Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Aryon87 válasza xhege (#97) üzenetére


Aryon87
félisten

Az jó ez esetben. Fejlesztettek rajta.

Megrendeltem a 7Pro-t hófehér színben. Hát kiváncsi vagyok, első Pixelem lesz...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#102) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Elég sokat akarnak ebből eladni
Magukhoz képest

[ Szerkesztve ]

(#103) vakablak93 válasza szabi__memo (#102) üzenetére


vakablak93
őstag

Beleillik a képbe, a 6-os sorozatnak a korábbiakhoz képest nagy sikere volt legalábbis itt a németeknél. Szolgáltatóknál is elérhető ahol itt kb alma, samu, xiaomi van még és kész.
Emellé jön hogy azért a hatos és most a hetes széria azért elég szép dizájnt kapott és a tvben/rádióban egésznap nyomják hogy Pixel, Pixel, Pixel....
Az irodában egésznap ezt kell hallgassam, már a fülemen jön ki :DDD

Youtubeon konkrétan kis marketing filmecskék vannak a Pixel exkluzív funkciók bemutatására, egy csomó videó alá Pixel reklám van téve stb....

Ennyire erőltetett marketing mellett azért érthető valamiféle növekedés.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#104) szabi__memo válasza vakablak93 (#103) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Irigyellek. Itthon legalább szolgáltatói kínálatba bekerülhetne végre, ha már a Google nem szándékozik árulni. Igazából nem is tudom mi akadálya van. Itt van 3 nemzetközi szolgáltató, simán lehetne.

(#105) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ígéretes külső és belső, a hetesre beneveznék. A Google Workspace előfizetője vagyok, Tech 2 Laci tesztelte a hatos szériát és külön felhívta a figyelmet, hogy a Google Workspace csomag, nem fut a Pixel 6-on. Kíváncsian várom a tapasztalatokat, hogyan működnek itthon a Google szolgáltatás csomagjai :R

Mert lakni, muszáj.

(#106) Somatom válasza szabi__memo (#104) üzenetére


Somatom
veterán

Már leírták korábban, hogy miért nem. Magyarul nem tud úgy működni, mint ahogy azt a Google kitalálta. Talán egy telónál ez még nem akkora gáz, de a Google ökoszisztémában gondolkodik és akkor éri meg neki store -t csinálni, ha a teljes palettát hozhatja. Plusz a Forint instabilitása, plusz a gyenge vásárlóerő.
Egyébként nagyon kíváncsi vagyok a 7 -es szinkronfordítására, mert amit a Youtube művel ilyen címen, az egy vicc.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#107) xhege válasza szabi__memo (#102) üzenetére


xhege
addikt

Akkor összekaphatnák magukat VoLTE és 5G szinten. :U

(#108) szabi__memo válasza Somatom (#106) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pont hogy nem a storeról beszéltem

(#109) Luck Dragon válasza Aryon87 (#101) üzenetére

Kiváncsi leszek a véleményedre :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#110) janeszgol válasza bedibazsa (#100) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem. Samsung Galaxy A41 és Android 12. Ha elpöckölöm az értesítést (nem nyitom meg, csak jobbrahúzom), akkor az értesítési pöttynek is oda az app ikonján. Ez így van a 13-nál is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111) Somatom válasza szabi__memo (#108) üzenetére


Somatom
veterán

A Store nem csak bolt, hanem egyben háttérszolgáltatás, support is. Enélkül sztem nem kerül hazai mobilszolgáltató kínálatába.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112) szabi__memo válasza Somatom (#111) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Értem én, hogy egyben milyen frankó, de a világ jó részére egyébként akkor nem fog eljutni soha. Azért az szerintem nagyon gáz hogy világszinten nyomják az oprendszert 'referencia eszköz' tőlük meg nem elérhető. Azért nem árulni egy csomó helyen, mert nincs meg a megfelelő nyelvi szolgáltatás? Nexusnál még nem volt ilyen, azt se árulták (de ott érettem mert eleve tényleg kicsi volt rá a kereslet, most meg már lenne). A Pixel ilyen téren még visszalépés is akkor a Google részéről, mert még több minden kell ahhoz ha csak fullosan akarják árulni (ami persze valahol érthető). De ez a Google-től egy elég hülye hozzáállás, saját magukat korlátozzák vele. Szerintem ha nem csinálnának neki országos reklámot és nem lehetne tőlük közvetlenül vásárolni, hanem csak szolgáltóknál akkor az működne. Csak szét kéne ezt választani, hogy aki akar az tudjon venni. Egy Telekomnak meg nagyobb tételes szerződést jelenthetne ha csomó helyen árulhatná nem csak ott ahol van Pixel szolgáltatás. Na mindegy, ha az van amit mondasz akkor ide sosem fog eljutni. Egyébként meg érdekes módon az Apple vásárlókat és az Applet sem zavarja, hogy nem minden nyelven mennek bizonyos szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

(#113) k-adi válasza szabi__memo (#112) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja elég hülyeség.
jó lenne ha szolgáltatók kínálatában benne lenne a 7, 7pro már - jó lenne rivális iphone és samu mellé

(#114) István971


István971
csendes tag

Szerintem eléggé jóra sikerült ez a 7 pro...
A vicc az egészben, hogy én szeptember végén vettem egy 6prot és eszméletlenül jónak tartom semmilyen probléma nincs vele jönnek a frissítések és minden fluid....
Csak egyetlen problémám van, most hogy láttam a 7 prot hát sajna még is kell venni :) ...
Megyek a következő verzióra.... :) :)
Esetleg ha valakit érdekel ez a 6 pro ami most van akkor ott a hirdetés olvass el aztán írj... :)

(#115) Hieronymus válasza szabi__memo (#112) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Szerintem ha nem csinálnának neki országos reklámot és nem lehetne tőlük közvetlenül vásárolni, hanem csak szolgáltóknál akkor az működne."

Te is korlátozni akarsz. A szolgáltatókon keresztül, korlátozással és sokszor drágábban lehet megvásárolni a készülékeket.

Én nem akarok szolgáltatóktól vásárolni. Kifizetem a telefont és használom. Nem függök szolgáltatótól, akkor váltok, amikor akarok és viszem magammal a számom.

Más.
Ezeknek a telefonoknak és eszközöknek a hardverén és szoftverén túl, hatalmas a hozzáadott szolgáltatási értéke. Ha szólok az asszisztensnek, hogy hívjon taxit, akkor tudnia kell, hogy az adott helyen mely taxiszolgáltatókkal képes az asszisztens kommunikálni.
Nyilván ez nem csak nyelvi nehézség.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#116) szabi__memo válasza Hieronymus (#115) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én nem akarom :DDD Csak működhetne ha már shop nincs. Legalább az.
Amúgy én sem szeretnék tőlük vásárolni, de legalább egy lehetőség lenne

(#117) Eyesis válasza Aryon87 (#101) üzenetére


Eyesis
őstag

szi, hogy?

Eyesis

(#118) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Olyan lelkes itt mindenki! :C
Viszont az érdekelne, hogy senkit sem zavar az, hogy nálunk se az 5G, se a Volte nem működik normál esetben, mert a Goggle tiltja? :F
És most azokat kérdezem inkább, akik itthon fogják használni! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#119) Somatom válasza PeteePeti (#118) üzenetére


Somatom
veterán

Én sem értem ezt a lelkesedést. Sztem a Google -féle Android le van maradva a többi gyártói Androidoktól.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120) Aryon87 válasza Eyesis (#117) üzenetére


Aryon87
félisten

Öh, mit is szeretnél tudni? :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#121) Eyesis válasza Aryon87 (#120) üzenetére


Eyesis
őstag

Mo-ra vetted, vagy sem? Csomagtovábbítóval vagy sem?

Eyesis

(#122) Aryon87 válasza Eyesis (#121) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem. Németországban élek 1.5 hónapja, így ide rendeltem. Remélem hamar meg is hozza a posta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#123) Eyesis válasza PeteePeti (#118) üzenetére


Eyesis
őstag

Azt mondod, hogy ember megveszi németországban és ott boldogan 5G-zik, majd idejön nyaralni/dolgozni Mo-ra és nem lesz 5G-je?

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#124) Aryon87 válasza Eyesis (#123) üzenetére


Aryon87
félisten

Passz. Engem nem érdekel az 5G :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#125) szabi__memo válasza Aryon87 (#124) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én sem értem miért probléma ha nincs. Oké, gáz, de engem egyáltalán nem izgat

(#126) Aryon87 válasza szabi__memo (#125) üzenetére


Aryon87
félisten

Otthon mire azt kiépítik rendesen, addig még vagy 3 generációnyi széria lemegy, és sztem még akkor sem lesz teljes lefedettség. Pesti lakos vagyok eredetileg, a 19 kerület pl hírből se ismeri az 5G-t, de még a belváros is csak kis foltokban. Nem is értem minek vannak ráizgulva..
Itt Németben meg fogalmam sincs milyen a kiépítettség, csak azt tudom, hogy a mobilnet egy kalap kula...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#127) PeteePeti válasza Aryon87 (#126) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálunk Szombathelyen például rendesen kivan építve a Telekom 5G! Egész városban az van! Szal nekem igenis fontos lenne, hogy ugyanazért a pénzért megkapjam az összes fícsört, ami a készülékben található! És ne attól legyen függő, hogy hol melyik országban használom a készüléket és milyen simmel! Egy kicsit diszkriminatív dolog, de ha titeket ez nem zavar hát legyen! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#128) PeteePeti válasza Eyesis (#123) üzenetére


PeteePeti
őstag

Fogalmam sincs, hogy pontosan hogyan van ez, de a Pixel 6 topikban sokan írták, hogy Magyarországon se az 5G se a Volte nem működik, mert Goggle nem engedi! Aztán, hogy ez sim alapú, vagy hálózat alapú tiltás azt nem tudom!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#129) Aryon87 válasza PeteePeti (#128) üzenetére


Aryon87
félisten

Úgy tudom maga a Google tiltja. Root kell hozzá. Majd kijavítanak a többiek ha tévednék.
Az jó ha ki van építve ott. De még bőven foghíjas a téma, kell pár év neki.
P40Pro-m tudja az 5G-t, ki van kapcsolva. Minek zabálja az akksit a folyamatos kereséssel. 12X szintén tudja az 5G-t, annál is ki van kapcsolva..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#130) ghiottone válasza PeteePeti (#128) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Telekom volte már megy. Mikor elkezdték lakapcsolni a 3g hálózatokat akkor a 6-osok frissítésébe belerakták. Abból indulunk ki Pixelek esetén, hogy nincs hivatalos forgalmazás, nincs store, ezért nincs se 5g és volte - az utóbbin változtattak.
5g-hez előfizetési csomag is kell, nem?

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#131) Somatom válasza ghiottone (#130) üzenetére


Somatom
veterán

Nem mindegyiknél. Yettelnél minden tarifacsomag mehet 5G -re, ha az egyéb feltételei adottak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132) raveinT válasza ghiottone (#130) üzenetére


raveinT
tag

Amíg hivatalosan kapja a frissítéseket egy készülék, addig illenék egységes módon kezelni, pl. Pixel 4-a még egy évig támogatott és volte sehol. Ugyanez érvényes a szolgáltatókra is, ha a Telekom meg tudta oldani a többi miért nem?

Nem értem mi a logika abban, hogy papíron tud valamit a készülék, de aztán országonként korlátozva van. Ahhoz nem kell márkaszerviz meg fullos feature támogatást, hogy a volte működjön.. :(

(#133) szabi__memo válasza raveinT (#132) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Duplán gáz, hogy EUn belül sem egységes. Legalább úgy illene

(#134) ghiottone válasza raveinT (#132) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezzel teljes mértékben egyetértek. 3 évvel ezelőtt pl. egy Motorola One Zoomban, ami hivatalosan nem volt forgalomban nálunk ott volt a volte és a vowifi kapcsolója is. Szóval ezek a korlátozások a Google részéről érthetetlenek és finoman szólva sem felhasználó barát.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#135) Somatom válasza szabi__memo (#133) üzenetére


Somatom
veterán

Nehéz ügy. A szoftverben az általános engedélyezés egy dolog. De, kellenek hozzá a szolgáltatói hálózati konfigok is. A Tkom sztem lemanagelte a Guglival. Lehet, hogy nem is a Magyar Tkom. Csakhogy a Tkom általánosan Ericcson rendszert használ, a Voda itthon Huawei -t, a Yettel meg ZTE -t. Tudjuk, hogy a Huawei -nek most nehézségei vannak, különösen az 5G -vel (nincs is valós 5G -je, csak 4G alapú DSS). A ZTE -nek meg semmi köze semmilyen szabványhoz, úgy drótozzák össze. Ilyen körülmények között elég nehéz lenne egységességet összehozni. Még az itthon hivatalosan forgalmazott Apple -nél is vannak csúszások egy-egy új terméknél.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136) wwhy válasza PeteePeti (#118) üzenetére


wwhy
veterán

Miért zavarna :F Szinte mindenhol van 5G, ahol járok, de éppen ki is kapcsolom ... Nekem (és szerintem az emberek 99%-nak) az 5G nem hoz semmi pluszt, az aksimerülésen kívül :D Aki meg telón néz filmeket ... az egy külön állatfajta ;]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#137) PeteePeti válasza wwhy (#136) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mondjuk az 5G-nek meg a film nézésnek miköze van egymáshoz azt nem tudom! :F 4G-n nem lehet filmet nézni??? Mióta? :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#138) wwhy válasza PeteePeti (#137) üzenetére


wwhy
veterán

Persze, h lehet, de az általam ismert emberkék 99%-a azért hajt az 5G-re, merthogy gyorsabb, szebb és okosabb, mint a 4G :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#139) Somatom válasza wwhy (#136) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a megtisztelő besorolást! Az aláírásomban levő tabon (12,4" Amoled) nézek tévét, ami a telóm hotspotjáról kapja hozzá a netet. De, ugyanígy lehetne ez egy TV box is, 50" -os TV -re dugva. Szóval a net minősége nincs összefüggésben azzal, hogy az ember min nézi a műsort.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140) gabro0 válasza ghiottone (#130) üzenetére


gabro0
őstag

Domino csomaggal is megy a VoLTE?

(#141) sutszi


sutszi
veterán

Van olyan megoldás amivel meg tudom rendelni itthonról is?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#142) vakablak93 válasza sutszi (#141) üzenetére


vakablak93
őstag

Német Amazon simán kiszállítja Mo.ra is.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#143) ati888 válasza vakablak93 (#142) üzenetére


ati888
senior tag

Csak ott nincs ajándék óra. Nem mindegy.

(#144) ghiottone válasza ati888 (#143) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg később a promociós oldalon lehet igényelni, de csak német címre.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#145) ati888 válasza ghiottone (#144) üzenetére


ati888
senior tag

Mailbox.de-be rendelt valaki? Működik?

(#146) ghiottone válasza ati888 (#145) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amazonról müködni fog, de a promóciót már nem biztos, hogy oda ki fogják küldeni. 1 éve szívtam vele a Gstoreból is,1 fülest se küldtek ki utólag.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#147) ati888 válasza ghiottone (#146) üzenetére


ati888
senior tag

Német Google Store-ból próbálnám mailboxba, órával együtt.

(#148) Crafter32


Crafter32
őstag

Most nézegettem telefont és a tesztekben azt mondták valamiért a Pixel 6 nem megy fel Magyarországon 5G-re. Illetve nem tudom javították -e az ujjlenyomat olvasót, mert bármilyen ujjal nyilt a telefon és a banki adatok is ezért csak a PIN kódos megoldást javasolták. Én az elörendelésekkel megvárnám, hogyan működik Magyarországon a telefon, nehogy sírás legyen belőle.

(Látom már mások is írták)

[ Szerkesztve ]

(#149) ghiottone válasza Crafter32 (#148) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ok, de ez a 7-es és még nincs róla egy teszt sem kint. 5G nincs: [link]
A 6a estén volt inkább probléma az ujjlenyomat olvasó és azt a megjelenés után 1 hónappal érkezett android 13 frissítés kijavította.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#150) inthro válasza ghiottone (#149) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.
Meg szeretném kérdezni, hogy az általad bejáratott úton tutira mindenki megkapja-e a választható óra vagy fülhallgató kombót?
Sajnos idekint Írországban nincs ilyen akció, a német amazonon nem írnak címet mint kritérium.
A google store viszont mind a három promós országban említi a címet, hogy helybélinek kell lennie.
Okt. 17-ig szól ugye a promóció, vagy amég vissza nem vonják. Mert más fórumon akik előrendelték kaptak olyan visszajelzést kapásból az első napon, hogy nincs készleten az óra vagy a füles például...
Mi előrendeltük az ír google store-ból biztos ami biztos, de ugye töröltetni a rendelést addig lehet amég fel nem adják a csomagot.
Köszönöm, ha válaszolsz.

◕‿◕

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.