Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) jUUh válasza Bilux (#6000) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Viszket a kezem, hogy feldobjam, de nem merem...

Samsung Galaxy S23+

(#6002) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lent vagyunk dél-olaszországban, és baromi jól bírja a telefon az egész napos használatot. Fotózás, gyalogos navigalas és böngészés folyamatosan. Meg vagyok vele elégedve, kivéve a Telekommal, elég sok helyen nem talál hálózatot, de ez nem pixel probléma mert feleségem iPhone 14pro-ja is szenved, ha mégis kapcsolódik a Tim nevű szolgáltóhoz, akkor neki ott virít az 5G :)

(#6003) K82 válasza vadászcsiga (#6002) üzenetére


K82
őstag

Esetleg próbáldd ki az Airalo-t, nekem bevált az USA-ban. Országtól függően nem csak egy szolgáltató hálózatát használja hanem ami engedélyezett neki és elérhető.

Pixel / OnePlus Pad

(#6004) vadászcsiga válasza K82 (#6003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszönöm, de megmondom őszintén nem bánom hogy néha nincs hálózat, kicsit nosztalgikus. Arra az utazasainkra emlékeztet amikor még nem volt roaming és vadászni kellett a free wifit, otthoniaknak egy sms hogy megérkeztünk :D

(#6005) vadászcsiga válasza K82 (#6003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amúgy hasznos cucc, köszi. Elmentettem még jól jöhet.

(#6006) bbendre válasza jUUh (#6001) üzenetére


bbendre
őstag

A Beta 3 általában már jó a mindennapokra

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6007) vacs válasza bbendre (#5999) üzenetére


vacs
veterán

Google Nexus 5-öt használam 4 évig.
Akkor még nagyon buta volt a Stock android, ezért kellett a root + Xposed + Gravitybox, illetve később már custom romokat használtam.
Viszont ez a 13-as android már egészen okos, nekem nem sok minden hiányzik belőle.

(^)(>.<)(^)

(#6008) glehel válasza vacs (#6007) üzenetére


glehel
senior tag

Azért most sem annyira "okos" a stock Android, nekem olyan mint egy alapfelszereltség pld az autóban. Pedig nem nagy dolgokra és funkciókra gondolok...

[ Szerkesztve ]

(#6009) vacs válasza glehel (#6008) üzenetére


vacs
veterán

Átfogalmazom: ez a 13-as android jóval testreszabhatóbb, mint az akkori 4.4/5/6 android verziók! :K
De igazad van, én Oneplus-t használtam az elmúlt 4,5 évben és kicsit hiányzik az Oxygen os... :))

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#6010) gigaherz


gigaherz
tag

Egy hete van meg a telefon kb. és most éjszaka 8 órán belül 19%-ot merült, amíg aludtam. Battery saver be volt kapcsolva. Másnak is van hasonló? Ez azért kritikán aluli.

[ Szerkesztve ]

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#6011) tomboy0013 válasza gigaherz (#6010) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nálam repülő üzemmódban extrém akkukímélővel 2%/éjszaka fixen a 7 Pro. Akkukímélő nélkül 4%. Hálózaton hagyva 5% akkukímélő nélkül.

(#6012) bbendre válasza gigaherz (#6010) üzenetére


bbendre
őstag

Ez sok(k). Ott valami nincs rendben. Valami fut(hat) a háttérben

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6013) gigaherz válasza bbendre (#6012) üzenetére


gigaherz
tag

Csak a rendszer alkalmazásokra dobott fel adatokat, szóval nem vagyok előrébb.

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#6014) jUUh válasza gigaherz (#6010) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Igen, ez a bug vagy feature van / volt sokaknál egy ideje. Redditen is írták.   

Samsung Galaxy S23+

(#6015) gulb válasza gigaherz (#6010) üzenetére


gulb
senior tag

szedd le ezt a szar appot.. hasznald a telefont 1-2heting megtanulja a szokasaid.. es terjunk vissza ra kesobb.
A 19% az nagyon sok de ilyen mero appok kb mind gondot okoznak.

(#6016) gigaherz válasza gulb (#6015) üzenetére


gigaherz
tag

Accubattery-t már 4 éve használom, és biztos vagyok benne, hogy nem amiatt van. De az is biztos, hogy másik hasonló app okozhat ilyet, nemrég próbáltam másikat és nem hagyta, hogy deep sleep-be menjen a proci, úgyhogy szedtem is le azonnal.

De a délelőtt során normális lett a helyzet, 1.6%/óra kikapcsolt kijelzővel a merülés. :F

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#6017) jUUh válasza gulb (#6015) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Nem attól van.

Samsung Galaxy S23+

(#6018) atillaahun válasza gulb (#6015) üzenetére


atillaahun
veterán

Az a tanulási szokás nálam kutyaszart nem ért, viszont miután kikapcsoltam még keveset nőtt is a rendelkezésre állás. Ezek az adaptív hülyeségek eddig nálam mindig csak rontották a teljesítményt.

Egyébként az Idle drain ismert a Google előtt is, elvileg foglalkoztak is vele Itt, pár hete Fixed-nek jelölték az issue-t, így minimális esély van rá, hogy jönni fog valami a júniusi update-ben. Bár nagy bizodalmam nincs benne, mert régóta foltozgatják már ezt, de nem tudják megcsinálni.

Gondolom azért mert SIM + szolgáltató + hálózat típus függő és csak ezek bizonyos kombinációja akasztja ki néha a telefont.

(#6019) gulb válasza gigaherz (#6016) üzenetére


gulb
senior tag

Neha tud olyan cifrat muvelni az aksival, hogy legszivesebben ki..nam az ablakon :) neke a 6pro van felesegemnel a 7pro - haveromnak a P5 - frissitesek utan neha teljesen bebaszik az aksi ido. Toltsd hasznald es kesz... nem erdemes meregetni - piszkosul fugg a halozattol mennyire fogyaszt es mi.

(#6020) gulb válasza jUUh (#6017) üzenetére


gulb
senior tag

nem azt allitottam,hogy attol van de total felesleges ez az app.. szart se tud csinalni max felkurod magad mert minden fele fogyasztast latsz..

(#6021) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Gondolkozok a béta programon.
Naggyából hiba nélkül használható?
Nem játszom semmivel, max filmet nézek és fotózok / netezek a telefonon.
Viszont látom hogy sokkal több funkció van a 14 bétában

(#6022) hard74 válasza Gomez1984 (#6021) üzenetére


hard74
senior tag

Én most tettem fel a 14 beta - t. Eddig 1 hibával találkoztam, az Otp app nem om, megmyitom, de másodperc múlva kilép.Többszöri megnyitás után crash-el.
Van akinél fent van az Otp app 14 beta-n, és működik is, ahogy kell?
App újrahúzás megvolt,pár belépés után ismét ugyanaz a hiba.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6023) gretzky77 válasza hard74 (#6022) üzenetére


gretzky77
veterán

A legelső bétán is ez volt a hiba OTP app esetén ezért mentem vissza anno stabil 13-ra. De a következő bétán már gond nélkül ment, korábban írtam is! Érdekes, hogy most megint ez a hiba!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6024) hard74 válasza gretzky77 (#6023) üzenetére


hard74
senior tag

Hát ez szomorú.
Remélem mihamarabb javítják, mert csak telóról intézem a bankolást,ami így nem egyszerű.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6025) fredike2020 válasza hard74 (#6022) üzenetére


fredike2020
csendes tag

Lehet, hogy csak véletlen, de Smooth Display kikapcsolása után 10/10 sikeres belépésem volt az OTP -be. Előtte app újratelepítése, telefon újraindítása.

(#6026) bbendre válasza fredike2020 (#6025) üzenetére


bbendre
őstag

Ha nagyon érdekel, hogy mi történt akkor az ADB-vel és logcat meg tudod nézni
https://developer.android.com/tools/logcat

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6027) fredike2020 válasza bbendre (#6026) üzenetére


fredike2020
csendes tag

:R

(#6028) hard74 válasza fredike2020 (#6025) üzenetére


hard74
senior tag

App újratelepítés,teló reboot után nálam is rendbe jött tegnap este, de ma már újra bezárja az appot 3-4 másodperc után,2-3 próba és jön a crash.
Nálam sajnos nincs változás kikapcsolom smooth displayt.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#6029) fredike2020 válasza hard74 (#6028) üzenetére


fredike2020
csendes tag

Most is néztem, azóta is tökéletesen működik. Nem az OTP Smartbank, hanem a sima OTP Bank!

(#6030) gilfoyle válasza fredike2020 (#6029) üzenetére


gilfoyle
őstag

A Smartbank appot már az OTP is dobta...

(#6031) fredike2020 válasza gilfoyle (#6030) üzenetére


fredike2020
csendes tag

Cégesen még működik a Smartbank.

(#6032) BossBoss


BossBoss
őstag

Hát srácok nem bírom megszokni a méretét. :(( Feleségem 12 Pro-ja és munkatársam S23-ja mellet egy batár tégla. Főleg Caseology tokban. Pedig azok 6,1"-ak, ami nem tűnik sokkal kisebbnek, de mégis… Addig visszaktiválom céges 13 minit. Aztán vagy 15 Pro, vagy Pixel 8. Ha igazak a pletykák, valamivel kisebb lesza P8.
Maga rendszer és a készülék közel hibátlan, főleg a kamerás képességi nagyon meggyőzőek!
P7 ment apróra, ha valakit esetleg érdekelne.

(#6033) dbus


dbus
csendes tag

Valaki esetleg próbálta már 1 fizikai sim és 2 aktív E-sim el hogy tényleg működik e tipla stand by ? Vagy valamit én értek félre hogy a márciusi frissítés óta ennek így mennie kellene ?

(#6034) K82 válasza dbus (#6033) üzenetére


K82
őstag

Nincs tripla standy, csak kettő kártya lehet aktív; ha három kártya van az egyiket tiltani kell. Vagy két eSIM vagy egy fizikai + egy eSIM, más módon nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#6035) Thom!


Thom!
veterán

Google Pixel 8 Pro comes with some big camera upgrades!
• New Isocell GN2 50mp main camera
• New IMX787 64mp Ultrawide camera
• Same Isocell GM5 48mp 5x telephoto 50mp main, 64mp UW & 48mp 5x telephoto + 11mp selfie

A Sima 8-as GN2 és IMX386 fog csak kapni :(((

(#6036) szabi__memo válasza Thom! (#6035) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Biztos jó ára lesz :(

(#6037) bbendre válasza Thom! (#6035) üzenetére


bbendre
őstag

Hát nem tudom... a GN2 nem rossz, de nem is az igazi... meg írták, hogy egyre jobban lemarad a Google a flagship teljesítményekben és jövőre mégjobban így lesz mivel a Samsung nem fejleszt pár évig csúcs procikat. Persze nem ez a Pixel ereje, de akkor is...
Valahogy furcsa megint a Pixel vonal. Szerencsére (vagy sajnos) az Iphone annyira rossz kamerában, hogy értelmetlen fejlődni... Gondolom ez lehet mögötte ...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6038) szkorhetz válasza bbendre (#6037) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hát azért, ha igaz az X3-as, 9 magos procis pletyka, akkor ez erősebb lehet, mint a Snap 8 gen 2.

(#6039) Thom! válasza bbendre (#6037) üzenetére


Thom!
veterán

előre temeted
GN2 egy baromi jó szenzor akárcsak a GN1, lépcsőzetes HDR-re kiváncsi leszek...
Én nem aggodom.
Jelenleg Pixel 7 van kamera több mint elég általában más gondjaim vannak.

(#6040) bbendre válasza Thom! (#6039) üzenetére


bbendre
őstag

Jó, igen, de ez nem minden nekem a képalkotásban még mindig a SONY sensor tetszik nagyon (pl Sony IMX 989) . A lépcsőzetes HDR-re én is kiváncsi leszek. Valamint igen, mint írtam, nem a kamera a legnagyobb gond.
A jelenlegi félek, hogyha az X3 meg a tensor magok és társai is pörögnek nehéz lesz visszafogni a fogyasztást. Ami jó lesz, hogy már lassan csak Tensor-ra kell készíteni a rendszereket :)

Persze lehet jó, de 7 év Pixelezés után annyira sokszor hallottam, már, hogy "előre temetjük" :DDD aztán valami mindig történt.
Nagyon nagyon remélem, hogy tévedek. És Én szeretném azt írni az előrendelés után, hogy igazad volt.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6041) tomp válasza Thom! (#6039) üzenetére


tomp
félisten

Én a Exynos alapú Tensor miatt aggódnék... ;]

(#6042) Thom! válasza tomp (#6041) üzenetére


Thom!
veterán

:DDD

(#6043) Rchrd91


Rchrd91
lelkes újonc

Sziasztok!
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy az értesítések egy lebegő ablakban jelenjenek meg?
A buborékok nem tetszenek, de lehetőség van arra, hogy az értesítési sáv alatt közvetlenül megjelenjenek az értesítések egy kis ablakban. Viszont külön be kell állítani 1-1 ember esetében, hogy az értesítések így megjelenjenek.
Azt meg lehet oldani, hogy ez legyen az alapértelmezett?

(#6044) bbendre válasza Rchrd91 (#6043) üzenetére


bbendre
őstag

Ez lesz az szerintem:
https://support.google.com/pixelphone/answer/10034525?hl=hu

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6045) TaylorPro válasza ghiottone (#5989) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi!

Találtam még egy egész jónak tűnőt.

[link]

Szia Drag77, köszi.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#6046) dbus válasza K82 (#6034) üzenetére


dbus
csendes tag

köszi szépen

(#6047) Bilux


Bilux
veterán

Pixel 7 pro hdr videót csak 30fps tud felvenni? Vagy ez a béta sajátossága? Vagy Google sajátosság!? :F
4k 60fps Hdr lett volna a cél

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6048) tomboy0013 válasza Bilux (#6047) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csak 30fps.

(#6049) bbendre válasza Bilux (#6047) üzenetére


bbendre
őstag

Furcsa...

https://support.google.com/googlecamera/answer/7064897?hl=hu-GB#zippy=%2Cuse-video-effects%2Cvideoeffektek-haszn%C3%A1lata

Élénk videószínek (Pixel 7 és Pixel 7 Pro)

HDR-videó készítésekor élénk színű felvételt készíthet. A 10 bites HDR videók bekapcsolása:
Nyissa meg a Google Fényképezőgép alkalmazást Google Fényképezőgép.Csúsztatással váltson Videó módba
Csúsztassa lefelé az ujját, és kapcsolja be a 10 bites HDR beállítást.
Nagy felbontású videó készítése (Pixel 7 és Pixel 7 Pro)
4K minőségben, akár 60 képkocka/másodperc sebességgel is rögzíthet felvételeket telefonja bármelyik objektívjével.

A nagy felbontású videó bekapcsolásához:
Nyissa meg a Google Fényképezőgép alkalmazást Google Fényképezőgép.
Csúsztatással váltson Videó módba.
Csúsztassa gyorsan lefelé ujját a Beállítások panel megnyitásához.
A „Felbontás” lehetőségnél kapcsolja be a 4K beállítást.
A „Képkocka/másodperc” lehetőségnél kapcsolja be a 60 képkocka/másodperc beállítást.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#6050) Bilux


Bilux
veterán

Köszönöm, közben én is utána jártam és 4k 60fps Hdr nincs!

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.