Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Somatom válasza Tewe013 (#699) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem mondod? Három éves a mostani telóm. Minden hónapban két hetet folyamatosan töltőn van, oszt még müxik. Csak kíváncsiságból csináltam meg a töltésszabályzást, nem használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#702) szlaci888 válasza DrDoktor (#695) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Az volt nekem is, a Xiaomi, de mióta Pixelt használok eladtam, mert felesleges volt...
:W

[ Szerkesztve ]

(#703) DrDoktor válasza szlaci888 (#702) üzenetére


DrDoktor
tag

Nekem nem felesleges adaptív töltés be éjszaka meg feltölti
Mondjuk nekem is iszonyatos visszalépés a "gyorstöltés" még kábelen is pixelnél.
Más telóimnál rádugtam 20 percre aztán 40-50 % ra feltöltötte.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#704) Aryon87 válasza Mans20 (#700) üzenetére


Aryon87
félisten

Grat. Johetnek a kepek majd :)
Nekem fustbe ment terv lett ..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#705) ghiottone válasza Mans20 (#700) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#706) inthro


inthro
aktív tag

Hát ez az ujjlenyomat olvasó ez katasztrofális lett. Most ahogy hidegebb van egyáltalán nem olvassa be egy ujjamat sem. Hiába veszem fel 3 különböző pozícióból ugyan azt az ujjam akkor sem. Szóval ez így elég siralmas.
A másik amit nem tudok megszokni, hogy X próbálkozás után talán 10 így is úgy is kéri a képernyőzár kódot. Még ha jó lenne a beléptetés akkor is kéri a kódot a biztonságosabb belépésért.
Ezen igazán javíthatnának, mert a Pixel 5-ben ezért szerettem az ujjlenyomat olvasót, mert mindig pontosan feloldott... Pont ez miatt a leolvasó miatt hezitáltam anno a váltásban. Számomra ez elég gáz, hogy ilyen gány lett...

◕‿◕

(#707) hard74 válasza inthro (#706) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam szinte tökéletes az ujjlenyomatolvasó.A Pixel 6-hoz képest fényévekkel jobb.
Van egy Zenfone 8-am na abban tényleg gyenge a sensor, de ez 10-ből minimum 9-szer felold.
Viszont az arcaalapú feloldás az nincs a helyzet magaslatán,nagyon ritkán sikerül a feloldás, úgyhogy inkább ki is kapcsoltam.(Ez viszont az Asus-on hibátlan, ha van elég fény.)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#708) emvy válasza hard74 (#707) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez azért szomorú, mert sok éve rendelkezésre áll a tökéletes, villámgyors megoldás, az oldalra/hátlapra szerelt kapacitív ujjlenyomat-olvasó...

while (!sleep) sheep++;

(#709) natë válasza hard74 (#707) üzenetére


natë
nagyúr

+1, semmi gondom vele, ahogy a 6 Pro-nál sem volt.

(#710) bbendre válasza natë (#709) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem uszás, hideg, kesztyűben dudálás biciklizés után volt nehéz feloldani. Sportolás után, pl amikor levettem a Boxkesztyűt. De ezekre számítottam...
Én a Pixel 4XL v2-t várom nagyon :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#711) Aryon87


Aryon87
félisten

Kérdés. Aki a Google Store-tól rendelt, ott mit kért a rendszer? Nekem elutasítja a részletre való vételt, csak nem vágom mi alapján akarja csekkolni, ha nem kér semmi pénzügyi dolgot, csak név, cím és születési év..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#712) lkksioskdl3 válasza Aryon87 (#711) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A google account régióját nézi, és nem mindenhol elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#713) Aryon87 válasza lkksioskdl3 (#712) üzenetére


Aryon87
félisten

Át kell állítani akkor?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#714) Hieronymus válasza hard74 (#707) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az ujjlenyomat olvasás nekem is rendben van.
Az arcfelismerés is jól működik. Kevés fénynél vannak problémái. Közel sötétben már csak problémái vannak. :DD Szemüveggel, másik szemüveggel és szemüveg nélkül is működik.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#715) Aryon87 válasza Aryon87 (#713) üzenetére


Aryon87
félisten

Átállítottam. Úgyse jó :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#716) hard74 válasza Hieronymus (#714) üzenetére


hard74
senior tag

Igazából jó lenne ez, de nálam az a baj, hogy szinte csak akkor old fel, ha szinte ugyan abban a szögben tartom a telót, ahogy rögzítettem az arcom. Az asus sokkal kevésbé érzékeny erre.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#717) Somatom válasza emvy (#708) üzenetére


Somatom
veterán

Nemtom milyen autós tartót használsz. Az enyémben elég körülményes a mögé nyúlkálás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#718) Hieronymus válasza hard74 (#716) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Próbáld meg egy kicsit le és fel vagy oldal irányba mozgatni a telefont azonosítás közben. Billegtetni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#719) hard74 válasza Hieronymus (#718) üzenetére


hard74
senior tag

Köszi!
Úgy néz ki ez bevált.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#720) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Ugyan még később lehet talán esedékes a 7 Pro de azért kérdezem hogy én gyakran telefonálok autóban és viszonylag hosszú távokon is. De leggyakrabban csak az M0 teljes szakaszán járok. Hívás megszakadások előfordulhatnak-e Telekom hálózaton (fizikai simmel) ? Van-e esetleg ilyen tapasztalat valakinek? Rengeteget telefonálok céges ügyekben és a legfontosabb hogy stabil legyen a vétel. Tudván az előző generáció problémáiról mennyire lehet itt gond a telefonálással? (Mondjuk elég szörnyű hogy 2022-ben ezt meg kell kérdezni egy 4 kilós telónál ;] )

(#721) inthro


inthro
aktív tag

Érdekes dologra lettem figyelmes. A Pixel 7 nem találja a wifit ami 15 méterre van és 3 szoba van köztünk. A Pixel 5 simán vette a jelet sőt 23mbit/s letöltés volt ott, ahol a Pixel 7 meg sem találja. Ha a wifi mellett állok akkor jön a 102mbit/s majd kimegyek egy másik szobába ott már csak 56mbit/s...
Hogy jót is mondjak, a kamera igen csak szépen teljesít, mind fényképezésnél mind videózásban.
Gondolkoztunk, hogy lépünk egyet Iphone 14 Pro Max-ra, de nekünk a Pixel telók rendszere bejött eddig, más androidos telónál csak az LG-nél éreztük ezt, hogy tök jó sima a rendszer.

[ Szerkesztve ]

◕‿◕

(#722) Don't Panic válasza inthro (#721) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Milyen a routert?

(#723) Jona00


Jona00
csendes tag

Üdv!

Én is tulaja lettem egy Pixel 7-es telefonnak. A kérdésem ki/milyen fóliát használ/rendelt a készülékhez, amivel működik az újjlenyomatolvasó? (mert, ahogy látom/olvasom ez eléggé
problémás pont)

(#724) redst4r válasza Jona00 (#723) üzenetére


redst4r
tag

Media Markt-os ClearPlex fólia. Azzal tökéletes az ujjlenyomat olvasó nekem.

(#725) kerxy válasza Jona00 (#723) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez engem is érdekelne, főleg olyan üvegfólia, ami Magyarországra rendelhető.

Nekem megérkezett protectionfilmsről ez a fólia: [link] (amikor rendeltem, akkor ez az egy típus volt P7P-hez)

Alapvetően két bajom van vele:
1. Van egy dedikált rész a fólián az ujjlenyomat olvasónak, ami szerintem más anyagból van (nyilván hogy jobb legyen a működés). Ez viszont nagyon gagyi néz ki...
2. A fentiek ellenére nem az igazi az ujjlenyomatos azonosítás a fóliával (előtte sokkal pontosabb volt)

(#726) Jona00 válasza redst4r (#724) üzenetére


Jona00
csendes tag

Ez nem csak sima fólia?! Így a karcoktól véd csak.

[ Szerkesztve ]

(#727) redst4r válasza Jona00 (#726) üzenetére


redst4r
tag

A leírás szerint ütésálló is, de én a karcok ellen használom elsősorban, tokkal párosítva. Tényleg öngyógyító, eltűnnek a karcok róla. Próbálom nem leejteni :) Az elmúlt 4 évben minden telefonomon ilyen volt, nekem bevált.
https://www.mediamarkt.hu/hu/shop/okospult.html

[ Szerkesztve ]

(#728) emvy válasza Jona00 (#726) üzenetére


emvy
nagyúr

Sok eve hasznalok Clearplexet, sose tort kijelzom (pedig sokat esnek a telefonok).

while (!sleep) sheep++;

(#729) natë


natë
nagyúr

Akinek van a P7-es szériából megnézitek, hogy működik-e nálatok az Üzenetek chat része? Azóta sem tudja a mobilszámom regisztrálni :W

(#730) emvy válasza natë (#729) üzenetére


emvy
nagyúr

Megy.

while (!sleep) sheep++;

(#731) natë válasza emvy (#730) üzenetére


natë
nagyúr

már vagy 10x újraraktam a romot, factory reseteltem, de nem tudja aktiválni nálam, mondjuk betaról jöttem vissza, előtte működött

(#732) bbendre válasza natë (#731) üzenetére


bbendre
őstag

Kezd innen:
https://messages.google.com/disable-chat

Reggel újra utána. Szerintem menni fog.

A betán lehet PNR (Point of No Return) amikor valami extát aktívál.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#733) natë válasza bbendre (#732) üzenetére


natë
nagyúr

:R


[ Szerkesztve ]

(#734) natë válasza bbendre (#732) üzenetére


natë
nagyúr

Beszéltem a Google support-tal. Az usánkással. Azt mondják a beta az oka, tehát igazad volt

(#735) hard74 válasza Jona00 (#723) üzenetére


hard74
senior tag

Ma jött meg 2 hét alatt ez:
https://a.aliexpress.com/_mPucRHI
Ujjlenyomat olvasó működik ugyan úgy, mint nélküle.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#736) Mans20


Mans20
addikt

Mit tegyek, hogy a számítógép felismerje a P7-et? mert most csak tölti.

(#737) Tewe013 válasza Mans20 (#736) üzenetére


Tewe013
őstag

Menj rá az értesítésre, amit feldob a telefonon, amikor összekötöd a géppel és válaszd az adatátvitelt.

(#738) Mans20 válasza Tewe013 (#737) üzenetére


Mans20
addikt

Nincs értesítés csak tölt.

(#739) bbendre válasza natë (#734) üzenetére


bbendre
őstag

Van némi Android tapasztalatom :DDD Lehetnék Google/Android beta teszter :B

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#740) bbendre válasza Mans20 (#738) üzenetére


bbendre
őstag

Ha jó a kábel a beállításokban keress rá: USB preferences (Magyarul nem tudom)
Ha lehet közvetlen az alaplapra kösd rá. Ha laptop ne használj adaptert...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#741) natë


natë
nagyúr

Frankón berendeltem ismét, szóval ha kell valakinek egy Caseology Athlex Pixel 7-re, pü.

P7P helyett rendeltem...Nekem is ilyen van a nagytesóra, durván jó.

[ Szerkesztve ]

(#742) natë válasza bbendre (#739) üzenetére


natë
nagyúr

Nem nyert a Google javaslata :O

(#743) Mans20 válasza bbendre (#740) üzenetére


Mans20
addikt

Az USB beállításokon belül szürke minden, fájlátvitel is. P6-ot felismeri a gép. Asztali PC.
Másnál sem ismeri fel a számítógép_?

[ Szerkesztve ]

(#744) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#720) üzenetére


tomboy0013
veterán

Arra azért tudtok választ adni, hogy térerő szempontjából milyen a Pro modell Telekom esetén? Érdekel fizikai és esim esetén is. Akár összehasonlítva más típusú telefonokkal. Kicsit tartok a Samsung modemtől, ismerősök Samsung telói nem voltak ilyen téren az igaziak, meg hát ugye a Pixel 6 szeriáról ne is beszéljünk.

További kérdések: Alap felhasználás esetén melegszik a Pro modell? Böngészés, YouTube, Viber, Messenger, Facebook stb. Nagyon eltérő képet festenek ilyen téren is a telóról a neten fellelhető videók.
Fotózásnál fel tud forrósodni zavaróan? (40 fok fölé) (Videózánál nem érdekel)

Gyári tokot úgy látom itthon nem lehet beszerezni hozzá. Esetleg tudtok valakit akin keresztül lehet intézni?

(#745) k-adi válasza Aryon87 (#704) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ne bánkódj, nekem megjött ma ;] :)

(#746) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Pixel G10 :F

[ Szerkesztve ]

(#747) Aryon87 válasza k-adi (#745) üzenetére


Aryon87
félisten

Gratulalok, sok oromet hozza :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#748) Viper26 válasza natë (#741) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mennyi az annyi?

Pixel 7 | FR955

(#749) natë válasza Viper26 (#748) üzenetére


natë
nagyúr

Check hirdetéseim :D

(#750) Tewe013 válasza k-adi (#745) üzenetére


Tewe013
őstag

Ide is érkezett egy P7 Pro és egy Buds Pro. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.