Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#728) sohajda90


sohajda90
tag

Amúgy New York-ban nem 0% az ÁFA iPhone-on, tavasszal business visiten vettem egy ismerősömnek XR-t hivatalos Apple Store-ban, azt hiszem kb. 11% volt rajta VAT, talán ezt ki lehet cselezni ha online rendeled más államból, de erre tapasztalatból nem tudok ráerősíteni. Egyébként akkor Forintra átszámolva azt hiszem 221e-re jött ki az XR, itthon a Telekom azt hiszem 310-ért adta volna oda neki előfizetéssel. Viszont most volt itthon iStyle-ban szervízen és simán elfogadják az USA-ban vásárolt számlát és ingyen javították ami dícséretes. Az egyedüli probléma most az lesz hogy mivel ezt már a gyorstöltővel adják ezért ha abból akarsz itthon venni egy EU-s töltőfejet gyárit azt is biztos jó drágán fogják utánad dobni, szerintem tuti 15k-z elkérnek érte alsóhangon...

Egyébként USA-ban iPhone-t a többség szolgáltatótól vesz, ott havi fix $99 dollárért elhozhatod bármelyik aktuális csúcsmodellt, az, hogy a többség az iPhone-t választja ott meg sima patriarchizmus, mint anno amikor még amcsi volt a Motorola azok is nagyon pörögtek. Egyébként ha az idén még sikerül kiküldetnem magam céges pénzen én is vennék egy 11 Pro-Maxot, ott tök jó áron beveszik az X-et, azt hiszem a 64GB-os modellért (ami nekem bőven elég, az X is annyi és még vagy 20 GB szabadon van másfél év használat után), ideadnák $600-700 kártyafüggetlenül, ami szerintem baráti ár érte.

Amúgy szubjektív vélemény nekem tetszik a design, mármint a hátlap-é, az előlap 2 éve ugyanolyan. Kicsit amorf, de én ebben is meg tudom látni a szépséget, egyébként amikor az X designja ki-leakelt 2 éve, akkor meg a vízszintes kamera elrendezésre fújolt mindenki, most meg azt sírják vissza...amúgy fél év múlva úgyis az Androidos telefonok 60%-a is így fog kinézni úgyhogy nyugi :D Egyébként ez a matt-nak kinézű finish a midnight green színnel nekem nagyon bejön, ez a zöld árnyalat már a Galaxy S10+-nál is tetszett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.