Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) cozyka83 válasza Rotate (#11350) üzenetére


cozyka83
tag

gúd lákk :))

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#11352) Skynet258 válasza cjvt3o (#11346) üzenetére


Skynet258
veterán

Vagy felrakja ezt, és sokkal egyszerűbben is összehozhatja... a kolléga láthatóan nincs képben a Linux parancsokkal, és nem is kell ezt elvárni senkitől, mikor program is van rá... :U
De van rá script is XDA-n, amit szintén betallóz egy felrakott programba, restart, és máris jók lesznek a memória beállítások.
Nem kell mindenre konzol, meg mindeféle voodoo okosság. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11353) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Nem tudjátok véletlen, hogy a .bin -t mivel tudnám visszanyerni értelmes formába? Van pár app ami úgy tűnik, régiónként más, és ki akarok nyerni párat egy itteniből vagy eu openből.
Találtam xda-n egy LgFlashMuncher nevű exe fájlt, de valami baja van a fájl fejlécével, így nem tud vele mit kezdeni :/

(#11354) Tesztelo.hu válasza Ursache (#11312) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Legálisan csak a szolgáltató függetleníthet, így, ha nem akarod, hogy kidobjon a moderátor, inkább ne itt kérdezd meg. :)

(#11355) bostone válasza Skynet258 (#11352) üzenetére


bostone
addikt

Nagyon szépen köszönöm!
Rájöttem volna a megoldásra pár napon belül, cirka ötven kérdés után... :D
Ez mennyiben hasonlít a hagyományos task killerekhez?

(#11356) Skynet258 válasza bostone (#11355) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, minden megtanulható, de minek teljenek el napok ha már ma használhatod ezt? Nem kell mindent túlbonyolítani... ;)
A task killerek arról szólnak, hogy manuálisan/automatán bezárogatják a programokat. Ez a megoldás viszont az android alap memóriakezelését piszkálja, ami azért felel, hogy mennyi legyen a szabad memória, mikor kezdje el bezárogatni a rendszer magától a programokat, ilyenek. Alapvetően csak az Android belső memóriakezelését lehet finomhangolni, tehát lényegében más, mint egy task killer. Én azokat nem tartom túl sokra, pár esettől eltekintve fölöslegesnek érzem őket. Ez a megoldás már lényegesen jobb. ;)

https://geekpulse.hu

(#11357) Weah


Weah
csendes tag

urak! rendelnék sd kártyát, mit ajánlotok (márka, class) a készülékbe?

(#11358) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem.
A napokban láttam itt a fórumon egy képet LG lógóval ellátott hátlapról. Ennek van jelentősége számukra? Kicsit furcsának tartom hogy nekem sincs rajta. A másik hogy az alkalmazásokban a leállítás nekem is inaktív. Ez miért lehet?
Végül hogy látjátok a telefon jelenlegi helyzetét? Új gyári szoft van láthatáron? 2.3 mikorra tehető? Köszönöm a válaszokat!

(#11359) tamasgal válasza djstavross (#11358) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ha erre gondolsz: [link] ez nem hátlap hanem védőtok!

(#11360) cjvt3o válasza Skynet258 (#11352) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Na igen, mentségemre szolgáljon, hogy most találkozom először ezzel az alkalmazással, továbbá - szigorúan számomra - egyszerűbb konzolban beállítani közvetlenül és az érintett szolgáltatás logikájának megfelelően bizonyos dolgokat, mint app-ot keresni, és megtanulni annak a gondolkodásmódját - de részben ízlések és pofonok, részben meg én ugyanígy hosszasan gondolkozok (inverz) egy windows 7 probléma előtt, mivel én meg ahhoz nem vagyok szokva. :)

Ugyanakkor tény, hogy a különböző taskmanager app-ok megoldásaival szemben a rendszer szolgáltatások használata jóval produktívabb(nak tűnik), függetlenül attól, hogy ehhez konzolt, vagy egy shell app-ot veszünk igénybe.

(#11361) cjvt3o válasza Weah (#11357) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ha pénz nem számít, class 10. :)

(#11362) wolruf válasza tamasgal (#11359) üzenetére


wolruf
őstag

Nem, ő az előzetes képeken is található p990 hátlapjára gondolt. A véglegesen (ahogy én láttam) nincs LG felirat hátul (nekem sincs).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11363) Rotate


Rotate
veterán

Telefon elküldve, most jön a várakozás...

(#11364) djstavross válasza wolruf (#11362) üzenetére


djstavross
tag

Igen arra a hátlapra gondolok. A képen valaki fogja a kezében a telefont.

(#11365) nk69


nk69
tag

Nem tudom van e jelentősége.... Fülöpszigetek..http://www.techpinas.com/2011/10/lg-optimus-2x-android-23-gingerbread.html

(#11366) wolruf válasza nk69 (#11365) üzenetére


wolruf
őstag

Csak általános infó a GB frissítésről, mint olyanról. Szerintem semmi érdemleges :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11367) wolruf válasza djstavross (#11364) üzenetére


wolruf
őstag

Prototipus. Így is nézhetett volna ki (pl. gombocska :D ), szerencsére nem ilyen lett.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11368) kun0203


kun0203
tag

CM7-ből kijött egy stable verzió:
[link]

és itt a changelog:
[link]

(#11369) nk69


nk69
tag

Segítséget kérnék! a market-ről letöltöttem egy játékot(samurai2) vagyis megvásároltam de nem tudja telepíteni mert azt írja ki nincs elég hely.... telo 1.5 gb kártya 5 gb valaki tudna segíteni?

(#11370) syl5 válasza Rotate (#11363) üzenetére


syl5
őstag

Kíváncsian várom a végét!
Ha sikerrel jársz, akkor szerintem én is megjátszom majd valamikor a gari idő vége felé, amikor még többet ér majd az eredeti vételára. ;]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11371) djstavross


djstavross
tag

Nah én konkrétan a hátlap alján található LG lógóra gondolta! Nekem ilyen nincs.

(#11372) wolruf válasza djstavross (#11371) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem sincs, szerintem senkinek sincs.
Ez egy korábbi telcsi lehet, vagy valamelyik másik piacos cucc (más kontinens). Szerintem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11373) stickrs válasza djstavross (#11371) üzenetére


stickrs
senior tag

jaja,sztem erre felénk senkinek sincs :)

wolruf linkjében találtam: Currently, supposed to LG P990 Star Android second latest version of Android 2.2 aka Froyo, but the final device will come with gingerbread(Android 2.3) on board.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11374) Magnat válasza Rotate (#11363) üzenetére


Magnat
veterán

Azért az elmúlt 2 hétben komoly pálfordulás történt a készülékről való véleményed tekintetében :DD

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11375) Magnat válasza djstavross (#11371) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem sincs és a Google logó is sokkal kisebb arányaiban.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11376) b3Ro


b3Ro
senior tag

Aki MIUI romot hasznal, az tapasztalt valamilyen elorelepest akkuido teren? Az alap desire-nel en azt vettem eszre, h miui alatt jobban birta.

(#11377) medvetalp78


medvetalp78
tag

Üdv nektek... Tud valaki valami torrent linket ahonnan tudok valami nagyon jó játékokat szedni ( HD ) Előre is köszi ! Jó privátba is ........ :R :R :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11378) syl5 válasza b3Ro (#11376) üzenetére


syl5
őstag

2-2,5 nap az atlagos uzemido nalam.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11379) mycso válasza djstavross (#11371) üzenetére


mycso
veterán

Egyébként érdekes, mert ha gugliba nézelődök, szinte mindegyik hátulján rajta van az LG logó, kivéve a magyar oldalakat/telókat. :F

Nekem sem volt egyiken sem ilyen logó.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11380) b3Ro válasza syl5 (#11378) üzenetére


b3Ro
senior tag

Milyen hasznalat melett? A masik dolog ami erdekelne, h ha setcpu-val AZ ember beallit pl 800 MHz magonkent, akkor azzal is lehet nyerni? !

(#11381) ntomka


ntomka
nagyúr

Másnál is rossz az automatikus fényerő szabályozás, aki CM7.1-et használ? Tegnap felraktam, de csak azért tettem vissza topogigi-t, mert zavart ez a jelenség.

ツ Headphones on - World off

(#11382) cozyka83 válasza kun0203 (#11368) üzenetére


cozyka83
tag

A stable verzió miben jobb, mint a nightly? Azért, mert ha valami 180 fokos fordulat van, akkor felteszem, bár eddig is tökéletes nálam a 165-ös CM7 :DD

LG Optimus 2X

(#11383) Marteen4 válasza cozyka83 (#11382) üzenetére


Marteen4
tag

semmiben.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11384) suppe


suppe
tag

Sziasztok!
Egy ismerősömnek kellene segítség: symbianról váltott androidra. Tudtok tanácsot adni, hogy mivel szinkronizálja a dolgait? Nekem nokiám sem volt soha, így symbianom se... Köszi!

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11385) Balázs1986 válasza suppe (#11384) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mit akar szinkronizálni?
Névjegyet, naptárat, levelezést (meg képeket, aminek értelmét nem látom...) tud szinkronizálni akár gmail fiókkal is. Ezek közül mondjuk én a névjegyzéket és a naptárat preferálom.
Egyébként LG PC Suite, ha helyi gépen, neten tárolás nélkül akarja a dolgait szinkronizálni. Elvileg kb hasonló, mint az OVI Suite (Nokia).

[ Szerkesztve ]

(#11386) suppe válasza Balázs1986 (#11385) üzenetére


suppe
tag

igen, névjegyek, sms, naptár...
akkor a nokiát tudná szinkronizálni a google fiókjával, onnan meg mehet az androidosra?

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11387) Balázs1986 válasza suppe (#11386) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ja, oké, felfogtam. Szóval a Nokiáról át akarja menteni a dolgait...így mindjárt más :)
Akkor szerintem az marad pl. névjegyeknél, hogy vcard formátumban exportálja a gépre, majd onnan vagy az androidos telóra, vagy a gmail fiókba (mindkettő felismeri a vcard fájlokat), és onnan szinkronizálja a telefonnal. Utóbbi azért kényelmesebb, mert gmail-ben egyszerűbben javíthatók az esetleges hibák a névjegyekben, mint telefonon.
Sms-re nincs ötletem, hacsak nem archiválja sim kártyára.
Naptár végképp passz, ott esetleg az Outlook lehet a közös pont.

[ Szerkesztve ]

(#11388) suppe válasza Balázs1986 (#11387) üzenetére


suppe
tag

Köszi! Azt hiszem így már sikerülni fog neki. És bocs, hogy nem ide vágott a téma! Amúgy egy lg black-re akar átmenteni dolgokat, első androidos kütyüje.
Köszi mégegyszer!

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11389) Rotate válasza Magnat (#11374) üzenetére


Rotate
veterán

tény, viszont nem csak a véleményem változott, de a telefon is... egyre többször kell restartolni, és már minden szarért... és mivel tudom, hogy úgysem lesz jobb, ezért nem fogok a szervizzel tökölni...

(#11390) viri


viri
csendes tag

2011.10.10.
Letölthető a CyanogenMod 7.1! Android 2.3.7 + 25 új készülék támogatása
Írta: droidjunkie 9:21-kor

A mai napon hivatalosan is megjelent a CyanogenMod 7.1 verziószámmal rendelkező kiadása, mely a legújabb Android 2.3.7-es rendszeren alapszik. A fejlesztők elmondása szerint rengeteg kisebb-nagyobb hibát sikerült javítani a mostani változatban és mindemellett 25 új készüléket is támogat az ROM. A teljes changelog-ot itt olvashatjátok angol nyelven. Az újonnan támogatott készülékek listája:HTC Desire S HTC Incredible S HTC Incredible 2 LG Optimus 2X Motorola Backflip (Motus) Motorola Cliq / Cliq XT Motorola Defy Motorola Droid 2 Motorola Droid X Samsung Captivate Samsung Fascinate Samsung Mesmerize Samsung Showcase Samsung...

(#11391) viri


viri
csendes tag

Remélem, ezt vártuk már nagyon nagyon régóta.

(#11392) Rotate válasza viri (#11391) üzenetére


Rotate
veterán

igazából ez eddig is létezett, csak némelyik most megkapta úgymond hivatalosan is, de már a fejlesztés korábbi szakaszai óta is a 7.1 készül a 2x-re :) mondjuk most nem rég frissült 2.3.7-re, bár nem hiszem, hogy az oly sok változást hoz a 2.3.4-hez képest :)

(#11393) ku-cu válasza viri (#11390) üzenetére


ku-cu
tag

Tudom, láma kérdés, de ugy ezek cm7 romok is a régi 2.6.32-es kernelre épülnek?

(#11394) Marteen4 válasza ku-cu (#11393) üzenetére


Marteen4
tag

igen. de cyanogen mod már nem 2.6.32.9-re hanem 2.6.32.45-re

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11395) cozyka83


cozyka83
tag

Topogigi és CM7 mellett nem tudnátok valami alternatívát, ami jó rom? Fr19 és Miui kilőve.

LG Optimus 2X

(#11396) syl5 válasza b3Ro (#11380) üzenetére


syl5
őstag

Atlagos, normal hasznalat mellett. Telefonalasok, napi 20-25 p meg szokott lenni mostanaban. Rovidebb ideig (5-10p )netezesek wifin keresztul napi 3-4szer. Kis jatek, max 5-10 p naponta. Gyakran ra szoktam nezni, fel orankent kb megmezem az idot es racsodalkozok a gyonyoru MIUI UI-ra. Zene semmi, gps semmi, csak 2g halozaton, auto fenyerovel.
Igy megy nekem 2-2,5 napot atlagban.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11397) Magnat válasza Rotate (#11389) üzenetére


Magnat
veterán

Na jah, remélhetőleg sikerül a csere... jól értem akkor, h a tiéd független volt?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11398) Rotate válasza Magnat (#11397) üzenetére


Rotate
veterán

így van, gyárilag független, hivatalos szlovák disztribúcióból (cseh készülék), 2 év gyári LG garanciával... a visszatérítés dolgot a szlovák supporttal maileztem, majd a hölgy átadta a dolgot a cseh LG reklamációs osztályának... és kb így jutottam odáig, ahol most tartok...

(#11399) dergander válasza Rotate (#11398) üzenetére


dergander
addikt

Ha lesz Samsungod,azzal nem fogsz killódni annyit mint ezzel,ebbe ez az élvezet h mindig van valami új,de sose tökéletes :DD

Apropó,ma bevittem a telefont újra immáron negyedszer szervizelni.Nos nemadom fel pedig már ez sok,szóval a felső része úgymond a hangszóró alatti rész csutka bevillágítás 3x csúnyább mint a főoldalon látottak.Érdekes hogy ez folyamatosan alakult rajta ki.alig akarta elfogadni a szervizes szerinte ez minden telefonnak van,aztán egy kis hangemelésre elvette csak-csak,na de azért kérem ennyire durva bevilágításra aztmondani hogy természetes,hát komolyan mondom kapják be az LGnél...ezzel énis kimondom amit rég kellett volna,ez volt az utolsó LG termékem.

[ Szerkesztve ]

(#11400) Rotate válasza dergander (#11399) üzenetére


Rotate
veterán

de majd ha jön a tegra3, tuti lesz igaz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.