Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Gaberiellb válasza rum-cajsz (#16891) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

mindegy végûlis annyi a kül., te a standardot használod az advanced meg pontosabb.

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#16902) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Létezik olyan app, ami mutatja, h adott személlel mennyit beszéltem (kimenő/bejövő hívás) mennyi smst küldtem? Olyan kellene, ami contact szerint szét tudja szedni.

Ja, még valami: be van kapcsolva a wifi, és közben a számítógépen be vagyok jelentkezve a gmailra. Egy két csevegés mégis a telóra jön. :F Ezt ki lehet kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#16903) schmo07 válasza BobChemistry (#16902) üzenetére


schmo07
tag

PhoneUsage a hívásokra jó. Az sms-t nem bontja meg személyenként.
Én még nem futottam bele olyanba, ami tudná. (De nem is kerestem)

Gtalk: lépj ki a telefonon belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#16904) BobChemistry válasza schmo07 (#16903) üzenetére


BobChemistry
őstag

Köszi, sikerült kilépni. :D
Feltettem a PhoneUsage progit, nem egészen erre gondoltam, de még keresgélek. Köszönöm :R

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#16905) Memmaao válasza whth (#16883) üzenetére


Memmaao
addikt

Ebben enm tudok neked igazat adni, ugyanis itt nem az akkuval van probléma, amit leírsz az igaz, Li akkut nem szabad mélymeríteni, és elektronikusan korlátozott a túltöltés, instabilitás. De itt arról van szó, hogy az android a batterystats.bin file-ba gyakran ír be fals értékeket, így rosszul kaloibrálja a töltöttséget.

My name is Bond, James... Dean.

(#16906) schmo07 válasza BobChemistry (#16904) üzenetére


schmo07
tag

Örülök :)

PhoneUsage: több fül van. Az első az összesitő, utána vannak a részletező lapok. Ott elemzi diagramokkal pl a hivásoknál - választhatóan csak kimenő, csak bejövő vagy minden hivásra - hogy melyik napon hányszor telefonáltál, milyen hosszan, melyik időszakban, stb... aztán hogy kit hányszor hivtál, kivel mennyi percet beszéltél. Mindezt le tudod kérdezni aznapra, egy hétre vagy az adott hónapra... Oké, mondjuk nem listában adja meg, hanem kördiag.-ban, ami fura, de hát ez van. Nekem megfelel :)

[ Szerkesztve ]

(#16907) BobChemistry válasza schmo07 (#16906) üzenetére


BobChemistry
őstag

Ezek szerint vannak rejtett tartalékai a programnak :) megnézem újra, köszi.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#16908) harijani


harijani
tag

Ehhez mit szóltok?

http://www.droidground.hu/2011/04/megerkezett-hivatalos-froyo-frissites.html

Már biztos volt róla szó.

Meg lehet szerezni a hivatalos 112 MB-ot?

COD forever!

(#16909) pomk válasza n0_gAboR (#16898) üzenetére


pomk
őstag

Ez a testdisk egy PC-n, linux alatt futó program?
Olvastad a hibaüzit, amit beírtam? Ennek ellenére is tudja javítani?

(#16910) guba2 válasza rum-cajsz (#16878) üzenetére


guba2
tag

Én a térerő problémát két napig nem tapasztaltam, de ma délelőtt ez miatt süllyedtem vissza a Nordic romra. Lusta voltam végigolvasni az XDA fórumot, ezért a postod előtt fogalmam sem volt, hogy a 2G-re kapcsolgatás okozza. Köszi

(#16911) zsirfecske válasza harijani (#16908) üzenetére


zsirfecske
addikt

azt hogy szerencsétlenek. olvasd el az update-et a végén...

(#16912) caverinha válasza harijani (#16908) üzenetére


caverinha
aktív tag

Elolvastad a piros betűs update jegyzetet is a szöveg alatt? (ha nem,akkor sztem pótold)

(#16913) premete válasza harijani (#16908) üzenetére


premete
veterán

Igen, meg lehet szerezni, csak kell hozzá egy US T-Mobilos Defy. :)
Legalább annyit megtehetnél, hogy elolvasod, mielőtt belinkeled a dezinformációt!
Szerk.: Háry Jánoshoz méltó link volt. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#16914) Gaberiellb válasza harijani (#16908) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

grat.......

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#16915) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a hivatalos froyo magyar nyelvű lesz-e ?

Azt olvastam, hogy amerikában megjelent, és nemsokára lesz nálunk is. de arról nincs 100 % infó, hogy magyar nyelvű lesz.

(#16916) Fricó


Fricó
aktív tag

Milyen alkalmazást töltsek le a telefonomra hogy kikapcsolva is ébresszen reggel?

(#16917) pomk válasza pomk (#16909) üzenetére


pomk
őstag

Ez a program nagyon klafa!! Lát mindent, javít, másol, formáz, tesztel! :C
Nagyszerű megmenekültek a képeim!! Köszönöm a segítséget! :U :)

Ja és Windows XP, 7 stb. alatt is fut! :)

[ Szerkesztve ]

(#16918) forintuser válasza Fricó (#16916) üzenetére


forintuser
őstag

Bármit letölthetsz rá, kikapcsolva nem fog ébreszteni.A számítógéped se tud ébreszteni ha ki van kapcsolva.Ajánlom tedd repülős üzemmódba a telefont, akkor kevesebbet fogyaszt.És ébreszt is.Vagy tedd amit én.Használd az előző telefonodat ébresztésre. :)

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#16919) caverinha válasza forintuser (#16918) üzenetére


caverinha
aktív tag

Én is pont ezt teszem,előző nokiám rádiós ébresztőként funkiconál XD

(#16920) vazzz válasza ricsike81 (#16915) üzenetére


vazzz
őstag

ricsike81... megragadnám az alkalmat, hogy összegezzem egy linken keresztül az összes hozzászólásodat, melyekkel eddig soha nem látott magasságokba emelted a fórum színvonalát. Íme: [link]
Szerinted....?
Minden oké amúgy? :F

(#16921) forintuser válasza vazzz (#16920) üzenetére


forintuser
őstag

:O :O :O

Nem találok szavakat... :W

Holnapkészítést vállalok.

(#16922) Gaberiellb válasza vazzz (#16920) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

rootulás.... :DD :DD :C

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#16923) schmo07 válasza ricsike81 (#16915) üzenetére


schmo07
tag

Nem tudjuk.
Ha lesz, majd meglátjuk.
Froyo ügyben nekem az az álláspontom, hogy hiszem, ha látom (már hogy a saját telefonomon) :)

vazzz,
Oké, igazad van. Na de ha ez érdekli, és még senki nem tudott megnyugtató választ adni neki? :)

[ Szerkesztve ]

(#16924) Pistakiss válasza Fricó (#16916) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ezt nem tudod megcsinálni semmilyen programmal, mivel "kikapcsolva" teljesen ki van kapcsolva a telefonod, bár ezt már régebben többször le is írták, csak el kellene olvasni!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#16925) zsirfecske válasza vazzz (#16920) üzenetére


zsirfecske
addikt

bázz ricsi ha mégegyszer megkérded, szerintem automatikusan kitesznek innen :) amúgy max. 2 hét és remélhetőleg megtudjuk, ami most is 99%: nem lesz magyar, nem lesz benne sms fix :(

(#16926) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na verizonhoz megjött a defy konkurenciája. árulás ilyet mondani, de strapábbnak néz ki :)

amúgy javaslom minden defy tulajnak az engadget appot, kicsit előbb kint vannak a mobilos hírek arrafelé. magyar vonatkozásra pedig tökéletes a mobilaréna :R

(#16927) bepe79 válasza forintuser (#16918) üzenetére


bepe79
addikt

A számítógép felébreszthető más eszközről bárhonnan wake-on-LAN-al (akár egy időzített packet küldéssel), és miután elindult és felállt az OS, onnan már csak egy script / scheduled progi kérdése, hogy ébresszen is az adott időpontban. ;) Tehát mindent meg lehet oldani, csak akarni kell, elég nagy szégyen, hogy a Motorola közép-felső kategóriás telefonja nem ébreszt kikapcsolt állapotban, amikor ezt 10 évvel ezelőtt egy fekete-fehér karakteres képernyős 2 fillérbe kerülő telefon is tudta már.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16928) guba2 válasza ricsike81 (#16915) üzenetére


guba2
tag

Igen és kapsz hozzá ingyen egy elefántot is, ez nem lesz letiltható, ezért nagyon meg kell gondolni a frissítést. Mekkora kerted van?

(#16929) forintuser válasza bepe79 (#16927) üzenetére


forintuser
őstag

De ahhoz hogy fel bírd ébreszteni a gépet, ébren kell lenned.Ez a lényeg.Ha alszol, nem kelsz fel bekapcsolni a telefont hogy ébresszen. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#16930) aveos válasza schmo07 (#16906) üzenetére


aveos
tag

Köszönöm, már mióta keresem ezt a szoftver....!THX :R

06302081105

(#16931) lynty válasza Edge (#16870) üzenetére


lynty
tag

mit "pedig de"???

kifejezetten az a problémám, hogy net nélkül kwllene a navigáció (a későbbiekben navitel)...

mondom, túrázáshoz, ahol csak műhold van se térerő se net!!!!

elárulnád mit segít rajtam a gps status ha nincs netelérésem?

[ Szerkesztve ]

(#16932) Pistakiss válasza bepe79 (#16927) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát4
Szerintem az a gép akkor csak alvó állapotban van, nem a hálózati kapcsolóval kapcsolod ki!
Semmilyen elektromos szerkezetet nem lehet, se távolról, sem pedig belső programmal, bekepcsolni, ha az le van kapcsolva a hálózatról, vagyis nincs áram alatt! Hogy be tudd kapcsolni, valamilyen áramkörnek ébren kell lennie, ami a kapott jelre a gépet életre keltse. A telefon olyan kikapcsolva, mintha a TV hálózati csatlakozóját kihúzod a konnektorból

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#16933) canniball válasza zsirfecske (#16926) üzenetére


canniball
nagyúr

Commando...szép név...vajon az első vásárlóknak Schwarzi adja át? :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16934) CoolBoy323 válasza zsirfecske (#16874) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez már rossz vicc lenne...
ez hihetetlen, h mennyi idióta van...

aki megkérdezi még egyszer a 2.2-t, szerintem lőjük agyon!! (agyhelyen)
ez nem normális, h vki(k) ennyire hülyék legyenek, ez már orvosi eset :(

(#16935) rum-cajsz válasza zsirfecske (#16926) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Szegényke elég randa.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16936) szkajt válasza zsirfecske (#16926) üzenetére


szkajt
csendes tag

mit ne mondjak, szerintem is elég undorítóan kéz ki szerencsétlen :)
ehhez képest a Defy maga a tömör gyönyör és elegancia.
Viszont ahogy látom kiterjesztik a célközönséget a kiskorúakra is.. tettek bele egy "pedometer"-t :D

[ Szerkesztve ]

(#16937) sn4ke


sn4ke
csendes tag

meg tudná valaki mondani, hogy a vodafone-nál jelenleg melyik androiddal adják a defy-t?

(#16938) aveos


aveos
tag

Lehet, hogy stabilabb a külseje, de rettenetesen otromba és csúnya is[PNG]! :N

06302081105

(#16939) aveos válasza sn4ke (#16937) üzenetére


aveos
tag

Valószínű, hogy 2.1 -s droid-dal?

06302081105

(#16940) Gaberiellb válasza sn4ke (#16937) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

o :W olvass feljebb egy kicsikét nemnehéz következtetni elég eggyértelmü hogy még nincs 2.2 hivatalosan, tehát nem 2.3-al fogod megvenni a vodánál a defy-t ja és még véletlenül se lesz magyar. :Y

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#16941) Pit23 válasza sn4ke (#16937) üzenetére


Pit23
csendes tag

2.4 essel árulja a voda :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16942) BitiOne válasza CoolBoy323 (#16934) üzenetére


BitiOne
tag

Van már 2.2-es android???

:DD

Bocs, de túl magas labda volt. :B

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#16943) aveos


aveos
tag

Szerintem, a tudatlanság miatt nem kell egyből "toroknak" menni!
:R :R :R

06302081105

(#16944) sn4ke


sn4ke
csendes tag

felesleges az arcoskodás, tudom, hogy sokan csak akkor válaszolnak ha van lecsapnivaló magas labda mert máshoz nem értenek. számukra leírom, hogy nem azt kérdeztem, hogy elérhető-e a 2.3 v 2.2 hanem meg akartam tudni, hogy melyik androiddal adja a voda. megtudtam, köszönöm!

(#16945) bepe79 válasza zsirfecske (#16926) üzenetére


bepe79
addikt

Ez viszont zsír. Én gondolkodás nélkül ezt vettem volna a Defy helyett, ugyanis a Defy előtti telefonjaim a B2710, Sonim XP1, B2700, M110 voltak...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16946) tzl válasza bepe79 (#16927) üzenetére


tzl
senior tag

Ja, nyilván a 2 filléres felébredt magától, bekapcsolta magát, azután ébresztett. Kicsit erősebb technikai vénával rendelkezőknek: a "kikapcsolt" telefon valójában nem kapcsol ki teljesen, megy a processzor, fut a telefon szoftvere, az adóvevőt lekapcsolja, de mivel a rendszernek a lehető legegyszerűbbnek kell lennie, ezért nincs "flight mode", ha leáll az adóvevő, akkor semmilyen más funkció sem működik.
Modern telefonokon, ahol az ébresztés ugyanolyan program, mint bármelyik másik, amelyik a rendszeren fut, igényli a rendszert a futáshoz. Ez a rendszer kellően bonyolult ahhoz, hogy az adóvevő lekapcsolása után is teljes értékűen fusson, ezért létezik benne a flight mode. Ha nem akarod telefonként használni, flight mode-ba teszed, ha egyáltalán nem akarod használni, kikapcsolod. Ha szükséged van bármelyik programra, pl. Ébresztés, akkor hagyod futni a rendszert.

(#16947) bepe79 válasza forintuser (#16929) üzenetére


bepe79
addikt

Ezért mondtam, hogy távoli eszközön beállítható, hogy egy időpontban ébressze a te gépedet wake-on-LAN-on, ami majd ébreszt téged. :DDD Kicsit nyakatekert, na meg minek, egyszerűbb, ha 100 forintért veszel egy vekkert magadnak. :DDD

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16948) syraly


syraly
csendes tag

Így kell állnia a gyári headsetnek?

Más:
Ha nem akarok vele sokat foglalkozni, de mégis hozzászoktam a 2.2-höz előző telómon, akkor melyik romot érdemes felrakni?

Köszi

(#16949) bepe79 válasza tzl (#16946) üzenetére


bepe79
addikt

Én a 2 filléres, 10 éves Nokiákról (is) beszéltem, amik már anno tudtak kikapcsolt állapotban ébreszteni. Nem kell feltétlenül védeni azt foggal-körömmel, amit nem lehet, és értelme sincs.. ;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#16950) canniball válasza syraly (#16948) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, sajna csak ennyire megy bele (nem csak a gyári, az összes). Btw én a gumi bizbaszt el szoktam kicsit fordítani, úgy nem tekeredik annyira.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.