Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) DrDoktor válasza HUNgabus (#950) üzenetére


DrDoktor
tag

Semmi garancia rá sajnos.
És reklamálni sem tudsz ha nem jó mivel nem vagyunk támogatott ország.Így a gugli és az hazai oprátorok is csak széttárnák a kezüket.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#952) inthro válasza kerxy (#948) üzenetére


inthro
aktív tag

Köazönöm mindenkinek az e-sim tippeket. :R

◕‿◕

(#953) HUNgabus válasza DrDoktor (#951) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Alzaba venném így 14 nap teszt és viszem vissza ha nem jó, csak ha "eleve nem jó" akkor nem szenvednék vele.
Olvasva a topicot T-vel nincs gondja senkinek vele és VoLTE is van root nélkül, vagy vmit benéztem?

(#954) hard74 válasza HUNgabus (#953) üzenetére


hard74
senior tag

Jó a következtetés. Telekommal működik a VoLTE mindenféle mókolás nélkül.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#955) DrDoktor válasza HUNgabus (#953) üzenetére


DrDoktor
tag

Ennyi 14 napod van tesztelni.De tényleg nem lesz garancia a tökéletes működésre.
Szóval a 14 nap alatt próbálj az országában minél nagyobb területen tesztelni ha fontos az országos elérhetőség.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#956) k-adi


k-adi
nagyúr

tudtok jó podcast+radio appot? eddig a tuneIN-t használtam de érdekelne nálatok mi a bevált appotok erre?

(#957) Hieronymus válasza k-adi (#956) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Open Radio

Faék egyszerűségű program, AA támogatással. Kedvencek kezeléssel.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#958) Galaxystar válasza Bullitz (#891) üzenetére


Galaxystar
csendes tag

Vodanal sokkal jobb, mint a P6 volt, mert az nekem egyáltalán nem működött bekapcsolt 2G-vel, de 2 nap használat után már P7-el kaptam sms-t nemfogadott hivasrol. Olvastam, hogy a svédeknél ez szintén probléma valamelyik szolgáltatónál.
Indítani mindig tudtam hívást és beszéd közben csak egyszer szakadt meg, és az is vagy 20 perc beszélgetés után.
A wifi még egy érdekes kérdés, mert csinált olyat, hogy volt kapcsolat, de mégis nagyon belassult. 2 nap használat után nem kecsegtet túl sok jóval. Imádom, azért is vettem a ratyi voda-google p6 kapcsolat ellenére p7-et, de ha ez fennáll még jövő héten, akkor megy vissza a feladonak és veszek valami normális telefont, amin lehet telefonálni is. Minden feature amúgy továbbra is zseniális.

(#959) szlaci888


szlaci888
aktív tag

Tudom, hogy sokszor említett téma, de mondjon nekem valaki egy olyan töltőt, pontos típussal, ami tutira tudja a Pixel6-7 szériát vezetéken 30W-al tölteni!
Mostanában kipróbáltam több PD3.0-ás töltőt, de 18-20W-nál többel egyik sem töltött.
:R

(#960) DrDoktor válasza szlaci888 (#959) üzenetére


DrDoktor
tag

Mindegyik annyival fog tölteni a 30w az "elméleti"csúcs érték.Kb soha nem fogod látni...23 w a tipikus sebessége.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#961) Bullitz válasza Galaxystar (#958) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Köszi, időközben már megvettem egy masik telot. Nem mertem igy bevallalni. Majd talan egyszer.. :)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#962) szlaci888 válasza DrDoktor (#960) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Akkor hiába is vennék egy eredeti Google töltőt....

(#963) DrDoktor válasza szlaci888 (#962) üzenetére


DrDoktor
tag

Kb ja.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#964) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Tudom nem mindenkit zavar, de sikerült már vkinek eltávolítani a Search Bar-t?
( nova launcher és egyéb programok nélkül érdekelne, köszönöm )
Root-al gondolom ez is megy :)

[ Szerkesztve ]

(#965) DrDoktor válasza HUNgabus (#964) üzenetére


DrDoktor
tag

Root

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#966) HUNgabus válasza DrDoktor (#965) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszi, akkor azért nem találok sehol semmit róla,

más :

Úgy emlékszem volt már kérdés, csak még 1x biztosra menve T-s feltöltőkártyával is megy a VoLTE?

( kicsit sok már a bizonytalan tényező, telót vissza lehet vinni 14 napig, de hogy még 2 évet alá is írjak feleslegesen, az már sok a jóból :C )

köszi

(#967) TaylorPro válasza k-adi (#956) üzenetére


TaylorPro
addikt

Dub Radio

Pixel 8 Hazel

(#968) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Szeretném a billentyűzetet egy kicsit megnagyítani, de nem találom, hol lehetne .Tudna valaki segíteni?
Köszönöm! :R

(#969) *RLaci* válasza kakuk100 (#968) üzenetére


*RLaci*
addikt

Üsd be a beállítások keresőbe, billentyűzetmagasság.

[ Szerkesztve ]

(#970) kakuk100 válasza *RLaci* (#969) üzenetére


kakuk100
őstag

Lacikám nagyon szépen köszönöm!!! :R :R :R
Sikerült!

[ Szerkesztve ]

(#971) Viper26


Viper26
nagyúr

Ha mondjuk a Yettel lelövi a 3G-t, akkor automatikusan elérhető lesz a VoLTE a telón? :F

Pixel 7 | FR955

(#972) *RLaci* válasza kakuk100 (#970) üzenetére


*RLaci*
addikt

:R

(#973) bbendre válasza Viper26 (#971) üzenetére


bbendre
őstag

:F Miért lenne? Ha nincs 3G akkor csak 2G lesz. Amugy mi van akkor ha valaki letiltja a 2G-t es a masik fel csak 2G vel tud beszelni? Egy Pixel 7 TCOm és egy Pixel 7 Vodafone -os beszélget(ne)?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#974) bbendre válasza bbendre (#973) üzenetére


bbendre
őstag

Közben megtaláltam. Ha valaki nem lesz regisztrálva a 4G hálózaton a hívás egy tunnelen megy. Egyetlen kivétel ha a szolgáltató kötelezi a a 4G képes telefonokat. Akkor nem lesz hang hívás.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#975) Hieronymus válasza bbendre (#973) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Amugy mi van akkor ha valaki letiltja a 2G-t es a masik fel csak 2G vel tud beszelni?"

Semmi gond sem lesz. Mind a két szolgáltató a saját hálózatát használja. Köztük van egy átjáró. A vezetékes telefonok 0G képesek mégis lehet vezetékes telefonnal beszélni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#976) natë válasza Viper26 (#971) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, de sanszos a Telekom példája után.

(#977) k-adi


k-adi
nagyúr

Ti milyen videóbeállításokat használtok?

A kérdés igazából ez:
4k 60fps vs. 4k 30fps hdr+

melyik éri meg gyakorlatban is?

(#978) DrDoktor válasza k-adi (#977) üzenetére


DrDoktor
tag

Nincs olyan ami megéri.Amelyik bejön.Én 4k 60 legtöbb esetben

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#979) japunk válasza japunk (#893) üzenetére


japunk
aktív tag

Erről a két töltőről esetleg valamelyikőtök tud mondani valamit? Megrendelném valamelyiket mert lassan érkezik a P7, közben találtam egy 45W-os PixelBook töltőt is hasonló árban, teljesen tanácstalan vagyok melyiket vegyem. :F Ha már veszek külön egy töltőt akkor mondjuk nem lenne hátrány ha néha-néha más valamihez is tudnám használni.

The owls are not what they seem.

(#980) DrDoktor válasza japunk (#979) üzenetére


DrDoktor
tag

Itthon a Baseus töltők ajánlottak

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#981) Tewe013 válasza japunk (#979) üzenetére


Tewe013
őstag

Anker jó cucc.

(#982) Mans20


Mans20
addikt

A névjegyek régi mobilról hogyan hozzam P7-re? bluetooth-on nem sikerül, SIM-re átettem, beteszem P7-be és sehol semmi.

(#983) DrDoktor válasza Mans20 (#982) üzenetére


DrDoktor
tag

Felszinkronizálod google névjegyekbe a régin leszinkronizálod az P7-en

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#984) Hieronymus válasza k-adi (#977) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"4k 60fps vs. 4k 30fps hdr+

Ez helyzetfüggő.
Gyors mozgásoknál, például sport, a 60fps előnyösebb.
Ünnepeléskor, ahol leginkább, csak a beszélő szája mozog, HDR+

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#985) Mans20 válasza DrDoktor (#983) üzenetére


Mans20
addikt

Sikerült köszi.

(#986) k-adi válasza Hieronymus (#984) üzenetére


k-adi
nagyúr

A kérdés lehet úgy érdekesebb hogy jobban megéri a 60fps (azaz +30) többlet vagy nincs akkora ugrás a 30fps-hez képest érzésre, és inkább a hdr+ többet ad -- de ahhoz meg olyan kijelző kell ami hdr-t meg is tud jeleníteni, nem? (High Dynamic Range TV, stb ?)

Nekem elsősorban vlog-ra kéne, külföldön egzotikus helyeken, ahol az alany mozog, de jó lenne "szép hdr szín" is a növények, tenger, stb. környezet miatt.

Az AI-os zajszűrést ti használjátok videóhoz?

(#987) Hieronymus válasza k-adi (#986) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A 30 fps, fele annyi képkocka rögzítést jelen, mint a 60.
A 720p és a 1080i felbontás, sávszélesség felhasználásban azonos. Viszont a 720p 60 képkockát rögzít. Sokkal folyamatosabb a mozgás látvány, mint az 1080i felbontásnál. Közel nulla mozgás mellett az 1080i képe szebb.

A HDR+ megjelenítéséhez nem elég a HDR támogatás, ha jól gondolom. A plusz esetében nem a teljes tartalomra vonatkozik a HDR bejegyzés, hanem jelenetenként változhat a fényerő beállítás. Ezt tudnia kell kezelni a megjelenítőnek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#988) bbendre


bbendre
őstag

Annyi kimaradt, hogy a 60FPS-hez több fény kell.
Szerintem nem 1080i-ben vesznek fel a Pixelek hanem 1080p-be vagy tévedek?
Pl az Iphonok nem is támogatják az interlaced videókat és szerintem a Pixeleknél is ugyan ez a helyzet.

A HDR+ nem HDR hanem egy teljesen más technológia.
A Pixelek "10-bit HDR video" vesznek fel:
An 8-bit video camera outputs pictures where the RGB values are quantized to one of 256 levels. A 10-bit camera quantizes to one of 1024 levels. Considering that because there are three color channels, an 8-bit camera can represent any of 16,777,216 discrete colors


10 Bites kijelző kell hozzá, de 8 Bitesen is nagyon lesz a dinamika tartomány mivel a dolgozik a neurális hálózat:

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#989) bbendre válasza k-adi (#977) üzenetére


bbendre
őstag

Szerintem 4k 30fps hdr+:
+ Kb ugyan az a visszanézés élménye. Van akit a 60FPS zavar is.
+ A HDR+ nagyobb dinamika tartománnyal dolgozik. Színesebb és nem lesznek "kiégett",, "bebukó" fények/árnyékok. (Elvileg)
+ Kevesebb fénynél is kevés zaj és szebb színek
+ A video mérete is kisebb

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#990) Tewe013


Tewe013
őstag

Novemberi patch kint, egy-két kisebb bugfix, a nagy dolgok decemberre maradnak úgy látszik.

(#991) DrDoktor válasza Hieronymus (#984) üzenetére


DrDoktor
tag

Amúgy pixel mindig HDRben rögziti a videót is? Gombot nem láttam hozzá.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#992) gulb válasza Mans20 (#982) üzenetére


gulb
senior tag

Nincs a gmailedbe suncelve?? Hajjaj..exportald ki a regi telon import gmail es tadam ott lesz.

(#993) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Van aki repülő üzemmódba szokta éjszakára rakni a Pro verziót? Ha igen akkor mennyit szokott ilyen esetben merülni kb 7-8 óra alatt?

(#994) k-adi válasza bbendre (#989) üzenetére


k-adi
nagyúr

Köszi a választ! így már értem én is :D hallottam már én is, hogy valakinek a magas fps már túlságosan "folyékony" hatást kelt, így akkor inkább a 30fpsHDR+ nyomom be (és akkor a tárhelyre is több fér)

Te használod a zajszűrési funkciót? jó nyilván egyéni de pl. most arra gondolok hogy a zavaró kocsi zajt nem baj ha kiszűri de a madárcsicsergést közben meg nem lenne jó, viszont váltogatni se akarok mindig a módokban, ti mit tapasztaltatok, eléggé fejlett az AI vagy hagyjam és jó simába? tudom, ki kell tapasztalnom......

(#995) bbendre válasza Tewe013 (#990) üzenetére


bbendre
őstag

December mindig a Feature drop. Akkor jönnek az újdonságok. Utána márciusban. Köztük csak bugix, biztonsági frissítések vannak.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#996) xhege válasza tomboy0013 (#993) üzenetére


xhege
addikt

Nálam kb 2%-ot.

(#997) xhege


xhege
addikt

Ezt az élő fotók vagy motion captures dolgot hol lehet kikapcsolni?

(#998) anarkigabi


anarkigabi
lelkes újonc

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata esetleg Pixel 7/7 Pro és Samsung Galaxy Watch 4/5 együttes használatra? Samsung Health alkalmazás letöltése után megfelelő a szinkronizáció és az adatáramlás a két eszköz között? Van valami, ami nem fog jól működni stb-stb?

Nagyon gondolkodom egy Pixel 7 Pro beszerzésén, mert jóval kedvezőbb árú, mint egy S22 Ultra vagy esetleg a jövendő S23 Ultra lesz, azonban a Pixel Watch-ot nem érzem akkumlátor-idő miatt szerencsés választásnak, így maradnék a Watch 4 / Watch 5 Pro vonalon.

Ha jól látom, akkor Amazon.de-n keresztül zökkentőmentesen rendelhető Pixel 7 magyar címre? Fentebb láttam pár ezzel foglalkozó hozzászólást, de teljesen egyértelműen nem tudtam kihámozni a konkrét választ. Talán csak a promócióban hozzá járó fülest vagy órát nem lehetett Amazonon keresztül magyar címre szállíttatni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv,
Gábor

(#999) ghiottone válasza anarkigabi (#998) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Watch 4 manager plugin is kell majd, de müködik rendesen. Az a lényeg, hogy csatlakozés előtt legyen letöltve a 3 app (galaxy wearable, galaxy health, watch 4 manager) és bejelentkezés a Samsung fiókba.
Az ekg és a vérnyomás nem megy, de ez általános a nem Samsung modelleknél.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1000) anarkigabi válasza ghiottone (#999) üzenetére


anarkigabi
lelkes újonc

Nagyon szépen köszönöm!
Lehet triviális kérdés, de mi a helyzet pl. egy Watch 5 Pro esetén? Mert Watch 4 Manager van, de Watch 5 Manager apk-t nem találtam. :\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.