Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Fkris válasza ghiottone (#398) üzenetére


Fkris
őstag

Igen, ezt olvastam, nagyon helyes, ez lenne a lényeg! A gyorsbeallitasnal az összesen 4db kintlévő gomb az tényleg zavaró, ill. Nem láttam lehetőséget a zaróképernyőre analóg órát tenni.
Majd még erősen nézegetni kell a telefont, rengeteg az újdonság!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#402) Robbertho válasza Richee11 (#399) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Igen, valamint a VoLTE elvileg csak a telekommal megy egyelőre.
Minden más viszont működik, magyar nyelv is van.

(#403) xhege válasza Richee11 (#399) üzenetére


xhege
addikt

Illetve VoLTE rootolás nélkül, csak Telekom esetén van.

(#404) Richee11 válasza Robbertho (#402) üzenetére


Richee11
senior tag

Nem vagyok egy nagy telefonguru, de a 4 illetve 5g közötti különbség a mindennapokban hogy mutatkozik meg?
Telekomos vagyok, szóval a VoLTE akkor okés.

(#405) ghiottone válasza Robbertho (#400) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, ezt még nem próbáltam. + Nekem simple megy sz otp miatt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#406) DrDoktor válasza Richee11 (#404) üzenetére


DrDoktor
tag

Jelen pillanatban az 4g is tök okés. Sebesség /stabilítás ,jövőben jobb hangminőségben nyilvánulna meg.
Szóval no para .A volte sokkal fontosabb .Ez oldja meg ,hogy hívás közben maradj neten illetve a HD hanghíváshoz is ez kell.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#407) vakablak93 válasza Fkris (#397) üzenetére


vakablak93
őstag

A kábel egy lehetőség csak, de nem szükséges simán google account adatokkal is át lehet költözni.
Még a zenék filmek akármi is, ami file az előző telefonon van átmásoltatható így.
Ennek ellenére valami fura oknál fogva kábelt ajánl alapból :F
Nyilván gyorsabb mint fel-le töltögetni meg a többi de jah, de azért fura. :))

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#408) ghiottone válasza vakablak93 (#407) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én örültem neki, mert tényleg gyorsabb így átrakni a cuccokat.
A Google One esetén adott most 100gb-ot? Nálam még a 6a 3 hónapos +100gb-a nem járt le, lehet azért nem adott.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#409) vakablak93 válasza ghiottone (#408) üzenetére


vakablak93
őstag

Gyorsan megnéztem neked, igen adott a 100Gb 3 hónapra:

Más, a nyelvi csomagokat letöltöttem, de hogy kapcsolom be a szinkronfordítást egy videó alatt?

Na még valami, ma reggel további 2,5 órát játtszottam Genshin Impact és Neverland gamekkel max grafon, és a telefon nem akart túlmelegedni, oke Genshinben csak 30 fps-el mentem, de azért annak örülök hogy nem fosta össze magát.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#410) ghiottone válasza vakablak93 (#409) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:R

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#411) Fkris válasza vakablak93 (#409) üzenetére


Fkris
őstag

Nekem van eleve elofizetesem 100 gigara, és nem vitte fel 200ra....

Közben első telefonálás tapasztalat:
A kozelsegerzekelo nagyon szar, állandóan némítom magam a fülemmel telefonálás közben, meg random alkalmazásokat nyitok meg, miközben telefonálok.
Remélem ezen reszelnek majd....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#412) alpihun


alpihun
senior tag

Ha a másik két kérdés bonyolult/szubjektív is, valaki légyszi le tudná csekkolni legalább az első kettőt a beállítások közt? Futok ki a pre-order időből. :/

#413 Tewe013
Itt az első 2 képre gondoltam, nem a főképernyőre: https://www.computerworld.com/article/3640523/android-12-quick-settings.html
szerk: got it, köszi

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#413) Tewe013 válasza alpihun (#412) üzenetére


Tewe013
őstag

1. Quick settingsben nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#414) Tewe013


Tewe013
őstag

Miután beérkezett a csomag mailboxdehez hány nap alatt ért nektek házhoz (Magyarország)?

[ Szerkesztve ]

(#415) ghiottone válasza Tewe013 (#414) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#416) Fkris


Fkris
őstag

Az optikai ujjlenyomat olvasó sem annyira jó.
Frissen fürödtem, tök száraz a kezem már, és nem oldja fel a kijelzőt. OP5om simán megeszi viszont, pillanatok alatt bent vagyok ott.
Kar volt azt a ultrahangos szenzort elspórolni. Ez nagyon szomorú ennyi pénzért.

Tewe013 #414
2nap nekem is.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#417) d@vee válasza Fkris (#416) üzenetére


d@vee
őstag

Mi 10-em van, még nem bontottam ki a Pixelt. De sem ez, sem az ezelőtti teló nem volt 100-as kijelző alatti szenzorban. Ha vizes az ujjam, ha épp töröltem, ha kicsit bőrkeményedéses, stb...de haverok elmondása alapján akinek kijelző alatti a cucc, mindegyik manaszkodik a nem épp hatékony működésre.

Ja

(#418) ghiottone válasza Fkris (#416) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A 6-oshoz képest jobb, de nem tudja azt a sebességet és pontosságot, mint az Op9-esem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#419) k-adi válasza Fkris (#416) üzenetére


k-adi
nagyúr

megoldás: kevesebbet kell nyomkodni a telót ;] ;]

(#420) ghiottone válasza k-adi (#419) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ arcfelismerést bekapcsolni. Az jól működik.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#421) vakablak93


vakablak93
őstag

Akinek az ujjlenyomat olvasóval van baja, van egy világmegváltó tippem:
Regeljétek ugyanazt az ujjat függőlegesen is meg oldalról is, meg mégegyszer srégan, utána egyből jó lesz.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#422) Fkris válasza k-adi (#419) üzenetére


Fkris
őstag

Annak nincs sportértéke :DDD
Arcfelismeres be van kapcsolva, de arra gondolok, hogy milyen lehet azokon a telokon, ahol nincs erre legalább gyártói saját megoldás, mint pl. OnePluséknál.

A több irányból regelős ötletet kipróbálom, köszi! :R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#423) moma


moma
őstag

Eddig ilyen redmi note-okkal toltam, és kicsit elgondolkodtam ezen, de így olvasgatva nem érzem azt, hogy meglépem. Hogy érzitek most a telót így kis használat után, rohadt jó, vagy rendben van csak. Szóval, ha nem nagyok az igényeim jó lehet ez kipróbálni egy drágább telót, vagy igazából nem fog adna túl sokat? :D pl fotókat alig posztolok, szóval nem tudom van értelme így a jó kamerának. csak kicsit kíváncsi lennék egyszer hogy milyen egy jobb teló.

we all deserve a bit of luck.

(#424) Richee11


Richee11
senior tag

A VoLTE az fixen működik a Telekomnál root nélkül?

(#425) vakablak93


vakablak93
őstag

Hali,
én eléggé hasonló szituból ugrottam erre, sose vetem telót 250-280 euró felett. Ez az első drágább mobilom.
Ha őszinte akarok lenni, én nem látom a kamerában sem azt a többet amit egyesek, én egy tipik telefonosan izé' képet kapok, mindezt röhejesen huntingoló AF-el.
Ami a rendszert illeti én amíg PC elviselni nem tudom a 60Hz-et addig itt nem látom hogy jobban menne tőle. Methogy gyorsabbnak nem érződik mint a korábbi kis alsó-közepes 4a-m.
A "csoda-modern ujjlenyomatolvasóval" is többet kellett majomkodni mint a legalapabb hátlapival. :))

Az viszont tény hogy nagyon szép a telefon, egész más hatást kelt a kezemben mint a korábbi belépő-középkategóriás telefonjaim :B , ha alapdolgokra nézem akkor kb ennyi előnye van.

Ennek ellenére megfogott, maradni fog a bosszantó mérete ellenére is.
Megfogott a teljesítménye játékok alatt, illetve egy-két Pixel exkluzív funkció, na meg már rég akartam olyat aminek van hdmi kivezetési lehetősége.

Ha alap dolgokra vennéd akkor szerintem feleslegesen kidobott pénz, én nem érzem azt hogy bármely telefon ennyit érne. :N
Mindezt annak ellenére mondom hogy mevettem, és nagyon tetszik. :)

Bocsi ez hosszú lett. :B

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#426) DrDoktor válasza vakablak93 (#425) üzenetére


DrDoktor
tag

Szerintem add el. Nem vagy vele elégedett magad győzködőd. Tapasztalat ez nem jó nem éri meg.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#427) moma válasza vakablak93 (#425) üzenetére


moma
őstag

Hú köszi, hasznos volt nagyon, tényleg tök hasonló a helyzetünk :DD Ha megvenném tuti én is megtartanám :DDD Ez a hdmi dolog ez mi? Rá lehet kötni monitorra és akkor tudsz úgy játszani?

DrDoktor: szerintem nem az van, hogy nem elégedett, hanem, hogy a jó alap telefonhoz képest nem akkor a feature különbség.

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#428) szkorhetz válasza Richee11 (#424) üzenetére


szkorhetz
őstag

Igen, és kb 13 hsz-enként ez le van írva....

(#429) vakablak93 válasza moma (#427) üzenetére


vakablak93
őstag

Azt jelenti hogy usb-type C- hdmi végű kábellel ki lehet egy külső kijlezőre tenni a képet. Most nézek kis dokkolót hozzá. :DD
Játékot nem rakom majd ki, arra ott a gamer lapos :)
Ez nekem nagyon király, kombinálva egy másik funkcióval, számomra egy álom médialejáttszó kb. :DD

Az a tervem, hogy kombinálva a Pixelek szinkronfordításával, majd olyan animéket rakok ki vele a tvre, amiket egyébként számomra érthető nyelven nem tudnék nézni, így legalább egy érthető feliratom lesz hozzá :DD
Ha tudnád mióta álmodtam ilyesmiről :DDD

És igen, telibetaláltad a mondanivalóm lényegét a a #425-ben. :K

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#430) DrDoktor válasza moma (#427) üzenetére


DrDoktor
tag

Pedig nem úgy néz ki mint aki boldog és úgy érzi megérte váltan ia 280 dodoós sávból...Sőt.

Mi ez:""Ha őszinte akarok lenni, én nem látom a kamerában sem azt a többet amit egyesek, én egy tipik telefonosan izé' képet kapok, mindezt röhejesen huntingoló AF-el."
-Mihez képest melyik tipikus telefonhoz képest?
120 Hzet sem értékeli. oké értem de nem látni a különbséget hát őőőőőőőő
60--és 90 közt is brutál itt meg 120.
90 ről is gyötrelem a LEGTÖBB!! embernek visszamenni 60 ra.

"Ha alap dolgokra vennéd akkor szerintem feleslegesen kidobott pénz, én nem érzem azt hogy bármely telefon ennyit érne"

Alap dolgokra egy butafone is okés.
Á mindegy nem akarok ebből témát. Én biztos eladnám. Ez olyan mintha lenne egy csajom de csak úgy ellennénk ráadásul drágába is kerül.Hát nem jobb a tenyres talpas bözsi 2 kólával elvan .Minek nekem egy insta modell aki szereti a kokót HAHAHAHAH :R

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#431) moma válasza DrDoktor (#430) üzenetére


moma
őstag

Nem érted. Egy redmi note teló egy nagyon jó valami. Teljesen jól ellátja a funkcióját. Olyan, mint egy jó kényelmes toll. Minden fontos dolgot tud. Szóval nem tenyeres talpas bözsi. Nekem nyugaton informatikus, tehát baromi sokat kereső kollégáim is használnak ilyeneket, akik meg értenek technológiához és az anyagi dolgaik is meglennének bármilyen telefonhoz.

A kamera nekem olyan dolog, hogy amíg arra használom, hogy telefonon nézem a képet és másnak elküldöm messengeren vagy emailben és ő is max ránéz és megy tovább és régebbi képet már senki nem néz vissza, akkor a jelentősége nem túl nagy. Szóval szerintem a felhasználástól nagyon függ, hogy mi számít lényegi különbségnek. Ha valaki blogot ír, akkor lehet jelentősége, mert tök sokan nézik a képeit pl. Vagy ha valami nagy felületen kint van. stb

Szóval szerinte arról van szó, hogy kis különbségekért kell nagyobb árat fizetni, de ez a legtöbb drága terméknél így van. Nekem pl van top zajszűrős fejhallgatóm és ott is az van, hogy nem annyival jobb a gyengébbtől, mint amibe kerül, sőt a hangminősége akár nem is olyan jó, mint egy feleannyiba kerülő nem zajszűrősé, de munkához nekem ez a kis különbség a zajszűsében pl fontos és ezért kifizettem.

Szerintem lehet arról van szó, hogy van aki képes reálisa értékelni egy terméket és van aki meg ha sokat fizet érte akkor már csak a jót látja, van erre egy pszichológiai jelenség, kognitív disszonancia :DDD

vakablak93: jó szórakozást a telóhoz :R

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#432) DrDoktor válasza moma (#431) üzenetére


DrDoktor
tag

Engedd el igazad van tök jól leírta milyen fasza a kamera milyen jó a kijelző és egyébként is árához képest mennyire megéri.= boldog OK! ;]

"Szerintem lehet arról van szó, hogy van aki képes reálisa értékelni egy terméket és van aki meg ha sokat fizet érte akkor már csak a jót látja, van erre egy pszichológiai jelenség, kognitív disszonancia"

Hát pont nem a reális értékelést éreztem....
Nem áradozást vártam de azért a piacvezető kamerára a bitang jó kijelzőre
A "A "csoda-modern ujjlenyomatolvasó"(állított bárki ilyet? valaha)Mihez képest modern fél évtizede biztos nem csoda modern egy előlapi kijelző alatti olvasó...)

Reális lett volna ha kategórián belül kezdi logikusan észérvekkel kritizálni mondjuk a kamerát...De itt az volt ,hogy hááát mindeki kicsit vak mert szerintem tök átlagos...
Ez nagyon NEM IGAZ .Nem állítom,hogy a legilyenebb legojanabb vagy legjobb. De azért STOP már egy picit.

Ráaádsul ez pixel Nem kell beenni a marketinget.Itt még a nem beta tesztelő is beta tesztelő főlegaz első időkben :DD

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#433) vakablak93 válasza DrDoktor (#430) üzenetére


vakablak93
őstag

Figyelj, komolyan semmi bajom részemről béke van komolyan :K :R

Mivel úgy tűnik félreértesz, úgy gondolom leírom okaimat:
1. amit eggyel feletted írtam.
2. részemről csakis a teljesen gyári droid.
3. szintén írtam a játéktelejsítmény.

Ami a többit illeti:
1.hobbiból fotózom, szerintem a legdrágább telefon kameraképességei is az árához képest egyenesen röhejesek ennyi. Legalábbis a kis milcgépem kb klasszisokkal jobb.
Valamint van némi jelengzetessége a telfonok képalkotásának.
2. PC-n nagyobb kijelzőn a 120Hz-et is kevésnek érzem, de ez 6,3 itt közelsem jön ki úgy a külömbség, főleg hogy funkcionálisan a telefonok esetében erősen korlátolt. Valamint sima 7-em van azaz fix 90Hz.

Számos dolog miatt sóvárogtam már egy ilyen után, de kérlek hidd el hogy a marketingfunkciókon túl is van élet.
A véleményem lényegét pedig a fórumtárs nagyon szépen levezette.

#431moma: köszi :R

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#434) Drakmusz válasza moma (#431) üzenetére


Drakmusz
őstag

"Szóval szerintem a felhasználástól nagyon függ, hogy mi számít lényegi különbségnek."
Ebben van a lényeg.
Sokáig úgy gondoltam hogy nekem is elég egyetlen látószög ha például a fotózásról van szó.
De ezek az újak főleg a zoom képességnek köszönhetően már jóval sokoldalúbbak.
Grid-Art-20221016-185055657
A régebbi Pixelekkel esélyem sem lett volna ilyeneket lőni.
Persze ha szigorúan nézzük a jelenlegit nem sok értelme van lecserélni.
Én ezt a részét mindig onnan közelítem meg, hogy sokat dolgozok, ezért megérdemlem.:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#435) vicces válasza moma (#423) üzenetére


vicces
addikt

Én is xiaomis vagyok. Azt hiszem 230 euróért vettem. Tegnap majdnem rendeltem egy 7prot.
Mára már csak füles volt hozzá ingyen és csak a 128gb-os verzió.
Gondoltam hogy ez egy jel :C
Úgyhogy marad a mostani mi10-es telóm. Nekem végülis mindenre megfelelő. 5g is csak nemrég megy és nekem nagyon hasznos is. Úgyhogy élvezem még egy kicsit.
Ami izgatott volna hogy évekre előre megvan a pixellel a frissités. A mostanira meg kitudja meddig lesz még. Na de majd akkor váltok..

:)

(#436) DrDoktor válasza vakablak93 (#433) üzenetére


DrDoktor
tag

Abszolúte nem értek egyet de ez legyen azén bajom.
Eddig 280 -300 dodos gépekről volt szó tipikus telefonos izék.Aztán mostmár milcel kellen versenyeznie kegyeidért? :D :D
NA jó oké igazad van megkövetlek ennyi volt ebben. :R

#435vicces
Látod 5g te még találsz élvezetet a régi cuccodban így rendben vagytok.
Lesz Pixel jövőre is max Putyin gyártja és vodka lesz a neve. :DDD

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#437) ghiottone válasza Drakmusz (#434) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt a 7-esnél nagyon hiányzik nekem a zoom. Nem mintha értenék hozzá, de megléphették volna, hogy pl. az ultraszéles helyett megkapja a 6 pro zoom lencséjét - akkor lett volna előrelépés. Itt, délután lőttem vagy 200 fotót, ide felraktam 132-öt, de 2x felett embereket nem szabad megpróbálni lekapni. Az esküvői fotózáson lévő páron, meg a tó parton jól látszik, hogy ez felesleges próbálkozás. Még lehet a "legjobb felvétel"-t ki kellett volna kapcsolni, mert az mintha bezavart volna 1-2 képen.

Aksiban jól bírja szerintem a teló. Beleraktam reggel a Yetteles kártyámat és 8 órától este 6-ig 5 óra kijelzőidő jött ki. Ez úgy jött össze, hogy wifi+4g adat végig aktív, 1 óra 50 percet ment a Waze nagyrészt 75% fényerő felett, 55 percet fotóztam, videóztam, a többi meg opera, telegram, reddit, simple for fb és 24%-nál tartottam, így ebben a 8 órás etapban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#438) DrDoktor válasza ghiottone (#437) üzenetére


DrDoktor
tag

Egyértelműen használhatatlan rossz 2x felett a főkamera személyre biztosan.
P6 pronál és 7pronál viszont eléggé kellemes a hibrid zoom.
Köszi szépen a képeket csemege.
A makro meg a széleslátó egyértelmű előrelépés 6 hoz képest.
Sőt a főkamera is sokkal kevésbé mossa a távolabbi tárgyakat fákat elfelé.Király .
A lőtt képeid 80 %a jó minőség a maradék elmegy. Kimondottan rossz nincs Ez ha nem válogatott képek jó előjel a minden napokra

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#439) Aryon87 válasza ghiottone (#437) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó kis sorozat, de itt is látszanak a korlátok, főleg gyengébb fényben. Viszont ha a sima 7 ezt tudja, mit tudhat a 7Pro? Köszi a képeket :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#440) Tewe013 válasza ghiottone (#437) üzenetére


Tewe013
őstag

Nagyon rendben vannak a képek, a 2x is teljesen jó még. Hozzák a Pixeltől megszokottat, köszi szépen! :R

(#441) Thom! válasza ghiottone (#437) üzenetére


Thom!
veterán

A 2x 50MP vagja ki vagy mint P4a, P5, P6 sima AI felskalazas?

[ Szerkesztve ]

(#442) ghiottone válasza Thom! (#441) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Úgy tudom az 50 megapixelből vágja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#443) DrDoktor válasza Aryon87 (#439) üzenetére


DrDoktor
tag

Ugyanezt + tele

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#444) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah akkor holnap folytatódik a kísérletezés, bepróbálok egy ilyet [kép] , remélem működni fog, mondjuk switchet meg samu telefonokat ír, bár töltésre PD-t ír, az meg elvileg szabványos.
Na mind1, ha nem működne akkor visszaküldöm, és bepróbálok egy másikat.

Tudtok jó asztali felület appot, ami hasonló mint a samu dex?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#445) gulb válasza vakablak93 (#444) üzenetére


gulb
senior tag

HP USB-C Dock G5 Nekem egy ilyen van Ipadprot eleg jol kitudja tenni kulso kepernyore..p6pro val nem porbaltam meg..de 7proval se.. ellenben van usb c anker hubom is azi is jol mukodik ipaddel. Szoval ennek is mennie kellene..

(#446) DrDoktor válasza vakablak93 (#444) üzenetére


DrDoktor
tag

Várom tapasztalatot de szerintem a vezetékmentes gyorstöltés csak a gyári stand2 vel fog menni(qi)
Xiaomi 20 w ost használok és 1920mA a max sebesség mondjuk ez vezetékes az működhet.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#447) vakablak93 válasza DrDoktor (#446) üzenetére


vakablak93
őstag

Vezetékmentesben nem gondolkodtam, ez elvileg nem az, ahogy belteszi az ember a telót az a type c-vel csatlakozik, és úgy működik a hub is.
Elvileg, de majd meglátjuk.

#445 gulb: köszi, akkor bizakodom :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#448) szkorhetz válasza vakablak93 (#444) üzenetére


szkorhetz
őstag

A P6 Pro nem tudott usbn képet kiküldeni. Biztos vagy benne, hogy a hetes széria tud? Én meg lennék lépve.

[ Szerkesztve ]

(#449) DrDoktor válasza vakablak93 (#447) üzenetére


DrDoktor
tag

Jó lenne mert ideget kapok ,hogy a legalapvetőbb csimagoi telefonban is van mircast itt meg vegyek chromcastot.Na nem .Inkább egy HDMI-s dokkolóra beneveznék én és is a P6pro hoz.
Szóval várom a teszted Köszi előre is!

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#450) DrDoktor válasza szkorhetz (#448) üzenetére


DrDoktor
tag

Biztos?

Kaszával megyek a szilikon völgybe .

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.