Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) ghiottone válasza Jona00 (#900) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tedd 4g-re, ne erőlködjön feleslegesen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#902) natë


natë
nagyúr

Valakinek nincs fölös kamera lencse védője? P7P

(#903) xhege válasza Jona00 (#900) üzenetére


xhege
addikt

Sajna az 5G sem támogatott nálunk :(

(#904) emvy válasza vakablak93 (#899) üzenetére


emvy
nagyúr

Az ugye meg mindig igaz, hogy ha Magyarorszagra szallittattam ki az Amazon.de-n vasarolt Pixel 7-et, akkor nem tudom igenyelni a Buds Pro-t?

while (!sleep) sheep++;

(#905) Hieronymus válasza emvy (#904) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem feltétlenül.
Magyarországi címre nem tudod igényelni. Németre igényelhetőnek kellene lennie.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#906) xhege válasza emvy (#904) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem az csak az előrendelés időszakában volt, mint ajándék. Az az akció már lejárt.

(#907) emvy válasza xhege (#906) üzenetére


emvy
nagyúr

Elorendeleskor vettem.

@Hieronymus -- koszi, en is igy latom.

while (!sleep) sheep++;

(#908) xhege válasza emvy (#907) üzenetére


xhege
addikt

Ezt nem tudtam, akkor bocsi. :R

(#909) kakuk100 válasza japunk (#893) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! A Btel az melyik?
Köszi a választ!

(#910) vakablak93 válasza emvy (#904) üzenetére


vakablak93
őstag

Kérlek ne haragudj, de itt élőként ezt nem tudom, bár amikor a címem kellett megadnom nem láttam lehetőséget az ország megadasára. :(

Esetleg ha nem találsz majd megoldást megpróbálhatok majd segíteni valahogy.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#911) ghiottone válasza emvy (#904) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg a rendelési cím is német kellett, hogy legyen. Nekem anno a 6-osoknál sehogy se adták ide a Bose füleseket.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#912) emvy válasza ghiottone (#911) üzenetére


emvy
nagyúr

Amazonrol bárhová lehet rendelni. Sajnos akkor ezt nem kapom meg.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#913) ghiottone válasza emvy (#912) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze. Nem ezt írtam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#914) Hieronymus válasza emvy (#912) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Egy próbát megér. Nem kerül pénzbe.

Beregisztrálod magad a promo oldalra. Feltöltöd a számlát, az IMEI1 tartalmú képernyő mentést. És megadsz egy német címet.

Néhány órán belül megkapod az emailt, hogy megkapod vagy sem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#915) mukievil válasza emvy (#912) üzenetére


mukievil
tag

Szia,

Én német amazonról rendeltem hu-ba, majd az órát német címre a promóciós oldalon és elfogadták. (nem továbbítós cég, hanem magán címre)

(#916) emvy válasza ghiottone (#913) üzenetére


emvy
nagyúr

Értelek, nem vitatkozom, csak szomorkodom :)

while (!sleep) sheep++;

(#917) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Sajnos rossz kódot ütöttem be és most csak segélyhívásra állt be. Nem tudom mit lehet most csinálni. Hová lehet vinni ahol megjavítják? Azt írja oldja fel a funkciók eléréséhez, de nem tudom hogy kell.

[ Szerkesztve ]

(#918) ghiottone válasza emvy (#916) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De ahogy a többiek is írják próbálkozz, hátha.

Nekem most több napig kellett leveleznem a Store supporttal, hogy megkapjunk 2 Buds Pro-t. - Előrendelésbe a GStore-ból az egyik csomagot a DHL átvette, majd napokig el se indult.
- Először Store support, hogy mi lehet a csomaggal? - kérdezzem a DHL-t. - Oké, írom, hogy köszi, de Önök állnak szerződésben velük, nem én.
- Következett a DHL-es kapcsolatfelvétel chaten, emailen, majd miután visszaküldték a Store raktárába, közölték, hogy veszélyes árú volt benne - aha, ja persze és a többi csomaggal mi volt akkor a helyzet, amit onnan rendeltem a napokban?
- Újra a Store, hogy ugyan küldjék már el a 2db Pixel 7-est és a promociós füleseket. - Hát ők nem, hanem visszatérítik és akkor vegyem újra. - Ok, de már nincs proomoció és ajándék fülhallgató. Válasz: akkor vegyem meg ott ahol tart még a promoció. - aha, köszönöm, de a promociónak vége van, úgyhogy legyenek szívesek azt kiszállítani, amit rendeltem. - Jó akkor rendeljem újra a 2 telefont és ha leszállítják igényeljem meg a 2 fülest.
- Leszállították és ugyanabba a levélfolyamban, elvileg ugyanannak az ügyintézőnek írom, hogy itt vannak, megérkeztek a telefonok, akkor kérném a 2 fülest - örül és kövessen nyomon a rendelésem az alábbi linken. - tessék, milyen rendelést? Most szállították ki a 2 telefont, teljesítsék, amit ígértek.
- Ezután kapok egy kupont - persze nem jó semmire, nem érvényes. Jelzem, hogy nem tudom érvényesíteni a 2 fülesre, illetve semmire sem. Oké, küld egy másikat, de csak egy fülesre tudom a kupont felhasználni. - Írom, hogy ok, de ez csak 1db működő 219 eurós kupon és az 1 füles. 2 telefonhoz 2 füles jár. Erre az ügyintéző nem értette, hogy miért. Ekkor kezdtem ideges lenni az 5. napon és leírtam, hogy most ugye csak viccel? Olvassa már el az előzmény levelezést, de újra leírom neki, hogy mi volt az eredeti rendelés és nem került leszállításra plusz már leegyeztettük, megígérték.
- Ekkor kért először elnézést és küldte a második kupont.

Rettenetesen fafejű supportost fogtam ki. Egy fórumtársunk is szívott hasonlóan, de neki hamarabb sikerült megkapni a kupont.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#919) szabi__memo válasza ghiottone (#918) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Baszki :W
Sosem fogják utolérni az Apple-t :(

(#920) kerxy válasza kakuk100 (#917) üzenetére


kerxy
senior tag

Dobj be egy képernyőképet, nem valószínű hogy ehhez szerviz kell.

(#921) Tewe013 válasza szabi__memo (#919) üzenetére


Tewe013
őstag

Az applenél mikor adtak a telefon mellé ingyen AirPods Prot? :(

(#922) japunk válasza kakuk100 (#909) üzenetére


japunk
aktív tag

b-tel.hu

The owls are not what they seem.

(#923) bbendre válasza Tewe013 (#921) üzenetére


bbendre
őstag

:DDD Mikor volt erre szuksege az Apple-nek? :D Akartam venni egy Airpods Pro 2-t es a Media Marktban elfogyott a keszlet ahogy az IPhone 14 Pro es Pro Max is elfogyott...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#924) Tewe013 válasza bbendre (#923) üzenetére


Tewe013
őstag

Egy szóval sem mondtam, hogy volt.

Más téma valakinek van gyári tokja P7 Pro-hoz? Pár képet és egy kis véleményt megköszönnék róla.

(#925) szabi__memo válasza Tewe013 (#921) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nyilván a minőségre és a hozzáállásra gondoltam. Amit a Google művel az szánalmas. Jelen esetben a support.
És rohadtul sajnálom, hogy ez a szitu

De ez a mai MA cikk se rossz :(

[ Szerkesztve ]

(#926) Tewe013 válasza szabi__memo (#925) üzenetére


Tewe013
őstag

Nem látom a valós problémát a cikkben, de biztos velem van a probléma. Én inkább bevállalom az alut, minthogy 250+ grammos telefont kelljen használnom.

(#927) slayernick66


slayernick66
tag

szasztok, en is vettem egy pixel 7-et, de nem hittem volna hogy ennyire fog hianyozni a telefoto kamera.. most azon gondolkozom hogy visszakuldom es lecserelem pixel 7 prora, de tartok annak az uzemidejetol. hogyan tudnam azt megbecsulni hogy uazon felhasznaloi szokasokkal a pixel 7-hez kepest mit varhatok? vagy barkinek van barmi tapasztalata? btw a pixel 7 uzemideje ugy 5-6 nap utan nagyon szepre alakult uh ha a pro tudna uazt hozni akkor elegedett lennek. ettol fuggetlenul egy alom ez a telo.. minden masodpercet elvezek vele

(#928) xhege válasza slayernick66 (#927) üzenetére


xhege
addikt

Én elégedett vagyok a 7 Pro üzemidejével. Ma 2 óra 25 perc volt a SoT ebben böngészés, fotózás, telefonálás volt és 69%-on van az akksi.

(#929) k-adi


k-adi
nagyúr

szerk: egy huawei P9-et váltott.
Szívem szerint maradtam volna P/Mate vonalon, de a gugli kiherélése, stb. megölte a szériát a szememben P30 után, így egyértelmű volt a brand váltás. A versenyzők között samu S23 (később vásároltam volna) vagy a mostani iphone volt... de ott meg usbC nincs, neg az ios annyira nem pálya (de lehet csak meg kell szokni..?)

Na eddig nem akartam írni, mert időm se volt nyomogatni de azért pár sort mégis ideírok nektek, hátha valakinek hasznos infó.

A német Gstore-ból jött, így logikusan az írektől adták fel, hollandián át, németbe, majd csehekhez került, ahonnan gls már idehozta.
Sima Pixel 7, ajándék fehér (ez inkább világoskék) pro buds-al.
Így ez a deal nagyon megérte szerintem, mert a teló flagship, mind anyaghasználatban, mind teljesítményben is és a füles is szuper (bár azt még szokni kell)
Ez a kettő együtt 270ezer volt, amiből csak a pro buds 90ezer, tehát lényegében 180ért ez modern, friss, 5évig frissítésekkel ellátott mobilt kaptam... vagyis vettem, ugye.

A csomagolás minimál style, de ez nem is gond szerintem, töltő persze most sincs benne, csak usb kábel.

PRO BUDS
A pro buds tok méretben jó, kellemes fogású és a mágneses fedőzár és kattanása már-már addiktív :D
A füles maga fura formájú, de amúgy kellemes fülben elhelyezve, de valóban szokni kell, mert eleinte olyan érzés mintha nem támasztaná és kiesne, pedig nem... na, még ki kell tanulni ezt
A hangzás szuper, basszus van elég, és a hangerő is bőven elegendő maxon.
Az érintési gesztikulációk működnek valóban, elsőre többnyire.
Viszont az asszisztens nem sikerült működésre bírni (lehet az a baja hogy magyar a rendszer nyelve?)

PIXEL 7
A teló méretre pont jó. Kicsit már nagy is néha, de manapság már minden mobil péklapát... így ez még a normálisabb méretűek közé tartozik.

Igen, a szélén ahol érintkezik a képernyő az oldalával, valóban kicsit éles, de megszokható.
A teló fehérben gyönyörű és az ujjnyomatok se látszódnak annyira a hátlapon. (igen, még nincs tokom rá...)
A mobil láthatóan minőségi anyagból van, de érzésre is. Az oldalsó aluminium váz kellemes érzés, de az oldalt található 2 gomb is jó tapintású.

A szoftver gyors, nekem a FHD elég és a 90Hz is.
Már telefonáltam is vele (manapság ez már ritka, a chat korszakban) és azzal sincs gond, tiszta a hang mindkét irányba. (telekom 4g voLTE)

Nagyon sok beállítás van, már annyira sok, hogy el is vesztem köztük.
Az "At glance" felsősor ellopás kicsit fájdalmas, azt még ki kell találnom mit kezdjek vele.
Szerencsére a legtöbb dolog testreszabható hála az égnek, meg a droid13 OS-nek, így nagy panasz nincs rá.

Az egyetlen amit észrevettem, hogy az értesítések nem igazán ébresztik a képernyőt, ha jönnek akkor csak az AOD-ig jut a teló, néha odáig se, pedig nincs berakva "Ne zavarj" status
Ja a másik meg, hogy valamiért a gmail értesítések csesznek jönni, néha jön néha nem... de inkább nem.. pedig be van állítva hogy értesítsen.. azt nem értem mi a baja ott...

A kamera szuper valóban, szép képeket lő és az AI teszi a dolgát ahogy kell.
Kijelzője szép, színes, és a fényerő maxon bőven sok. A hangerő is elég hangos, maxon főleg.
Amit kiemelnék az a remek haptic és rezgés, ezt most nagyon jól eltalálták, kellő erősségű és kellemes érzésű, nem bántóan erős és nem is gyenge mint a forint

Szóval az első hetet kibírta, eddig bejön a teló.
De ami a legjobban bejön az az üzemidő. Nem tudom ti mit csináltok vele, de nekem 2 nap simán kijön. Jó, nem nyomogatom órákat naponta az tény, de azért napi 2-3 SOT bőőőőven megvan, és minden szar be van kapcsolva (wifi, gps, stb.) ami szívja az akkut.
Ami viszont néha bosszantó, a kijelző fel-nem-éledése mellett értesítésekkor (bár remélem ez csak beállítás kérdése és csak én nem találtam meg, hogy aktívabb legyen) az az ujjnyomat olvasó... az valóban szar és meg kell tanulni használni (nem erősen, de azért rá kell nyomni és ott kell tartani, hogy leolvassa és érzékelje)

[ Szerkesztve ]

(#930) szabi__memo válasza Tewe013 (#926) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hsz-eknél kifejtik

(#931) Tewe013 válasza szabi__memo (#930) üzenetére


Tewe013
őstag

Semmi újat nem láttam ott. :F

(#932) vakablak93 válasza k-adi (#929) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi a beszámolót,

főleg a Buds Prot illetően :R , összessegében mi a véleményed?
Megérné mégiscsak megtartani?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#933) inthro válasza vakablak93 (#932) üzenetére


inthro
aktív tag

Én a helyedben megtartanám, mert nem egy gagyi cucc.
Sosem gondoltam volna, hogy én bármire is használni fogok hasonló fileseket, de egyszer kiadsz €200 vagy többet egy ilyenért és rájössz, hogy többet hallgatsz zenét mint eddig. 🙂
Ingyen volt hozzá, én tuti megtartanám. Nekem és feleségemnek van saját, igaz nem google, banem audio-technika, de €200 felett igen csak minőséget kapsz és hallgatni akarod és kész.
A telefon ára pedig a tudása alatt van.
Majd az órákat fogják szatyor számra feltenni ebay-re és egyéb oldalakra, mert a max 20 órás üzemidő, ha kihasználod rendesen 14 óra max nem egy hű de vagány dolog. 🙃

◕‿◕

(#934) checkmafunky


checkmafunky
lelkes újonc

Telefon csere előtt állok, és kettő között vacillálok: Xiaomi 12X és Google Pixel 7.
Fontos lenne a jó kamera. Ha a specifikációkat megnézem, nekem úgy tűnik, hogy a Xiaomi-nak jobbak a kamerái hardveresen, mégis azt látom a teszteken, hogy nem valami ütős képeket készít.
A Pixel 7 kamera adatai nekem nem voltak meggyőzőek, mégis mindenhol áradoznak róla, hogy milyen szép képeket csinál.
Tényleg jobb képeket készít a Pixel 7? Vagy a Xiaomi-ra is fel lehet varázsolni a Google kamera szoftverét, és akkor az még szebb lenne?
A Xiaomi amúgy olcsóbb, és a legtöbb specifikációban jobbnak tűnik a Pixel-nél.
Érdekelnének a pro és kontra vélemények.

(#935) bbendre válasza checkmafunky (#934) üzenetére


bbendre
őstag

Fotóban a Google verhetetlen. Este, sötétben, mozgó emberek, arcok, bőrszín, stb… amit a Google tud más nem tudja.
ott van egy halom extra Pixel exkluzív megoldás pl a Now Playing.
Negyed évente feature drop-ok.
3 év OS upgrade 5 év security…
ha nem T-com os vagy a telefonálással lehetnek gondok.

Én Pixeles vagyok :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#936) k-adi válasza vakablak93 (#932) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem igen, nyilván mindenki helyzete más, de nekem eddig nem volt még wireless, és ha eladnám, akkor kéne egy új, mert rögtön ráfüggtem a wireless élményre :D (igen, old school vezetékes volt eddig de már idegesített, így meg 2-in-1 dealben lett új pro fülesem és modern új telóm is egész relatív olcsón)

A telót is megtartom szerintem, eddig nincs sok gondom vele (1x nem tudtak hívni valamiért, de visszahívtam és azóta minden új hívás fogadás OK), az üzemidő szuper, 18 órája megy és most van csak 66%-on, így simán kibír 3 napot is akár, pedig azért néha pörgetem a face, insta, appokat stb. szóval nemcsak porosodik az asztalon mielőtt valaki azt hinné :)

(#937) k-adi válasza checkmafunky (#934) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mindkettő jó választás lenne most, ha mindenképp droidos vonal akarsz maradni. (persze helyedben megvárnám a black friday akciókat, hátha lesz valami Xiaomi akció)

A "jó kamerához" meg csak annyit, hogy viszont azt látni kell, hogy egy kamera-hardvert csak bizonyos szintig lehet belenyomni egy ilyen kis helyre, mint egy mobil, 1" szenzor ide-oda, stb. a fizika makacs dolog és emiatt egyre nagyobb hangsúlyt kap a szoftver, mégpedig a google képfeldolgozó AI-ja benne van a TOP3-ban biztosan. pl. a true tone, stb. ezek a kis apróságok mind mind valóban előnyt ad mással szemben

(#938) kerobi válasza k-adi (#929) üzenetére


kerobi
senior tag

Honnan vetted linkeld már be pls, mert itt uk-ben nem lehet már kapni buds-szal. itt 600 font a sima de régebbi telefont betrédelnek, bár eléggé sirvafakasztó áron. Nekem 600 fontért kell a buds is.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#939) kakuk100 válasza japunk (#922) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen meg fogom keresni őket még ma.

(#940) Apollyon válasza kerobi (#938) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Csak az október 17-ig leadott rendelésekre vonatkozott a promóció.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#941) checkmafunky válasza bbendre (#935) üzenetére


checkmafunky
lelkes újonc

Köszönöm! Azt kifejtenéd bővebben, hogy hogy érted, hogy a telefonálással gondok lehetnek? Épp most váltok Telekomról Yettel-re.

Egyébként húzok a Pixel felé a kamera miatt, de ha mondjuk a Xiaomi-ban hardveresen jobb a kamera, és felteszem rá a GCam-ot, akkor azzal is ugyanolyan jó, vagy akár jobb képeket tudok csinálni? Vagy ennél azért többről szól a dolog?

(#942) ghiottone válasza checkmafunky (#941) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A gcam sajnos nem ilyen egyszerű - megannyi port és .xml van. Bogarászni kell, amíg megleli az ember a megfelelőt és lehet az jó képet készít a főkamerával, de nem kezeli megfelelően az ultraszélest, vagy nincs videóban 4k30fps. A xiaomi topickjában is kérdezz rá, hogy kinek melyik port vált be. + ugye mi számít jó képnek? sokszor egyéni ízlés a döntő.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#943) checkmafunky válasza xhege (#243) üzenetére


checkmafunky
lelkes újonc

Ez nem csak annyi, hogy felhívod a 1220-at és megmondod, hogy engedélyezzék a VoLTE-t a készülékedre?

(#944) natë válasza checkmafunky (#943) üzenetére


natë
nagyúr

:(

(#945) inthro


inthro
aktív tag

Sziasztok.

Szeretnék e-sim kártyát a Pixel 7-hez, de tudnátok nekem olyan szolgáltatót ajánlani aki nem havidíjhoz köti a használatát?
Külföldön élünk és van egy pár otthon dolog amihez kellene magyar telefonszám is. Na arra gondoltam, hogy akkor hozzáadok egy e-sim-et a telefonhoz és akkor probléma letudva, két lépcsős azonosításhoz kell a magyar telefonszám.
Igen ám, de pl a Telekom csak havidíjasan kínálja ezt a lehetőséget, a Yettel nem ír erről semmit, a Vodafone meg még úgy sem. Nem szeretnék fizikai kártyát, de ha nem kivitelezhető az mint anno, hogy van rajta X pl 3.000Ft és 1 évig él, majd megint tölteni kell rá, akkor marad a fizikai kártya.
Remélem valaki jártas ebben.
Mert azt látom, hogy e-sim kártyával működik a Pixel 7 szépen.
Köszönöm.
:R

◕‿◕

(#946) balint355 válasza inthro (#945) üzenetére


balint355
aktív tag

Szia!

Vodafone-nál kellene mennie feltöltőkártyával, ezen az oldalon írják is lent a kérdéseknél. Személyesen üzletben lehet csak igényelni, és ott se mindig sikerül :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#947) inthro válasza balint355 (#946) üzenetére


inthro
aktív tag

Köazönöm.
Azért ez elég érdekes, hogy szinte mindenhol feltétele az, hogy bemenj, vagy személyesen intézd otthon.
Kb úgy alakulnak a dolgok, ha nem otthon élsz akkor semmi kízöd se legyen az ottani dolgokhoz, pedig van aki nem saját akaratából van külföldön, hanem a munkája miatt, de ez már másik történet.
Akkor marad a régi feltöltőkártya vásárlása,
Köszönöm.

◕‿◕

(#948) kerxy válasza inthro (#947) üzenetére


kerxy
senior tag

Az utóbbi időben szigorítottak modnen SIM kártyával kapcsolatos ügyintézésen, mert volt pár banki csalás...

(#949) DrDoktor


DrDoktor
tag

Feltöltő kártyásoknál igen
Én nemrég telekom online felületén 2 perc alatt átváltottam. Kiküldték a QR-t beolvastam egy újjraíndítás és ment is.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#950) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Sziasztok
Ha nem akarok root-ni, meg semmivel se szenvedni, akkor egy T-s előfizetéssel stabilan tudom használni az ország bármely területén a lefedettség milyenségét figyelmen kívül hagyva?

Egyszerűbben ha vennék egy Pixel 7-t tudom úgy stabilan használni mint pl egy Samsungot?
Sokat megyek szerte az országban, az elérhetőség fontos telefonon, GPS, net úgy szintén.
VoLTE is megy ha jól olvasom. Jelenleg Yettel de nem gond ha váltani kell, csak működjön.
Van különbség esetleg az E-SIM és a fizika SIM között stabilitásban?

köszi Mindenkinek a választ, szép hétvégét,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.