Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) Rotate


Rotate
veterán

hétvégén okt. 14-15-16 random időpontokban 2 órás szakaszban minden nap lesz egy játék ingyen gameloftéknál, úgy mint a legutóbbi 2 alkalommal, annyi különbségben, hogy mind3 nap azt a játékot választod amelyiket csak akarod :)

kár, hogy most nincs telefonom :) az én 3mam ez lenne: 9mm, Asphalt6, Backstab :) azért majd megpróbálom, hátha a gépről is meg tudom venni, és akkor majd csak letöltöm telóra :)

@Gameloft_UK

[ Szerkesztve ]

(#11452) Rotate válasza Rotate (#11451) üzenetére


Rotate
veterán

tévedtem, meg lehet szavazni facebookon melyik legyen ingyenes, szóval azok lesznek ingyenesek, amit az angolok megszavaznak :(

(#11453) MrChris válasza syl5 (#11441) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ok. nálam még nem volt probléma, de az igaz hogy spórolós dolognak tűnik manapság a fél giga ram.

Meg tudná mondani valaki, hogy a menü ikonjai közül némelyik jobbfelső részén van egy kékkeretes N betű, mit jelent?

És azt hogy van e 60fps-al működő kamera progi?

(#11454) Balázs1986 válasza MrChris (#11453) üzenetére


Balázs1986
addikt

Azt, hogy új...pontosabban, hogy még nem használtad :)

Rotate: Na de hátha valami jót fognak megszavazni :) Saját érdekük is :D

[ Szerkesztve ]

(#11455) MrChris válasza Balázs1986 (#11454) üzenetére


MrChris
nagyúr

Jé tényleg :) Hogy ez nem tűnt fel! :)

(#11456) tome.jr


tome.jr
addikt

Feltettem a topogigi 1.9-et. Wifi bekapcsolása után lefagyott a képernyő, csak a noti bart lehetett húzogatni, minden más halott volt. Csak a második restart segített. Ezt eljátszotta az elmúlt 4 óra alatt 2x is.

A prebake GR3-mal van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#11457) assalka


assalka
csendes tag

Jó reggelt! Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy rootolni szeretnem a telót, és az első HSZt végig olvastam, de nem találtam arra választ, hogy a telefont miként tudom majd vissza helyezni a rootolás előtti állapotba! Ez milyen progival történik?! (Inkább előtte nézek utána, mielőtt belekezdenék) A másik kérdésem pedig, hogy érdemes rootolni a telefont?!(akkor is, ha egyelőre nem rakok fel más ROMot) Milyen programokat érdemes törölni a felsorolt 2 program kívül? (F-secure, Car Home) Köszönöm a válaszokat!

(#11458) derrik


derrik
őstag

Tanács !
.......fórumról letölthető a Google+ 2.0 verzió. Ne tegyétek fel !!!! Kinyírja a telefonkönyv alkalmazást, mely " android.proces....... " hibával leáll !

(#11459) janes74 válasza assalka (#11457) üzenetére


janes74
senior tag

Ugyanazzal tudod unrootolni is. :K

(#11460) assalka válasza janes74 (#11459) üzenetére


assalka
csendes tag

Köszi! Akkor belevágok ^^

(#11461) Rover623 válasza MrChris (#11453) üzenetére


Rover623
félisten

Könyörgöm...írja már bele vki illetékes az első hsz.-be, hogy ebben a kütyüben csak 384MB RAM van szabadon...és akkor majd talán nem lesz nyavajgás...:DDD
Amúgy: ha ennyi, hát ennyi...ezzel kell együttélni! Vagy nem kell megvenni!!! :DD

primus inter pares

(#11462) ntomka válasza Rover623 (#11461) üzenetére


ntomka
nagyúr

Így van. Nem mindegy, hogy a maradékot egy nvidia gpu eszi meg ám. Aki játékos, annak ez komoly előny. ;)

ツ Headphones on - World off

(#11463) Rotate


Rotate
veterán

állat most az Obostore :D nem kell valakinek 1 dollárcentért Micro SD olvasó? :D a posta ingyenes :D haljak meg veszek egyet :D [link]

(#11464) assalka


assalka
csendes tag

Próbáltam letölteni az első HSZböl a root installert, de nem találja az URLt! Valaki megtudna mondani mi a program teljes neve? Mert akkor lekapom marketröl! Köszi

(#11465) syl5 válasza Rover623 (#11461) üzenetére


syl5
őstag

Szerintem nem nyavajgott itt senki. :U

Ez egy tény, egy állapot. Senki nem hitte, hogy az 512-ből 512 lesz használható. Nyilván egy komolyabb dupla magos cpu nagyon erős video gyorsítóval több memóriát foglal le magának, éppen ezért általános már a dupla magosok körében az 512-től több ram.

A nyavajgás az lett volna, hogy elkezdjük ecsetelni, hogy milyen rossz a telefon, használhatatlan, minek vettük meg. De ez nincs is így! Egyszerűen elfért volna még bele egy picivel több ram. Mindezek ellenére én nagyon nem bántam meg, hogy e mellett döntöttem, sőt rosszabbra számítottam. Miután beállítottam rendesen az autokillert úgy néz ki memóriából sem fogyok ki. Ugyan hajlamos az opera kisöpörni a letöltött oldalakat, azonban a gyors cpu-nak köszönhetően irtó hamar visszatölti azt.

(#11462) ntomka
Bizony ám, én is szeretek játszani!
De MIUI alatt a Fast 5 azért nekem hajlamos belassulni bizonyos pályák elején. Más rom alatt mi a helyzet?

(#11464) assalka
Nem a Root Unistaller-t próbáltad?
Itt van!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11466) Rotate válasza syl5 (#11465) üzenetére


Rotate
veterán

így van az is elég lett volna, ha a gpu által lefoglalt memória külön bele lett volna rakva, és 512 lenne használható, az szerintem már elég lenne :) bár ahogyan viselkedett nekem az utóbbi időben a v10d szerintem még az 1 giga is lecsökkent volna 40 megára 1-2 nap után :))

(#11467) -SamS-


-SamS-
tag

hivatalosságról sehol semmi ? nempiti ahogy tologatják meg halogatják későbbre az időpontokat :O

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#11468) Dawee válasza -SamS- (#11467) üzenetére


Dawee
tag

Az tényleg nemsemmi, de én nem szólok egy szót se, ha végül legalább lesz :D Nem úgy mint amikor Motorolám volt és ígérték a 2.2-t megvettem, majd pár hónap múlva bejelentették, hogy beszüntették a terméktámogatást (úgy hogy össz 4 hónappal ezelőtt jelent meg a telefon egyáltalán). Am ezekben a custom romokban a rom verzió jelölése az az LG-től kiszivárgott rom jelölése vagy ők kreálják? mert ha előbbi akkor ha v20j-nél tartanak, legalább dolgoznak :D végülis v10-ből d-ig ment el (ill e-ig vodafonenál) itt meg már j-nél járnak :D

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11469) Hunner


Hunner
senior tag

Frissítettem Cyanogenmod 7.1 stable-re. a telefon megtáltosodott, előtte stock v10d volt fenn a hozzá passzoló RIL-el, soha semmi bajom nem volt vele, de az a sebességkülönbség amit tapasztalok elképesztő. Viszont lenne 1 problémám...

Probléma I. A Cyanogenmodból eltűntek értelemszerűen az LG gyári alarm,notification hangfilejai, nekem pedig szükségem lenne az alapértelmezett értesítési hangra, illetve a gitáros és csellós ébresztőre. (xda-n kerestem, ott csak a csengőhangokat találtam meg.)

Lenne valaki oly kedves és élérhetővé tenné ezeket számomra valamilyen úton módon?
Előre is köszi ;)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#11470) derrik


derrik
őstag

Az SPB Tv megy valakinek ??? Nekem azt írja nem lehet a szerverrel kommunikálni....pedig nagyon kellene...

(#11471) tome.jr válasza Rover623 (#11461) üzenetére


tome.jr
addikt

Benne van az:

Miért látok az 512MB gyári ROM-ból csak 372MB-ot, ez valami hiba?? - nem hiba, a 372MB feletti részt a gyári programok foglalják le. Bizonyos custom romok (fr17, fr19) és bizonyos tweak-ek használatával a rendelkezésre álló memória mérete növelhető.

(#11473) cozyka83


cozyka83
tag

Háj. Nekem az a problémám a CM-el, hogy felteszem, azon a napon minden remek, tökéletes. A következő nap is így megy el. Majd másnap belépek Backstab hd-be, az alkalmazás leállt. WTF? Mindegyik játék leáll, 2-3 nap múlva. 163-astól kipróbáltam a 168-asig, ugyan ez a probléma. Valami megoldás erre? Ha nincs, akkor megy fel a miui. Sajnos más alternatíva nagyon nincs, mert utálom a gyári felületet :/

LG Optimus 2X

(#11474) syl5 válasza cozyka83 (#11473) üzenetére


syl5
őstag

Valami megoldás erre?

Elcsépelt, de reklamálj a Gameloft-nál! ;]

Szerk.:
Miféle kamera elnyújtásról beszéltél tegnap MIUI-nál?
Én nem tapasztaltam semmi ilyet, szerintem teljesen rendben vannak a képarányok mind telefon mind asztali gépen visszanézve a képeket.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11475) cozyka83 válasza syl5 (#11474) üzenetére


cozyka83
tag

Csináltam egy képet, és úgy elnyújtotta, mint az állat :D Majd ma este/délután ha gondolod felpakolom újra a miui-t, aztán csinálok képeket megint.
btw: Neked fut a Sprinkle miui-n?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#11476) Cs@bo válasza syl5 (#11474) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Régebbi verziókban volt ez az elnyújtás. Már rég javították. Én csak a videofelvétel miatt tettem fel CM7 kamot, meg annak reményében, hogy világosabb lesz.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#11477) kun0203 válasza cozyka83 (#11475) üzenetére


kun0203
tag

Simán megy a sprinkle.

(#11478) Cs@bo válasza cozyka83 (#11475) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

A Sprinkle csak netkapcsolattal megy.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#11479) Rover623 válasza tome.jr (#11471) üzenetére


Rover623
félisten

Jaj... :D

primus inter pares

(#11480) janes74


janes74
senior tag

Azt tudja valaki,hogy XP alatt hogy lehetne megnyitni a Rom bin file-ját(majd vissza "zárni")? :F

(#11481) balazs8907 válasza syl5 (#11465) üzenetére


balazs8907
tag

Nekem is beszokott lassulni a fast 5 topigi 1.9-en...
Jó lenne tudni hogy miért?! Vagy sz@rul van optimalizálva a játék..vagy nem bírja a gép. Nagyon remélem hogy az előbbi.

(#11482) balazs8907


balazs8907
tag

Már 1 éve tolom az androidot mégis vannak olyan dolgok amikkel nem vagyok tisztában. Szeretném a segítségeteket kérni ebben.

Használok pimp my cpu alkalmazást, azért hogy beállítsam a ütemezőt és hogy lejjebb vegyem a processzor fogyasztását. A kérdésem a következő: ha ezt a programot kilövöm egy task killer-el akkor ez a beállítás nem aktuális már?? Itt legfőbbként a fogyasztás beállításra gondolok. Előre is köszönöm.

(#11483) -SamS-


-SamS-
tag

akkor egy gyors kérdésem lenne még ha már hivatalos 2.3 nincs :)

mit érdemes feltenni a telóra, értem ez alatt hogy miui vagy cm, esetleg egyéb finomság ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#11484) MrChris


MrChris
nagyúr

Volt valkinek gondja avval hogy időnként nem elérhető ha hívják, miközben be van kapcsolva a mobil és azt hiszi elérhető? Aztán egyszer csak kap egy adag smst hogy próbálták hívni. Korábban szó volt róla és nálam is van. Ami biztos hogy nem csak ezen a telón van mert az előző windows smartphonos telómmal is ez volt. Azthittem készülékhiba és már úgy is fentem a fogam a váltásra. De nem jött be, a hiba jött az O2xre is. Tegnap előtt kicseréltettem a simet mert azt mondták telenorék régi már. De a hiba nem múlt el! Sőt ez már kiírja időnként hogy az usim betöltése befejeződött és.akkor tudom hogy egy ideje nem tudtak hívni. Tudja valaki a megoldást, vagy ötletet a megoldásra?

[ Szerkesztve ]

(#11485) Rotate válasza MrChris (#11484) üzenetére


Rotate
veterán

a Telenor utóbbi időben elég fos, ez a legfőbb magyarázat... többiek, jól mondom? :)

(#11486) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

üdv, azt látom hogy:
Memória bővíthetősége microSDHC.
De vajon melyiket merjem megvenni bele?
Ezt vagy ezt: 16 GB micro SDHC + SD adapter - 8000 Ft (CL 10)
inkább?

(#11487) MrChris válasza -NOKIA- (#11486) üzenetére


MrChris
nagyúr

vettem egy samsungot majd 8000ért 16/cl10est a pcu.hu-tól. 12 megabájt/szekkel tudok rá írni. a belső sdre 6 körül. Van hozzá adapter, számla és 12 vagy 60hónap gari. Már nem emlékszem pontossan.

[ Szerkesztve ]

(#11488) MrChris válasza Rotate (#11485) üzenetére


MrChris
nagyúr

Az biztos hogy fos most a többihez képest.

(#11489) ntomka


ntomka
nagyúr

Felraktam a miui-t. Ez kegyetlen... :))

ツ Headphones on - World off

(#11490) mattam válasza ntomka (#11489) üzenetére


mattam
csendes tag

Egy linket tudsz dobni,h honnan tölthető?
Köszi:R

(#11491) Marteen4 válasza mattam (#11490) üzenetére


Marteen4
tag

Mire leírtad addigra háromszor is rátaláltál volna google-n:)

http://miuiandroid.com/

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11492) ntomka válasza mattam (#11490) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#11493) mattam válasza Marteen4 (#11491) üzenetére


mattam
csendes tag

Jah...
csak múltkor volt vmi gond és az istenért nem tudtam letölteni...
most rájöttem, h a hiba a laptopomban volt/van:D
majd asztali gépen...
köszi a linket!

(#11494) cseppelcs válasza MrChris (#11484) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Sajnos ez nálam is előjött (Telenoros vagyok én is) és az a legrosszabb az egészben, hogy eddig azt hittem a telefon a hibás. Van olyan akinél jelentkezik ez a hiba és nem Telenoros?

bye

[ Szerkesztve ]

(#11495) ntomka válasza cseppelcs (#11494) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hát igen, a telenor hálózata vicces újabban. A térerő siralmas (nem úgy, mint régen). Az egész instabil (nem úgy, mint régen), volt, hogy besípolt a vonal beszélgetés közben folyamatosan.
Egy éjjel 1-kor küldött sms-t most kaptam meg, pedig nem volt kikapcsolva a telóm akkor sem, csak most indítottam újra párszor.

Ez lenne a fene nagy hálózatfejlesztés???

És ezek egy részére már galaxy 3 alatt is felfigyeltem.

ツ Headphones on - World off

(#11496) Marteen4


Marteen4
tag

lesz 2 magos készülékekre GTA 3! Beleértve O2x-et is!:)

[link]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11497) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Nálam olyan hiba áll fent kb. egy hónapja hogy teljesen random időnként elszáll a telefonon a net, kiírja hogy ellenőrizze a hálózati beállításokat. Átteszem repülős módba, majd vissza akkor megint jó. telenoros készülék Más valakinél?

(#11498) MrChris válasza ntomka (#11495) üzenetére


MrChris
nagyúr

Akinek ilyen problémálya van merre lakik, én a Bp. és környékén tapasztaltam. Most azt mondzlta az ügyfélsz. hogy ilyenről még nem hallott hogy egyik telómban sem jó a vadi új sim. Próbáljam ki egy harmadikban... vicces.

[ Szerkesztve ]

(#11499) Szabie85 válasza Marteen4 (#11496) üzenetére


Szabie85
tag

:K

Samsung Galaxy S5

(#11500) Szabie85 válasza MrChris (#11498) üzenetére


Szabie85
tag

Ez inkább idegesítő. :W

Samsung Galaxy S5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.