Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) laskr99 válasza ghiottone (#3999) üzenetére


laskr99
addikt

Alzás 7 pro, német Gstoreban van rá a gari, ellenőriztem, ott a műanyag :))

(#4002) TaylorPro válasza ghiottone (#3999) üzenetére


TaylorPro
addikt

A Pro összes modellénél ott van, a sima 7-nél nincs.

Más:

Hentai óta a Nexus 6P-től nem tudok megszabadulni. A mentés még mindig Nexus 6P-ként mentődik el, és vissza állításnál is azt írja.

Már minden létező dolgot töröltem, beállítottam szűzként a telót, az első mentést megcsinálom, és Nexus 6P-ként mentődik el. Erre mondjon nekem valami megoldást hogy ez hogy van. Tevékenységnél már nem látszik, csak a mentéseknél.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#4003) vacs válasza TaylorPro (#4002) üzenetére


vacs
veterán

Örülj, mert akár Nexus 5-öt is írhatna. :D

(^)(>.<)(^)

(#4004) TaylorPro válasza vacs (#4003) üzenetére


TaylorPro
addikt

:DDD Jó teló volt!

Pixel 8 Hazel

(#4005) K82 válasza oroszLajos (#3997) üzenetére


K82
őstag

A US verzió annyival "jobb" hogy van benne mmWave, vagyis többet tud az EU-s verziónál. Persze a Nagy Pocsolya innenső oldalán ennek különösebb jelentősége nincs mert (tudtommal) nincs mmWave ideát. Itt láthatod a network rész alatt melyik verzió melyiket ismeri, a US-nél ott vannak a magas frekvenciát (26.5 - 40GHz) használó mmWave sávok. Persze ha tényleg US verziós a telód.

TaylorPro: nekem sose volt Hentai fent de ugyanúgy Nexus 6P szerepel a mentéseknél, sőt még a nem rootolt Samsung tabletem is más néven futott...

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#4006) atillaahun válasza juve600 (#3951) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi és valóban! Azt mondta a Yettel nincs mindenkinél alapból engedélyezve a VoLTE, pl. az én előfizumhoz se volt (sajnálták tőlem vagy nem tudom), de valamit bekapcsoltak és most már úgy tűnik a SIM adatoknál, hogy valóban 4G kapcsolat van hívás alatt. Eddig kegyetlen szar minőségű volt a hívások egy része, szaggatott meg minden, hamarosan kiderül lesz-e változás.

Most már csak egy apró bajom van, a net. Hívás közben ugye nem működik, mert másik SIM-en van és az olyankor lekapcsol vagy mi... Erre esélytelen hogy jöjjön majd valami frissítés? Vagy ennek fizikai akadálya van, hogy működhessen?

[ Szerkesztve ]

(#4007) gretzky77 válasza atillaahun (#4006) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha másik kártyán megy a net, akkor az nem fog változni semmiképpen! Egy antenna van a telóban nem dual aktív, így amíg hívás megy addig a másik kártya nem is tudja használni a hálózatot! Régen volt pár ilyen telefon, de mostanra nagyon kikopott!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4008) K82 válasza atillaahun (#4006) üzenetére


K82
őstag

Fizikai akadálya van mert a telefon dual sim/dual standby és nem dual active. Ahhoz h mindkét kártya aktív maradjon mindegyiknek külön antenna kellene, így viszont osztoznak rajta. Talán az új Qualcomm modem hoz majd változást a jövőben.

Pixel / OnePlus Pad

(#4009) Black&White válasza TaylorPro (#4002) üzenetére


Black&White
addikt

Érdekes, hogy ez a device fingerprint mókolás factory image frissítés után is be tud ragadni... :)

(#4010) TaylorPro válasza Black&White (#4009) üzenetére


TaylorPro
addikt

Sehogy nem tudom kiirtani. Sehol nem látszik, csak a mentésnél.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#4011) ghiottone válasza gretzky77 (#4000) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ LojcHy°H-val és szkorhetz:
Mea culpa. Abból indultam ki, hogy a sima 7-esnél US verziós tokokat kaptam és anno itt a topickba írta fórumtárs, hogy ott van az mmWave antenna, annak vágták ki - valahogy azt hittem, hogy ez ugyanúgy különbözik a Pro modellek esetében is és az EU-soknak ott nincs ez az antenna hely. :B

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4012) bbendre válasza TaylorPro (#4010) üzenetére


bbendre
őstag

Mi az Device name. Minden máshol az a neve van amit megadtál neki?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#4013) TaylorPro válasza bbendre (#4012) üzenetére


TaylorPro
addikt

Sehol semmit nem adtam meg. Így ismeri fel az eszközt.

Pixel 8 Hazel

(#4014) K82 válasza bbendre (#4012) üzenetére


K82
őstag

Mindegy milyen nevet adsz a telefonnak, backup-nál mindig az eszköz típusa jelenik meg a Google-fiókban. Amit a SafetyNet miatt átír a root vagy a custom rom, így lehet h 6P-ként szerepel a P7.

Pixel / OnePlus Pad

(#4015) zoli8814


zoli8814
tag

Valaki nem tudja, vowifi az működik Telekom simmel?

Samsung Galaxy S24 ultra

(#4016) tomboy0013 válasza TaylorPro (#4010) üzenetére


tomboy0013
veterán

Poco F2 Pro-m van Pixel Experience ROM-mal. Nexus 6P-ként szerepelek a Google fiókban bejelentkezéseknél és biztonsági mentésnél is. De valamelyik másik Custom ROM-nál (talán a SparkOS-nél meg Pixel 5 volt).

(#4017) TaylorPro válasza tomboy0013 (#4016) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nincs ezzel gond, csak nekem gyári romnál érdekes.

Pixel 8 Hazel

(#4018) TaylorPro


TaylorPro
addikt

(#4019) kismono


kismono
csendes tag

Na kiderült a turpiszság. Mégis csak a vodás simkártya lett a ludas. 3 factory reset és egy kis troubleshooting után most ott állok, hogy a perc és net-es vodás számomon nem megy a volte a p7p-ban, de a régi telómban meg igen. Viszoont! Szereztem egy másik vodás kártyát, ami szintén feltöltő kártyás, csak nem perc&net, hanem tuti100-as csomag. Azzal viszont van volte a p7p-n. A tarifán kívül annyi különbség van még a két kártya között, hogy amelyik megy, annak piros vodás logó van a hátoldalán, amelyik nem megy, annak meg fekete, de a két sim lábkiosztása megegyezik.
A volte amúgy a menüben "4G hanghívás"-ként jelenik meg, mint bekapcsolható opció.
Hát enmyit sikerült kiderítenem egyelőre. Holnap bemegyek a vodához és felvázolom nekik a helyzetet, majd várom a javaslataikat a hiba megoldására, a régi kártyámmal kapcsolatban, plusz eSim-esítem a régi kártyámat miután működésre bírták a volte-t rajta.
Szóval majd jövök a további fejleményekkel, okulandó mások számára is... :)

[ Szerkesztve ]

(#4020) kerxy válasza K82 (#3959) üzenetére


kerxy
senior tag

Az létezik hogy nekem így néz ki a kapcsoló de nincs hívás közben net? Ebben az esetben kell a szolgáltatónál bekapcsolni?

(#4021) TaylorPro válasza kismono (#4019) üzenetére


TaylorPro
addikt

Kérj új simet. Ennyi.

Pixel 8 Hazel

(#4022) K82 válasza kerxy (#4020) üzenetére


K82
őstag

Nagy valószínűséggel igen, a szolgáltató lesz a megoldás.
Két szám tartozik nálam azonos ügyfélkód alá, az enyémen aktív volt a VoLTE már régóta, asszony telóját (4a 5G) rootoltam h legyen neki is de ugyanaz mint Nálad. Átraktam a kártyámat van VoLTE, vissza az övét nincs, hívtam az üfsz-t és lett mert azon nem volt bekapcsolva mint kiderült.

Pixel / OnePlus Pad

(#4023) vacs


vacs
veterán

Telekomnál egy ingyenes sms-el aktiválható a VoLTE (és a VoWifi is), nem tudom a Yettel és Voda miért nem tudja/akarja ezt hasonlóan egyszerűen megoldani.

[ Módosította: Kendek ]

(^)(>.<)(^)

(#4024) kerxy válasza K82 (#4022) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi! Az a fura, hogy ugyan abban a flottaban vagyunk (SIM saját néven), és feleségem Sonyján egyből volt VoLTE, de akkor holnap felhívom a Yettelt :R

[ Szerkesztve ]

(#4025) gabro0 válasza vacs (#4023) üzenetére


gabro0
őstag

Ezt én évekkel ezelőtt megcsináltam, jött is nem egy SMS hogy bekapcsolták. Aztán amikor használni akartam, kiderült mégsincs bekapcsolva, ezt a személyes ügyfélszolgálaton is megerősítették.

(#4026) TaylorPro válasza TaylorPro (#4002) üzenetére


TaylorPro
addikt

Na ez is pipa.

Pixel 8 Hazel

(#4027) oroszLajos válasza TaylorPro (#4026) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Mi volt a probléma? :U

Pixel 7 Pro Hazel

(#4028) szabi__memo válasza TaylorPro (#4026) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mi oldotta meg?

(#4029) TaylorPro válasza szabi__memo (#4028) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jó kérdés. Ez szerintem google hiba. Mert eszköz bejelentkezésnél, és mindenhol Pixel 7 volt. Egyedül a mentésnél látszódott a Nexus 6P. Itt valamiért beragadt. Egyébbként hibát nem okozott, csak engem bosszantott.

-Töröltem minden fiókot, mentést a telefonról. Az összes biztonsági mentés fájlt.
-Reseteltem a telót
-Elindítottam visszaállítás nélkül.
-Manuálisan megadtam neki a fiókot
-Lefrissítettem mindent
-Újraindítás
-Biztonsági mentés

Innentől már jó lett.

Kicsit drasztikus, de ez kellett. A névjegy mentéseket ez nem bántotta, nekem ennyi elég.

Ráadásul nekem több fiók is van. A fő profilfiókomban helyre állt, a másiknál még nem. Tehát annál a fióknál is ezt végig kellene futni ezekkel a lépésekkel. Amikor helyre állt én még toltam egy totál újra flast az összes partícióval. Itt mát az adatok visszaállításánál Pixel 7-et jelzett, és innen pikk-pakk visszatolta a jó mentést.

LojcHy°H-val: [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#4030) hard74


hard74
senior tag

Éjszaka wireless töltőre tettem a telót és hajnalban arra lettem figyelmes, hogy villog a töltésjelző led a töltőállványon.68%-ig feltöltötte,és tovább semmi. Több töltővel is próbáltam, de semmi. Megadta volna magát a töltőtekercs?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4031) oroszLajos válasza TaylorPro (#4029) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Az előzményeket tudtam, rosszúl tettem fel a kérdést :B

Pixel 7 Pro Hazel

(#4032) smidipeti1 válasza hard74 (#4030) üzenetére


smidipeti1
tag

Hasonlóan járok én is noname wireless töltővel de nálam 91-94%között áll meg a töltés. Más telót fullra tölt...

(#4033) hard74 válasza smidipeti1 (#4032) üzenetére


hard74
senior tag

Ilyen töltőt használtam eddig, de most sem ezek, sem a Xiaomi, sem pedig egy régi noname töltőn nem indul el a töltés.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4034) szabi__memo válasza hard74 (#4033) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Most frissítetted a rendszert?

(#4035) hard74 válasza szabi__memo (#4034) üzenetére


hard74
senior tag

Igen, és elég kacifántos lett, mivel betából kilépve,sikerült majdnem downgrade-elni, de gyors reboot, majd a Google Play Szolgáltatások tárhelyének törlése után már az új stabil rakta fel. Viszont utána ment a wireless töltés,de most nézem 80%-nál állt le az adaptív töltés miatt,onnan semmi. Azóta el sem kezd tölteni. Vezetékes töltés rendben.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4036) szabi__memo válasza hard74 (#4035) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akkor ez jó stabil lett :(((

(#4037) hard74 válasza szabi__memo (#4036) üzenetére


hard74
senior tag

Igen, bár egyelőre más hibát nem tapasztalok, de ennek sem örülök.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4038) tomp válasza hard74 (#4035) üzenetére


tomp
félisten

Próbáltad resetelni a töltőt?
Ha igen akkor csak villog ha rárakod?

(#4039) oroszLajos válasza szabi__memo (#4036) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Nekem jól megy a vezeték nélküli töltés, 100ra tölt az utolsó stabillal :)

Pixel 7 Pro Hazel

(#4040) hard74 válasza tomp (#4038) üzenetére


hard74
senior tag

Őszintén szólva lövésem sincs hogy kell a töltőt resetelni, viszont 3ból 3 töltővel nem történik semmi, csak villog a töltő.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4041) tomp válasza hard74 (#4040) üzenetére


tomp
félisten

Reset: kihúzod fél percre.
De igaz ha több töltővel is próbáltad és csak villog na az érdekes.
Kikapcsolt telefonnal ha rárakod akkor is rögtön villognak?
Rendszer bug kikapcsolt állapotban nincs mivel ott maga a töltő elkezdi tölteni és ez kapcsolja be a telefont. De kernel nélkül 5W-ot fel kell vennie.
Ha kikapcsolva is rögtön villog akkor az baj! Pont most lett volna zárlatos a tekercs? :F

(#4042) Gomez1984 válasza tomp (#4041) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Nálam is jó a töltés a 20W Xiaomi asztali töltővel

(#4043) hard74 válasza tomp (#4041) üzenetére


hard74
senior tag

Sajnos kikapcsolt állapotban os csak villog a töltő.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4044) tomp válasza hard74 (#4043) üzenetére


tomp
félisten

Na az baj!
Kikapcsolt állapotban ha a töltő villog az azt jelenti, hogy nem alkalmas a vezeték nélküli töltésre az eszköz.

(#4045) Hieronymus válasza hard74 (#4043) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azt vettem észre, hogy a töltő elektronika elhelyezkedése nagyon nem mindegy.

Ha a töltőkockát teljesen rátolom a kameraszigetre, tölt a telefon.
Ha távolabb van tőle, akkor csatlakozik a telefon a töltőhöz, de nem tölt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4046) Peter.70


Peter.70
őstag

A p7pro tudja az osztott képernyőt? Két alkalmazást egy képernyőn tud futtatni egymás felett?

(#4047) gretzky77 válasza Peter.70 (#4046) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen tudja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4048) K82 válasza Peter.70 (#4046) üzenetére


K82
őstag

Alkalmazásváltóban katt az app ikonjára és azt rakja felülre, ugyaninnen ki tudod választani melyik legyen alul.

Pixel / OnePlus Pad

(#4049) Peter.70 válasza K82 (#4048) üzenetére


Peter.70
őstag

Még csak érdeklődök, még nincs telefon :)

(#4050) Drag77 válasza Petyal (#3900) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia,

Ennél p7pro esetén nincsenek útban a gombok?
Köszönöm !

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.