Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) Skynet258 válasza jooker82 (#10200) üzenetére


Skynet258
veterán

Semmiben, a Shrek Kart szarul van megírva, csak a kolléga ezt láthatóan nem tudja. :D Itt van péládul egy Tegra játék, a Riptide. Mind egyetértünk abban, hogy jól néz ki, mégis szépen és simán fut S II-n is... ergó nincs itt semmilyen látható különbség. ;)
A 2X-ben miért lenne Adreno? :F Tegra 2 van benne, ami egy GeForce GPU-t tartalmaz.

Egyébként meg: miért nézik minden topikban ezt, hogy a mi telefonunk jobb, a másik meg nem, stb? Miért nem annak örültök ami van, ahelyett, hogy összeméritek mással? Soha nem fogom ezt megérteni... A 2X hardveresen jó, kivéve a képernyő bevilágítást, szoftveresen meg alakul. Az SII meg dobozból kivéve is villám, ott a Samoled, és nagyobb a kijelző, +200Mhz a procinak. Cserébe drágább, nem is kevéssel. Tök fölösleges őket összeméregetni... ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#10202) dilajoska1 válasza Skynet258 (#10201) üzenetére


dilajoska1
őstag

Milyen Shrek Kart? :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10203) derrik


derrik
őstag

Ez a a fmRadio app : Spirit FM Radio
MIUI alatt működik ????

(#10204) Magnat válasza dergander (#10197) üzenetére


Magnat
veterán

Próbálok óvatosan fogalmazni, nehog vki lelki világába gázoljak azzal, h a 2x-et fikázom: én boldogan adnám oda a telefonom mindenféle 3d-s képességét annak a fejében, h mint telefon, hibátlanul működjön.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10205) ntomka válasza Magnat (#10204) üzenetére


ntomka
nagyúr

Neked nem jó?

ツ Headphones on - World off

(#10206) derrik


derrik
őstag

tud valaki ajánlani, 1 olyan GPS app-ot amivel jól lehet tengerszint feletti magasságot mérni ??

(#10207) Rotate válasza Magnat (#10204) üzenetére


Rotate
veterán

miért nem viszed gariba? vagy valami?

(#10208) nosgx0 válasza derrik (#10206) üzenetére


nosgx0
csendes tag

balti vagy adriai magasságot szeretnél?:D am a gps ek nemigen tudnak magasságot mérni, ahoz 4 műhold kéne (3 a horizonton 1 pedig alulról kéne amit a föld leárnyékol) ami még kivitelezhetetlen...

(#10209) jooker82 válasza nosgx0 (#10208) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már,hogy ne lehetne...a 3 betűsbe is van ilyen....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10210) Magnat válasza Rotate (#10207) üzenetére


Magnat
veterán

Várom a május óta ígért GB-t, ha az nem segít, akkor megy...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10211) Magnat válasza nosgx0 (#10208) üzenetére


Magnat
veterán

Ugye csak viccelsz?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10212) nosgx0 válasza jooker82 (#10209) üzenetére


nosgx0
csendes tag

szintezéssel vagy trigonometriai magasságméréssel lehet magasságot mérni. Szintvonalakból max közelíteni lehet.

(#10213) Magnat válasza nosgx0 (#10212) üzenetére


Magnat
veterán

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10214) nosgx0 válasza Magnat (#10213) üzenetére


nosgx0
csendes tag

térképről közelítőleg lehet, amint látod nem milliméteres pontossággal kapod az értéket, hanem méterben...Ami műszakilag elég pontatlan és használhatatlan!

(#10215) dergander válasza jooker82 (#10200) üzenetére


dergander
addikt

az LGbe Geforce van

Skynet:Gondolom minden játék szarul van megirva [link]

Kifogás nincs tények jönnek a samsung nak volt egy támpontja az LGhez ezért emelte az órajelet meg duplázta a ramot,jó a telefon de a belseje sajna elvérzik 3d alatt

[ Szerkesztve ]

(#10216) Magnat válasza nosgx0 (#10214) üzenetére


Magnat
veterán

Basszus, ne fárassz már ... a gps adatok "vízszintes irányban" mivel pontosabbak? Semmivel... sztem az a fura, akinek a gps-től bármilyen tekintetben milliméteres pontosságot vár el.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10217) jooker82 válasza dergander (#10215) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez a játék volt az előbb is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10218) nosgx0 válasza Magnat (#10216) üzenetére


nosgx0
csendes tag

A geodéziában használatos gps-ek, javarészt RTK-GPS(real time kinematic)-ek. Nem fejteném ki, legyen elég annyi h nagyon pontos és 6-7 millió jómagyarforint az alap modellek ára, nagyon pontos= tized milliméteres pontosság!Szal az autós gps ide nagyon kevés... Nem akarlak fárasztani de amikor egy irodaházat tervezek aminek statikai okokból mm pontosan meghatároztam a helyét, nem szeretném ha 1 méterrel arrébb kerülne... Te sem örülnél ha emiatt szakadna rád az arénapláza:D de én ezt tanultam, sőt 9 napos geodéziai mérőtáborba is kötelező volt elmennem, köszi BME!:D
Az o2x nagyon okos és király, de magasságot soha nem fog mérni. (sgs2 sem:D)

(#10219) Magnat válasza nosgx0 (#10218) üzenetére


Magnat
veterán

Ok, de akkor ezen az alapon az autós gps helymeghatározásra sem alkalmas, ugye? 1ébként azt h "térképről közelítőleg lehet" úgy érted, h a térkép alapján tudja, h egy adott helyen mennyi a magasság?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10220) Balázs1986 válasza nosgx0 (#10218) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem akarok elkiabálva nyilatkozni, de szerintem derrik nem akar irodaházat építeni, csak kb. tudni akarja, milyen magasan van (kb. = 1-2m pontosság). Ne kötekedj :P :)

[ Szerkesztve ]

(#10221) nosgx0 válasza Magnat (#10219) üzenetére


nosgx0
csendes tag

Az autós gps-ek meghökkentő de csak 1.5-2 m es pontossággal rendelkeznek, ezért szoftveresen próbálják többnyire kiküszöbölni, pl a kisebb körforgalmaknál is úgy van mielőtt belemész ötször elmondja hol menj ki, elkussol és 10 méter után tudja biztosan hogy jó helyen mentél e ki.
Térképeknél meg szintvonalakból lehet valamennyire magasságot becsülni, így értettem. Lehet igo nál is méterenkénti szintvonalak vannak (amik nem látszódnak mert nem az a lényeg:))
De elismerem , hogy ITT szőrszál hasogatás, meg civil felhasználás más mint a mérnöki, csak hirtelen elkapott a hév:D

(#10222) Magnat válasza nosgx0 (#10221) üzenetére


Magnat
veterán

Az a legjobb családban is előfordul :)
Am onnan gondolom csak, h nem térkép alapján becsül, h én mértem már magasságadatot IGOval repülőből is, és tök jól megmondta, h milyen magasan vagyunk, holott ott gondolom a térkép semmit sem segít :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10223) Balázs1986 válasza Skynet258 (#10201) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mert az átlag user sajnos nem tudja, mi az, hogy optimalizálás. Azt meg főleg nem tudja, hogy a mai játékoknál a programozók sincsenek tisztában a szó fogalmával :D Ennek következményét (mármint, hogy van, amit az egyik architektúra futtat jobban, és van, amit a másik) a fenti okoknál fogva végképp nem tudják felismerni. És itt jön képbe az utolsó bekezdésed, hogy miért nézik azt, hogy az ők telefonjaik jobbak: azért, mert nem csak hogy nem tudják, de sajnos egyáltalán nem is akarják elfogadni sem a fenti dolgokat, sem pedig a technológiai változásokat (pl. hogy az Exynos nem kicsit újabb, mint a Tegra2). Aki meg kizárólag 3D -vagyis, azt hiszem, nem tévedek nagyot, ha pontosítok: játék futást néz (legalábbis nem hiszem, hogy tervezésre használják a telefont :D ), azokat végképp nem érdeklik, hogy pl. kódolásban milyen eredményeket ér el egyik gép a másik ellen. Az a fontos, hogy smooth legyen a játék. A baj tényleg csak annyi, hogy az, hogy melyik játék melyik telefonon megy jobban, elég random. De nem fogják ezt felismerni sose :N
(És még nem is tértem ki olyanokra, hogy az egyik telefonon Froyo, a másikon GB fut, és ki tudja, a játékot melyik alá írták meg eredetileg...)

Magnat: Akkor nem segít, ha az adott terület térképe (ami felett repültél) nincs benne az adatbázisban :) De egyébként én is több, mint valószínűnek tartom, hogy műholdak alapján méri. Nem nehéz: műholdak keringési magassága ismert, műholdak-gps eszköz távolsága mérhető, ezekből pedig megadható a hozzávetőleges tengerszint feletti magasság is.

[ Szerkesztve ]

(#10224) ntomka válasza Balázs1986 (#10223) üzenetére


ntomka
nagyúr

"a programozók sincsenek tisztában a szó fogalmával"

De csak az informatikából tömegtermék lett, ami a fejlesztők munkáján csapódik le: "tegnapra legyen kész!" Jó munkához meg ugye idő kell.

ツ Headphones on - World off

(#10225) Magnat válasza Balázs1986 (#10223) üzenetére


Magnat
veterán

Ööö ... ha benne van, az mit segít? Tudja a gps, ha a földön lennék, milyen magasan lennék, de ennek semmi köze a pillanatnyi magassághoz :) Am tuti nem onnan veszi: IGO ha csak 3 holdat talál, nem is tud magasságot számolni, de pozíciót igen. Magassághoz 4 kell neki.
"Amennyiben a GPS-vevő legalább négy műhold pontos adataiból tud dolgozni, akkor a szélességi és hosszúsági fokok (2D) adatain kívül magassági adatokat is képes szolgáltatni (3D)." [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10226) Balázs1986 válasza ntomka (#10224) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ezt a kijelentést kifejezetten a játékiparra értettem, ott pedig tényleg igaz az, hogy vagy kifejezetten egy hw alá fejlesztenek (ati (amd)-nvidia "háború" tipikus példa), vagy úgy vannak vele, hogy adott egy modern gamer erőforrás, eddig nyújtózhatunk, akkor nem kell törekedni arra, hogy az akár 1 éves technológia alatt is szépen elmenjen -pedig lehetne. Ez ilyen öngerjesztő kör: nő a teljesítmény, nő a gépigény->növeljük a teljesítményt->növelhetjük a gépigényt...ésígytovább. Így lehet folyamatosan bevételt nyerni, kényszeríteni kell a kockát, hogy vegyen újat :) Épp játékoknál van, hogy akár egy évet is csúszik a bejelentéstől, mégsem az igazi. Pedig ott aztán nem mondhatjuk, hogy szorosan betartatták a határidőket :)
Szerencsére komolyabb területeken talán tényleg nem ilyen vészes a helyzet :)

Magnat: Ha megnézed újra, én is azt mondtam, hogy műholdak segítségével méri, nem térképpel :) Az más kérdés, hogy nem tudtam, hogy nem elég neki a 3 műhold :B

[ Szerkesztve ]

(#10227) nosgx0 válasza Magnat (#10222) üzenetére


nosgx0
csendes tag

olyan távlatokban szerintem fázisméréssel operál, a műhold által kisugárzott jel időpontja és a mi vevőnkre érkezésének időpontja segítségével, csak a műholdakban atomóra van, a műanyagunkban meg nem:)

(#10228) ntomka válasza Balázs1986 (#10226) üzenetére


ntomka
nagyúr

A fizetett platform optimalizáció az más téma. :)

ツ Headphones on - World off

(#10229) Skynet258 válasza Balázs1986 (#10223) üzenetére


Skynet258
veterán

Van itt aki elvetemült LG fan, van aki csak tapogatózik, de a te hsz-eid a legobjektívebbek és legrealistábbak, ezt már jó ideje látom. :R

https://geekpulse.hu

(#10230) nosgx0 válasza Magnat (#10225) üzenetére


nosgx0
csendes tag

ha tényleg ennyire érdekel akkor: www.agt.bme.hu ott bsc tárgyak---> geodézia 2---> követelmények segédletek--->összevont óravázlat az előadásokhoz ;)

(#10231) Magnat válasza Balázs1986 (#10226) üzenetére


Magnat
veterán

Azt értettem, csak ezt írtad: "Akkor nem segít, ha az adott terület térképe (ami felett repültél) nincs benne az adatbázisban" Ebből azt gondolom, h ha viszont benne van, akkor segít, csak nem értem, hogyan :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10232) Rotate válasza Skynet258 (#10229) üzenetére


Rotate
veterán

meg van aki akkora nvidia fan, hogy már szinte azt sem tudja miről beszél :D

(#10233) Balázs1986 válasza ntomka (#10228) üzenetére


Balázs1986
addikt

Rendben, igaz, de azért tényleg ne gondoljuk, hogy egyáltalán a szándék megvan a végletekig tökéletesíteni a kódot :)
Te sokkal jobban otthon vagy fejesekben, megkérdezem már: létezik, hogy a membrán "leragadjon" (Superlux HD668B továbbra is)? Nem tudom máshogy fogalmazni. Először kifejezetten tompa, különösen mélynél érzik, hogy nincs, aztán x perc magas hangerőn hallgatva, és megjönnek szépen a hangok, lehet kicsit halkítani (bocs, hogy így fogalmazok, de nem ismerem a szaknyelvet :B ). Arra gondoltam, hogy akkorra meglazul a membrán, vagy nem tudom. Nem a forrásnál van a baj, ezt már leteszteltem.

Skynet258: Nem tudom, hogy ez erős irónia volt, és baromságokat írok, vagy tényleg így gondolod, de ha utóbbi, akkor köszönöm, szakértőtől mindig jó olvasni pár elismerő szót :D

Magnat: Igen, abban a részben valóban volt egy kis utalás arra, hogy esetleg helyenként segíthet. Mivel nem tudom, milyen térképadatok vannak egy igo térképekben, feltételeztem, hogy esetleg x pontonként elmenthettek benne egy ismert magassági adatot is, mint támpontot. De épp azért írtam a többit, mert az állandó magasságadatokat szerintem is egyértelműen műhold adja. A térképes segítség csak egy agyszülemény részemről, ilyen "jó fejek vagyunk, adunk pár adatot" jelleggel :D

Rotate: Ugyan, szerintem itt nincsenek fan-ok :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#10234) nosgx0 válasza Balázs1986 (#10226) üzenetére


nosgx0
csendes tag

Ezért lesz mindig kifizetődőbb konzolon játszani mert ott egy hardwere van mindenkinek... ezért fog a bf3 futni x360on pedig az már egy őskövület. én meg izgulok h menjen a gépemen hd ben maxon röccenés nélkül :)

(#10235) jooker82 válasza Balázs1986 (#10233) üzenetére


jooker82
nagyúr

Talán csak én..de próbálok az ép ész határain belül mozogni... :P 4 hibátlan LG telefon után talán lehetek kissé elfogult,de sokszor elbizonytalanodok az LG hülyeségein... :P De amig látok fantáziát a gyártóban és számomra nem lesz problémás telefon,addig kitartok....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10236) Balázs1986 válasza nosgx0 (#10234) üzenetére


Balázs1986
addikt

Konzolokban nem vagyok otthon, de biztosan hamarabb van azok alá rendesen megírva valami, mint pc alá :) Hallom ismerősöktől, miket meg lehet már velük csinálni kis ügyködés után (de meg nem mondom, hogy PS-sel, vagy Xbox-szal mókolnak). Lehet, hogy beszerzek majd egyet én is, ha lesz sok pénzem...jó lesz szervernek, meg mediaplayernek...és ugye a játék se utolsó :D

jooker82: Erős a gyanúm, hogy Rotate most nem rád célzott :)

(#10237) Rotate válasza nosgx0 (#10234) üzenetére


Rotate
veterán

én a roncsommal annak is örülök, ha valami minimumon elmegy :D bár én csak fifázok :)

(#10238) jooker82 válasza Balázs1986 (#10236) üzenetére


jooker82
nagyúr

De azok meg nem nevezhetők "fan"-nak,mert 2 hét múlva meg vagy a HTC,vagy a samsung topicot nyúzzák... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10239) nosgx0 válasza Balázs1986 (#10236) üzenetére


nosgx0
csendes tag

Azt nem tudom h hamarabb irnak e rá de optimalizálás az közel 100%os! Az már mindegy h ps v x. csak annak nem örülök h az elég drágán és gondosan összerakott gépemen nem mindig mennek úgy a dologok mint egy xboxon :) ami negyed vagy ötöd annyiba kerül!

(#10240) Skynet258 válasza Balázs1986 (#10233) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, dehogy, ez nem irónia volt. Ha be akarok szólni valakinek, az nyíltan teszem - nem is szeretnek érte páran, de hát ez van. :D

https://geekpulse.hu

(#10241) simi12345


simi12345
tag

egy kis érdekesség, hogy mér e magasságot a gps vagy nem.

allsportgps a progi neve, bicajozáshoz használtam és szerintem elég jól lemérte a magasságot ahogy fel-le-fel-le haladtunk a hegyen.

http://www.trimbleoutdoors.com/ViewTrip/1279289

[ Szerkesztve ]

(#10242) wolruf válasza simi12345 (#10241) üzenetére


wolruf
őstag

Na,mivel kb. 8 eve GPSekkel foglalkozom,beirok en is ezzel kapcsolatban :)A szabadidos GPS-ek (ide tartozik a telefonunk is)legalabb 4 muholdbol mar tudnak magassagot szamitani.Tobb muhold pontosabb 2d es 3d jelet ad.A magassagot egy lekepzett geoid alapjan irjak,igy ez pluszminusz 40 meteres szokott lenni.Ha van pozicio adata,akkor az eltereseket jol mutatja (pl.magassagi grafikon,csak lehet hogy el van csuszva).Van olyan program,ami valoban vesz infot terkebol is,azonban leven a terkep sem pontos,ez sem lehet szentiras.Ezert van a legtobb szabadidos turaGPS felszerelve barometrikus magassagmerovel is.
Amugy a muholdakban atomorak vannak,ezzel szinkronizalnak a GPS vevok.Ha van fix pozicio,akkor a kezben tartott GPS is atomora,mivel a szinkronizalt idot mutatja.A telefon nem tudom pontositja-e az orajat,szerintem talan igen.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10243) jooker82 válasza wolruf (#10242) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az mitől függ,hogy hány műholdat lát a Navigációnk??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10244) derrik válasza simi12345 (#10241) üzenetére


derrik
őstag

Köszi a segítséget!
De én csak egy kis eccerű appra gondoltam ami néhány adat mellett mutatja a magassági adatokat is hellyel-közel. A munkámhoz kellene. Szeretném tudni egy adott útvonal kb. honnan lejt vagy emelkedik. És mennyit.

(#10245) wolruf válasza jooker82 (#10243) üzenetére


wolruf
őstag

Sok dologtol .Fugg attol ,hogy hol vagy (a muholdak palyaja miatt erosen valtozik,hogy egyaltalan mennyit lathat).Mivel nagy frekvencian adnak a holdak,ezert szinte minden akadalyozza a jeleket(akar egy falevel is).Ha magasabb epulet mellet vagy (vagy sziklafal mellett),akkor az oldalrol jovo jelek maris blokkolva vannak.Hiaba 12 csatornas egy atlag GPS,12holdbol maximum nyilt oceanon tud dolgozni egy keszulek,Ha 6-7 jel van,az mar csodasnak szamit,ekkor egy szabadidos Gps stabil 5meteres pontossagot is tudhat.
Egyes ujabh vevok visszaverodo jelekbol is dolgoznak,de ez sokszor olyan pontatlan,hogy szinte kar hogy van:)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10246) ntomka válasza Balázs1986 (#10233) üzenetére


ntomka
nagyúr

A fejlesztőkkel az a baj (köztük velem is), hogy sokszor elragadtatjuk magunkat a tökéletesség (ez az optimalizált kódot is jelenti) hajszolásában. Ilyenkor az üzleti érdekeket is képesek vagyunk figyelmen kívül hagyni. Kell egy kis idő, mire megtaláljuk az egyensúlyt. De van aki szimplán rossz fejlesztő, így a kódja annyit is ér. :)
Az üzlettel meg az a baj, hogy mindenre, minden területen (!) ráerőlteti az önös érdekeit a különféle szakmákra, így a termék maga másodlagossá válik, a profit kerül előtérbe. Az eladott fejlesztési időn túli optimalizáció csökkenti a profitot, így nem kívánatos. Itt is meg lehet találni az egyensúlyt, de sajnos egyre kevesebb az üdítő példa.
És az utóbbi miatt sok fejlesztő eléggé hanyaggá tud válni, mert belefásulnak. Nekem ez a tapasztalatom. :)

Superlux: ez kellemetlen. Ha jól kiveszem a szavaidból, akkor azzal valami nincs rendben. Csak telefonról csinálja ezt?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10247) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok! Vásároltam egy optimus 2xet kb 1 honapja! Megprobáltam frissiteni a szoftvert,mert azt irta ki az updater,hogy van rá... Feltettem minden programot ami kell a frissitéshez és mégis frissités kozben azt irta ki az lg szoftver updater,hogy hiba van a számitogép és a telefon kozotti kommunikácioval! Azota nem mukodik a telefonn! Angliában élek elvittem már nagyon sok helyre,de nem tudnak vele mit kezdeni... Ja és a telot otthon vettem... Probáltam hard resetelni, smrt flasht,de sajnos semmi... smart flash az letolti rá a progit,de a telo nem akar feléledni! Légyszives,ha van valami otletetek,h mit csináljak a telefonnal kérem irjátok meg! Köszönöm szépen elore is az esetleges válaszokat! Üdv

(#10248) dergander válasza Lazika (#10247) üzenetére


dergander
addikt

pedig rákell dugni a gépre és csak úgy fogod tudni,win7 x64bitet ajánlok hozzá azzal jól lefut a frissités

(#10249) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Hahó!

Az enyém nem hajlandó semmiféle ModaCo rom feltételére, most V10D-t tettem fel rendben mőködik, bár bicajozásnál az endomondó leejti a gps jelent és csak nevezen veszi ujra fel (feltehetően a mozgás miatt)

Az jutott eszembe, hogy megvétele óta szeretnék mp3-at betenni csengőhangnak, de nem találtam erre lehetőséget.

Béna vagyok, vagy létezik, hogy egy prémium készüléken nem lehet csengőhangot betenni?

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#10250) cozyka83 válasza nemtabo (#10249) üzenetére


cozyka83
tag

Menj be a zenékbe, tartsd nyomva az ujjad azon a zenén, amit be szeretnél állítani, és ott lesz.

LG Optimus 2X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.