Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

sziasztok

tudnátok segíteni, van rá mód hogy a fentről lehúzható gyorsmenüt vissza lehessen állítani a régebbi kisebb ikonokra?

mi annak a neve egyébként? rákeresnék csak nem ugrik be

(#1202) K82 válasza hajbel (#1198) üzenetére


K82
őstag

Nekem ugyan csak a sima 7-es van de egyetértek a kamerasziget védelmével. Kicsit olyan mint az Ausztriából/Németországból behozott autó amin még a rozsda is rozsdás; a telón meg a karc is karcos. Még a végén a tok alá is kell valami védelem, csúnya dolgokat tud művelni a keret és a tok közé kerülő kosz.

Én meg nem a levonóval, hanem a specivel szoktam "lebukni" :DDD . Ráadásul ez nem is egy megyére hanem egy városra jellemző.

HUNgabus: Power Shade esetleg?

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1203) ghiottone válasza HUNgabus (#1201) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem root nélkül max. egy külső appot lehet rábigyeszteni és abba beállítani a régi notification panel megjelenését - mondjuk a Power Shade elvileg ilyesmi lehet [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1204) xhege válasza slayernick66 (#1199) üzenetére


xhege
addikt

Egyszer direkt leteszteltem:
[link]

(#1205) bajonett


bajonett
tag

Udv mindenkinek

Mar 3 hete egy Pixel 7-et hasznalok az 5-os utan de arra a kovetkeztetesre jutottam hogy (az en hasznaltommal) az 5 siman jobb cucc mint a 7.
- Eloszor azt hittem hogy megszokom majd a meretkulombseget.. hat nem igy lett (pl van par olyan zseb a motoros cuccaimon ami ezt mar nem is nyeli be).
- Az ujjlenyomat olvaso a 7-esen kb katasztrofa az 5-hoz kepest, azon az elhelyezes es az a teny hogy fizikailag erre volt dedikalva az nyilvan verhetetlen volt.
- Uzemidoben szinten jobb volt nalam az 5, meg 2 ev utan is, a 7-nek nalam nagyon gaz foleg a standby fogyasztasa.
- Az 5 nekem bugmentes volt a kezdetektol, a 7 az csinal furcsasagokat (ok nyilvan ezek javitva lesznem majd)
- Kamera minosegben nincs akkora kulombseg sztem, legalabbis atlag szemmel nezve.
- En a 120hz-et amugy sem hasznalom, a 5-os is 60-on ment nekem.

Egyszoval aki 5-rol valtana es a (szamomra) gimmick-es feature-ok meg a nagyobb kijelzo nem izgatjak az inkabb gondolja meg szerintem.... Nekem mar-mar visszalepesnek erzodik a mindennapi hasznalatot tekintve.
Tenyleg megprobaltam szeretni ezt a keszuleket de nem nekem valo vaszleg. Zenfone 9-el szemezgetek de a kamera hianyossagai visszatartanak picit.

Mas alternativa nem nagyon van, igy valoszinuleg megyek vissza az 5-hoz. UK Amazonon van refurbished/excellent condition £235-ert ami sztem veszett jo ar erte (az elozom ment muternak ajandekba..kicsit elhamarkodtam :W ).

Kellemes hasznalatot azoknak akiknek bejott.!

(#1206) slayernick66 válasza xhege (#1204) üzenetére


slayernick66
tag

hu, ez remek hir! koszi!

(#1207) *RLaci* válasza bajonett (#1205) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az a 120 az 90hz. A mérettel egyetértek , bár az 5 mindennapi használatra remek, tartalomfogyasztásra nekem kicsi. Az ujjlenyomatolvasó elhelyezése szokás kérdése, nekem már nem kéne hátlapi, nálam amúgy hibátlanul teszi a dolgát, Spigen üveggel. Bugokat nem tapasztaltam két hetes használat alatt. Összességében a két telefon nem egy kategória. Hozzáteszem, én is nagyon szerettem az ötöst.

(#1208) Hieronymus válasza slayernick66 (#1206) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A tesztelőn múlik, hogy mennyit fog esni az akkumulátor töltöttsége.

Fullra töltött akkumulátor mellett a 10-15 perc teljes fényerővel nem fog számottevő merülést okozni.
Ha ugyan ezt 12-15% töltöttséggel teszteled, már le van merülve az akkumulátor, igen rossz eredményt tudsz kihozni belőle.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1209) bajonett válasza *RLaci* (#1207) üzenetére


bajonett
tag

jogos, 90hz az..
Amugy nyilvan hasznalat kerdese a tobbi. nekem tartalom fogyasztas az kb par hir elolvasasa vagy egy egy rovid video megnezese, minden mas media tartalomra van egy tab S5e utazasra, vagy otthon PC/TV.
Igy ebbol a szempontbol az hogy "nem egy kategoria" nekem nem annyira nyilvanvalo, de ez csak en vagyok persze, megertem ha masnak az.
Megprobaltam, nem jott be, ennyi.

Bar azt az egyet tudtam hogy a meretet nem fogom kedvelni, itt vaszleg kijott nekem a hatar, sajnos nem sok telo maradt a piacon amik annak alamennek. Mar annak idejen is ami nagyobb volt mint a kedven elso generacios moto x-em arra fujtam, de meg megszoktam valahogy, ez sajna mar nem igy lett. ...ez van

(#1210) kerobi válasza bajonett (#1205) üzenetére


kerobi
senior tag

Akkor miért nem 6a? A hivatalos uk oldalon most 299 font ami jó ár.
Az 5-öst már nem is forgalmazza e cicakaka cég.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1211) bajonett válasza kerobi (#1210) üzenetére


bajonett
tag

Igy hogy a 7 nem jott be szerintem felesleges a 6a-val kiserletezni mert kb pont ugyanazok a "nemtetszik" faktorok johetnek ki: (megha csak picivel is de) nagyobb meret, bena ujjlenyomat olvaso stb..

Szerintem kihuzok meg 1-2 evet az 5-el. Az Amazon Renewed programja ad is 1 ev garit ra.. Addig meg hatha valamelyik gyarto elojon valami nekem valoval

(#1212) k-adi


k-adi
nagyúr

Ti milyen money manager appot használtok? Ha használtok

Illetve nektek is vannak fantom értesítések? Néha a teló jelzi a hangot de nem villan fel és nem is jön értesítés... 1-1 messenger pop hang pár naponta bejátszik és nem értem miért :F :F

(#1213) szabi__memo válasza k-adi (#1212) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#1214) szabi__memo válasza bajonett (#1211) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tényleg az 1mm szélesség különbség zavar? Vagy a kegyetlen 7,5 magasság:F

[ Szerkesztve ]

(#1215) HUNgabus válasza K82 (#1202) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszönöm, már jön is lefele

(#1216) bajonett válasza szabi__memo (#1214) üzenetére


bajonett
tag

155.6 x 73.2 vs 144.7 x 70.4 ..legalabbis papiron, ahol amugy nem zavart (legalabbis azt hittem nem fog) ezert is rendeltem meg. Ehhez meg hozzajon hogy mondjuk az 5re nem igazan kell tok, viszont a 7re nem art mivel uvegbol van, ugy mar eleg szignifikans a kulombseg.
Amugy meg minden evben 1-2 mm novekedes itt vagy ott, aztan valahol van egy hatar ami ugy latszik nalam a 7-nel jott ki. Bar en azon kevesek egyike vagyok aki tenyleg kismeretu telo parti, azota is ugy vagyok vele hogy a 1gen Moto X-em volt az idealis meret-dizajn-anyaghasznalat szempontbol, azta csak a Pixel 5 tette fel magasra a lecet pedig volt par telom azota (beleertve majdnem a teljes Pixel sorozatot)
Ahogy irtam van mas negativum is (leginkabb az ujjlenyomat olvaso ami zavar), es nekem a dizajn is jobban bejott a regin. Megprobaltam megkedvelni az ujat hat nem sikerult, ennyi.
Orulok hogy neked bejott

(#1217) szabi__memo válasza bajonett (#1216) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A 6a-ról kérdeztek. Az kisebb

(#1218) bajonett válasza szabi__memo (#1217) üzenetére


bajonett
tag

Az 5 szerintem jobb mint a 6a ugyhogy az annyira nincs kepben nalam

(#1219) hajbel válasza bajonett (#1216) üzenetére


hajbel
addikt

4 éve használok előlapi ujjlenyomat-olvasót. Szerintem itt az a baj, hogy Te még nem használtál. Ha nem old fel 10/10, akkor újra fel kell venni az ujjat. Ha úgy sem működik, többször ugyanazt az ujjat, vagy akár ugyanazt az ujjat több szögből. Nekem is volt, hogy újra fel kellett vennem. Egyszer egyik napról a másikra elkezdte nem érzékelni az ujjam. 4 éve tökéletes a feloldás OP6T-vel, de igazából az arcfelismerést használom ha nincs totál sötét, mert ezerszer kényelmesebb és gyorsabb, mint bármilyen ujjlenyomat-olvasó. Mivel ebből 3 évig angliában éltem és szinte csak telefonnal fizettem, eléggé megutáltam volna, ha nem konzisztens a felodlás, de telesen jól működik az optikai olvasó hosszú távon is.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1220) ghiottone válasza hajbel (#1219) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért azt el kellene fogadni, hogy nem mindenkinek möködhet ugyanúgy az ujjlenyomat olvasó - lehet szárazabb a keze, vagy zsírosabb is - mér ez vezethet olvasási hibához. Nálam volt 6 - rühelltem, mert pontatlan volt. 6a már jobb volt ilyen szempontból, de megse közelítette a 3 éves Op 7T-met. A 7-esnél is előfordult, hogy nem oldott fel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1221) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A 7-nél nagy előny az arc feloldás. Nálam kiválóan működik. Az egyik ujjamat harmadjára sikerült jól felvenni, és azóta kicsi a hiba aránya.

Pixel 8 Hazel

(#1222) szlaci888


szlaci888
aktív tag

Sikerült már valakinek engedélyeznie és használni is a rootolással engedélyezhető 5G-t Voda HU-n, Pixel 7Pro-n A13 bétán vagy stabilon?
Persze végig csináltam, amit írnak a leírások és elvileg engedélyezve is van, azt írja, hogy
NR Rendelkezésre áll (NSA): true
NR állapota (NSA): Restricted
Mi lehet az oka?
Tud valaki megoldást erre?

[ Szerkesztve ]

(#1223) hajbel válasza ghiottone (#1220) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem itt az van, amit én sejtek. Nem használt még ilyet és először az 1 ujját rosszul vette fel. Több "slotba" fel kell venni ugyanazt az ujjat és biztos jó lesz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1224) DrDoktor válasza hajbel (#1219) üzenetére


DrDoktor
tag

Ezt a hülyeséget.Egyszerüen a pixelekeben az előlapi nem jó minőségű hetesé is lassúcska a 4 éves p30 prom hoz képest is.
Most random 2 hete fof a 6promon is. :R

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1225) szabi__memo válasza ghiottone (#1220) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Már annyi rosszat írnak, hogy félek benevezni egyre, a OP7 után

(#1226) TaylorPro válasza szabi__memo (#1225) üzenetére


TaylorPro
addikt

Semmi baja ennek a telónak, és az arcfeloldás jól működik.

Pixel 8 Hazel

(#1227) bajonett válasza hajbel (#1223) üzenetére


bajonett
tag

Nem, nem az van amit te sejtessz, nem kell mindjart arra kovetkeztetni hogy az ember hulye vagy epp lusta utanaolvasni a dolgoknak.. hidd el, par forumot vegigbongesztem az ugyben, es nem vagyok egyedul a kritikammal..

Uveggel, uveg nelkul, ket ujjal 2x2, egy ujjal 4x minden meg lett probalva, ja es nem ez az elso elolapi szenzor amit hasznalok...
Az a helyzet hogy az 5-os hatlapijahoz kepest ez az kijelso alatti optikai mindig is gyenge lesz szerintem, akarhanyszor viszed be a mintat. Azzal el lettem kicsit kenyeztetve es most ez visszalepesnek erzodik kicsit.

Te 3 evet eltel angliaban, en 16 eve elek itt es miota van android pay csak teloval fizetek mindenhol + busz/metro jegy stb stb.. szovan ha parszor melle megy az elegge idegesito tud lenni.

(#1228) hajbel válasza bajonett (#1227) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem itt el is engedtem ezt a témát. Nem írtam sehol, hogy 3 évet éltem Angliában, viszont h Tea 16 éve kint élsz, akkor már tényleg orákulum lehetsz ettől a puszta ténytől :DD

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1229) DrDoktor válasza TaylorPro (#1226) üzenetére


DrDoktor
tag

Azért ez barokkos túlzás.Inkább azt mondanám nincs több mint másnak

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#1230) bajonett válasza hajbel (#1228) üzenetére


bajonett
tag

"...4 éve tökéletes a feloldás OP6T-vel, de igazából az arcfelismerést használom ha nincs totál sötét, mert ezerszer kényelmesebb és gyorsabb, mint bármilyen ujjlenyomat-olvasó. Mivel ebből 3 évig angliában éltem és szinte csak telefonnal fizettem, eléggé megutáltam volna, ha nem konzisztens a felodlás..."

Ezt irtad... en erre irtam hogy kb tudom mirol beszelsz mivel regebben es gyakrabban hasznalok Google payt mint az otthoni emberek tobbsege, nem volt tamadas, sem kepzelt orakulum manifesztacio. ...de ahogy erzed

(#1231) vakablak93


vakablak93
őstag

Kezdem komolyan mázlistának érezni magamat :) .
Ahogy látom a kevesek egyike vagyok akiknél működik a ujjlenyomat olvasó. A kis P4a kb 10/8 volt a hátlapival, a P7 10/10, azt hittem rendben van mert nálam megy, de ahogy látom ez csak mázli nálam. :))

De legalább ha valkai kérdezi a topik alapján mondhatom majd hogy ne valami jó :(

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1232) *RLaci* válasza vakablak93 (#1231) üzenetére


*RLaci*
addikt

Már írtam, hogy nálam is jó, pedig üveg is van rajta.

(#1233) vakablak93 válasza *RLaci* (#1232) üzenetére


vakablak93
őstag

Most látom :R , akkor legalább ketten vagyunk :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1234) *RLaci* válasza vakablak93 (#1233) üzenetére


*RLaci*
addikt

:R

(#1235) hYpErKe


hYpErKe
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már valaki kérdezte akkor bocsi az ismétlésér, de ha német amazonról rendelem a terméket idehaza akkor ők mennyi garanciát adnak rá? :U

Pixel --> Pixel 7

(#1236) gabro0 válasza vakablak93 (#1233) üzenetére


gabro0
őstag

Nálam is egész tűrhető a P7P szenzora a P2 XL után. Még szokni kell és nem olyan rossz, mint az első próbálkozások alkalmával :)

(#1237) Hieronymus válasza hYpErKe (#1235) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A német, a magyar és a gyártó garanciája eltérő lehet.

A helyzetet bonyolíthatja, ha az eladó biztosítás alapú többlet garanciát adhat a készülékhez.

Általánosságban az eladó garanciája a mértékadó. Amennyiben a gyártó hosszabb garanciát biztosít, a hosszabb időben közvetlenül a gyártó adja a garanciát.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1238) TaylorPro válasza hYpErKe (#1235) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Én úgy tudom kettő év, ami a rendelési profilból intézhető ingyen kiküldéssel.

Pixel 8 Hazel

(#1239) Hieronymus válasza vakablak93 (#1233) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ráteszed az ujjad a világító területre.
Picit kivársz, aztán rányomsz az ujjal.
Ha védőfólia van a kijelzőn problémák lehetnek. Olyan védelmet kell vásárolni, ami garantálja az ujjlenyomat olvasást.

Az előző telefonom nem volt érzékeny a szögeltérésre. A Pixel kb +-30 fokon belül nem hibázik.

Ja, nem neked, csak úgy általában írom le. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1240) kerobi válasza bajonett (#1227) üzenetére


kerobi
senior tag

Tény, hogy a hátlapi ujjlenyomat olvasó jobb. Bár nekem van egy realme gt neo 2, piszok gyors én pontos, pedig üveg alatti. Nameg én vezetek és nem lenne szerencsés mindig hátul tapizni vezetés közben. Én pixel 7-re vadászok a currysben tetszett, jobban mint az Iphone 14 pro.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1241) bajonett válasza kerobi (#1240) üzenetére


bajonett
tag

Persze, nyilvan van akinek az elolapi praktikusabb opcio, megertem, de nekem nem igazan faktor...
Ha Pixel 7re vadaszol, az enyem epp most valik majd eladova mindossze 3 het hasznalat utan egy CYRILL by Spigen meg ket vaszon hatlapu ali-s tokkal egyutt +uveg rajta ...(bar nem tudom az even hazajutok e meg)

(#1242) xhege válasza TaylorPro (#1238) üzenetére


xhege
addikt

Pontosan így van. 2 év a gari. :K

Ujjlenyomatolvasó nekem is teljesen jól működik a 7 Pron. Picit lassabb,.mint az S22 Ultrán volt, de nem nagyon emlékszem olyanra, hogy nem ismert volna fel.

(#1243) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Szép estét , én a tink.de oldalon vettem egy sima 7 est és adtak hozzá ingyen egy nest2. (Német címre kértem van ismerős dec9en jön haza)

(#1244) vakablak93 válasza kerobi (#1240) üzenetére


vakablak93
őstag

:))

Más: aki előrendelő volt de nem google storeból vagy amazonról , azaz utólag igényelte meg a pixel buds prot, olyannak megjött már?
Tudom azt írják max 60 nap, de ugye nem gondolják komolyan? :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1245) Hieronymus válasza vakablak93 (#1244) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Szerintem komolyan gondolják. Karácsonyi ajándék lesz ebből.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1246) bajonett válasza vakablak93 (#1244) üzenetére


bajonett
tag

Nekem pont tegnapelott jott meg (Uk, EE, Okt 14-en rendeltem)

(#1247) vakablak93 válasza Hieronymus (#1245) üzenetére


vakablak93
őstag

Remélem hogy nem lesz igazad, mert türelmetlen tipus vagyok, megőrjítene a várakozás :D :O :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#1248) Hieronymus válasza vakablak93 (#1247) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

30-60 nap, ami azt jelenti, hogy december elseje az első szóba jöhető időpont, ha a Google pontosan tartja a szavát.
Felőlem küldhetik holnap is, nem fogok reklamálni miatta. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1249) k-adi


k-adi
nagyúr

Eleinte nekem se ment jól az ujjnyomat olvasó a pixel7-en de az utóbbi időben mintha javult volna illetve én is jobban megtanultam használni (kicsit erősebben kell rányomni vagy ott kell tartani 0,5 másodpercig és akkor leolvassa jól)
Ha nem olvassa be, akkor az általában user error, zsíros/olajos az ujjvég, túl kevés időre volt odaérintve (nem kell sokra, de egy min. ~0,5 másodperc kell neki) stb.

(#1250) kerxy


kerxy
senior tag

Egy kis zoom kézből, szerintem cool.
[kép]
[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.