Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5980) #56573440 válasza veector (#5979) üzenetére


#56573440
törölt tag

a bétát már tesztelik direwolfék, lesznek benne finomságok, bár egyelőre nem sokat mutatnak belőle. talán a legnagyobb amit eddig láttam a tervek a projekt asztalhoz, egy receptet beleteszel bármilyen blokkhoz meg a papírt külön slotba, és ha a jövőben bármikor kell ugyan az, akkor csak bedobod a kész tervet, az meg egyből "fantom" elemekkel feltölti a 9 slotot, és már húzható ki belőle a kész termék. egy hét körül van dire csatornája lemaradva a "valóságtól" de folyamat dolgozik a hölgyemény a fejlesztésen, ezek viszont rohadt sok időbe telnek, a mikroblokkokkal is szívás volt, bugos még nem kicsit az egész...

ha kijön az rp2 szeirntem akkor se biztos hogy lesz frissebb tekkit, a forestry példájára a legtöbb nagyobb modder köztük elo is le akarja tiltani a tekkit launchert, ami nem akkora művészet. vagy egy hónapja beszélték ezt legalábbis elo meg már nem tudom ki slowpoke streamje alatt a chaten. az oka érthető. ezért készül az oldal, ez teljesen legál és támogatott a modderek részéről, tehát a bugokat és a frissítéseket is gőzerővel tolják majd remélhetőleg. ugyanaz lesz mint a tekkit, gyorsan könnyen telepíthető mindkét oldalon, csak "kicsit" komolyabb arzenált tud felvonultatni...

persze még csak az oldal van kész nincs letöltés, meg szerver, de én nagyon remélem hogy a tekkit mint olyan szépen lassan kihal.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.