkább az üzleti kategória felé húz (Blackberry, Nokia E-Series), a Nexus One pedig az iPhone-féle multimédiás telefon szegmens felé.
Ne tévesszük szem elől a két termék elsődleges piacát! Az, hogy hozzánk is jut a készülékből, még nem jelenti azt, hogy a mi piacunkat döntő szempontként vennék figyelembe.

Z.

(#61) zack válasza Langsam (#53) üzenetére


zack
nagyúr

Ez tény. Multimédiában jobb lehet az Arena. Mindezt 1/3 áron. :U
Sajnos a válság mindenképpen lassítja a fejlődést, ami érthető, de azért uram bocsáss meg, 2010 Q1-ben kiadni egy olyan felsőkategóriás telcsit amiben igazából semmi említésre méltó újdonság, újítás sincs... :F Ha pedig a 117k bolti árat nézzük az is horror. 12k olcsóbb egy i8910 HD, és 18k marad a zsebedben ha i8000 veszel. Ez azért nem kevés, főleg úgy hogy mindkét Samu-t jobbnak érzem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62) kokyt válasza Ulkesh (#57) üzenetére


kokyt
senior tag

"Két lehetőség van, ha esernyő alatt álok, vagy van közelben esőtől védett hely, akkor felveszem, ha nincs, akkor nem és később visszahívom."

Ritka, ha esernyő van nálam, viszont gyakran telefonálok. Ha viszont van nálam, akkor biztos nincs szabad kezem felvenni :(

"Elsősorban nem a készülék védelme miatt, hanem azért mert utálok ázni és inkább sietek védett helyre, mint hogy közben trécseljek"

Az én lábaim függetlenek a beszédközpontomtól :B Az tényleg vicc lenne, ha a készülék védelme miatt nem lehetne telefonálni.

#56-ra: Na ez is eljött: egyet értek veled :C

>-48-<: Én is csak vicceltem :B Mindenki úgy használja ahogy jónak látja. Én is használnám a headset-et, ha nem útálnám annyira. Persze kocsiban más tészta, ott csak azzal, vagy kihangosítóval.

[ Szerkesztve ]

(#63) arkiss32


arkiss32
csendes tag

váááááááá, megjött!!! :R
ezt már el tudnám képzelni az e71 helyett! :))

(#64) kaller1


kaller1
veterán

Jó teszt lett,gratula!
Annyit fűznék hozzá,hogy a Moto Phone Portal wifi része működik más telefonokon is.

.::> <::.

(#65) Karma válasza zack (#61) üzenetére


Karma
félisten

Semmi újítás, persze... Melyik telefonról is beszélsz?
Vagy Neked mi számít újításnak? 16 megapixeles kamera kéne?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#66) Ulkesh válasza zack (#61) üzenetére


Ulkesh
őstag

Mindkét Samsung médiaphone, a Milestone meg elsősorban üzleti modell, ne keverd a kettőt. A qwerty és az, hogy nem WinMo, vagy Symbian van rajta eleve ígéretesebbé teszi a Samsung jószágainál sokak szemében.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#67) cr4sh- válasza zack (#61) üzenetére


cr4sh-
tag

Tényleg nem, csak maga a rendszer is az, amivel kijött, mivel ezidáig, android 2.0-ás rendszerrel még nem került forgalomba telefon.

(#68) >-48-< válasza zack (#61) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Lehet, hogy te jobbnak érzed, ezzel nem is kívánok vitatkozni. De ezek nem androidos készülékek. A motorola nem véletlenül nyitott ebbe az irányba. Felismerték, hogy ezzel a platformmal néptelefont gyárthatnak (USA). Laza 1millió darabot el is adtak belőle. Remélem hosszú távon is sikeresek tudnak maradni és nem "Palmoskodják" el a mentőövüket.
Ez egy csúcs kategóriás készülék,a kor minden követelményének eleget tesz. Összeszerelési és anyaghasználati szempontból is kiválló, megfelelően gyors (jobb egy optimalizált lassab proc, mint egy csúcsszériás "belehányt" darab), ezért a 117-et nem érzem soknak érte. Főleg, ha még majd csökken is...

szerk: na mire ezt összehoztam, ti már beelőztetek, genyók! :D

[ Szerkesztve ]

#!

(#69) fairi válasza Bog (#50) üzenetére


fairi
addikt

"A bolti garis cuccokkal meg ebben az esetben azért vigyázzatok. Nincs benne magyar térképes iGO, nincs benne magyar nyelv sem. Utólag nyilván mindent rá lehet berhelni, de lehet, hogy sok szívás lesz."

ha kiadja az NAVNGO hivatalosan IGO-t akor nem lesz baj,még mindig olcsóbb lesz mint hivatalosan motorolától 150-170k-ért!
GSMboltokba most megy 115k körül,megy még le,kb 100-ig!

Mivel androidon szoftverfrissítést,nyelvi fájlok kérdését nem ismerem magyar nyelv kérdésébe nem tudok nyilatkozni...

(#70) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Végre eljött az ideje, hogy gratuláljak a Moto-nak: :R .
Most már talán levehetjük a gyászruhát. :K

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#71) cr4sh-


cr4sh-
tag

Ameddig nem védtem tokkal a telefonom én is fejjel lefelé tettem zsebre, de szerintem mindenki így van ezzel, mivel így esik kézre. De amióta olyan telefonom van, amit tokkal védek, azóta nem igazán esik kézre fejjel lefelé zsebre tenni, mivel először a tokba teszem a telefont normál állásba' és utána már így is teszem zsebre. :))
A kinézete tényleg fura lehet, de szerintem nem zavaró, meg lehet szokni.
Ha meg más nincs alternatíva még a BT füles. :DD

[ Szerkesztve ]

(#72) zack válasza Karma (#65) üzenetére


zack
nagyúr

Eleve az Android mint Op rendszer, az üzleti szegmenset vette célba. Elqúrták? El. Mert ha mindezek mellett normálisan felkészítették volna multimédiára is, jóval nagyobb sikere lenne, egy olyan OP rendszerrel szemben ami erre is és arra is jól használható. Hiszen nem mindegy mekkora a potenciális vásárlóréteg. :U
Persze nincs kizárva, hogy az Android 5.0 nem ilyen lesz, de eddig nem erre vették az irányt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#73) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Jó lesz ez az Android rendszer,csak már multimédiás képességre is gyúrhatnának.Equalizer,Fm rádio alap kéne,h.legyen!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#74) daninet


daninet
veterán

Mostmár komolyan tartom magam ahhoz, hogy Bog vicckönyvet kapott karácsonyra :DDD

Egyébként a teló nekem tetszik...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#75) cr4sh- válasza zack (#72) üzenetére


cr4sh-
tag

Segíts már nekem, milyen multimédiás dolgot nem tudsz csinálni androidos telefonnal, amit tudsz mondjuk winmo-val?
Gondolom a az integrált facebook, twitter és egyéb kliens is az üzletembereknek lett belepakolva. :DDD

(#76) Ulkesh válasza zack (#72) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Mert ha mindezek mellett normálisan felkészítették volna multimédiára is, jóval nagyobb sikere lenne, egy olyan OP rendszerrel szemben ami erre is és arra is jól használható. "

Nem egészen értem miért lovagolsz a multimédián folyamatosan.
Ha a DivX-re gondolsz, akkor ha jól tudom egyetlen kattintás és már telepítetted is rá, minden mást meg alapból tud. Innentől nem értem miben lenne jobb akár az említett két Samsung készülék is (max. az FM rádió, de az nem mindenkinek hiányzik).

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#77) Langsam válasza zack (#72) üzenetére


Langsam
aktív tag

Ebben a kategóriában (pozicionálás, minőség, tudás ár, stb.) szerintem egyszerűen nem lehet magas labdát feladni, vagy ziccert nem lecsapni. Egyet sem. Főleg úgy, hogy esetleg csak egy plusz programról vagy egy menüpontról van szó. Mert nem mindegy: pld. a divx hiánya miatt lesznek, akiket nem érdekel a telefon, de azért senki sem fordult volna el tőle, hogy van benne divx. Nincs kétségem, hogy a Nexus, vagy a jelzett többi nagyágyú ezeket nem fogja kihagyni. Nyilván azok sem lesznek tökéletesek (vagy ha igen, akkor majd mi akkor is belekötünk valamibe :) ) de ezek a dolgok (rádió, divx, video, memokártya helye, stb.) egyelőre még szerintem egyértelműek. Az az érzésem, hogy a technika lassan halad a többség számára tökéletes telefon felé, mert a tudás már meglenne rá, de mindig elhibázzák. Mert egyszer csak azt mondjuk: Igen itt egy telefon, nem nagy, de az eleje tiszta képernyő, villámgyors, bővíthető, TÉNYLEG HD-ben rögzít, mindent lejátszik és minden módon kommunikál. :) Üdv.

Szerkesztve. Ezt csak azért írtam, mert alapból nagyon jó telefonnak tartom (origi IGO nagy dobás pld.) és így számomra csak zavaróbb, hogy néhány szálat nem varrtak el. :)

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#78) Medley


Medley
tag

Üdvözlöm a hozzászólókat!

Nagyon boldog voltam amikor a tesztet elolvastam (bár már ismertem a Milestone-t). Végre feltámadhat a Motorola. Maga az OS-sel nincsen semmi gond, komolyabb hiányosságok nincsenek, sebesség tökéletes. Tetszik a telefon is, de az i8910-et azért nem adom el :N

Egy kérdésem lenne:

- TFT vagy AMOLED a kijelző?

Üdvözlettel: Medley

(#79) kaller1 válasza Langsam (#77) üzenetére


kaller1
veterán

Ezekből csak az fm rádió nem pótolható,a többi lényegtelen apróság.Adatot mozgatni ott a kábel,BT,wifi amik sztem kényelmesebbek,mint a kártya mountolás,majd az elérhető helyről kivétel és visszarakás. :U

.::> <::.

(#80) Konflikt válasza zack (#72) üzenetére


Konflikt
addikt

olvasgass egy kicsit mielott ostobasagokat irkalsz. sajnos most se idom se kedvem sincs most erre bovebben reagalni.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#81) Langsam válasza kaller1 (#79) üzenetére


Langsam
aktív tag

Oké, részben igazad van, de legyen egyszer már az a helyzet egy csúcs telefonnál, hogy ne kelljen magyarázkodni, hogy használjam a telefont adatátvitelre és mit kell még letöltenem és telepítenem rá, hogy nekem megfeleljen. De a 24 fps-t továbbra is karcsúnak érzem (tudom a hőskorba visítottunk volna :) ) és nagyon szeretnék tesztvideót látni már. Hátha meggyőz, mert vételi érdeklődéssel vártam a telefont, de egyelőre ennyiért, és így, felejtős. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#82) cr4sh- válasza Medley (#78) üzenetére


cr4sh-
tag

Sajnos TFT, de ezt valahol a tesztben is olvastam.

(#83) >-48-< válasza Langsam (#77) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Ezer felhasználónak ezer igénye van. Mindenki eldöntheti, hogy a telefonja memóriáját és processzor teljesítményét mivel foglalja le. Spanyolok csináltak egy weboldalt, ahol mindenki elmondta, hogy szerinte mi kell egy telefonba (asszem geekphone a neve). Aztán megcsinálták több százezer visszajelzés alapján. Guess what? Még mindig vannak fanyalgók, hogy ez meg az miért nincs benne, ez meg az viszont miért kapott helyet.

Csak egy példa: Bluetooth nekünk pl baromi fontos, de olyan országokban, ahol olcsóért van az internet és az internetképes telefonok, le se kakkantják a hiányát. "Működjön a headset, azt helló! Ha képet, zenét miegymást akarok küldeni, majd elküldöm mailben."

Olyan készüléket gyártani, ami mindent tud, üzleti öngyilkosság amúgyis (asszem). Kivenné meg az update-elt készüléket, ha már van tökéletes készülék...

szerk: a trükk az, hogy mindig picit dobj nagyobbat, mint a konkurencia(házon belüli konkurenciát is ideértve)
üzleti telefon + social networking készülék + geek eszköz= ez szerintem elég széles vásárlói réteg

[ Szerkesztve ]

#!

(#84) Magnum_ válasza Medley (#78) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A fedlapon tehénkedő kijelző 3,7 inches átlója bőven elég, főleg, ha a 480x800 pixeles felbontást is hozzávesszük. Természetesen kapacitív TFT-ről van szó.
igen, amoled egy fokkal jobb lenne.

I humbly and respectfully decline™

(#85) kaller1 válasza >-48-< (#83) üzenetére


kaller1
veterán

Olyan készüléket gyártani, ami mindent tud, üzleti öngyilkosság amúgyis

Ez így van,nem is akarnak tökéleteset csinálni.A milestone utódja is ott van már a tervezőasztalon,majd egy-két dolgot javítanak benne,és jöhet az újabb-kicsit jobb,de nem tökéletes telefon,és így tovább.... :)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#86) Medley


Medley
tag

Hát ezt elnéztem... :DDD Pedig még a megjelenése előtt AMOLED-ről szólt a fáma... :(

[ Szerkesztve ]

(#87) kokyt válasza Langsam (#81) üzenetére


kokyt
senior tag

Azért ha jobban belegondolsz mégsem adhatják neked oda a telefont úgy, hogy előtte telepítették a teljes android marketet :U Mindenki döntse el mi kell neki, aztán telepítse fel. Erről szól egy okostelefon.
A videó képességekről meg elég annyi (megint :B ), hogy hiába a 24 (ami mellesleg tökéletesen elég kell legyen) vagy 30 fps, ha az optika gyk. nem létezik, a szenzor meg kisebb mint egy bolha hímtagja (már ha van neki :U ). Ezzel azt akarom mondani, hogy nem épp ez az a paraméter, ami eldönti, hogy jobb-e videóra mint egy másik modell, vagy sem.

Szerk.: Mire fel ez a nagy amoled láz? Oké újabb technológia, oké színesebb, oké sötétben kevesebbet fogyaszt, de attól még nem feltétlenül jobb, mint egy jobb fajta tft.

[ Szerkesztve ]

(#88) zack válasza Konflikt (#80) üzenetére


zack
nagyúr

Ha sem időd sem kedved nincs írni, akkor miért írsz bármit is? :U
Nem hinném hogy bármilyen ostobaságot írtam volna...jah, és köszi a tánácsot. Olvasgatok. :U
Ezért kár volt hsz-t generálnod. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#89) Straw


Straw
senior tag

Jó lenne egy összehasonlító vélemény vagy vidi modnjuk egy hero-val, amin a teljesítmény különbség látható.
Tudom hogy két külön rendszer, más proci szinte semmi sem ugyanaz, de már arra is azt mondták hogy villámgyors, ahoz kéne mérni a milestonet szerintem.

42

(#90) GGGBR


GGGBR
tag

egy kis összehasonlítás[link]

I LOVE THIS GAME

(#91) bob011 válasza Bog (#50) üzenetére


bob011
tag

A "HTML 5 szebvány" gondolom elírás.
Látom most nem szenvedtél meg az SDK-val.

Hello Moto! :C Hajrá Moto!

(#92) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A videó az elején nagy volt!
A telefon pedig :R

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#93) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Mióta várok már erre, kezdem is olvasni :)

(#94) Karma válasza Bog (#42) üzenetére


Karma
félisten

Köszi :R
Most értem a teszt végére, nagyon jó teszt egy nagyon jó készülékről :DDD

zack: Mitől lenne multimédiára kihegyezettebb egy i8910HD vagy i8000 ettől? Egy butafonnál még van értelme erről beszélni, okostelefonoknál szerintem csak Te csináltál ilyen kategóriát önkényesen. Gyanítom, hogy Konflikt is erre akart utalni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#95) Konflikt válasza zack (#88) üzenetére


Konflikt
addikt

tudod azert reagaltam annyit a hsz-edre, h nehogy vki kezpenznek vegye amiket irkalsz.
kedvem meg azert nem volt, mert unalmas a sok tiedhez hasonlo fikazo semmitmondo hsz, amiket anelkul irogatsz hogy kiprobalnad a mobilt (v a rendszert), v kicsit is olvasgatnal rola

kicsit bovebben:

Eleve az Android mint Op rendszer, az üzleti szegmenset vette célba.

baromsag. gyakorlatilag minden teren megallja a helyet, es majd minden reteg szamara keszult androidos mobil, mint ahogy azt az andorid alapu keszulekek szeles skalaja is mutatja (arban, kinezetben, tudasban). Mar itthon is akad szolgaltatonal 60-tol, pl. pannonnal a Spica, t-mobile-nal a Pulse, ill dragabban a Hero, GSM boltokon keresztul: G1, Magic, Droid, Tattoo, Liquid..

Elqúrták? El.

igen, biztosan... (negyedmillio droidot adtak el 1 het alatt az usaban...)
(kb.1 millio ervet lehetne ideirni, de talan majd sikerul magad is rajonnod h enyhen szolva is baromsagot irtal )

Mert ha mindezek mellett normálisan felkészítették volna multimédiára is, jóval nagyobb sikere lenne, egy olyan OP rendszerrel szemben ami erre is és arra is jól használható.

multimedia:
-spica viszi az xvides avi-kat (h.263 megy minden androidos mobilon, valszeg xvid is fog, market kerdese.)
-pl. a milestone-on (es a 2.0-tol van) vaku support, zoom. ezen meg 5mpx kamera van. (720x480@24 fps) amire ez nem eleg, arra vegyel hd kamerat. egy telefonba nem fognak fullframes CCD-t rakni, ill. nem fognak F moutot rahegeszteni h cserelgethesd rajt a f/2.8-as objektiveket..
-fm radio hianya talan felhozhato, de: gyak. minden nagyobb radionak van online stream-e, es ugyebar az allando netkapcsolat elege alap az os miatt - ez nemnagyon okozhat gondot. aki meg androidot hasznal mobilnet nelkul, hat annak csak gratulalni tudok.
-zene: 3,5-os jack re kothetsz barmit. (appok utan market)

irtad, h 1/3 aron van az arena (az arba most nem mennek bele, de 120-ert GSM boltbol szerezheto a milestone, az arena meg kb 60K, tehat maradjunk csak a felenel. vegleges arat meg majd akkor, ha vmelyik szolgaltato behozza).

nemtudom megis mit akarsz egy zart oprendszeru, gyengebb hw-u, lassabb ui-val rendelkezo 3"-os keszulektol: nem hasonlithato az androidos, cortex a8-as, 3,7"-os milestone-hoz.

neked megis mit jelent a multimedia: nincs a hatan 8-10 Mpixeles kamera?
szval akkor mire nem hasznalhato az os szerinted? (csak zarojelben kb. 20 000 alkalmazas van jelenleg a marketben..)

2010 Q1-ben kiadni egy olyan felsőkategóriás telcsit amiben igazából semmi említésre méltó újdonság, újítás sincs... .

majd egyszer azert probalj ki egy androidos telefont ;)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#96) BloodyEddie válasza zack (#72) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Te melyik bolygón élsz?

(#97) Typhoon47


Typhoon47
őstag

nah ez már igen. grat Moto, csak így tovább ! :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#98) madarasz92


madarasz92
őstag

Jóféle kis cucc..
Az ára szerintem egy kicsit sok..

(#99) kaller1 válasza madarasz92 (#98) üzenetére


kaller1
veterán

1-2 hónap,és a gsm boltos werza 100k alatt lesz.Annyiért meg... :))

.::> <::.

(#100) spawn21


spawn21
veterán

Üdv mindenkinek!

Asszem egy nagyon jó kezdet ez a Motorolától!
Egyszer láttam már videót róla,és nagyon vártam a tesztet. tetszik,androidhoz képest naon jóóóóóóóó. :Y

Bátyámat már rábeszéltem,hogy vegyen magának egyet(sajna ő megteheti) :DDD
Nagyon várom ,hogy megizzasszam a kicsi gépet.

Szép és sebes lehet a működése,a fotók nem az igaziak,de nem igazán érdekel ez minket,nem de? :)) Hozza a várt szintet ,azt kell mondjam. A teszt alapján.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.