Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) vakablak93 válasza szkorhetz (#448) üzenetére


vakablak93
őstag

Biztosra nem tudom, csak hallomás.
De ezt majd kiderítem tutira mikor megjön a cucc, ha nem tud akkor koppanok, majd elválik.

#449 DrDoktor: Megértelek, én meg nem a gémer pct akarom egésznap járatni ha csak filmezek....

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#452) szkorhetz válasza DrDoktor (#450) üzenetére


szkorhetz
őstag

A 6-on tuti nem volt.
Reddit szerint sincs [link]

(#453) vakablak93 válasza szkorhetz (#452) üzenetére


vakablak93
őstag

Akkor valszeg itt se lesz, közben keresem de nem látom én se. Akkor ez van.
Mind1, akkor amit fordíttatnom kell a teloval azt telorol nézem meg.
Pech.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#454) DrDoktor válasza szkorhetz (#452) üzenetére


DrDoktor
tag

Nincs mircast és usb hdmi se? Bekakilok.
Még jó,hogy az usb dac támogatás bekerült pár hónapja. Különben a 7ben se lenne. :DDD
Na mindegy kezd almás érzésem lenni.(Már az betett ,hogy csak pixel stand 2 tölti gyorsan.Otthonra még oké veszek egy chrome cast eszközt. De csomó helyen nincs szállodák ,kocsmák, haverok stb.Magammal hurcolni meg nem fogom mert tuti elhagynám. :Y

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#455) ghiottone válasza vakablak93 (#453) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van egy type-c to hdmi kábelem, de sehol sem találom. Holnap előbányászom. Szerintem a 3.2-es usb-nek tudnia kellene a displayportot, de úgy tűnik itt mégsem: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#456) vakablak93


vakablak93
őstag

Azt hiszem mégis csak van remény, kábel mentesen párosítottam a tvvel, nem hittem hogy ilyen minőségben ki tudja vinni a képet vezeték nélkül, és a feliratozás is oké.
Akkor lehet nijcs is szükségem a kábekre.
[kép]

Már csak azt kell megralálnom hogy küldöm kiba sima képmegosztást is, hogy ne csak telefonon lévő tartalommal menjen.
A kapcsoló megvan, csak az eszközt kell csatlakoztatni.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#457) vakablak93


vakablak93
őstag

Akkor a Pixel tippeknél: [link]
Ezt így végig fogom próbálni

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#458) Hieronymus válasza DrDoktor (#454) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Nincs mircast és usb hdmi se? Bekakilok."

Második kijelző támogatást be kell kapcsolni a fejlesztői beállításokban. Ezt tegnap este megtaláltam. Azt viszont nem néztem, hogy valóban működik vagy sem. Majd délután kipróbálom.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#459) japunk


japunk
aktív tag

Nem tudjátok véletlenül hogy ezeket meg lehet majd itthon nézni/nyomkodni valahol? Az alzában látok rá esélyt esetleg, feltéve ha ki volt állítva náluk anno a 6 és 6 Pro. Nem igazán tudok dönteni a kettő között, kézbe kéne venni először mindkettőt. :)

The owls are not what they seem.

(#460) DrDoktor válasza Hieronymus (#458) üzenetére


DrDoktor
tag

Köszi a tesztet várom

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#461) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Első tesztnap aksi eredménye - Pixel 7:

Majd 6 és fél óra kijelző idő - több, mint 1 órát ment a kamera, majd 2 órát a Waze, 30 perc játék, opera webbböngésző és apró appok. A youtube-ra viszont nem emlékszem, hogy használtam volna és hogy ennyit ment - az érdekes számomra. Telefonálás nem volt. Most beaktiváltam a yettel mellé a telekomos esimet is és megnézem mit tud dual simesként.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#462) vakablak93 válasza Hieronymus (#458) üzenetére


vakablak93
őstag

Amint hazaérek kipróbálom, gyors feloldottam énis, közben olvastam hogy így egy csomó minden elérhetővé válik, na erre kíváncsi leszek.
Köszi a tippet :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#463) tomboy0013 válasza ghiottone (#461) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kíváncsi vagyok a jel erőssége és hogy működik-e rendesen a telefonálás.

(#464) ghiottone válasza tomboy0013 (#463) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pixel 7:

Op9 ugyanott:

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#465) tomboy0013 válasza ghiottone (#464) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszi, ez melyik app?

(#466) DrDoktor


DrDoktor
tag

Valaki tervez németből még vásárolni? Kellene egy pixel stand 2.Nyilván előre utalnám az árát Bp XVII.Lakhelyem.
Illetve.Van alternatívája itthon qi töltőnek?
Xiaomi 20w os az tetű lassú.
Köszi szépen!

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#467) ghiottone válasza tomboy0013 (#465) üzenetére


ghiottone
nagyúr

LTE Discovery: [link] Most találtam.

DrDoktor: milyen kábel és fej van hozzá csatlakoztatva? Én most nézem, hogy samsung 15wattos töltő és kábelje van a 20 wattos xiaomi qi standen és 40 perc alatt 14%-ot töltött. 20-21 watt a maximum töltési sebessége vezeték nélkül a 6-os, 7-eseknek.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#468) DrDoktor válasza ghiottone (#467) üzenetére


DrDoktor
tag

40w huawei és qc3 blitzwolf 30w is 1920 mA-al tölti max
A pixel stand meg láttam 3000 felett.
Ampere app szerint

Kábel 5A alza.

Ja ez pixel 6 pro de a töltés úgy látom ugyanaz

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#469) gulb válasza DrDoktor (#450) üzenetére


gulb
senior tag

Megnyugtatlak se a p6 se p7 pro nem tudja...regen mitha mukodott volna p2 vagy p4 el probaltam talan..

(#470) bajaki


bajaki
őstag

Az ajándék órára / fülesre ad érvényes garanciát a Google? Nem találok hirtelen erről információt sehol.

(#471) gulb válasza bajaki (#470) üzenetére


gulb
senior tag

Persze,hogy ad..egy megvasarolt eszkozrol van szo..

(#472) szlaci888 válasza ghiottone (#467) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szia,
Esetleg engem is érdekelne egy Stand 2, hátha úgy egyszerűbb....

(#473) ghiottone válasza szlaci888 (#472) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már késő, a te csomagod délután indul el a postafiókból. :DDD Az előrendelést én befejeztem. Ma reggel kaptam egy watch lte ár jóváírást, így ezt intő jelnek veszem :D

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#474) gulb válasza ghiottone (#473) üzenetére


gulb
senior tag

Ohh barcsak nekem is az lenne.. de varnom kell nov1 ig a claimel...nem googlitol vettem a keszuleket es igy claim process van..

(#475) Somatom válasza DrDoktor (#454) üzenetére


Somatom
veterán

A Miracastot a 6 -os Android óta tiltja a Google, inkompatibilitási problémákra hivatkozva. Természetesen ez nincs összefüggésben a CC megjelenésével. ;]

Ha képkimenetet szeretnél, akkor Samsung.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#476) ghiottone válasza gulb (#474) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam ez most fura, mert külön nem volt óra rendelés, és a rendeléseknél minden tétel megvan. Régen duplán terheltek, most meg random jóváírnak? Kiváncsi vagyok mikor veszik észre. Igaz szombaton írtam nekik, mert az egyik csomagon ül a dhl és nem tudni miért, de a dhl support meg hétvégén nem dolgozott.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#477) Mans20


Mans20
addikt

Üvegfóliából melyiket érdemes venni amit nálunk is kapni? P7-re. Talán a héten nekem is megjön.

(#478) gulb válasza ghiottone (#476) üzenetére


gulb
senior tag

Te store-bol rendeltel mindent nem? Ott megadtad,hogy melyik orat szeretned es az 0ertekkel volt a rendeles resze.. - lehet azt nem kuldik es adtak vissza az arat.. De el tudom kepzelni kaosz van megint mint az elmult 2 evben ezekkel az ajandekokkal.. en a kpnak jobban orulnek az tuti.

(#479) vicces válasza gulb (#478) üzenetére


vicces
addikt

Na de 0 volt az ajándék értéke.. és ha kifutott a készlet akkor pont o-át fognak jováirni :F
Tegnap már nem volt óra, ez volt nálam az utolsó érv, hogy akkor nem cserélek telefont.

:)

(#480) gulb válasza vicces (#479) üzenetére


gulb
senior tag

Akcio 17.elottig szolt..es addig ugy szoktak ha elfogy akkor az arat adjak oda. Ez colt a bose fulessel is de azt meg upgrade eltek is..700asra. Nem 0 at adjak vissza;)

(#481) ghiottone válasza gulb (#478) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a fura, hogy az összes Pro-s rendelésem jónak tűnik, grammra is ok (0,77-0,78 kg az órával együtt). + annak az összege nem került felszámításra a rendeléskor, ergo nem is kellene visszautalnia. Én örülök neki, csak nem értem, hogy ezt hogy. Mikor észbe kapnak, akkor meg lehet megint majd 435 felett lesz az euró, ami meg nekem lesz kellemetlen.

szerk.: megvan a pay.google.com alatt végigböngészve a 13.-ai Pro-nál hoz egy nullás számlát az ezüst órára. :W de a store-nál meg minden ok. Csókoltatom ezt a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#482) szabi__memo válasza gulb (#480) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha elfogy akkor hogy lehet rendelni:F
Hogy lehet az hogy az rendelés leadás után derül pl ki:F
Érdekes ez a store akkor

[ Szerkesztve ]

(#483) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok!

Ma akarok én is rendelni a feleségemnek egy P7-et. Kell neki füles is, így ez tünik jelenleg a legjobb ajánlatnak, pláne, hogy a törött samu s9 is beszámítodik, kb 125 eur értékben.
Apple / samu nem is számítaná be.

Az lenne a kérdésem, hogy van aki használja a pixel buds pro-t? Jó az a füles?
Illetve akinél már van P7, és ez tudom eléggé rövid idő de mennyire elégedett?

További versenyző volt a S22, s21 Fe, iphone 13... aztán lett egy döntés, hogy max 500 körül, abba meg ez és az s21 FE férne bele fülessel, és akkor inkább ez felé hajlok.

Előre is köszi!

#proudfather

(#484) gulb válasza szabi__memo (#482) üzenetére


gulb
senior tag

Nincs kozom a google rendszereihez szoval nem tudok ra valaszolni...tavaly meg ennel is f...abb volt..3 eve tok siman ment a rendeles is es a claim is..

(#485) blackdog


blackdog
csendes tag

Na én is rendelném az amazonról a telót, s a reklámban írja is, hogy jár hozzá egy pixel buds pro-t adnak hozzá, de ha belerakom a kosárba, nem írja ezt. Akkor ez automatikus? Vagy meglepi lesz, hogy van-e a csomagban vagy nincs?

(#486) TaylorPro válasza blackdog (#485) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha az amazon az eladó ők nem mutyiznak. A legkorrektebb cég ami létezik.

Pixel 8 Hazel

(#487) inthro válasza papeti01 (#483) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.

Nagyon jó a Pixel 7.
Mi Pixel 5-ről váltottunk, megérte. Az aksiidő sokkal jobb, ma használtam a telót és 3.5 óra kijelző után videózás meg játék után 50%-on van az aksi.
A kamera nagyon jó, gyors a teló.
A Pixel Buds pro füleseket mi kihagytuk, az órát is. Más órákkal használjuk, mert fontos az üzemidő (Huawei watch gt 2) a fülesek meg kipotyognak a fülünkből, szóval olyan kell ami betámaszt a hallójáratba.

◕‿◕

(#488) inthro válasza Mans20 (#477) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.

Ne a JETech üvegfóliáz, mert szélességében 1mm-rel kisebb és nem takarja a kijelzőt oldalt.
Nekünk is valami más kell ami lelóg a fekete részbe.

◕‿◕

(#489) xhege válasza blackdog (#485) üzenetére


xhege
addikt

Az amazon.de oldalán néztem én is, de ott valahol írják, hogy akkor jár az ajándék, ha jogosult vagy rá a feltételek szerint. Vagyis ha németországi címre rendelted. Ha Magyarországra rendelted meg az amazonról, akkor nincs ajándék.

(#490) ghiottone válasza blackdog (#485) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ahogy xhege is írja - német cím kell hozzá és kiszállítják a telefont, majd november 1 után lehet igényelni külön oldalon, ami valahol ott szerepel a hirdetésben. Nem adják hozzá alapból a csomagba, az csak a GStore-ban volt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#491) blackdog válasza xhege (#489) üzenetére


blackdog
csendes tag

aha, nem ez osztrák címre menne, akkor ezért nincs benne
köszi!

(#492) szkorhetz válasza ghiottone (#322) üzenetére


szkorhetz
őstag

Kezd kiakasztani a GLS.

(#493) vicces válasza gulb (#480) üzenetére


vicces
addikt

Tehát bepipáltad a 0 eurós órát a mondjuk 900 eurós telefon mellé. És mivel nincs óra a 900-bol visszaadják az óra árát?
Ezt furcsállom :F de ha így van akkor az nagyon jó deal.. kb féláron lesz a telefon? :Y

[ Szerkesztve ]

:)

(#494) szabi__memo válasza vicces (#493) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elég furcsa az biztos. De jó biznisz lenne

(#495) gulb válasza vicces (#493) üzenetére


gulb
senior tag

Nem tudom mit nem ertesz...de poroghetink meg ezen. Store bol rendeles eseten jart hozza az ora. Azert ,hogy ne kelljen fizetni erte 0 eetekn jelenitette meg a shop.. de ha nem tudjak kiszallitani akkor az ora arat oda adjak igen. Ez volt tavaly is a fulhallgatos mizeriakor. Meg leirjatom 1000x...

(#496) vicces válasza gulb (#495) üzenetére


vicces
addikt

Én hülye miért nem rendeltem :N

:)

(#497) moma válasza vicces (#496) üzenetére


moma
őstag

Ma még rendelhetsz vagy tegnapig volt? :DDD Mondjuk itt írják, hogy csak német címmel vagy mi.

we all deserve a bit of luck.

(#498) szabi__memo válasza moma (#497) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem lehet rendelni órával ha nincs óra

(#499) gulb válasza vicces (#496) üzenetére


gulb
senior tag

Jobb kesobb mint soha.p belatni. Ukben £150 astak barmi okos telefont bevittel..es a google adja az orat is.. eladhato 200£ korul..igy --£350 a teljes arbol lejon a pro eseten.

(#500) gulb válasza szabi__memo (#498) üzenetére


gulb
senior tag

elorendelesi akcio volt ha rendeltel es nem tudjak szallitani az orat akkor fizetnek.. ha most rendeled es mar nem tudtal orat betenni a kosarba akkor nuku...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.