Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10957) roland9408 válasza Rico45 (#10953) üzenetére


roland9408
csendes tag

Én nekem semmi bajom a telefonnal már vagy féléve nyúzom.
Általában csak internetezésre használom (böngésző,e-mail,facebook,viber,skype,navigáció,...) mint egy átlag felhasználó. De próbáltam már ki rajta játékokat nem is egyet nekem mindegyik tökéletesen futott rajta (Real Racing 3,San Andreas, ..) Aksi idejével mondhatni én megvagyok elégedve,ha nem netezek akkor wifit kikapcsolom sok futó alkalmazást bezárom és így azért bírja.De hát mégis csak egy okostelefon, oda van szegezve a konnektorhoz..és azért sok vetélytársát hazatudja vágni aksi időbe is akár. Én gyári rommal használom, rootolva van sok felesleges alkalmazást töröltem.Igaz v20h-val voltak fagyások de frissítettem v20P-re és most semmi. Egész jó belakható telefon agyon mókolni úgyse akarom, egyenlőre az én igényeimet kielégíti persze ez is emberfüggő. Kinézetre szerintem helyén van 'elegáns' láttam már sok otromba kinézetű telefont de ez nem tartozik közéjük.Nem melegedik a telefon, kamerát igaz nem sokat használom nincs arról igazán rossz véleményem (aki fényképezni akar vegyen fényképezőgépet). Na jólvan nem dicsérem tovább..

És hogy mi nem tetszik benne? hogy nem LG G2-öt vettem :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.