Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Tocika válasza gabro0 (#1349) üzenetére


Tocika
aktív tag

Köszönöm :R

(#1352) K82 válasza Mans20 (#1350) üzenetére


K82
őstag

Ott lenne ha le tudnád húzni, restart nem segít rajta? Amikor a SystemUI-nak van vmi baja akkor szokott előfordulni.

Pixel / OnePlus Pad

(#1353) Mans20 válasza K82 (#1352) üzenetére


Mans20
addikt

Csak a restart segített. most már ott a ceruza ikon is.

(#1354) Gyurmacko


Gyurmacko
csendes tag

Sziasztok, van aki S20FE (Snapdragon) ról váltott? Mik a tapasztalatok? Kamera meg stock android miatt tervezek váltani.. sokkal gyorsabb/smoothabb lesz a Pixel 7?

(#1355) DrDoktor válasza Gyurmacko (#1354) üzenetére


DrDoktor
tag

Elsőnek azt tisztázzuk melyik szolgáltatónál vagy.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1356) Gyurmacko válasza DrDoktor (#1355) üzenetére


Gyurmacko
csendes tag

Yettel, de lehet hogy váltok majd ha problémás lesz.

(#1357) DrDoktor válasza Gyurmacko (#1356) üzenetére


DrDoktor
tag

Yettelnél nincs 5g és volte.
5g okés lehet élni nélküle de volte az nagy szívás tud lenni.
Rootolni kell
Telekmomnál van volte root nélkül.
2 napig volt nekem 20FE(S) szerintem nincs értelme váltani majd jövőre a 8 as szériára.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1358) Gyurmacko válasza DrDoktor (#1357) üzenetére


Gyurmacko
csendes tag

Köszi az infot!

(#1359) xhege válasza DrDoktor (#1357) üzenetére


xhege
addikt

A 8-asnál nem lesznek már ilyen gondok kis hazánkban? Ma pont én is szívtam a telefonálással VoLTE nélkül (Yettel).

(#1360) DrDoktor válasza xhege (#1359) üzenetére


DrDoktor
tag

ki tudja.?... De idén is bővült a hivatalos támogatott országok száma itt az EU ban is.Szóval reménykedjünk, hogy ez a baromság befejeződik.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1361) xhege válasza DrDoktor (#1360) üzenetére


xhege
addikt

Hát nem lenne baj, az biztos. A roottal nagyon nincs kedvem szórakozni....

(#1362) K82 válasza Gyurmacko (#1354) üzenetére


K82
őstag

Ugyan nem közvetlenül arról váltottam, de volt SD-s S20FE-m. Szoftveresen a Pixel hozzá képest fapad, annyi biztos h gyorsabbnak fog érződni. A "sokkal"-t már nem merném így kijelenteni, én amúgy is leveszem az összes animáció sebességét 0,5-re, már ez is segít a sebességérzeten. Bizonyos processzorsebesség felett már minimálisak lesznek a különbségek és beleszólhat még a tárhely (többé) és a memória (kevésbé) is; nagyon durván egyszerűsítve a hétköznapokban nem érződik sokkal gyorsabbnak a P7 sem az asszony 4a 5G-jéhez képest, holott hardveresen messze nem egy kategória.
Üzemidőben a Samsung jobb, a OneUI lehet előny és hátrány, kamerában viszont egyértelmű a Pixel fölénye (egyedül dedikált zoom kamerát nem kapsz, de ez megint csak egyénfüggő ki minek könyveli el).
Nem Telekomosként, főleg ha olyan helyen laksz meggyűlhet a bajod a telefonálási képességekkel: én Vodafone-osként gyk. telefon funkciójában nem tudtam használni a környéken (Veszprém, Fejér, Gy-M-S) de itt le is lőtték a 3G hálózatot), Bp-en még épp elmegy. Vagy root, vagy szolgáltatóváltás a megoldás jelen pillanatban.

Pixel / OnePlus Pad

(#1363) Mans20


Mans20
addikt

Ilyen Ringke matt clear tok van valakinek? [link] lehet ezt venném, vagy az otterboxot, csak annak nincs védve a kamera része.

(#1364) kerobi válasza Mans20 (#1363) üzenetére


kerobi
senior tag

Nekem ez a ringke van. Semmi extra. hajlékony muanyag és ennyi. Se magnes, se magsafe magnes, se utesallo sarkok, ellenben jó drága. Tapadása kb 6/10

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1365) szkorhetz válasza Mans20 (#1363) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nekem van ilyen, de már nam használom..
Rohadt vastag lett tőle a telefon és elég csúszós is, én nem ajánlom.

(#1366) Mans20 válasza szkorhetz (#1365) üzenetére


Mans20
addikt

Oldalán semmi rece? ha túl vékony akkor meg alig véd.

(#1367) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ez egy nagyon jó tok. Eddig még nem is sárgul, fehér telón nagyon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1368) szkorhetz válasza Mans20 (#1366) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ezzel tényleg túl vastag, hidd el, főleg a keményebb, műanyag betétes hátlapi résznél.
Egyszerűen kényelmetlen, nincs semmi rece a szélén.

Ezt vettem helyette, de itt meg a négyzetes a teleszkóp kamera egyébként kör kivágása, szóval nem néz ki jól, de legalább vékony és egy fokkal kevésbé csúszós. [link]

Taylor, az nincs Pro-ra.. :(

[ Szerkesztve ]

(#1369) Mans20 válasza szkorhetz (#1368) üzenetére


Mans20
addikt

Hasonló van most. Pont, hogy vastag kell nekem, az talán jobban véd esésnél. Ami tényleg jó, az gyász fekete mind.

(#1370) hYpErKe válasza Mans20 (#1366) üzenetére


hYpErKe
tag

Én kettő tokot tudok ajánlani [ez] egy kicsit letisztult olyan irodai utcai használatra jó, nekem kézre áll 2-3 milivel lesz vastagabb a teló ezzel. Illetve [ezt] egy kicsit komolyabb dolgokhoz ajánlom fizikai munkához illetve sporthoz terepre stb ő egy elég brutál masszív tok szinte szerintem elpusztíthatatlan benne a telefon 4-5 milivel lesz vastagabb. ;)

Viszont én is kérdeznék használ valaki olyan adaptert ami bluetooth kapcsolatról csinál jack csatit? [Valami hasonlót] tudtok ajánlani? :R

Pixel --> Pixel 7

(#1371) Hieronymus válasza hYpErKe (#1370) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha zenehallgatás a cél, akkor figyelj melyik bt. generációs adapter van az adapterben. Nagyon sok leavult eszköz van kint ajánlatban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1372) K82 válasza hYpErKe (#1370) üzenetére


K82
őstag

Ha komolyabb bt-jack átalakító kell, akkor itt a Blitzwolf adaptere: Bt 5.0, aptX, low latency, minden ami kellhet. Kicsit felment ennek is az ára, tavaly még bőven befért 10e alá... :(((
Nekem egy régebbi egyszerűbb modell van, teszi a dolgát.

Olcsóbb, egyszerűbb a Ugreen cucca de a bt v5.0 itt is megvan.

Pixel / OnePlus Pad

(#1373) natë


natë
nagyúr

A decemberi nagy feature dropnál érdemes flashelni a full romot, vagy tökéletesen megfelel az OTA?

(#1374) DrDoktor válasza natë (#1373) üzenetére


DrDoktor
tag

Szerintem full romot kizárólag baj esetén van értelme flashalni.Ha minden jó minek alapról indulni?
Ha meg előjön bármi baj ott a full flash.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1375) bbendre válasza natë (#1373) üzenetére


bbendre
őstag

Feature drop-nál Én csak OTA. Ott még nem volt hatalmas bug soha.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1376) tatomi92


tatomi92
aktív tag

Sziasztok,

múlt hét óta én is csatlakoztam egy Pixel 7-el (iPhone 11-et váltott).

Vegyesek az érzelmeim egyelőre.

Az ujjlenyomatolvasó nálam össze-vissza működik /Spigen üveg van rajta és be van kapcsolva a screenprotector mode/, pedig duplán adtam hozzá az ujjaim.
Ha egy megnyitott képről (pl. Redditen) szeretnék visszalépni a hírfolyamra, akkor jó hosszan kell "símitanom" a kijelzőt. De ezt más alkalmazásban is észrevettem már.
Az akkumulátort nem érzem olyan erősnek, pedig az előző készüléken már csak 83%-os volt az akkuállapot és ott mintha jobban bírta volna a napot a telefon.
Maga a készülék fizikailag rendben van, nagyon szép formailag és a kijelzője is ott van.
Az Android rendszert szoknom kell (3 évig iOS-t használtam)

Kérdéseim:

az ujjlenyomatolvasón hogyan tudnék javítani? Általában este nem veszi be az ujjakat, napközben -fényben- jobban műküdik.

OTP kártya Wallet-ben történő használatára van valami megoldás (Revolut, Simple kártya nélkül?) Ez sajnos nagyon hiányzik.

Telekomos kártyával használom, így VoLTE van is, VoWifi csak root-tal lehet (+5g is)?

Egyéb: én egy Ringke Onyx tokkal használom, szerintem elég masszív és jó tapintású, de mégsem lesz hatalmas tőle.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1377) DrDoktor válasza tatomi92 (#1376) üzenetére


DrDoktor
tag

vedd fel ugyanazt az újjad amivel használod

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1378) tatomi92 válasza DrDoktor (#1377) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Duplán fel van véve az a két ujjam, amit használok..

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1379) DrDoktor válasza tatomi92 (#1378) üzenetére


DrDoktor
tag

kevés nekem 5 x a 6 pron és várni kel 1 egy hetet mert tanul.De amúgy sokkal nem lesz jobb.Apám ujjaival mint egy álom az enyémmel szenvedős
Majd a pixel 8 ban...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1380) tatomi92 válasza DrDoktor (#1379) üzenetére


tatomi92
aktív tag

5x? 4 ujj a max nálam.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1381) K82 válasza tatomi92 (#1376) üzenetére


K82
őstag

Google Pay (Wallet) nem támogatja az OTP-t (vagy fordítva?); esetleg egy Curve kártya mögé lehetne bedobni az OTP-set ha nem akarsz mindig a Revolut kártyára pénzt töltögetni.

A vissza gesztus elvileg nem olyan hosszú, nem vettem észre különbséget appok között.

Az i11 nagyon parádés volt üzemidőben, androidos körökben inkább a középkategória alja tudja ezt - persze sokkal gyengébb teljesítmény mellett.

Fp reader: ez sajnos ilyen, én sem vagyok megbékélve vele. Eléggé hektikus a viselkedése, a jobb hüvelykujjam hiába van 2x is felvéve inkább 6/10 a pontossága - a ballal viszont 9/10. Meg merem kockáztatni h vannak olyan mintázatok amiket nem annyira szeret, a Zenfone 8-am is ezt csinálta csak sokkal durvábban. Eladtam, az új gazdájánál meg szinte tökéletes... Valamennyire megkerülhető a face unlock-kal, de annak is megvannak a maga korlátai.

Pixel / OnePlus Pad

(#1382) xhege válasza K82 (#1381) üzenetére


xhege
addikt

Érdekes nekem az ujjlenyomatolvasó tökéletesen teszi a dolgát. Nincs az ujjam többször rögzítve. Nem mondom, hogy villámgyors, de mindig felismeri.

(#1383) hajbel válasza tatomi92 (#1376) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam egyszer sem fordult elő, hogy ne vette volna be rögtön az ujjam, pedig csak 1x van felvéve. Amikor veszed fel az ujjad, úgy mozgatod, ahogy az utasítás írja? A Revolut szvsz nagyon hasznos ha utazol, vagy ha kp-t akarsz felvenni, én csak ajánlani tudom.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1384) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Hello , Android one és pixel teló között is működik a telefon költöztetés?

(#1385) ghiottone válasza Don't Panic (#1384) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze - én csak a kábellel szoktam szívni, mert néha mintha - legalábbis számomra úgy tűnik, hogy - nem mindegy, hogy éppen hogyan dugom be ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1386) DrDoktor válasza xhege (#1382) üzenetére


DrDoktor
tag

Semmi érdekes nincs ebben.Öröm boldogság max :D

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1387) Don't Panic válasza ghiottone (#1385) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Az derék... :U
Na majd beszámolok.

(#1388) tatomi92 válasza hajbel (#1383) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Igen, minden felvetelnel mashogy rakom vissza az ujjam.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1389) Mans20 válasza ghiottone (#1385) üzenetére


Mans20
addikt

Akkor nem csak nálam van ilyen misztikum, visszaküldeni még nem volt kedvem emiatt.

(#1390) K82 válasza xhege (#1382) üzenetére


K82
őstag

Van akinél közel tökéletes, van akinek viszont soha nem lesz az - max. elfogadható, kis bosszankodással.
Volt Oneplus 7 kétszer is, 7T, Samsung S20FE, Zenfone 8, Op 8T, Realme GT2 majd most a P7. Mindegyikben optikai szenzor van (ráadásul többségében Goodix), de problémám csak a ZF8-cal volt és a P7 sem az igazi. Sebességben és pontosságban (vagy a sebességért beáldoznak egy kicsit a pontosságból?) az előbbiek köröket vernek az utóbbi kettőre; nyilván tudom h ez a P7 egyik gyengébb pontja, nem is úgy kezelem mint mondjuk a GT2 villámgyors olvasóját, de hiába tartom hosszabban rajta az ujjam, hiába van többször több szögből felvéve, a pontosságon nem nagyon javít. Mindegy h pucéran, fóliával vagy Spigen üveggel, nincs változás. És csak a jobb hüvelykujjamra allergiás, a ballal nagyságrendekkel jobb - csak ugye jobbkezes vagyok...
A ZF8 anno pont ezért is röpült, annak nem néztem el h ennyire használhatatlan, legalábbis számomra.

Pixel / OnePlus Pad

(#1391) *RLaci* válasza K82 (#1390) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam is a jobb hüvelyket nem szereti, a bal 10/10, a jobb esetleges.

(#1392) xhege válasza K82 (#1390) üzenetére


xhege
addikt

+RLaci

Lehet, hogy valami fizikai sérülés okozza ezt az ujjatokon. Mert fura ha másikkal meg 10/10. Nekem 4 különböző ujjam van rögzítve és mind a néggyel jól működik (nem gyorsan, de pontosan).

[ Szerkesztve ]

(#1393) DrDoktor válasza xhege (#1392) üzenetére


DrDoktor
tag

nem hinném h fizikai p6p bármlyik ujjam veszem fel néha random fof.
Egyszerűen nem jó minőségű a szenzor

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1394) ferrari1


ferrari1
őstag

Mi az a pötty az LTE mellett? Tudja valaki? :B

(#1395) xhege válasza DrDoktor (#1393) üzenetére


xhege
addikt

Nyilván gyenge a szenzor, csak valami oka lehet hogy másik ujj esetén meg pontos. Tény, hogy nem így kellene működnie.

(#1396) hard74 válasza ferrari1 (#1394) üzenetére


hard74
senior tag

Valami ikon ami már nem fér ki.(bluetooth, stb)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1397) Hieronymus válasza xhege (#1392) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A bőr kopása nagyon közrejátszik.

Most elég kopott a bőrfelület barázdáltsága az ujjamon. A HP noti már nem képes azonosítani. A telefon 7pro, 10 esetből egyszer nem ismer fel.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1398) DrDoktor válasza Hieronymus (#1397) üzenetére


DrDoktor
tag

huawei p30promon 4 évig mindig 10/10 volt az a fajta cucc mindenkinek kb 100as volt bármilyen körülmények közt
Gyors pontos cucc.
Sajnos p6 és p7 sem erről híres.
Állítólag P6a az mást használ nem is olvasok rosszakat róla fp tekintetében.
Amúgy a fóliára és üvegre is nagyon kényes szóval ha valakinek gond van ezek nélkül próbálkozzon

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1399) kerobi


kerobi
senior tag

Hello, ma én is megrendeltem a sima 7-et ráadásul 600 font volt és 100 font levásárolható a currrysben, tehát mondhatni 500 font volt ami kb 228e ft. 14 napig vissza lehet vinni, de csak ha bontatlan. Ugy pedig nem tudom kipróbálni ugyebár ha nem bontom ki. Sehol nem láttam, hogy milyen a memoriakezelése még youtubon sem. A samsungon van olyan, hogy lock app és nem tudod kilőni. Na ilyen a pixelnél nem tudom van-e. Az Iphone 14 promat eladnám, mert az IOS nem nekem való vannak idegesito dolgok rajta, nem tudom ugy kihasználni, mint egy androidot. Szoval ha a memoria management jó, talán megtartanám.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1400) K82 válasza xhege (#1392) üzenetére


K82
őstag

Nincs fizikai sérülés, nem zsíros a bőröm, melóban sem nagyon koszolódik lévén nem kimondottan fizikai munkát végzek; egyedül a tenyerem kopik a kettlebell miatt.
Előlapi hagyományos fp readereknek nem volt bajuk ugyanezzel a jobb hüvelykujjammal (Oneplus 2, 3, 3T, 5), a hátlapiak is kifogástalanul működtek ujjtól függetlenül (Nexus 5x, Mi8, P2XL, P3, 4a 5G).
A legjobb még mindig a 4XL face unlock-ja volt de a maszkos időkben nem volt praktikus.

kerobi: nincs lockolható app (nekem nem is hiányzik h kerülgessem app switch-kor) de korrekt a memóriakezelés, nem kimondottan agresszív h mindent kipucoljon (leginkább a kínai gyártókra jellemző ez h még a háttérfolyamatot is kilövi, na oda kell az app lock).

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.