Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11101) medvetalp78


medvetalp78
tag

Üdv !! Volt valakinek ilyen telefon a telenoron keresztül az lg szervizben ? Tapasztalat ? Vidékről ment fel ..( Debrecen ) Menyi idő átlagban mire elkészül..mert már egy hete ott van !! :F :F :F

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11102) VBenc válasza medvetalp78 (#11101) üzenetére


VBenc
tag

A telenornál egy átlagos szervíz 3 hét. Annál előbb nem hiszem hogy visszaérne, nekem már több telefonom is volt (huawei, sony ericssonok siemensek) 3 héten belül értek vissza vagy 4

Mondom de mondom!!

(#11103) jooker82 válasza medvetalp78 (#11101) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem jobb lett volna,ha egyből az LG szervizhez viszed.....Amúgy mi a baja??,mert azt még nem irtad le.....
A fentebbi kérdésedre..Igen,nekem április óta hibátlan....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11104) Balázs1986 válasza medvetalp78 (#11101) üzenetére


Balázs1986
addikt

Van :)
De azt észre kell venni, hogy nálam egyértelmű volt a hiba, nem sokat kellett tesztelgetni rajta.

(#11105) medvetalp78


medvetalp78
tag

Na akkor meg B..... A szüleiket..... :DD :DD 3-4 hét ?? :Y Azt mondták elvileg 2 hét de nem bízom bennük.. T-mobilnál 1 hét..... Szar mert egy se. k750-et használok...kb.5 éves........

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11106) medvetalp78 válasza jooker82 (#11103) üzenetére


medvetalp78
tag

előző tulaj wifin keresztül frissítette ... utána fagyogatott ..majd nem kapcsolt be..+ betojt a töltés vezérlője vagy mi...

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11107) jooker82 válasza medvetalp78 (#11106) üzenetére


jooker82
nagyúr

wifin keresztül,hogy lehet egyáltalán frissiteni?? :F szerintem ezek szoftveres hibák,ebben mi is tudtunk volna segiteni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11108) Balázs1986 válasza jooker82 (#11107) üzenetére


Balázs1986
addikt

OTA :)

(#11109) wolruf válasza Balázs1986 (#11108) üzenetére


wolruf
őstag

Csak mi olyat még nem láttunk :D:D:D Én még a Milestone 1-en sem :)
Mindent felhergeltem, nem jutottam el az OTA frissítés kiadásáig :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11110) Balázs1986 válasza wolruf (#11109) üzenetére


Balázs1986
addikt

Skynet blogján pedig írtak olyat, hogy megy és sikerült. Én elég régóta custom / eu open gyárit használok, így nem tudom. De én is úgy emlékszem, mintha itt is lett volna szó már régebben is arról, hogy beizzították a szervereket.

[ Szerkesztve ]

(#11111) Tutu7030 válasza Balázs1986 (#11110) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az utolsó(és egyben első) OTA frissítésem egy SE w810 telefonnal történt, évekkel ezelőtt. :DD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11112) dergander válasza madpayne (#11092) üzenetére


dergander
addikt

Ez 100% hogy automata üzenet,mert énis ezt kaptam.Csak nekem az első mondtad az volt hogy "folyamatos" fejlesztés alatt áll.
Valamint azt se erősítették meg hogy a verzió száma 2.3.4. lesz...

(#11113) Balázs1986 válasza Tutu7030 (#11111) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én 5800XM-et frissítettem azzal :)

[ Szerkesztve ]

(#11114) medvetalp78 válasza jooker82 (#11107) üzenetére


medvetalp78
tag

Én így vettem hibásan nagyon olcsón... most várom hogy garanciába megjavítsák..mást nem tehetek....de 0-ra le volt merülve lehet azért nem kapcsolt be.. a töltő része tényleg szar volt lötyögött picit ..nem nagyon töltöt..

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11115) jooker82 válasza medvetalp78 (#11114) üzenetére


jooker82
nagyúr

Biztosan megránthatta,amikor töltőn volt,azért lazult meg....végülis,ha igy olcsóbban vetted és garanciába megcsinálják,akkor jól jártál....
Más:
Mért nem lehet Bloutouthon küldeni fájlokat?? Csak az emailt ajánlja fel..... Legalábbis az astroból nem lehet...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11116) Balázs1986 válasza jooker82 (#11115) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nézd meg ES File Explorer-rel, azzal mennie kell.

(#11117) dinike911


dinike911
csendes tag

sziasztok most vettem meg a telefont nagyon nagyon jó de csak v10b van rajta valaki gyorsan letudná nekem írni hogy kell úgy frissíteni hogy magyar maradjon, olvastam hogy lg pc suite --de attól megváltozik a nyelv úgy tudom.

(#11118) KonzolKartel válasza cozyka83 (#11100) üzenetére

Én használom, eddig hiba nélkül. 0725 BB, 0725 GB ril.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11119) Rotate


Rotate
veterán

CM7 fejlemény: arcee kirakott twitterre egy rövid videót, amiben épp a CM7 alatt O2X-en működő A2DP-t mutogatja :)

ergo, működik/működni fog végre CM7-en is az A2DP :)

(#11120) ntomka válasza Rotate (#11119) üzenetére


ntomka
nagyúr

És mint telefont lehet használni vele? :D

ツ Headphones on - World off

(#11121) ntomka


ntomka
nagyúr

Topogigi FAQ: [link] :)

ツ Headphones on - World off

(#11122) KonzolKartel válasza ntomka (#11121) üzenetére

cm7-el eddig sem volt különösebb baj.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11123) mattam


mattam
csendes tag

Üdv!

Valaki tud egy pontosabb útbaigazítást adni a Gr3-hoz,hogy hogyan kell telepíteni?Nagyon megköszönném!

(#11124) ntomka válasza KonzolKartel (#11122) üzenetére


ntomka
nagyúr

A topogigi-hez képest több panaszt olvasni a topicjában xda-n.

ツ Headphones on - World off

(#11125) spawn21


spawn21
veterán

Szerbusztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy mik azok a problémák, amik fennállhatnak ezzel a szörnyeteggel? Mikor lesz várhatóan 2.3 vagy ......?

Köszönöm!

iPhone 13p

(#11126) cozyka83


cozyka83
tag

Amikor wipe.olni akarnám az egész telefont, akkor ezt írja ki: e:format_volume: make_
extf4fs failed on /dev /block/mmblk1p2 Szóval, ez szerintetek miért van? Topogigre fel akarnám tenni a Thantos2X-et, és félek, hogyha rátenném, akkor bezavarnának ezek a témák [link] [link]? A cwm verzióm 4.0.1.5. Kérlek segítsetek gyorsan, mert nem bírom sokáig ezzel a topogigivel:DDD

LG Optimus 2X

(#11127) MrChris válasza medvetalp78 (#11114) üzenetére


MrChris
nagyúr

Hétfőn bevittem jövőhét hétfőn megvolt. Relative gyorsan ment mikor a szervizbe vittem. Telenornál leadva lassabb volt. Csak harmadik alkalomra javitották meg. De mostmár hasít!

(#11128) medvetalp78 válasza MrChris (#11127) üzenetére


medvetalp78
tag

Ok köszi az infót. :R :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11129) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Nálam pont nincs kéznél olyan hd / fullhd videó, aminek problémás a lejátszása, de akinél van, és érdeklik a lehetséges megoldások, netán kísérletezne is, itt egy érdekesség, most találtam:
DicePlayer
A link alatt egy marketes trial verzió van, de szintén marketen fent van a teljes is, csak fizetős (persze, mindent meg lehet kerülni, más forrásokkal...)

Ami fontos, hogy kell hozzá egy Tegra2 plug-in, szintén market, ez teljesen free.
Mint írtam, nem tudtam kipróbálni, de a leírás meggyőző:
Diceplayer is the ONLY ONE that can use HW video decoder directly.
It use HW video decoder at various containers and audio codecs combination. ( H.264/AC-3/MKV, H.264/DTS/MKV , H.264/AAC/MOV )
Dual Core/High end devices ( Sensation , Galaxy S/S2 , Nexus-S ) can play 720p MKV/AVI.
Diceplayer drains less bettery than SW based players.
(MX,Mobo,vPlayer,QQ,any other players in Market)
Formats
- AVI,MOV,MKV,FLV,3GP,3G2,ASF,WMV,MP4,M4V,TP,TS,MTP,M2T
Video Codecs
- HW : MPEG-4,H.264,H.263
- SW : MPEG-4,H.264,RMVB,XVID,MS MPEG-4,VP6,H.263,MPEG-1,MPEG-2
Audio Codecs
- DTS,AC3,AAC,Vorbis,FLAC,MP3,MP2,WMA
Subtitle format
- SSA,SMI,SRT
- MKV subtitle extraction supported
- Unicode/Multibyte charset supported

[ Szerkesztve ]

(#11130) Rotate


Rotate
veterán

irtam egy 762 szavas panaszlevél szerű cuccot a boltnak ahol vettem a telefont, leírtam az összes jelenlegi problémát ami előfordult, azt hiszem 8-9 különböző cucc összejött, amik engem most már olyan szinten zavarnak, hogy nem élvezem annyira a használatot...

nagyon sokáig alig volt gond a telefonnal, de mostanában már mindenre úgy kell figyelnem, hogy direkt úgy használjam, hogy bírjon normálisan működni...

reménykedek benne, hogy le tudom bulizni a bolttal, hogy vagy visszaadják a vételárat, vagy ajánljanak fel más készüléket, akár ráfizetéssel... mivel az első pixelhibánál igazán készségesek voltak, így reménykedem benne, hogy most is találnak majd megoldást a problémára...

ha nem sikerülne megoldani akkor marad a szerviz, meg a reménykedés... meg az addig szervizbe küldés, amíg vagy nem lesz használható, vagy pedig nem kapok valami rendes használható nem LG telefont...

szorítsatok nekem legyetek szívesek :)

(#11131) Balázs1986 válasza Rotate (#11130) üzenetére


Balázs1986
addikt

Váó...majdnem meglepődtem :F
Mindenesetre, sok sikert! :)

Diceplayer: találtam mkv fájlokat, szóval teszteltem. Valamiért azt írja, hogy az adott fájlt nem tudja hardverből kezelni, és felajánlja a szoftveres dekódolást. Kipróbáltam, sokkal vacakabb úgy, mint a gyári lejátszóval. Szóval vaklárma, elnézést! :B

(#11132) Rotate válasza Balázs1986 (#11131) üzenetére


Rotate
veterán

egyébként imádom a telefont, mert marha jó lenne, jól is néz ki, meg amikor jól működik akkor gyors, meg minden baresz... csak már lassan többet kapcsolom ki-be mint használom, mert minden problémára az a megoldás, vagy az sem...

egyébként ezt a Dice-ot a Market-en sem öleli körbe üdvrivalgás :D

(#11133) Balázs1986 válasza Rotate (#11132) üzenetére


Balázs1986
addikt

Sajnos ...mondjuk úgy, hogy egy másik netes oldalon bukkantam rá (egyébként ott is a trial volt fent :D ), és ott azt írták, szépen viszi a 720p videókat. Na mindegy, nálam -is- megbukott a dolog, mindkét tesztalanynál élvezhetetlen volt. A gyári lejátszó viszont csak az egyiknél akadt meg párszor egy-egy tizedmásodpercre. Bár, még ez sem a legjobb, de engem nem is érint, nem élek ezekkel telefonon :D

Most a topogigi 1.8 kicsit nekem is szenvedés, néha tényleg kifejezetten lassú...ha nem lennék lusta, már az 1.7 sp1 lenne fent megint, esetleg egy gr3-teszt is játszana :D De restartolgatnom azért nem kell (egyelőre, kopp-kopp). Van már kiszemelt? Gyanítom, hogy ha igen, akkor S2 :)
Esetleg "rendszerváltás" és iPhone 4S? :D Vagy, megvárod ezt a kicsikét? :D

[ Szerkesztve ]

(#11134) Marteen4 válasza Balázs1986 (#11133) üzenetére


Marteen4
tag

Ma este tettem fel Gr3-at mert 1.8 nagyon nem jött be lassú volt minden baja volt most eddig nagyon tetszik ez a Gr3 feltettem mellé Ginger témát és k*rva jól néz ki üzemidö stb még nem tudok nyilatkozni

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11135) Balázs1986 válasza Marteen4 (#11134) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Rendben, köszi!
Ami engem érdekelne, az főleg a stabilitás, és a jelerősségek / eldobások (hálózat és wifi egyaránt). Esetleg sebesség, és üzemidő. Mondjuk ezek úgyis használattól függenek, de egy infónak jók :)

(#11136) Rotate válasza Balázs1986 (#11133) üzenetére


Rotate
veterán

nálam csak Android játszik :) a bolt jelenlegi árai szerint 48 euro-t kéne hozzáfizetnem az O2X-em vételárához, hogy SGS2-t kapjak, persze ebbe még bele kéne menni a boltnak is :) de ennyiért már megéri váltani :) ebben a boltban ahol az enyémet is vettem, függetlenül 2 év gyári garival 497 euro az sgs2, erre már azt mondom, hogy jó ár érte :)

(#11137) Balázs1986 válasza Rotate (#11136) üzenetére


Balázs1986
addikt

Logikailag kicsit hülye sorrendben raktam össze előző hsz-ben a dolgokat, de lesd meg az iPhone 4S utáni linket, lehet tetszeni fog :D Mondjuk, nem biztos, hogy megéri rá(juk) várni (gondolom drága lesz, meg fél év múlva úgyis itt az S3), de azért érdekes :) Na nem offolok, jó éjt :D

[ Szerkesztve ]

(#11138) Rotate válasza Balázs1986 (#11137) üzenetére


Rotate
veterán

nekem már ez felesleges, valamilyen szinten a sima s2 is sok már, de nem sok más értelmes alternativa van :)

(#11139) peter_27 válasza Rotate (#11132) üzenetére


peter_27
aktív tag

Múlt hétvégére én is eljutottam erre a szintre h. már majdnem napi két restart kellet neki, de mióta kapott egy factory resetet, csak még előtte cwm-ből minedent wipe-oltam a battery-n kívül, azóta újra tökéletes. Viszont két játékon kívül (ezt is csak a játékban elért szintek miatt) semmit nem raktam vissza TB-vel, inkább mindent újra marketből telepítettem. Most újra gyors, wifi gond azóta nem jelentkezett újra. Ha nincs egyértelmű hardver hibád, ajánlom ezt neked is. Egy próbát megér.

Galaxy S10

(#11140) derrik válasza Rotate (#11138) üzenetére


derrik
őstag

az enyém a számomra gyenge aski üzemidőt kivéve, és 1 kis bevilágítás persze.......tök jó, de ha valaki 1 ilyenhez "http://product.xiaomi.com/" hozzátudna juttatni én is megválnék tőle....

(#11141) Rotate


Rotate
veterán

mondjátok már meg nekem... bedugott hdmi mellett van akinek működik a wifi?

egyébként a bolt szervizt ajánlott...

(#11142) tothl válasza Marteen4 (#11134) üzenetére


tothl
addikt

Azt próbáljátok ki a kedvemért, hogy ha hdmi -n néztek filmet hogy viselkednek ezek a GB ROM -ok..

Sajna én azt vettem észre, hogy ha rádugom a TV-re, szép a kép, de ha elkezdek nézni valamit, a nézett film is pixeles szar lesz, SD, HD egyaránt, és ha visszatérek a home screenre, akkor annak is pixeles a képe. Csak hdmi kihúz, bedug segít rajta.
Magyarul a HDMI out tök használhatatlan....több lejátszóvla is próbáltam, stock player, qqplayer, MX player...
Az összes GB ROM amit próbáltam így viselkedik... :(

[ Szerkesztve ]

(#11143) Rotate válasza tothl (#11142) üzenetére


Rotate
veterán

és működik a wifi ha bedugod a hdmi-t?

(#11144) tothl válasza Rotate (#11143) üzenetére


tothl
addikt

Nos ezt bevallom nem próbáltam.. :)

(#11145) Rotate válasza tothl (#11144) üzenetére


Rotate
veterán

házi feladatra megpróbálod? :) normálisan netezel wifin, és bedugod a hdmi-t... vársz kicsit, és ha megszakad a wifi, és nem lehet netezni, akkor az a helyzet mint nálam :)

(#11146) Tutu7030 válasza Rotate (#11141) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam tuti működik, mert már próbáltam többször is.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11147) ntomka válasza Balázs1986 (#11133) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem jó az 1.8, hibátlan (legalábbis amire használom a telót). :) Gondolkozom erősen rajta, hogy nem-e az egyedi scriptjeim miatt vannak, lehet megérne egy próbát, ha megnéznétek. :)

Más: felvettem az alvó mód órajelét. Már elfogadhatóan éled a kijelző és nem merül egyáltalán jobban. Miért is tenné, mikor dinamikusan leveszi az órajelet a teló, mikor nincs használatban? :F Nem értem, ezek a ROM készítők néha totál értelmetlen dolgokat művelnek.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11148) Rotate


Rotate
veterán

Egyébként kicsit átfogalmazva elküldtem a levelet az LG-nek is... úgyse lesz eredmény, de akkor most már legalább dolgozzanak vele ők is :D

(#11149) Feci40 válasza Rotate (#11141) üzenetére


Feci40
tag

Én használtam működik neteztem, youtube néztem.
V10d 110725

[ Szerkesztve ]

(#11150) tome.jr válasza Rotate (#11130) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha te is lelépsz, már tényleg alig maradunk a régiek közül. :) Én minden hibája ellenére imádom a telefont. Csak nagy bukóval tudnék belőle kiszállni és nincs olyan készülék ami a 2x-nél jobban bejönne külsőre. Esetleg az Optimus 3D, de ott meg a rádió hiányozna nagyon. Szóval marad még jó ideig.

Ma feltolom a GR3-at, majd beszámolok a tapasztalatokról.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.