Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) inthro


inthro
aktív tag

Látom többen a tokkal kapcsolatban kérdeztetek, mi Spigen Ultra Hybrid tokot rendeltünk hozzá.
Nagyon jó, hasonló az Otterbox is, de arra még várni kell.
A hátulja a toknak kemény, az oldala pedig szilikon.
Nyilván majd elszineződik az oldala a toknak, de majd lecseréljük, ha zavar.
Normálisan véd, ajánljuk.
A német amazonon 17 euró. [kép] [kép] [kép]

◕‿◕

(#352) Aryon87


Aryon87
félisten

Na én meg várhatok, míg a fehér lesz készleten :W Pedig a honlap is azt írja azonnal elérhető... Remek.. Ilyen a szerencsém mint mindig :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#353) ghiottone válasza inthro (#351) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem csúszós ez a fajta OtterBox tok? Nagyon régen volt ilyen márkájú tokom, de ezt az átlátszót még nem próbáltam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#354) TaylorPro válasza ghiottone (#341) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez a színkombó jön nekem is. :DDD

Nekem már itt a tok. Boxba ingyen szállítás!

Spigen okádékul besárgul!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#355) ghiottone válasza TaylorPro (#354) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most nem a zöldes színárnyalat felé mentél?

Szerintem minden átlátszó besárgul, ami puhább tpu. Az ultra hybrid spigen az plexi lap és a széle fekete bumper, ha jól emlékszem - ez bírja. 2 éves állapotban egy pixel 4-en is csak karcos volt

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#356) inthro válasza ghiottone (#353) üzenetére


inthro
aktív tag

Sajnos az lesz mindegyik, de nem olyan mint ha szappanos lenne. Én szeretném látni a telót végre a maga színében, feleségem úgy szintén szóval más fajta tok nem jöhet szóba. Nekünk a Spigen és az Otterbox bevált, henmpergett a teló már mindenhol és amikor az volt rajta semmi baja sem lett. Szóval én csak ajánlani tudom, ha besárgul és zavar akkor majd veszünk másikat. Nyilván pénzkidobásnak tűnik, de ilyen értéket jó lenne őrizni is.
Ilyen neve nincs tokokat mi nem veszünk többet, jártuk meg velük.

◕‿◕

(#357) TaylorPro válasza ghiottone (#355) üzenetére


TaylorPro
addikt

Most nem, jobban tetszik ez a hófehér. A legjobb szerintem a zöld 6a színben. Jó karakteres. Nekem az Ultra Hibrid széle csúnyán besárgult. Nekem most a 6-hoz érkezik egy sárgulás mentes az Aliról.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#358) ghiottone válasza TaylorPro (#357) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én ezeket a tokokat vettem. [link] [link] [link] - az utolsó volt 6a-n és Spigen liquid air minőségű.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#359) alpihun


alpihun
senior tag

Halik, pár kérdés:

1. Lehet valahogyan sűríteni ezt az új material quick settingst? Eddig 6 ikon volt egy sorban, most meg 4 nagy ikon, összesen 2 sorban.

2. Itt is volt linkelve, hogy a Pro kijelzője túl sokat fogyaszt nagy fényerőn. Van beállítás amivel az adaptív fényerőnek kisebb maximumot lehetne állítani? Vagy pl a különböző akku-takarékosság módok mit csinálnak a fényerővel? Sajna pont akkor kellene a jó akkuidő, amikor sokat kint vagyok, s így ijesztő belemenni.

3. Sima 7 vagy Pro-nak jobb az üzemideje szerintetek? Ez nagyon fontos nekem, döntő faktor.

4. Esetleg más android javaslat ha igazából az üzemidő a legfontosabb s azon kívül pedig ilyen átlag szinte-flagship felszereltség kell, nem fontos hogy legjobb kamera vagy legtöbb fps?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#360) nozs23 válasza gulb (#337) üzenetére


nozs23
addikt

Nem kell ennyire a magas lorol irni. Ha megnyomod az 5x (fenyes nappal), akkor joggal varja el az ember, hogy az 5x optikaval keszul a foto es annak valtasara nem kell fel percet varni. Ami szar azt nem vedeni kell. Iphoneon is volt hasonlo bug, hamar javitottak. Remelhetoen itt is ez lesz.

(#361) Tewe013 válasza nozs23 (#360) üzenetére


Tewe013
őstag

Senki nem írta, h nem várja el joggal. Viszont az, hogy fotós létére elmondja, hogy a 10x jobb, mint az 5x weird but ok, és még a videót is kiadja így, az eléggé nélkülözi a szakmaiságot szerintem. Kb. 1 mp megnézni a photosban, hogy melyik kamerával készült a kép.

(#362) DrDoktor válasza nozs23 (#360) üzenetére


DrDoktor
tag

Nem kell butaságot írni semmiféle fél perc várakozás nincs .

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#363) gulb válasza Tewe013 (#361) üzenetére


gulb
senior tag

Koszonom.
A lencsek kozti valtas tenyleg vacak..van mit javitani rajta.

az viszont, hogy szakember vagy es videot keszitesz es ezt nem veszed eszre sott kirakod Ytre az semmi mas mint nezettseg miatti igenytelenseg;(

(#364) Thom! válasza gulb (#363) üzenetére


Thom!
veterán

Neked mar megvan?
S21 is vacak a váltás, i14pronál álomszerű.
Nem ertem droidnal miert nem tudjak megoldani a fokozatmentes váltást.

(#365) Piotor


Piotor
tag

Egy Ausztriában vagy Németországban vásárolt készülék használható itthon? Huawei csinált olyat, hogy import telokon nem ment a mobilfizetés magyar bankkártyával stb. régiós korlátozás miatt.

(#366) ghiottone válasza Piotor (#365) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt nincs ilyen, az összes korábbi Pixelt használtam már, semmi ilyen gond nem volt. Az 5g és a volte az amit már írtunk korábban, hogy korlátozott.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#367) Piotor válasza ghiottone (#366) üzenetére


Piotor
tag

Köszi, ez mit jelent? Hol találom a korlátozást?

(#368) Tewe013 válasza Piotor (#367) üzenetére


Tewe013
őstag

Nincs 5G itthon csak roottal, illetve voLTE csak Telekomnál van root nélkül.

(#369) gulb válasza Thom! (#364) üzenetére


gulb
senior tag

Igen mar megerkezett..es videozas kozbe nem olyan smooth az atmenet mint egy ajfonon.. de egyutt tudok elni vele kb fele annyiba van ez a keszulek mint a pro..

(#370) Robbertho


Robbertho
aktív tag

Akit esetleg érdekel, itt talál néhány Pixel 7-tel készült, módosítatlan, teljes méretű képet Drezdából.
Főleg fő kamera, sokszor zoomolva, leginkább 2x. Nekem nagyon bejön, hogy sokkal szélesebb a látószög a fő kamera esetén, mint volt a pixel 5nél. Inkább zoomolni kell, nem pedig széleslátót használni.
A kép, ahol állnak az emberek a kőkorlátnál, 8x zoomal készült. Mellette az 1x is.
Egyelőre mint kisebb bug észrevettem, hogy zsebből elő, kamera be, néha nem találja a fókuszt 1-2 mp-ig, de 10ből kb 1x. Valamint egyszer nem találta a fehéregyensúlyt és kék volt minden. Akkor kamera app restart kellett.
Nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul, de az első képet elég nehezen készíti el néha ha power gomb 2x nyomva indítom a kamerát. Ugyanez volt pixel 5-nél is, mire elkészül a kép, sokszor oda a pillanat. Esetleg a top shot miatt?

Ez a főkamera lencse viszont nagyon brutál, kehrt simán látni ahogyan mozog az ois miatt, valamint jó nagy kattanással tud fókuszálni.
A magic eraser poén, de azért mindig hagy nyomot, viszont az elesites nekem hasznosnak tűnik.
Általában véve a hdr+ még túl kontrasztos képet is ad. Bár nem sütött ma a nap, lehet csak ilyen időben.

[ Szerkesztve ]

(#371) Aryon87 válasza Robbertho (#370) üzenetére


Aryon87
félisten

Gyönyörű város Drezda, kár hogy 360Km-re van. Na majd nyáron eljutok oda is..
A normál képek tetszenek, jó a részletesség és színek is. A zoomosak inkább kicsiben jók, nagyítva már látszik hogy digitálisak, de átlagembernek ez bőven megteszi. Összességében tetszienek a képek. Piros pont a Google fotók használatáért és nem az oldal saját feltöltős részének használatáért :R
Most már tűkön ülök, hogy mikor kapom meg a Pro-t, remélem mielőbb. Nov 5.-én a Königsee-hez megyünk, remélem az idő és táj is kegyes lesz hozzám..

Képeidet átlinkelem a mobilfotós topikba ha nem probléma.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#372) Robbertho válasza Aryon87 (#371) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Nyugodtan, alapvetően azért nem oda küldtem be, mert nem valami mesteriek, inkább csak mutatóban vannak.
Szerintem is a zoomos képek kb addig jók, amíg nem érdekelnek nagyon a részletek. Sokat javult viszont az algoritmus/szenzor a P5 óta.
Szép város, bizony, főleg így ősszel :K Nekünk szerencsére csak 2 órára van, nem vészes.

(#373) Aryon87 válasza Robbertho (#372) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen gyönyörű színek vannak itt. 2 hónapja költöztem ki, és még egy sima mező is ámulatba ejt :))
A Neuschwanstein kastélyhoz akarnék eljutni most így ősszel, de már ellőttem az opciókat, marad a jövő hónap :D Csak tartok tőle, hogy addigra már az unalmas barnaságot kapom ott. Holnapra jó időt jeleznek oda, előző hétvégeken fos idő volt, mert miért is ne.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#374) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Szerintetek mennyire eri meg levaltani iphone 13 PM egy pixel 7 pro ra ? Soha nem volt meg pixel telom. Gondolkodom , hogy visszaterek androidra. 2 opcio van. Pixel 7 pro vagy megvarom az s23 ultrat. Annyira nem éget a csere csak tobb ev IOS utan android fele huz a szivem.

(#375) DrDoktor válasza Robbertho (#370) üzenetére


DrDoktor
tag

Nem nagyon szabad zoomra használni borzalmas.Pronak előnye ez nagyon.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#376) Robbertho válasza Aryon87 (#373) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Ki tudja, egyelőre itt most olyan meleg van, hogy kabát se kell. Így szépen kitarthat az ősz. Holnapra 20 fokot írnak :Y

(#377) nozs23 válasza kid46 (#374) üzenetére


nozs23
addikt

Semennyire. Foleg, hogy Applebe visszaugrani draga mulatsag lesz, minden keszulek megdragult, meg a regiek is.

(#378) ghiottone válasza kid46 (#374) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A helyedben nem cserélném. Én például ha nem válik be a 7-es akkor vagy maradok op9-en vagy 13 pro lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#379) szabi__memo válasza ghiottone (#378) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

iPhone 13 Pro?:Y

(#380) Thom! válasza ghiottone (#378) üzenetére


Thom!
veterán

En biztosan megtartoma P7-et az S23ig utána döntök.
Ha exynos lesz akkor is kipróbálom.

(#381) Tewe013 válasza kid46 (#374) üzenetére


Tewe013
őstag

Én éppen egy 13 Prot váltok 7 Pro-ra, 2 hét múlva megmondom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#382) Aryon87 válasza Robbertho (#376) üzenetére


Aryon87
félisten

Ááá, megkukulok holnap a lakásban :C Sztem novemberre már esélytelen.. Marad max a téli verzió. (nyári formában már meglőttem a kastélyt még a P40Pro-val, most is azzal csinálnám + Xia 12x, mert a fehér 7Pro készlethiányos, várnom kell rá :( )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#383) Tewe013 válasza nozs23 (#377) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezért éri meg most eladni, csak nem szabad visszamenni. ;)

(#384) kid46 válasza Tewe013 (#381) üzenetére


kid46
tag

Rendben. Irhatsz pm t , mert lehet nem fogom munka miatt kovetni a forumot ! Koszonom

(#385) Mans20


Mans20
addikt

Én is tokot keresek P7-re. Eddig ezt néztem. [link] [link] meg spigent, csak az meg fekete.

(#386) balint355


balint355
aktív tag

Csatlakozva a tok témához, én innen rendeltem egy Carbon-t, erősen hasonlítanak a #358-ban linkelt tokokra. Állítólag raktáron, 3-6 munkanap alatt megjön, remélem addig maga a telefon is érkezik :D
Korábban volt hasonló tokom több telefonra is, teljesen rendben volt a minőségük, bízom benne hogy itt is jó lesz.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#387) ghiottone válasza balint355 (#386) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Úgy érkezik majd valahogy, még 3-4 munkanap ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#388) balint355 válasza ghiottone (#387) üzenetére


balint355
aktív tag

:R

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#389) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah akkor egy hosszabb játéktesztet nyomattam hogy hogy bírja a kiképzést.
Hát nem csalódtam, Genshin Impact max grafon most épp 35 percnél járok, és bár egy
ponton - kamerasziget és a keret találkozási pontja baloldalt - valóban forró, a többi része nem olyan meleg, és a az fps sem trottyolt be, a játék is fluid maradt.
Az akku meg közben 11%-ot merült csak, ez is jónak tűnik.

Viszont az napközben feltűnt hogy egy sima böngészőben való görgetésbe néha néha beleröccen...
Ilyet a 4a nem csinál, ez azonnal feltűnt, remélem ezzel majd kezdenek valamit.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#390) k-adi válasza vakablak93 (#389) üzenetére


k-adi
nagyúr

az a röccenés biztos valami bug és javítva lesz

(#391) vakablak93 válasza k-adi (#390) üzenetére


vakablak93
őstag

Remélem igazad lesz :R , utálnám ha buknám azt a perfekt rendszerélményt amit a kicsivel megszoktam.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#392) Aryon87 válasza vakablak93 (#389) üzenetére


Aryon87
félisten

Optimalizálási hiba lesz, ha a Chrome volt az akkor azon meg se lepődök.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#393) vakablak93 válasza Aryon87 (#392) üzenetére


vakablak93
őstag

Ami azt illeti az Opera, Chromeot nem használok már jó ideje, pont azért mert minden más kb jobban működik.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#394) kerxy


kerxy
senior tag

Jövő héten én is csatlakozom, fóliát honnan érdemes rendelni?

Ezt esetleg próbálta valaki?
https://www.protectionfilms24.com/

(#395) wwhy válasza kerxy (#394) üzenetére


wwhy
veterán

Igen, nagyon régóta, nagyon sokfajta fóliát rendeltem onnan, és minden rendben volt.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#396) xhege válasza kerxy (#394) üzenetére


xhege
addikt

Sokat rendeltem tőlük, teljesen megbízható jó kis bolt. 1 héten belül megérkezett mindig.

(#397) Fkris


Fkris
őstag

Sziasztok!
Nekem is megérkezett tegnap a 7 Pro Hazel, egy OP5 került leváltásra.
Nagyon tetszik a gép, fogyasztással is elégedett vagyok az eddigiek alapján, annyi furcsaság volt, hogy kábellel kellett osszekötni a két telefont az átköltözéshez. Kamerája tök jó, este is egész értékelhető képeket csinál, az arc alapú feloldás meg jópofa, majd megnézem, hogy fizetni enged-e egy ilyen feloldás után.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#398) ghiottone válasza Fkris (#397) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fizetni nem fogsz tudni, ahhoz kell az ujjlenyomat vagy kód/minta. Ez csak sima arcalapúfeloldás, nem olyan, mint a 4/4Xl-ben volt radarral és szenzorral.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#399) Richee11


Richee11
senior tag

Ha jól értelmezem akkor a Németországban vásárolt 7es minden funkciója tökéletesen működik kivéve az 5g-t Magyarországon?

(#400) Robbertho válasza ghiottone (#398) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Úgy írta a Wallet, hogy kis értékű tranzakciót még enged, de ki tudja ez pontosan mit jelent. Kávét fizettem úgy, hogy nem kért külön ujjlenyomatot (és biztosan arccal oldottam fel, mert világosban mindig azt használja, jóval gyorsabb, mint az ujjlenyomat)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.