Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Mtt


Mtt
tag

Jó kis teszt lett, nagyon jó a videó, grat! Igazából mindene jó, kivéve az ára... :(((

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#152) Puma K


Puma K
veterán

Nagyon tetszik a kinézete, és hogy Android van rajta.

Nálam 9,5/10 (mert nincs benne FM rádió :) )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#153) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Sajnos csak most tudtam megnézni és meghallgatni a "híradós" részt.
A Windows Mobile-os részen teljesen kifeküdtem! :DD :C ROFL!

Semmit sem írok alá!

(#154) Ulkesh válasza Langsam (#142) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Természetes, hogy nem a Motorola sara, de attól még a konkrét telefonnál ugyanúgy gond, ha órákig konvertálgatni kell, nem vigasztalja a felhasználót, ha tudja miért van így, miközben látja, hogy az alsóbb kategóriájú telefonok nevetve visznek majdnem minden divixet."

Konkrétan úgy, hogy az Android ingyenes rendszer, amibe nem fér bele a Divx kodek licencdíja. Ezt fizesse meg az (a programmal együtt), akinek szüksége van rá.
Mellesleg elég régi géped lehet, ha órákig kell konvertálnod, egy közepes gépen is kb. 15 perc egy DVD lekonvertálás MP4-be, de egy DivX film konverziója is megvan 30-35 perc alatt egy Core 2 Duo-s konfigon (most mondjam, hogy nálam a DVD 7-8 perc, a DivX meg 15-20 perc? :D)

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#155) kaller1 válasza Ulkesh (#154) üzenetére


kaller1
veterán

amibe nem fér bele a Divx kodek licencdíja. Ezt fizesse meg az (a programmal együtt), akinek szüksége van rá.

Mondjuk ha ez valóban így van,és samsungék meg tudták venni,akkor gondolom ez a többi gyártónak sem lenne valami nagy kiadás... :U

.::> <::.

(#156) tuskooo válasza indigen (#148) üzenetére


tuskooo
addikt

Hehe, mert akinek van pénze ilyen telefonra, az nem használhat tömegközlekedést...ekkora baromságot is rég hallottam.

(#157) #06658560 válasza indigen (#148) üzenetére


#06658560
törölt tag

És a reptéren, a tranzitban sem tudod használni? :U

#142 Langsam: az nem baj, hogy valamit hibának hozol fel ennél a készüléknél, de elkönyveled, hogy a google telefonban jó lesz, és ott nem lesz ugyanez, a nem gyártóspecifikus probléma? :U Nem ezt hívják kettős mércének?

[ Szerkesztve ]

(#158) Prof01 válasza tuskooo (#156) üzenetére


Prof01
veterán

:DDD :))

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#159) zack válasza Ulkesh (#154) üzenetére


zack
nagyúr

Kicsit túlzol. :U
Arena-ra 720x480-as felbontásban mkv-ből 1400Kbit/s bitrátával egy normál film 1h30p körül volt. Mindezt egy C2D E8600@4400Mhz procival, 4GB 1180Mhz szaladgáló OCZ Reaper ramokkal...
Szerinted ez egy régi gép? :U Tény hogy penge lett mind a kép mind a hang minősége is, de másképp nem is éri meg foglalkozni vele. Ilyen 30p alatti konvertálásokat leginkább sehol sem néznék, bár ez csak igényesség kérdése. Omnia 2-re meg már konvertálni sem kell...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#160) depmod


depmod
senior tag

MIelőtt tovább olvasnám cikket, ideírom, hogy a videó az nagyon komoly!!!!
Ez most vicc (just for fun)???? Minden respectem, de szerintem ultragáz, még poénnak is.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#161) kaller1 válasza depmod (#160) üzenetére


kaller1
veterán

ultragáz

Merthogy? Kifejtheted bővebben nyugodtan,mert engem érdekel. :)

.::> <::.

(#162) Karma


Karma
félisten

Az autofókusz működött, amikor a tesztképek készültek?
Nem volt piros a keret?

Ugyanis nálam azt csinálja, mint ahogy az amerikai Droidoknál is írták, hogy a büdös életbe se volt hajlandó fókuszálni. Próbaképp visszaállítottam az órát december 4-ére, és megjavult, zöld keret és jobb képminőség lett a vége.

Aki nem hallotta volna: van egy dátumkezelési bug a Droid kamera-szoftverében, 24 és fél napig helyesen működik az AF, majd 24 és fél napig rossz, felváltva. Az utolsó jó időszaknak 2009. december 11-én lett vége, tehát legközelebb valamikor a hét folyamán fog újra működni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#163) Napfénysüti válasza Karma (#162) üzenetére

Bakker Karma te már be is szereztél egy ilyet? Nem Spicát terveztél? :D

Més que un club!

(#164) #06658560 válasza Karma (#162) üzenetére


#06658560
törölt tag

Na, ezt vajon hogy sikerült összehozniuk?

(#165) Karma válasza #06658560 (#164) üzenetére


Karma
félisten

Hát fogalmam sincs, hogy csinálták. Valami számítási hiba... Úgy olvastam, hogy december 11-re ígérték a frissítést, még a rossz ciklus kezdete előtt, de nem jött össze nekik - vagy nekem nem jön össze a javítás megtalálása.

Napfénysüti: Igen, a Spicáról végül letettem :B Nem sokkal drágább ez, mint amennyiért a Pannonnál Spicázhattam volna.

>-48-<: Pár hét múlva belefér :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#166) Ulkesh válasza zack (#159) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Arena-ra 720x480-as felbontásban mkv-ből 1400Kbit/s bitrátával egy normál film 1h30p körül volt. Mindezt egy C2D E8600@4400Mhz procival, 4GB 1180Mhz szaladgáló OCZ Reaper ramokkal…"

Akkor valami ultragáz programot használtál!
Az MKV-ben simán H.264-es kodekkel van tömörítve a film, így csak átméreteznie kell. Nálam 720p-s MKV-ből 25-28 perc körül konvertálja át.

[link]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#167) >-48-< válasza Karma (#165) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Nem akarsz majd esetleg logoutra egy tesztet írni pár nap múlva? :U
Bár gondolom rengeteg időd van ilyenekre. :DDD

[ Szerkesztve ]

#!

(#168) Langsam válasza #06658560 (#157) üzenetére


Langsam
aktív tag

Akkor valamit félreértettél, vagy én fogalmaztam rosszul.
A Nexus is csak akkor fog tetszeni, ha tud divx-et.
Sokszor előfordult, hogy az előzetesen megadott, megszellőztetett specifikációnál rosszabb vagy jobb lett a végleges gép tudása. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#169) Langsam válasza Ulkesh (#166) üzenetére


Langsam
aktív tag

Bocs mindenkitől az OFF-tól.
Nekem is kétmagos procim van, nem tartom lassúnak a gépem, de nekem is elég sok idő átkonvertálni. Milyen programot használsz ?
Bocs mégegyszer az off-ért, csak feljött a téma.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#170) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A rádióra van megoldás [link] , ez a Milestone külsőre nagyon nem jön be, mint az eddig megjelent összes Android mobil sem. Egy kérdés, le tud játszani a netről bármilyen Flash videót, You Tube-ot viszi?

Cseberből vederbe

(#171) >-48-< válasza LEFTHORSE1 (#170) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Sajna nem droidoztam még, úgyhogy ez G1 alapján:

Natív youtube kliens viszi a youtube-ot.
Ezeket a média formátumokat ismeri : AAC, H.263, H.264, MP3, MPEG-4, WAV, WMA, eAAC+, OGG, AMR WB, AMR NB, AAC+, MIDI streamingeli is őket.
De flash csak egy kétes applikációval ewlérhető androidon.

[ Szerkesztve ]

#!

(#172) Ulkesh válasza Langsam (#169) üzenetére


Ulkesh
őstag

Handbreak, lásd a mellékelt linken lévő shoot-ot.

DivX-nél elhiszem, hogy egy gyengébb gépen eltököl, bár éppen karácsony előtt tanítgattam egy ismerőst az új iPhone-ja használatára és az elég egyszerű C2D-s notebook-ján biza 1 óra 5 perc alatt átkonvertálta a tesztként megadott filmet. De az MKV esetén azonos a kodek, ezért sokkal gyorsabb a konverzió.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#173) Prof01 válasza LEFTHORSE1 (#170) üzenetére


Prof01
veterán

Sztem nagyon szép lett. Komoly, elegáns kinézete van. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#174) zack válasza Ulkesh (#166) üzenetére


zack
nagyúr

Csak azt felejted el, amit már írtam...te 1pass nyomtad, én sosem nyomtam 1pass-al. Az meg a másik hogy nem mindegy hogy 720x480, vagy 496x208 konvertálod. Így persze hogy 20p. :U Nem hinném hogy én qúrtam el valamit, mert elég sok konvertáló progit kipróbáltam és kb. egyforma idő alatt végeztek minimális különbségekkel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#175) Napfénysüti válasza Karma (#165) üzenetére

Ejh nem semmi vagy, de gratulálok hozzá. Írhatnál majd egy saját felhasználói véleményt. ;)

Més que un club!

(#176) Langsam válasza Ulkesh (#172) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm. :)

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#177) Ulkesh válasza zack (#174) üzenetére


Ulkesh
őstag

Ekkora méretnél nincs jelentősége a 2 pass-nak, a Handbreak alapból tartalmaz profilt az iPhone-hoz, azzal szoktam használni.
De csak a te kedvedért meglestem és 2 pass esetén 43 percet adott meg (ezt általában 3-4 perccel szokta túllépni). A képkockák méretezése nincs befolyással a konvertálás sebességére (sőt elvileg kevesebb időt vesz igénybe a kevésbé kis méretre konvertálás, ha a méretezés közben a képkockákon optimalizálást is végrehajt).

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#178) Peat;) válasza Ulkesh (#172) üzenetére


Peat;)
veterán

Azért az általad említett idők is brutálisak a mai világban maradjunk annyiban. Ez így egyelőre el van cseszve és kész. Lehet szó bármely telefonról, oprendszerről, de ha már a 15 ezer forintos kis szarok is elviszik a 2cd-s divx-et konvertálás nélkül akkor legyünk racionálisak: pazarlás amit művelnek a felhasználók idejével az ilyen oprendszerek/telefongyártók.

[ Szerkesztve ]

(#179) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Nagyon tetszik, mindig is szivemcsücske volt a G1 design-ja és ez nagyban hasonlít..ha nem fogott volna meg ennyire az iphone kezelhetősége és az "apple varázs"(igen ,tényleg létezik):D akkor váltanék ,de egyelőre több lehetőséget látok a 4G-s iphoneban..majd:)

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#180) Peat;) válasza Peat;) (#178) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezt leszámítva eddig ez az androidos telefon tetszik a legjobban. Jól összerakták, külsőre számomra ilyen egy telefon és a multimédiát leszámítva nagyon jó a többi funkciója. A híres videoért(nekem tetszik) meg nem krákog a tv? Ilyen lehet a mai világban, vagy ez később derül ki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181) ThorsHUN válasza zack (#159) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Bocs, de az egy dolog, hogy veded a munder (es ha mar megvetted, a telo) becsuletet... de 3" kepatlon nezett filmeknel hol van ertelme igenyessegrol beszelni?:)
Lehet, hogy en latom rosszul, de igenis meg lehet oldani a konvertalast ugy is, hogy ne masfel orat kelljen konvertalni a filmet.
Masreszt ezeken a telefonokon bizony nem korlatlan a tarhely, igy jo sporolni vele.
Egy szo mint szaz... teny, lehet igenytelenul sistergo, csuszo hanggal megvert filmet nezni egermozin, de nem egyvalaki (zack) altal megszokott kep/hangminoseg az igenyesseg hatarvonala.
(Mellesleg ezert morcosak rad a tobbiek, mert igy allitod be a velemenyedet. Semmi szerintem, semmi "ez a velemenyem". Egyszeruen csak leirod, hogy ez igy szar mert neked ez a jo.)

Jah, amugy az arena tudomasom szerint 150-rol indult...

Amit hozzatennek meg:
Nagyon nem tetszik ez a telefon es nem is vennem meg. Valszeg a szamok altal elvarazsolt fogyaszto vagyok hozzaertes nelkul, de ugy, hogy hamarosan megjelenik egy erosebb procis/RAMos megoldas, biztosan nem erdekelne a milestone, mint ahogy nem is erdekel.

Ami jelenleg a top keszuleknek nez ki az a HTC Bravo. Mindent tud. Csak gondolom 200 korul fog indulni. Majd, egyszer.

(#182) Langsam válasza ThorsHUN (#181) üzenetére


Langsam
aktív tag

Lehet tudni már a HTC Bravo specifikációit ?
Különös tekintettel a multimédiára. :)
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#183) ThorsHUN válasza Langsam (#182) üzenetére


ThorsHUN
őstag

1 es 2

Amugy ha az az egyetlen "baja", hogy kulon kell megvenni (meghegeszteni) hozza a DivX lejatszast... azt nem ronam fel hibanak. De ugye kinek milyen igenyei vannak es kinek mi, milyen sullyal esik latba:)

(#184) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Én nem különösebben szeretem a motorolát. Nekem nem voltak felhőtlenek a tapasztalataim vele (egyébként ez tök irreleváns persze).
De ez a készülék tetszik! (Bár sok tesztben olvastam, hogy annyira mély a profilja a qwerty-nek, hogy szinte fölösleges és a kialakítás miatt könnyebb az on-screen bill-t használni.)
Már csak azért is tetszik, mert annyira megszerettem a qwerty-t a telefonomon, hogy nexus one-on kívűl nincs jelenleg olyan telefon, amire elcserélném (mégha nem is viszi a divx-et konvertálás nélkül :D )talán csak ez a moto.
Hozzátenném, Bog nagyon dícséri a sebességet, pedig ebben még a 2.0 fut. szintén csak fórumok és külföldi lapok alapján azonban azt tudom mondani, hogy a 2.01 még stabilabbá és gyorsabbá teszi.
Én is a számok bűvöletében élek, de amióta ismerem az androidos telefonokat, kezdek rájönni, hogy a kulcsszó az optimalizálás. Ebben a kütyüben ez igen jól sikerült! :C

Langsam: most már tényleg érdekel, hogy neked milyen telód van!
Én úgy emlékszem a Bravo is androidos lesz

[ Szerkesztve ]

#!

(#185) Langsam válasza ThorsHUN (#183) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm szépen, nem is emlékeztem ezekre a cikkekre. Elolvastam kétszer is, lehet hogy átsiklottam, de nem írja az op rendszert, de én WM-re tippelnék.

Nem csak a divx a "baja" (alapjában jó telefon, ezért tettem idézőjelbe) hanem nem érzem elég erősnek a videofelvételi részét sem. Még a hivatkozott HD-s Omnia videoja is egyszerűen kétség nélkül szaggat, ami szintén gáz. Nálam szempont a max multimédia.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#186) Langsam válasza >-48-< (#184) üzenetére


Langsam
aktív tag

Az a gond a Nexus One-nal, hogy Szárnyas Fejvadász (Blade Runner) rajongó is vagyok, és hatalmas a kísértés, hogy legyen egy ilyen telefonom, divx ide, oda. :) Tudom hogy a 2 dolognak semmi köze egymáshoz (Bondnak legalább többségében Astonjai voltak :) csakis eszmei a dolog, de hát nem vagyunk ugye robotok. Nekem jobban tetszett volna a Droid elnevezés is egyébként. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#187) ThorsHUN válasza Langsam (#185) üzenetére


ThorsHUN
őstag

AndroidOS telefon lista.
A jo videofelvetel csak hab a tortan.
Mig a telefonba zeneileg bele lehet pakolni mindent ami a zenelejatszashoz szukseges, addig nem lehet belepakolni mindent ami a fenykepezeshez/kamerazashoz szukseges.
Szal nalam ez a funkcio tenyleg csak bonuszkent szerepel. Amugy nem erdekel.

Mi a max multimedia?
(Valaki irta a fulest... a falnak rohantam. Ketszer.)

(#188) >-48-< válasza Langsam (#186) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Ja lehet a google azt tervezi, hogy a nexus 6 már a kávét is megfőzi majd helyettünk!
Azért ha már így utalgatnak, igazán pakolhattak volna valami kapcsolódó témát a telefonra. Remélem nem hagyják ki a ziccert. :)

#!

(#189) Langsam válasza ThorsHUN (#187) üzenetére


Langsam
aktív tag

Pazar az androidos lista, köszönöm.

A max multimédia nálam nem is annyira max :) csak a következő:

- divx, xvid konvertálgatás nélkül
- szaggatásmentes video olyan felbontásban, hogy 19 colos monitoron se legyen pixeles,
- fényképező 5 megás de olyan minőségben, hogy monitoron még tökéletes legyen.

Ennyi. Külön külön már majdnem tudják a telefonok, már csak egészben kéne kis javítással.
Ezért vártam többet a Moto-tól a csúcstelefonjánál. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#190) Langsam válasza >-48-< (#188) üzenetére


Langsam
aktív tag

Én is nagyon remélem, az igazi persze az lenne, ha kártyán lenne a film rendezői vágatlan változata. :) Meg mondjuk az el nem készült de mégis meglévő 2-ik része. :DD
Üdv. (bocs mindenkitől az off-ért)

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#191) Karma válasza Langsam (#190) üzenetére


Karma
félisten

Részemről nincs bajom az OFFolással annyira, de igazán használhatnád az OK gomb melletti radiobuttont, hogy elkülönüljön. Mint én most.

“All nothings are not equal.”

(#192) ThorsHUN válasza Langsam (#189) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Oszinten?
Szerintem az android mint rendszer veszett jo, mert gyors es egy alapot ad amit ugy epitesz fel ahogy akarsz.
Ugyanakkor mivel meg folyamatosan fejlesztik, ezert a multimedias reszben vannak lemaradva. (Lehet otvar nagy hulyesegeket irok, majd lehurrognak ha igy van)
A kamera kezelese mint olyan gyenge. (Mondjuk maguk a kamerak is szarok) A DivXet mar emlitettek, hogy van ra megoldas. A Spicaban ugye alapbol benne van, a tobbiben meg meglenne a lehetoseg (elvileg) csak nalunk nem lehet fizetni erte:S Igy mokolni kell.

(#193) AS válasza ThorsHUN (#192) üzenetére


AS
félisten

Azért van divix Spica ban mert Samsung minden ilyen készülékbe belerakja. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#194) Langsam válasza >-48-< (#184) üzenetére


Langsam
aktív tag

Bocs elfelejtettem megválaszolni, LG kedvelő vagyok, Viewty-m, Renoir-om volt, váltottam Arénára, de megbántam, multimédiában és gyorsaságban gyengébb, ezért nézegetek új erős multimédiás telefont. Minden reggel néztem, van-e már teszt a Motoroláról, először a multimédiához lapoztam. :) Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#195) Langsam válasza Karma (#191) üzenetére


Langsam
aktív tag

Elnézést. :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#196) cr4sh- válasza Langsam (#185) üzenetére


cr4sh-
tag

Ha a Bravora gondolsz az Andoridos lesz.
http://androidportal.hu/2009-12-09/htc-bravo
Itt egy kis hír a specifikációkról.
Lesz benne divx, fm rádió, de még HD videofelvétel is, szóval aki annyira multimédiás kütyüt akar venni, az várja ki a bravot.

[ Szerkesztve ]

(#197) Karma


Karma
félisten

A teszt nem ejt szót róla, de én találtam pár érdekes pontot is a szoftverben.

Az egyik a My Signs alkalmazás, amivel gesture-öket lehet különböző műveletekhez párosítani (bár úgy tűnik, hogy mindig először a programot kell elindítani, de talán nem annyira vészes). Van pár előre definiált (pl. W a Wifi ki-bekapcshoz), és lehet tetszőlegeset rajzolni.

A másik a Call Settings-ben lévő CrystalTalk. Nem tudom mit tud (kézikönyvet még nem olvastam :P), az aláírása "Optimize in-call audio profile", a lehetséges értékek pedig Clear, Crisp, Bright és None. Majd lehet, hogy ha találok egy megfelelő áldozatot, kipróbálgatom, van-e hatása. A hozzájáró kis Guida introduttiva erről nem beszél. Egyébként az egész telefon taljánul nyitott, beköszönéskor átállítottam angolra, a widgeteket leszámítva át is állt szerencsére.

A harmadik meg a képernyőbillentyűzet. Baromi jó! A multitouch behozásával nem "csak egy kicsit" változott.

>-48-<: Sajnos eléggé szétszórt vagyok, jobban megy, ha akkor írom le a gondolataimat, amikor feltörnek... De majd megpróbálok valami összefüggőbbet kitermelni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#198) >-48-< válasza Karma (#197) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Ezaz, kegyetlenkejd csak, hogy csöppenként adagolod az infót... :DDD
Azért mindenesetre :R :R :R

A qwerty tényleg szürnyű? (viszonyítási alapnak mondjuk G1)

[ Szerkesztve ]

#!

(#199) Bog válasza Karma (#197) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A CrystalTalk a Motorola saját algoritmusa beszédtisztaság javításához. Már régóta van más Moto cuccokban is.

(A My Sign sem volt új nekem, de már nem tudom, hogy a Tattoo vagy a Spica volt, amiben működött. Vagy valami más.)

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#200) Karma válasza >-48-< (#198) üzenetére


Karma
félisten

Nem szörnyű, más. Mivel sűrűn vannak, nem lehet ujjbeggyel használni őket (hacsak nem vagy zongorista, vagy tíz éves), viszont a hüvelykujj szélével egész jól lehet nyomkodni, csak meg kell szokni. Azt hiszem nekem összejött valamennyire, bár még csak próbaképp pötyögtem rajta.

Bog: Köszi az infót :R Nekem sose volt Motorolám előtte, úgy tűnik azért volt ismeretlen az első. G1-en meg Hero-n meg nem találkoztam a My Signs-szal.

De ami talán egy kicsit fontosabb: az autofókuszos kérdésemre tudnál válaszolni?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.