Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) bbendre válasza mediumgecso (#1750) üzenetére


bbendre
őstag

Pariban van a 13 Pro és a Pixel 7 pro kamera? :Y Mivel tesztelted?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1752) DrDoktor válasza mediumgecso (#1750) üzenetére


DrDoktor
tag

fóliát nagyon gondold meg .Csak a google ajánlásaira van garancia ,hogy 100% jó lesz a lenyomat olvasó

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1753) PeteePeti válasza mediumgecso (#1750) üzenetére


PeteePeti
őstag

Wireless töltőtől sokat ne várj! A 15 wattos Samsung töltőm hamarabb feltölti a Samsungomat, mint a Pixel 7 Pro-t a 23 wattos saját töltője! Sőt a Samsungot is hamarabb feltölti, mint a Pixelt, mármint a Stand Gen 2! Ki érti ezt! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1754) mediumgecso válasza DrDoktor (#1752) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ennek hol tudok utána nézni??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1755) mediumgecso válasza PeteePeti (#1753) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ez most ugye egy vicc?? :Y
Hát bazki, akkor megy is vissza ha ez tényleg így van :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1756) mediumgecso válasza bbendre (#1751) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hát 13 pro-val...pár shot után, de még tesztelem

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1757) PeteePeti válasza mediumgecso (#1755) üzenetére


PeteePeti
őstag

Sőt a beallitasokban a maximális töltési sebesség van bekapcsolva nála! Mégis lassabb, mint ha az S22 Ultrát tölteném vele! Viszont a Pixelt a nem saját QI töltök lassabban töltik! Próbáltam ugye Samsung 15 wattos, OnePlus 50 wattos és Xiaomi 55 wattossal is! Mindegyiket a saját sok wattos töltőjével természetesen!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1758) Tewe013 válasza bbendre (#1751) üzenetére


Tewe013
őstag

Csúnya lenne. :DDD Nálam egyértelműen alázta P7 Pro a 13 Pro-t, abban az 1 hétben ameddig használtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#1759) bbendre válasza mediumgecso (#1756) üzenetére


bbendre
őstag

:Bazt értem, hogy Iphone 13 Pro, de tájkép, gyerek, kutya, karácsonyfa, beltér, mozgás, születésnap, űrhajó, repülőgép, anyahajó? :)

#1758 Tewe013: Szerintem is csúnya lenne... BTW, 1 hét után miért adtad el?

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1760) DrDoktor válasza mediumgecso (#1754) üzenetére


DrDoktor
tag

[link]

Más is lehet jó! Itthon p6p MM clearplex tökéletes

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1761) Tewe013 válasza bbendre (#1759) üzenetére


Tewe013
őstag

Mert nekem a 13 Pro a tökéletes méret, sajnos a 7 Pro már túl nagy, pedig a kameráit nagyon szeretném. :(

(#1762) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Samsung TV-re hogyan lehet tükrözni a telefon képét? Az istennek se jövök rá! :DD
Samsung QN90B a tv!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1763) kerxy válasza PeteePeti (#1762) üzenetére


kerxy
senior tag

Sehogy, Chromecast kell hozzá.

(#1764) PeteePeti válasza kerxy (#1763) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát sejtettem! :U Köszi a megerősítést! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1765) TaylorPro válasza mediumgecso (#1755) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jó az a Stand 2. Én még a hatoshoz vettem, és direkt kisebb töltőfejjel használom mert csak este töltöm csendes módban. Reggelig ráér tölteni. A gyári fejjel amit adnak hozzá gyors módban feltölt 1,5 óra alatt kb. Nem elég? Nekem igen. Ugyan azt a sebességet tudja nálam mint ha az adapterre lenne dugva kábellal.

Pixel 8 Hazel

(#1766) K82 válasza PeteePeti (#1764) üzenetére


K82
őstag

Ettől függetlenül pl. a Youtube-videókat ki tudod küldeni telefonról a tv-re, de pl. Netflix, Prime Video stb. ugyanígy használható. Ezért nem is értem miért kell tükrözni, minek menjen a telefon kijelzője pluszba? Egyedül a Google Photos az amihez kell a rendes chromecast támogatás.

Pixel / OnePlus Pad

(#1767) bbendre válasza K82 (#1766) üzenetére


bbendre
őstag

Pl a mi TV-nken nem megy valamiért a Disney+ Lehet azért mert valami ősrégi LG smart TV, már majdnem 6 vagy 7 éves. Nekünk jól jön a chromecast. Minden más megy natívan.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1768) TaylorPro válasza bbendre (#1767) üzenetére


TaylorPro
addikt

Chromecast TV a legjobb, van saját távirányítója, aplikációja. A telótól függetlenül is működik. Nekem kettő is van két különböző helységben. Én sokat használom.

Pixel 8 Hazel

(#1769) K82 válasza bbendre (#1767) üzenetére


K82
őstag

Tiszta sor, de Te sem tükrözöd, nem a szó szoros értelmében vett mirroring amiről beszélünk. Nekem egy Q80A van (sztem az utolsó Samsung tévém): ezen még fut minden, kivéve az .avi videókat, szóval kellett egy Mi Box is mellé... :((

Pixel / OnePlus Pad

(#1770) DrDoktor válasza TaylorPro (#1768) üzenetére


DrDoktor
tag

Szánalmas ,hogy nem megy a mircast.Szánalmas ,hogy nem támogtják az egyébként mindennel gyorstöltő qi töltőim full sebességgel..
Komolyan egy tucat kacatot rakjak be ha megyek valahová mert kecsegek?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1771) K82 válasza DrDoktor (#1770) üzenetére


K82
őstag

A miracast egy igazi fos, meg is szűnt a támogatása Pixeleknél már legalább három android-verzióval ezelőtt - nem véletlenül. A tévébe sem kellene egy tucat kacatot belerakni ha tudná alapból ezt a funkciót...

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1772) vakablak93


vakablak93
őstag

Ahogy látom a képátvitel most a téma, meg a kamuvezetéknéküli vezetékes töltés....
Mivel az előbbi az egyik remélt oka volt a választásomnak sok egyéb pixel dolog mellett így leírnám nektek a véleményemet ezügyben:

Használom a tükrözést chromecastel, de csak olyankor amikor olyan tartalmat nézek amit csak böngészőből érek el, máskülömben én is az appok direkt kivetítését használom. (Wakanim/Netflix/VLC)

Ami a nincs miracast a Pixelben dolgot illeti, a legolcsóbb kis chromecastel próbálva tök szép képet visz át 1080p-ben tükrüzve. Ismerősöknél mikor láttam milyen képet tol át monduk egy ipadpro miracastal és egyes csúcsmobilok márkától függetlenül, nos őszintén nem vagyok biztos benne hogy gond a hiánya. :))

Persze eleinte én is csüggedtem kissé a hiány amiatt, de mára nem érdekel, összehasonlítva a miracastal a chromecasten keresztül érezhetően jobb kép megy át, és a szükséges eszköz nem drága egyáltalán. :N

Mára a Pixel 7 egy mindenes médialejáttszóvá vált számomra, sokkal jobban bevált mint azt reméltem. :K
Most ott tartok hogy a gépemben lévő hhd-k offline tartalmainak veszek egy külső tápos wifis vinyót és akkor az appon keresztül azokat is telefonnal tudom majd elérni lejáttszani illetve akkor már a mobilom otthoni felhője/extra tárhelyeként is működik majd :DD
Még a hangfalszttemet akarom bluetoothosra cserélni hogy az is erről menjen, és akkor kb kész leszek.

Ami a töltőket illeti, nekem ez a vezetékmentes töltés nem jön át, kipróbáltam, de már nem használom.
Az ugyanúgy vezetékes töltés csak még egy eszközt közé rakok..... :U

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1773) Don't Panic válasza vakablak93 (#1772) üzenetére


Don't Panic
senior tag

dobnál valami linket erről a külső tápos wifis vinyóról
köszi

(#1774) vakablak93 válasza Don't Panic (#1773) üzenetére


vakablak93
őstag

Tessék egy példa: [link]

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1775) K82 válasza Don't Panic (#1773) üzenetére


K82
őstag

Más szóval NAS vagy hálózati adattár. ;)
Én egy Synology-t használok, tudtommal ez az egyetlen ami a Google Photos-hoz hasonlóan kategorizálja a képeket. Be van rakva a router mellé így megvan a médiatár belső hálózaton, de amikor nem vagyok otthon, Chromecast vagy Mi Stick van az utazókeretben mindig és így nézem a NAS-on lévő tartalmat szinte bárhol ahol van egy szabad HDMI és internet.

Pixel / OnePlus Pad

(#1776) PeteePeti válasza TaylorPro (#1765) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azt meg hogy? Nekem 65% most az akksi! Felteszem a Stand 2-re! Maximális töltés van beállítva és 1 óra 2 percet ír töltésnek! Természetesen a saját 30 wattos töltővel és saját kábellel töltve!
Neked akkor hogyan van meg a teljes töltés másfél óra alatt? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1777) TaylorPro válasza PeteePeti (#1776) üzenetére


TaylorPro
addikt

Majd lemérem mert közben rájöttem hogy a hetest még nem mértem csak a hatost. De nem vettem észre különbséget. A héten letesztelem mindenképpen és megírom ide.

Ez a hatosé, Stand 2.

Pixel 8 Hazel

(#1778) bbendre válasza K82 (#1769) üzenetére


bbendre
őstag

De, nekem a Disney+ csak és kizárólag klasszikus mirrior-al működik sajnos.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1779) bbendre válasza PeteePeti (#1776) üzenetére


bbendre
őstag

Mert optimalizálja a töltést. Ha jól tudom, kb ugyan annyi idő lenne feltölteni 15% -ról mint 60-ról. 80% felett már nagyon lassú a töltés

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1780) DrDoktor válasza K82 (#1771) üzenetére


DrDoktor
tag

Igazi fos?
Egyedül a google igazi fos mert kiveszi a pixelekből,hogy vegyél dollárért fof chromcastot többet is...P30 prom tök rendben tolta a képernyő tükrözés szinte késedelem nélkül ..Játszani tudtam vele egyszerűbb cuccokkal... :D :D :D És akkor még arról sem beszéltünk hol a type c HDMI???
Az is egy fos mi ?.Miközben samun ,huawein,sonyn mindenen kiválóan működik a hang kép átvitel akár 4K ban is....Ne zabáld már be a gyártói propagandát....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1781) K82


K82
őstag

Az hol gyártói propaganda, ha nem akarom a fektetett tévé közepén egy csíkban látni az állított telefon képét? Vagy hogy ugyanaz menjen egyszerre a telefonon is mint a tévén?
Próbáltál már Chromecast-et, vagy ezt is csak fikázni tudod? Esetleg Chromecast Audio-t?
Nekem nem kell a HDMI sem, amikor 1: van Chromecast, 2: van chromecast-képes eszközöm több is (nem csak a Google sajátja), nem kell kábelekkel szórakoznom és a telefon nem munkaeszköz meg nem gamepad számomra.
Vegyél Huaweit, Sonyt, Samsungot ha ennyire tetszik...

Pixel / OnePlus Pad

(#1782) PeteePeti válasza bbendre (#1779) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát jó, én ezt értem! És nincs is gond ezzel, csak többre számítottam! :DD
Mindenesetre ha az átlagot nézem, akkor az S22 Ultrát hamarabb tölti fel a Stand 2, mint a Pixelt! Pedig az Ultra csak 15 wattot eszik meg! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1783) bbendre válasza PeteePeti (#1782) üzenetére


bbendre
őstag

H
át igen, teljesen más a Samsung charge cruve

A Pixel 6 pro valahogy így néz ki:
I used a 65W laptop charger to charge my Pixel 6 and here's what I found :  r/GooglePixel

Az s22 ultra pedig így:
Galaxy S22 charging doesn't actually make a difference - 9to5Google

Az egyik 114 perc
A másik 70 perc. Azaz a Samsung féle ábrát kb a felére kellene ősszehúzni

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1784) wwhy


wwhy
veterán

Srácok, honnan lehet most legjobb áron rendelni a 7 prót :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1785) bbendre válasza wwhy (#1784) üzenetére


bbendre
őstag

Hardverapró

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1786) K82 válasza PeteePeti (#1782) üzenetére


K82
őstag

Minden szériának volt valami nyűgje. Anno a 2XL-nek az sem volt mindegy, milyen meleg van körülötte. Az is októberben jelent meg, ráadásul Texasban vettem ahol még bőven 25°C feletti hőmérsékletek uralkodtak - 18W-os töltést tudott ami akkor még jónak számított (2017-et írunk). Aztán hazajöttem a hideg novemberbe, a lakás még nem volt kifűtve, csodálkoztam h nem tölt olyan gyorsan. Kellett pár nap mire rájöttem mi baja van, mert a cégnél ment a gyorstöltés, otthon a konyhában meg az éjszakai alváshoz optimális hőmérsékletre belőtt termosztátnál nem. :D

Pixel / OnePlus Pad

(#1787) TaylorPro válasza wwhy (#1784) üzenetére


TaylorPro
addikt

Német store opció?

Pixel 8 Hazel

(#1788) wwhy válasza TaylorPro (#1787) üzenetére


wwhy
veterán

Persze, minden EU-s store opció, ahol az árból lehet faragni :)

TaylorPro: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1789) TaylorPro válasza wwhy (#1788) üzenetére


TaylorPro
addikt

Írok privátban. Adok kupont a storeba. ;)

Pixel 8 Hazel

(#1790) vadászcsiga válasza TaylorPro (#1787) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van más előnye a német store-nak mint az ár? Bár nem tudom mennyivel jön olcsóbban, de úgy tudom garanciális ügyintézéshez német címről kell hogy menjen.

(#1791) TaylorPro válasza vadászcsiga (#1790) üzenetére


TaylorPro
addikt

Előrendeléshez kaptam 10Euro ajéndék kupont. Gari megoldható itt is, gariban az Amazon a legjobb szerintem. De az is csak abból a profilból kezdeményezhető amelyikből vásárolva lett.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#1792) vadászcsiga válasza TaylorPro (#1791) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt hittem a német Google store-ról van szó.

(#1793) TaylorPro válasza vadászcsiga (#1792) üzenetére


TaylorPro
addikt

Arról, német store. De itthonról az amazon gari a legjobb.

Pixel 8 Hazel

(#1794) vadászcsiga válasza TaylorPro (#1793) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ok most már világos.

(#1795) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, navbar rejthető bárhogyan is? Akár gesztusvezérlésre állni stb.

PSN ID: marquuard

(#1796) K82 válasza EnterR (#1795) üzenetére


K82
őstag

Csak rootolva a Pixelnél. :(((
Talán a 10-es androiddal nyírta ki a Google a külső appokat amikkel ment a full screen gesture, itt pedig hiába állítod be a gesztusvezérlést, a navbar pill marad. Érdekes módon a BBK konszern telóin vagy Samsungon a mai napig el lehet rejteni, de pl. Asusnál nem.

Pixel / OnePlus Pad

(#1797) bbendre


bbendre
őstag

Az MKBHD tesztjében: [link] az jött ki eredménynek amit én is gondolok és már leírtam itt is

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1798) natë válasza bbendre (#1797) üzenetére


natë
nagyúr

Megbukott a Google? ;]

(#1799) bbendre válasza natë (#1798) üzenetére


bbendre
őstag

Mármint? Mindig is a top volt :)Én csak az Exynos-t ellenzem. És a legtöbb szavazatot a Sony sensor kapta és a Google camera :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1800) k-adi válasza bbendre (#1797) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi a linket, érdekes videót volt

az eredmény pedig magáért beszél :)
pixel GG WP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.